StoneMan Triathlon Szemud 2021 - starty indywidualne

Wyniki 1/4

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Pływanie T1 Rower T2 Bieg META Dyplom
1 205 BIEGALA MAREK M 1 M 30 GDANSK BIKE U UP / BIEGALA_TRIVENTURE 1/4 00:15:38.38 00:01:26.78 01:05:50.51 00:00:47.24 00:40:54.90 02:04:37.81 pobierz
2 318 WOLSKI MACIEJ M 2 M 40 KAMIEŃ KAMIEŃACTIVEHOLIDAY 1/4 00:15:18.71 00:02:17.74 01:06:41.91 00:01:07.98 00:41:13.56 02:06:39.90 pobierz
3 284 PAWELCZYK PIOTR M 3 M 20 GDYNIA 1/4 00:13:13.07 00:01:27.14 01:13:23.43 00:01:04.28 00:41:00.22 02:10:08.14 pobierz
4 288 PIERNICKI KRZYSZTOF M 4 M 40 1 KARZCZEMKI ENDURE TEAM 1/4 00:13:39.42 00:01:21.62 01:09:16.45 00:01:07.94 00:45:08.67 02:10:34.10 pobierz
5 265 LEWANDOWSKI MACIEJ M 5 M 30 1 KOLECZKOWO TRIDEA TEAM 1/4 00:14:04.47 00:01:05.64 01:10:27.50 00:01:02.36 00:45:57.70 02:12:37.67 pobierz
6 262 LANGE GRZEGORZ M 6 M 40 2 KOSZALIN LANGE TRI COACH 1/4 00:16:01.84 00:01:14.25 01:13:19.85 00:01:09.75 00:44:11.84 02:15:57.53 pobierz
7 245 KAŁDOWSKI ŁUKASZ M 7 M 20 1 GRUDZIĄDZ KAROMET TEAM 1/4 00:17:16.44 00:01:20.29 01:13:16.54 00:01:26.00 00:42:40.25 02:15:59.52 pobierz
8 309 TOMASZEWSKI MICHAŁ M 8 M 30 2 GDAŃSK 1/4 00:17:26.48 00:01:46.00 01:11:32.70 00:45:44.82 02:16:30.00 pobierz
9 230 FELON MICHAL M 9 M 40 3 GDYNIA BIEGAMY 1/4 00:19:05.64 00:01:48.23 01:09:00.21 00:01:07.89 00:46:19.80 02:17:21.77 pobierz
10 251 KOSMALA MICHAŁ M 10 M 40 4 MIEDZIANA GÓRA SUNWARD POLSKA 1/4 00:16:05.77 00:01:44.42 01:12:42.34 00:01:12.41 00:45:40.71 02:17:25.65 pobierz
11 303 SUSKA ARKADIUSZ M 11 M 40 5 GDYNIA ASTRAINER / 4YOURBIKE 1/4 00:16:53.38 00:01:30.46 01:12:01.73 00:00:55.70 00:46:41.13 02:18:02.40 pobierz
12 324 ZAJK MICHAŁ M 12 M 30 3 REDA 1/4 00:17:51.95 00:01:46.82 01:15:11.08 00:01:32.51 00:43:55.06 02:20:17.42 pobierz
13 274 MOLENDOWSKI PAWEŁ M 13 M 40 6 GDYNIA ZDROWYROWERTEAM 1/4 00:16:24.62 00:01:51.35 01:13:41.31 00:00:49.38 00:48:07.07 02:20:53.73 pobierz
14 286 PIENIĄŻKIEWICZ MONIKA K 1 K 20 GDAŃSK TEAM ZOOT 1/4 00:13:49.01 00:01:13.06 01:17:57.05 00:01:00.18 00:47:19.21 02:21:18.51 pobierz
15 312 URBANIAK DANIEL M 14 M 40 7 GDYNIA LUK- CONNECT TRI TEAM 1/4 00:18:11.87 00:02:08.85 01:12:31.67 00:01:04.89 00:47:24.73 02:21:22.01 pobierz
16 271 MAKSYMIUK PIOTR M 15 M 30 4 GDAŃSK 1/4 00:18:10.94 00:01:53.60 01:15:58.66 00:01:32.33 00:43:52.42 02:21:27.95 pobierz
17 266 LEWANDOWSKI MARCIN M 16 M 30 5 MOSTY TRIDEA TEAM 1/4 00:15:21.88 00:01:17.79 01:15:52.47 00:00:54.32 00:48:37.95 02:22:04.41 pobierz
18 207 BOBEK MICHAŁ M 17 M 30 6 GDYNIA GRUBE TRUSKAWY 1/4 00:18:33.98 00:02:36.85 01:15:47.05 00:01:03.70 00:44:56.85 02:22:58.43 pobierz
19 221 ĆWIK DAMIAN M 18 M 40 8 GDYNIA CTS 1/4 00:19:03.70 00:01:37.68 01:10:46.31 00:01:21.47 00:50:24.05 02:23:13.21 pobierz
20 227 DUSIŃSKI KRZYSZTOF M 19 M 40 9 REDA 1/4 00:18:01.91 00:02:00.29 01:18:56.54 00:01:03.10 00:43:37.17 02:23:39.01 pobierz
21 305 SZAPIEL ANDRZEJ M 20 M 30 7 POGÓRZE SPRING / LUC CONNECT 1/4 00:15:26.76 00:02:53.51 01:16:25.64 00:01:20.91 00:48:05.58 02:24:12.40 pobierz
22 304 SYPNIEWSKA-LEWANDOWSKA ALEKSANDRA K 2 K 30 KOLECZKOWO TRIDEA TEAM 1/4 00:15:25.75 00:01:18.12 01:18:21.70 00:01:37.42 00:47:59.27 02:24:42.26 pobierz
23 270 MAJKOWSKI KAROL M 21 M 30 8 KĘBŁOWO LUK- CONNECT TRI TEAM 1/4 00:18:13.07 00:01:21.31 01:15:46.70 00:00:55.57 00:48:37.60 02:24:54.25 pobierz
24 214 CEJKO WOJCIECH M 22 M 40 10 BANINO 1/4 00:17:56.46 00:02:21.63 01:14:10.71 00:01:28.00 00:49:38.74 02:25:35.54 pobierz
25 283 PAWELCZYK MARCIN M 23 M 20 2 PRUSZKÓW 1/4 00:14:58.01 00:01:15.55 01:19:53.64 00:00:46.65 00:49:11.98 02:26:05.83 pobierz
26 223 DĘBIEC EWA K 3 K 30 GDAŃSK CTS 1/4 00:20:14.10 00:01:29.99 01:16:09.22 00:01:18.85 00:47:24.22 02:26:36.38 pobierz
27 206 BLUJ MIKOŁAJ M 24 M 20 3 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 1/4 00:17:41.42 00:02:30.21 01:13:29.31 00:01:02.91 00:52:42.15 02:27:26.00 pobierz
28 326 ZAWIEROWSKA EWELINA K 4 K 30 1 USTKA SOBCZAKTEAM 1/4 00:17:53.13 00:01:34.09 01:14:55.98 00:01:04.48 00:52:35.28 02:28:02.96 pobierz
29 213 BURDA GRZEGORZ M 25 M 40 11 OPOLE TRIDEA TEAM 1/4 00:22:05.55 00:02:03.14 01:13:38.18 00:01:36.46 00:48:40.13 02:28:03.46 pobierz
30 225 DOMAGAŁA MAREK M 26 M 40 12 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING 1/4 00:15:46.02 00:01:53.02 01:17:13.62 00:01:43.99 00:51:48.69 02:28:25.34 pobierz
31 211 BUCHERT PIOTR M 27 M 40 13 GDYNIA MEWA GDYNIA 1/4 00:20:00.05 00:02:32.13 01:14:01.16 00:01:18.07 00:50:50.40 02:28:41.81 pobierz
32 301 WYSOCKI PIOTR M 28 M 30 9 GDYNIA 1/4 00:16:15.68 00:02:47.67 01:15:20.33 00:01:25.30 00:52:59.48 02:28:48.46 pobierz
33 323 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 29 M 40 14 GDYNIA MEWA GDYNIA AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 1/4 00:18:08.00 00:01:38.93 01:17:49.69 00:00:53.26 00:50:21.93 02:28:51.81 pobierz
34 258 KULIK GRZEGORZ M 30 M 30 10 MALBORK GK MALBORK / BEZTLENOWI MALBORK 1/4 00:20:53.94 00:01:45.11 01:14:51.41 00:01:07.34 00:50:41.15 02:29:18.95 pobierz
35 275 MOLICKI GRZEGORZ M 31 M 20 4 GDAŃSK 1/4 00:17:42.94 00:01:51.35 01:18:13.27 00:01:29.36 00:50:28.39 02:29:45.31 pobierz
36 236 GOSZ MARCIN M 32 M 40 15 LĘBORK ENDURE TEAM 1/4 00:17:52.97 00:01:51.38 01:18:08.64 00:01:08.02 00:51:03.58 02:30:04.59 pobierz
37 267 LINOWIECKI DAWID LINOWIECKI M 33 M 30 11 RADZIEJÓW 1/4 00:17:48.52 00:02:33.39 01:18:52.47 00:01:38.82 00:49:28.79 02:30:21.99 pobierz
38 291 RAFALAK GRZEGORZ M 34 M 40 16 KOSAKOWO LUK- CONNECT TRI TEAM 1/4 00:16:03.85 00:01:34.48 01:18:57.94 00:01:16.96 00:52:32.85 02:30:26.08 pobierz
39 219 CZAUS ADAM M 35 M 30 12 GDYNIA 1/4 00:17:48.87 00:02:24.93 01:18:20.10 00:01:04.07 00:51:38.67 02:31:16.64 pobierz
40 220 CZERWIONKA DARIUSZ M 36 M 30 13 GDYNIA 1/4 00:19:17.88 00:01:57.00 01:17:20.86 00:01:14.43 00:51:31.25 02:31:21.42 pobierz
41 249 KLAWIKOWSKI JAKUB M 37 M 30 14 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 1/4 00:19:08.78 00:01:49.55 01:18:22.15 00:01:04.73 00:51:51.96 02:32:17.17 pobierz
42 279 ORŁOWSKI MICHAŁ M 38 M 30 15 GDAŃSK SPORTZONE 1/4 00:17:01.88 00:01:37.85 01:19:05.86 00:01:31.19 00:53:11.64 02:32:28.42 pobierz
43 293 ROSA GRZEGORZ M 39 M 40 17 LUZINO COACH TRIATHLON TEAM 1/4 00:18:55.19 00:01:58.20 01:19:10.31 00:01:47.94 00:50:37.75 02:32:29.39 pobierz
44 231 FENRYCH PIOTR M 40 M 40 18 GDYNIA IM INSPIRATION TEAM 1/4 00:16:39.85 00:03:33.18 01:17:37.69 00:01:44.39 00:53:01.23 02:32:36.34 pobierz
45 255 KRÓL SEBASTIAN M 41 M 30 16 GDAŃSK 1/4 00:19:29.87 00:01:56.81 01:22:18.35 00:00:56.90 00:50:36.55 02:35:18.48 pobierz
46 302 STRUK PIOTR M 42 M 20 5 BIAŁYSTOK 1/4 00:17:08.93 00:01:55.18 01:19:16.77 00:01:22.65 00:56:19.38 02:36:02.91 pobierz
47 248 KIEŁBASA PRZEMYSŁAW M 43 M 30 17 GDYNIA BIEGAMY 1/4 00:20:57.06 00:03:05.48 01:19:35.44 00:01:43.66 00:50:45.94 02:36:07.58 pobierz
48 244 KAJETANOWICZ MACIEJ M 44 M 40 19 BOJANO UKS DRAGON BOJANO 1/4 00:18:58.15 00:03:19.50 01:18:16.29 00:01:13.36 00:54:31.16 02:36:18.46 pobierz
49 300 STOSIK SŁAWOMIR M 45 M 40 20 PELPLIN MEWA GDYNIA DMC GDAŃSK 1/4 00:21:09.64 00:02:54.29 01:18:39.54 00:02:31.38 00:51:08.06 02:36:22.91 pobierz
50 292 RONKIEWICZ ANNA K 5 K 40 1 GDYNIA ZDROWYROWERTEAM 1/4 00:17:10.47 00:03:06.21 01:22:08.03 00:01:26.53 00:52:39.61 02:36:30.85 pobierz
51 281 OWERCZUK ŁUKASZ M 46 M 30 18 GDAŃSK NOVEO INTERACTIVE 1/4 00:17:49.50 00:02:05.36 01:18:01.72 00:01:19.87 00:57:29.24 02:36:45.69 pobierz
52 320 WÓJCIK PAWEŁ M 47 M 30 19 POŁCHOWO ECOCAD SPORTSTEAM 1/4 00:17:57.78 00:02:35.05 01:19:39.97 00:01:11.75 00:56:17.10 02:37:41.65 pobierz
53 297 SPIECZONEK GRZEGORZ M 48 M 30 20 GDYNIA ENDURE TEAM 1/4 00:18:57.03 00:01:59.50 01:18:57.58 00:01:08.48 00:56:54.03 02:37:56.62 pobierz
54 273 MOCARSKI WOJCIECH M 49 M 40 21 GDYNIA 1/4 00:20:14.75 00:04:02.62 01:21:17.42 00:01:49.79 00:50:40.30 02:38:04.88 pobierz
55 321 WRÓBEL DARIUSZ M 50 M 40 22 GDAŃSK 1/4 00:19:56.28 00:02:53.02 01:19:36.15 00:01:36.75 00:54:33.98 02:38:36.18 pobierz
56 247 KAMIŃSKI DARIUSZ KAMIŃSKI M 51 M 30 21 GDYNIA 1/4 00:16:46.19 00:01:53.86 01:23:57.85 00:01:19.89 00:55:07.98 02:39:05.77 pobierz
57 308 SZYPULSKI TOMASZ SZYPULSKI M 52 M 30 22 GDAŃSK TRIATHLON TRAINING CENTER 1/4 00:18:07.61 00:02:00.77 01:18:54.43 00:02:33.86 00:57:46.67 02:39:23.34 pobierz
58 277 NOWICKI MATEUSZ M 53 M 40 23 BOJANO TRIDEA TEAM 1/4 00:22:05.05 00:01:53.00 01:15:47.90 00:01:42.82 00:58:08.24 02:39:37.01 pobierz
59 224 DOMAGALSKI ŁUKASZ M 54 M 40 24 GDAŃSK TRIDEA TEAM 1/4 00:17:27.86 00:02:13.64 01:21:15.49 00:01:57.18 00:56:43.64 02:39:37.81 pobierz
60 263 LEJK PAWEŁ M 55 M 40 25 GDAŃSK TRIDEA TEAM 1/4 00:18:17.36 00:03:25.06 01:18:05.27 00:01:51.22 00:58:00.15 02:39:39.06 pobierz
61 217 CIEŚLAK TOMASZ M 56 M 30 23 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 1/4 00:17:37.09 00:02:21.56 01:24:15.75 00:01:07.61 00:55:27.67 02:40:49.68 pobierz
62 259 KWAPIS WOJCIECH M 57 M 40 26 STRZELINO TRI DECATHLON SŁUPSK 1/4 00:18:53.73 00:02:27.50 01:29:14.80 00:01:10.52 00:50:55.60 02:42:42.15 pobierz
63 234 GLESZCZYŃSKI MICHAŁ M 58 M 40 27 GDAŃSK 1/4 00:21:49.16 00:03:13.24 01:24:20.28 00:01:31.09 00:51:58.76 02:42:52.53 pobierz
64 330 HEIMRATH BARTŁOMIEJ M 59 M 30 24 GDYNIA POTOPX 1/4 00:24:39.69 00:02:18.14 01:18:29.89 00:01:46.26 00:57:17.28 02:44:31.26 pobierz
65 322 WRÓBLEWSKI ANTONI M 60 M 30 25 GDYNIA 1/4 00:17:08.46 00:03:08.25 01:26:44.26 00:01:26.05 00:56:21.69 02:44:48.71 pobierz
66 290 PUZDROWSKA MONIKA PUZDROWSKA K 6 K 20 1 GDANSK 1/4 00:24:23.89 00:01:19.73 01:25:39.44 00:00:57.48 00:53:54.72 02:46:15.26 pobierz
67 311 TRZECIAKOWSKI MARCIN M 61 M 40 28 GDAŃSK 1/4 00:19:28.02 00:02:54.27 01:28:33.95 00:02:23.19 00:52:59.90 02:46:19.33 pobierz
68 239 GRUCHAŁA AGNIESZKA K 7 K 40 2 GDYNIA MEWA GDYNIA 1/4 00:21:25.67 00:02:34.50 01:29:49.14 00:01:07.65 00:51:30.79 02:46:27.75 pobierz
69 327 ZELEWSKA MARTA K 8 K 40 3 GDYNIA MEWA GDYNIA 1/4 00:21:26.16 00:02:15.28 01:24:45.35 00:01:27.63 00:56:53.20 02:46:47.62 pobierz
70 287 PIEPER DANIEL M 62 M 30 26 KĄPINO 1/4 00:20:06.22 00:02:29.98 01:25:19.59 00:01:37.66 00:57:25.83 02:46:59.28 pobierz
71 232 FORMELA ANDRZEJ M 63 M 30 27 SIERAKOWICE 1/4 00:21:05.11 00:02:24.80 01:26:44.59 00:01:25.79 00:55:32.86 02:47:13.15 pobierz
72 296 SIEDLECKI ARTUR M 64 M 40 29 GDYNIA 1/4 00:20:38.82 00:02:30.92 01:27:38.93 00:01:48.47 00:54:39.98 02:47:17.12 pobierz
73 235 GORZEŃSKI PIOTR M 65 M 50+ 1 GDYNIA 1/4 00:19:04.68 00:02:45.14 01:23:48.95 00:01:53.34 00:59:56.89 02:47:29.00 pobierz
74 257 KULAS JAKUB M 66 M 40 30 GDYNIA MASAKRA CHAMPIONS 1/4 00:19:15.14 00:02:55.81 01:27:45.67 00:02:16.65 00:55:16.25 02:47:29.52 pobierz
75 203 ANDRYSKOWSKI DARIUSZ M 67 M 50+ 2 WŁADYSŁAWOWO MAYO JUDO FITNESS CENTER 1/4 00:24:19.09 00:03:31.41 01:23:06.07 00:00:54.76 00:55:53.24 02:47:44.57 pobierz
76 233 GAJDA PATRYK M 68 M 20 6 GDYNIA 1/4 00:20:24.99 00:02:37.89 01:25:13.08 00:02:01.67 00:58:01.21 02:48:18.84 pobierz
77 202 ANDROSZ KRZYSZTOF M 69 M 30 28 GDAŃŚK 1/4 00:16:01.57 00:01:46.00 01:35:51.68 00:01:03.22 00:53:56.66 02:48:39.13 pobierz
78 243 JAROSIEWICZ MAŁGORZATA JAROSIEWICZ K 9 K 40 4 GDAŃSK 1/4 00:20:50.24 00:02:26.72 01:25:19.34 00:01:45.78 00:58:28.50 02:48:50.58 pobierz
79 280 OSIPOWICZ PAWEŁ M 70 M 40 31 LĘBORK 1/4 00:20:54.10 00:03:35.82 01:26:55.17 00:01:55.83 00:58:46.22 02:52:07.14 pobierz
80 325 ZAWADZKI PIOTR M 71 M 40 32 REDA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 1/4 00:19:08.09 00:04:08.32 01:32:11.01 00:01:41.52 00:55:28.04 02:52:36.98 pobierz
81 295 SARNIAK WOJCIECH M 72 M 40 33 PRZYJAŹŃ 1/4 00:17:20.96 00:03:12.59 01:31:24.09 00:02:25.24 00:58:17.50 02:52:40.38 pobierz
82 256 KUC KRZYSZTOF M 73 M 40 34 BYSTRA 1/4 00:20:49.87 00:03:06.57 01:21:56.76 00:02:28.03 01:05:02.69 02:53:23.92 pobierz
83 208 BOBER JAROSŁAW M 74 M 30 29 WARSZAWA 1/4 00:21:35.99 00:02:16.94 01:34:55.88 00:01:17.00 00:53:34.49 02:53:40.30 pobierz
84 210 BRZEZICKI MACIEJ M 75 M 40 35 BOLSZEWO TREC TEAM 1/4 00:20:47.77 00:02:25.37 01:28:29.57 00:01:29.54 01:01:05.98 02:54:18.23 pobierz
85 294 ROŚ JAKUB ROŚ M 76 M 30 30 RUMIA 1/4 00:18:09.50 00:03:03.86 01:29:35.17 00:01:26.34 01:02:42.23 02:54:57.10 pobierz
86 313 URBANOWICZ BARTOSZ M 77 M 20 7 KĘBŁOWO 1/4 00:18:22.06 00:04:07.60 01:31:14.62 00:01:36.21 01:00:42.27 02:56:02.76 pobierz
87 317 WENTA WALDEMAR M 78 M 40 36 WYGODA SIERAKOWSKA 209 1/4 00:26:56.52 00:03:39.42 01:21:40.25 00:01:55.40 01:02:18.35 02:56:29.94 pobierz
88 289 POTULSKI JACEK M 79 M 40 37 GDYNIA MARYCZ.COM 1/4 00:21:05.89 00:03:56.48 01:26:20.32 00:01:58.90 01:03:48.70 02:57:10.29 pobierz
89 276 MUSIAŁ JAROSŁAW M 80 M 40 38 SŁUPSK 1/4 00:21:59.52 00:02:37.50 01:33:09.34 00:01:23.17 00:58:25.94 02:57:35.47 pobierz
90 299 STAROBRAT RAFAŁ M 81 M 30 31 GDYNIA 1/4 00:19:14.14 00:02:37.49 01:33:19.53 00:01:39.62 01:02:35.15 02:59:25.93 pobierz
91 228 DYŚKO WOJCIECH M 82 M 30 32 SŁUPSK 1/4 00:18:50.92 00:02:17.58 01:35:27.01 00:01:38.66 01:01:51.22 03:00:05.39 pobierz
92 242 JANOWICZ PAWEŁ M 83 M 50+ 3 GDAŃSK 1/4 00:16:47.79 00:03:59.01 01:31:49.85 00:02:24.30 01:07:38.99 03:02:39.94 pobierz
93 329 ŻYDKIEWICZ-DOPKA MAGDALENA K 10 K 40 5 RUMIA ULTRAWAY TEAM 1/4 00:20:22.91 00:03:45.09 01:36:47.08 00:02:00.73 01:00:33.19 03:03:29.00 pobierz
94 212 BUDZISZ JAN BUDZISZ M 84 M 20 8 GDYNIA 1/4 00:18:58.91 00:03:34.41 01:46:37.87 00:01:20.44 00:55:18.30 03:05:49.93 pobierz
95 268 ŁOZYK JAN M 85 M 20 9 SOPOT 1/4 00:23:53.41 00:03:59.08 01:44:08.58 00:01:26.76 00:52:30.63 03:05:58.46 pobierz
96 246 KAMAĆ KAMIL M 86 M 40 39 GDAŃSK EVOTRIATHLON 1/4 00:20:51.15 00:01:27.64 01:26:17.41 00:02:32.62 01:16:43.36 03:07:52.18 pobierz
97 237 GOŹDZIEWICZ PAWEŁ M 87 M 40 40 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL / COMPLEXSPORTS 1/4 00:17:48.64 00:02:03.32 01:15:45.59 00:01:05.37 01:33:54.30 03:10:37.22 pobierz
98 272 MARONKA BARTOSZ M 88 M 20 10 KRAKOW 1/4 00:26:26.03 00:02:30.39 01:34:31.23 00:00:54.05 01:06:26.03 03:10:47.73 pobierz
99 278 OPIEKA PIOTR M 89 M 40 41 CHWASZCZYNO HAMILTON GDYNIA 1/4 00:21:51.18 00:05:50.96 01:41:07.51 00:03:46.60 00:59:39.23 03:12:15.48 pobierz
100 204 BARANOWSKI MAREK M 90 M 50+ 4 KOSAKOWO 1/4 00:20:34.21 00:03:44.05 01:39:52.78 00:01:58.78 01:07:34.29 03:13:44.11 pobierz
101 254 KOWALCZYK JAKUB M 91 M 20 11 WARSZAWA 1/4 00:21:15.64 00:02:49.47 01:38:43.83 00:01:51.88 01:09:05.59 03:13:46.41 pobierz
102 253 KOTLENGA TOMASZ M 92 M 30 33 SIERAKOWICE KS BAT SIERAKOWICE 1/4 00:29:30.22 00:01:47.62 01:37:47.70 00:01:10.02 01:04:02.31 03:14:17.87 pobierz
103 222 DALECKI BARTŁOMIEJ M 93 M 40 42 RUMIA WŁÓCZYĆ NOGAMI. 1/4 00:24:21.28 00:03:18.50 01:31:14.95 00:01:12.38 01:16:11.82 03:16:18.93 pobierz
104 252 KOT DANIEL M 94 M 40 43 SLUPSK KOT TEAM 1/4 00:21:04.65 00:03:09.71 01:38:22.13 00:02:07.26 01:14:51.59 03:19:35.34 pobierz
105 269 MAJ ADAM M 95 M 50+ 5 PUCK MAYO JUDO FITNESS CENTER 1/4 00:26:05.96 00:03:29.44 01:35:19.56 00:02:43.49 01:14:18.30 03:21:56.75 pobierz
106 307 SZUMLAS ANNA K 11 K 40 6 POŁCHOWO #SZUMITEAM 1/4 00:23:44.83 00:03:17.11 01:45:52.95 00:03:22.59 01:26:29.25 03:42:46.73 pobierz
DNF 285 PIEKUT MARCIN M DNF M 40 DNF WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA 1/4 00:23:17.05 00:04:10.66 01:37:00.69 00:02:37.94 pobierz

Wyniki 1/8

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Pływanie T1 Rower T2 Bieg META Dyplom
1 57 MIKOŁAJCZAK MATEUSZ M 1 M 30 RUMIA 1/8 00:07:55.30 00:01:07.91 00:33:12.92 00:00:35.98 00:20:29.74 01:03:21.85 pobierz
2 94 TWAROWSKI MICHAŁ M 2 M 40 STRASZYN JEPPESEN / TRISPACE/TREK 1/8 00:07:46.54 00:01:11.96 00:34:46.61 00:00:43.47 00:20:18.66 01:04:47.24 pobierz
3 50 LICZNERSKI PIOTR M 3 M 30 GDANSK THYSSENKRUPP RUNNING TEAM 1/8 00:07:26.15 00:01:34.17 00:36:12.86 00:01:08.95 00:20:31.86 01:06:53.99 pobierz
4 92 TOKARSKI BARTOSZ M 4 M 30 1 GDYNIA SAILORS / BIKE U UP 1/8 00:09:27.66 00:02:11.47 00:34:13.02 00:01:02.14 00:21:20.24 01:08:14.53 pobierz
5 82 SKROBACZ PRZEMEK M 5 M 30 2 REDA LUK- CONNECT TRI TEAM 1/8 00:07:37.75 00:01:16.15 00:36:05.82 00:00:51.08 00:22:35.68 01:08:26.48 pobierz
6 35 JAŻDZIEWSKI DAWID M 6 M 20 1 ANGOWICE 1/8 00:08:42.03 00:01:20.97 00:37:09.74 00:00:53.36 00:20:22.11 01:08:28.21 pobierz
7 87 STĘPIEŃ MACIEJ M 7 M 40 1 BOJANO WANIEWSKI COACHING 1/8 00:09:52.74 00:01:19.28 00:34:42.49 00:01:02.10 00:21:34.75 01:08:31.36 pobierz
8 56 MAŚLANKO MACIEJ M 8 M 20 2 WOLA ŁOKOTOWA GRA - LECH - NAMIOTY 1/8 00:07:52.43 00:01:08.73 00:37:06.61 00:00:47.97 00:22:10.05 01:09:05.79 pobierz
9 75 RADCZUK MARCIN M 9 M 40 2 TUCHOM ENDURE TEAM 1/8 00:08:06.63 00:01:08.44 00:35:45.88 00:00:54.72 00:23:22.19 01:09:17.86 pobierz
10 24 DOLEGA SZYMON M 10 M 30 3 GDAŃSK SPORTEVO 1/8 00:07:15.52 00:01:29.29 00:39:00.57 00:00:43.34 00:21:00.59 01:09:29.31 pobierz
11 26 DRZASTWA STANISŁAW M 11 M 20 3 WIESZYNO RAK TEAM TRIATHLON 1/8 00:07:09.30 00:01:55.76 00:38:41.16 00:00:51.56 00:20:52.18 01:09:29.96 pobierz
12 99 ZALEWSKI KAROL M 12 M 40 3 RUMIA TBI TECHNOLOGY 1/8 00:07:58.24 00:01:21.22 00:36:38.17 00:00:47.17 00:23:06.93 01:09:51.73 pobierz
13 54 MALTSEV ARTEM M 13 M 15 1 ELBLĄG 1/8 00:07:28.43 00:01:17.36 00:38:55.87 00:00:49.58 00:21:30.41 01:10:01.65 pobierz
14 31 GWIAZDOWSKI CEZARY M 14 M 15 2 MALBORK 1/8 00:07:29.30 00:01:07.99 00:39:30.72 00:01:03.57 00:20:58.98 01:10:10.56 pobierz
15 89 STUSIO DAMIAN M 15 M 40 4 GDAŃSK 1/8 00:09:29.16 00:01:40.63 00:36:45.53 00:01:04.02 00:21:12.93 01:10:12.27 pobierz
16 64 OSTROWSKI ŁUKASZ M 16 M 20 4 GDYNIA INVICTUS 3CITY / INDUSTRIA TEAM 1/8 00:08:46.58 00:01:12.76 00:38:21.16 00:01:16.03 00:21:59.78 01:11:36.31 pobierz
17 77 RYBA PAWEŁ RYBA M 17 M 40 5 GRABNO USB USTKA 1/8 00:09:34.67 00:02:01.60 00:36:26.59 00:00:55.39 00:23:16.18 01:12:14.43 pobierz
18 29 TOMCZAK ZUZANNA K 1 K 20 RUMIA 1/8 00:07:39.88 00:00:51.23 00:40:17.64 00:00:44.88 00:23:18.28 01:12:51.91 pobierz
19 66 OŻAROWSKI MARCIN M 18 M 40 6 GDAŃSK EVOTRIATHLON / PROXIT TEAM 1/8 00:09:30.19 00:01:45.00 00:37:49.87 00:01:23.98 00:22:31.57 01:13:00.61 pobierz
20 91 TĘGI MACIEJ M 19 M 30 4 GDYNIA 1/8 00:09:41.24 00:01:32.40 00:37:59.10 00:00:51.81 00:22:58.60 01:13:03.15 pobierz
21 97 WRZOCHALSKI ROBERT M 20 M 40 7 GDYNIA 1/8 00:10:00.38 00:01:33.72 00:36:39.44 00:00:53.29 00:24:14.33 01:13:21.16 pobierz
22 85 STENKA TOMASZ M 21 M 30 5 REDA 1/8 00:10:09.19 00:01:15.06 00:38:07.57 00:01:05.24 00:22:44.94 01:13:22.00 pobierz
23 38 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN M 22 M 20 5 GDAŃSK UKS TRS SUSZ 1/8 00:08:02.73 00:01:29.10 00:40:13.92 00:01:00.90 00:23:22.25 01:14:08.90 pobierz
24 93 TRUSKOLAWSKA OLA K 2 K 40 GDYNIA TRIDEA TEAM 1/8 00:09:44.66 00:01:47.11 00:37:44.22 00:01:41.59 00:23:51.64 01:14:49.22 pobierz
25 37 KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA K 3 K 30 GDAŃSK BIKE U UP 1/8 00:08:00.31 00:01:37.46 00:41:24.42 00:00:47.84 00:23:26.01 01:15:16.04 pobierz
26 67 PAKULA MARCIN M 23 M 40 8 GDYNIA ORLOWO PAKULA TEAM AP INVEST 1/8 00:09:36.89 00:00:58.65 00:39:17.54 00:00:50.88 00:25:06.08 01:15:50.04 pobierz
27 27 DZIĘCIELEWSKI MICHAŁ M 24 M 20 6 BRZEZINY HOLICLINIC ŁÓDŹ 1/8 00:10:04.96 00:01:47.31 00:40:53.10 00:01:15.85 00:21:56.47 01:15:57.69 pobierz
28 6 BARTNICKI ALEKSANDER M 25 M 20 7 GDYNIA 1/8 00:08:03.42 00:02:08.71 00:41:22.96 00:01:11.02 00:23:54.88 01:16:40.99 pobierz
29 95 WĘGRZYNOWICZ DAWID WĘGRZYNOWICZ M 26 M 20 8 GDAŃSK 1/8 00:10:21.38 00:02:19.55 00:38:54.72 00:01:11.40 00:24:27.65 01:17:14.70 pobierz
30 107 DAMPC PATRYK M 27 M 30 6 SOPOT ENDURE TEAM 1/8 00:08:52.02 00:02:07.79 00:42:24.81 00:00:51.54 00:23:05.56 01:17:21.72 pobierz
31 42 KORD ARKADIUSZ M 28 M 20 9 BARCZEWO 1/8 00:08:25.23 00:01:35.25 00:40:13.05 00:00:57.25 00:26:16.04 01:17:26.82 pobierz
32 81 SKOK WERONIKA K 4 K 20 1 MALBORK 1/8 00:09:22.82 00:01:05.27 00:40:35.50 00:00:56.18 00:25:52.15 01:17:51.92 pobierz
33 331 SKWARCZAK MARIUSZ M 29 M 30 7 GDYNIA VELOMANIA.PL 1/8 00:11:03.98 00:02:57.55 00:40:25.27 00:01:37.76 00:23:46.90 01:19:51.46 pobierz
34 65 OŻAROWSKA MONIKA K 5 K 30 1 GDAŃSK EVOTRIATHLON / PROXIT TEAM 1/8 00:07:48.40 00:01:46.06 00:44:44.80 00:00:57.44 00:24:43.93 01:20:00.63 pobierz
35 83 SKUBISZ JACEK M 30 M 30 8 GDYNI 1/8 00:09:40.20 00:02:04.93 00:40:11.84 00:01:25.50 00:27:11.69 01:20:34.16 pobierz
36 102 ZESZUTEK NATALIA K 6 K 30 2 GDYNIA COMPLEXSPORTS 1/8 00:09:44.11 00:01:29.83 00:41:26.07 00:01:05.71 00:26:50.93 01:20:36.65 pobierz
37 69 PAWLAK DEZYDERIA K 7 K 40 1 GDYNIA CTS 1/8 00:09:11.36 00:02:01.95 00:42:23.64 00:01:09.99 00:25:56.86 01:20:43.80 pobierz
38 60 OLLER GRZEGORZ M 31 M 50+ 1 KOTEŻE TRI STAROGARD GDAŃSKI 1/8 00:10:56.90 00:02:03.69 00:41:32.90 00:01:31.44 00:24:48.90 01:20:53.83 pobierz
39 58 MYŚLISZ LUKASZ M 32 M 40 9 WŁADYSŁAWOWO 1/8 00:11:25.86 00:03:15.77 00:37:47.56 00:01:56.19 00:26:31.07 01:20:56.45 pobierz
40 7 BEYER-WRÓBLEWSKA MONIKA K 8 K 40 2 GDYNIA MEWA GDYNIA 1/8 00:10:59.36 00:01:42.74 00:40:56.12 00:01:10.87 00:26:23.41 01:21:12.50 pobierz
41 36 JENDRZEJEWSKI PAWEŁ M 33 M 30 9 GDANSK GABINET FIZJOTERAPII PAWEŁ JENDRZJEWSKI 1/8 00:10:06.96 00:02:42.21 00:40:43.16 00:00:53.62 00:26:49.14 01:21:15.09 pobierz
42 106 HORBACZEWSKI MICHAL M 34 M 30 10 REDA LUK- CONNECT TRI TEAM 1/8 00:10:08.43 00:01:39.46 00:41:48.29 00:00:57.87 00:27:02.80 01:21:36.85 pobierz
43 80 SIROCKI DAWID M 35 M 30 11 JELEŃSKA HUTA 1/8 00:09:30.25 00:01:49.13 00:43:09.84 00:01:05.82 00:26:06.56 01:21:41.60 pobierz
44 78 RZEPA MACIEJ M 36 M 40 10 GDYNIA LUK- CONNECT TRI TEAM 1/8 00:09:34.26 00:01:36.29 00:40:08.31 00:01:24.87 00:29:02.61 01:21:46.34 pobierz
45 1 MEYER ŁUKASZ M 37 M 40 11 LUZINO LUK-CONNECT TRI TEAM 1/8 00:11:54.57 00:02:08.49 00:38:34.42 00:01:30.27 00:27:38.76 01:21:46.51 pobierz
46 47 KUNDRO JAKUB M 38 M 30 12 GDANSK 1/8 00:12:07.59 00:02:51.04 00:41:08.62 00:01:53.33 00:24:46.17 01:22:46.75 pobierz
47 43 KOWALSKI SZYMON M 39 M 20 10 GDAŃSK 1/8 00:09:50.53 00:02:17.28 00:42:14.80 00:01:12.51 00:27:29.35 01:23:04.47 pobierz
48 61 OLLER JAKUB M 40 M 30 13 TCZEW TRI STAROGARD GDAŃSKI 1/8 00:11:02.52 00:01:58.75 00:42:15.27 00:01:32.56 00:27:53.10 01:24:42.20 pobierz
49 100 ZARĘBA BEATA K 9 K 40 3 KALISKA NIEZRZESZONA 1/8 00:09:32.45 00:01:40.17 00:45:32.89 00:01:04.05 00:27:56.01 01:25:45.57 pobierz
50 34 JASIŃSKI PIOTR M 41 M 30 14 GDYNIA 1/8 00:12:18.06 00:02:46.97 00:44:39.98 00:00:57.64 00:25:13.24 01:25:55.89 pobierz
51 105 STRÓŻYK LESZEK M 42 M 30 15 GDYNIA TRIDEA TEAM 1/8 00:09:27.01 00:01:52.91 00:45:04.98 00:01:08.48 00:28:31.72 01:26:05.10 pobierz
52 39 KIRSZ KRZYSZTOF M 43 M 20 11 GDAŃSK 1/8 00:09:53.58 00:02:25.87 00:47:56.59 00:00:47.89 00:25:21.52 01:26:25.45 pobierz
53 28 FALKOWSKA MARTYNA K 10 K 20 2 BIAŁYSTOK 3T BIAŁYSTOK 1/8 00:10:24.20 00:01:42.74 00:46:28.43 00:01:38.32 00:26:12.72 01:26:26.41 pobierz
54 9 BLUJ ROMAN M 44 M 50+ 2 GDYNIA VO2MAX MTB TEAM 1/8 00:12:24.76 00:02:34.93 00:40:59.36 00:01:44.06 00:29:01.83 01:26:44.94 pobierz
55 20 CZĄSTKA TOMASZ M 45 M 30 16 GDYNIA GDYNIA SPORT TEAM 1/8 00:09:54.69 00:02:21.30 00:45:14.41 00:01:07.34 00:28:11.65 01:26:49.39 pobierz
56 23 DEPTA MACIEJ M 46 M 30 17 GDAŃSK DEPSTEAM 1/8 00:11:56.56 00:03:54.62 00:43:30.76 00:01:34.47 00:26:51.06 01:27:47.47 pobierz
57 63 ONOSZKO EMILIA K 11 K 30 3 CHMIELNO 1/8 00:11:50.96 00:01:28.94 00:47:00.72 00:01:13.47 00:26:15.77 01:27:49.86 pobierz
58 73 PRÓCHNICKI ARTUR M 47 M 20 12 GDYNIA LPP TEAM 1/8 00:11:53.64 00:02:17.48 00:46:39.55 00:01:12.61 00:26:34.13 01:28:37.41 pobierz
59 19 CZĄSTKA JACEK M 48 M 50+ 3 GDYNIA 1/8 00:13:20.37 00:03:01.82 00:43:24.65 00:01:18.44 00:27:38.32 01:28:43.60 pobierz
60 33 HERING KRZYSZTOF M 49 M 30 18 GDAŃSK 1/8 00:12:04.73 00:02:18.22 00:44:24.90 00:01:24.65 00:29:07.00 01:29:19.50 pobierz
61 32 HENNIG TOMASZ M 50 M 40 12 ZBYCHOWO WOPR WEJHEROWO 1/8 00:10:16.68 00:02:13.31 00:46:40.59 00:01:28.60 00:29:25.82 01:30:05.00 pobierz
62 46 KUŁTONIAK ROBERT M 51 M 40 13 GDYNIA MOWI 1/8 00:12:01.67 00:02:20.99 00:44:08.32 00:02:19.45 00:29:40.73 01:30:31.16 pobierz
63 17 CHRZANOWSKA OLGA CHRZANOWSKA K 12 K 30 4 WARSZAWA TRIZARZA 1/8 00:12:06.46 00:02:38.44 00:45:29.95 00:01:49.90 00:29:08.59 01:31:13.34 pobierz
64 48 KUŚMIEREK TOMASZ M 52 M 50+ 4 GDAŃSK 1/8 00:09:50.22 00:03:39.74 00:49:50.49 00:00:52.24 00:28:01.15 01:32:13.84 pobierz
65 96 WISNIEWSKI SEBASTIAN M 53 M 40 14 GDAŃSK 1/8 00:11:44.02 00:02:03.76 00:44:06.77 00:02:14.31 00:32:49.96 01:32:58.82 pobierz
66 30 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA K 13 K 40 4 SOPOT TSUNAMI-TRI 1/8 00:11:22.54 00:03:17.99 00:49:19.93 00:02:00.43 00:27:04.13 01:33:05.02 pobierz
67 14 BRZEZIŃSKA KAMILA K 14 K 30 5 GDAŃSK 1/8 00:10:01.64 00:02:54.75 00:48:08.43 00:00:53.24 00:31:19.71 01:33:17.77 pobierz
68 90 SZUMLAS RAFAŁ M 54 M 40 15 RUMIA 1/8 00:13:50.76 00:03:38.11 00:45:29.45 00:01:53.24 00:28:50.37 01:33:41.93 pobierz
69 49 LANGA DOROTA K 15 K 30 6 RUMIA 1/8 00:11:48.72 00:04:22.86 00:45:36.52 00:01:41.08 00:31:39.95 01:35:09.13 pobierz
70 22 DANKOWSKI MAREK M 55 M 50+ 5 GDAŃSK 1/8 00:10:27.08 00:04:28.88 00:46:48.67 00:02:01.39 00:32:20.75 01:36:06.77 pobierz
71 62 OLLER JOACHIM M 56 M 20 13 PRUSZCZ GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI 1/8 00:11:15.72 00:03:40.35 00:48:49.72 00:01:36.23 00:31:12.82 01:36:34.84 pobierz
72 5 BARANOWSKI SEWERYN M 57 M 20 14 LUZINO PROTEL TRI 1/8 00:19:40.11 00:01:26.22 00:46:26.84 00:00:51.04 00:28:26.45 01:36:50.66 pobierz
73 40 KLAŚ-PUPAR KINGA K 16 K 40 5 WARSZAWA YIN LONG 1/8 00:11:46.56 00:03:01.57 00:49:42.97 00:01:25.10 00:31:31.88 01:37:28.08 pobierz
74 45 KUCHCINSKI BARTOSZ M 58 M 40 16 ROTMANKA 1/8 00:13:21.97 00:03:50.05 00:50:40.70 00:00:48.03 00:29:26.31 01:38:07.06 pobierz
75 8 BLUJ MARTA K 17 K 20 3 GDYNIA 1/8 00:11:54.01 00:02:24.95 00:49:46.12 00:02:13.91 00:32:37.11 01:38:56.10 pobierz
76 59 NIEDZIELIN KRZYSZTOF M 59 M 50+ 6 SZCZECIN 1/8 00:13:59.83 00:05:01.66 00:47:12.64 00:02:10.48 00:31:16.95 01:39:41.56 pobierz
77 55 MARZEC AGATA K 18 K 40 6 GDYNIA AQUASTACJA 1/8 00:12:52.76 00:01:40.00 00:49:29.88 00:01:57.45 00:33:51.47 01:39:51.56 pobierz
78 104 ZUZAŃSKI PATRYK M 60 M 40 17 MISZEWKO 1/8 00:10:50.65 00:01:41.46 00:48:21.75 00:01:18.51 00:40:22.07 01:42:34.44 pobierz
79 71 POTULSKA KAROLINA K 19 K 40 7 GDYNIA KLUB BIEGACZY JYSK 1/8 00:11:50.49 00:03:50.96 00:54:29.06 00:01:10.04 00:31:39.32 01:42:59.87 pobierz
80 25 DRĄŻEK DARIUSZ M 61 M 30 19 GDAŃSK SAILORS 1/8 00:15:00.31 00:03:25.65 00:50:22.56 00:01:52.08 00:32:28.53 01:43:09.13 pobierz
81 12 BRETON NATALIA K 20 K 30 7 GDAŃSK 1/8 00:12:20.86 00:04:04.29 00:53:46.19 00:01:31.40 00:33:58.84 01:45:41.58 pobierz
82 98 ZAKRZEWSKA MARLENA K 21 K 30 8 GDAŃSK 1/8 00:16:53.17 00:04:02.96 00:49:28.94 00:01:15.86 00:35:00.06 01:46:40.99 pobierz
83 2 ADAMOWICZ KATARZYNA K 22 K 30 9 GDYNIA 1/8 00:12:12.56 00:03:16.14 00:54:57.53 00:01:04.55 00:35:39.70 01:47:10.48 pobierz
84 15 BRZYCKI RADOSŁAW M 62 M 40 18 TCZEW 1/8 00:12:30.85 00:07:07.94 00:54:41.73 00:02:32.08 00:31:26.94 01:48:19.54 pobierz
85 72 POTULSKA ZUZANNA K 23 K 15 1 GDYNIA VILO 1/8 00:11:30.44 00:04:02.97 01:05:19.74 00:01:46.62 00:42:14.50 02:04:54.27 pobierz
86 11 BRAZEWICZ WŁODZIMIERZ M 63 M 50+ 7 PUCK MAJSPORTS 1/8 00:13:44.31 00:05:29.61 00:59:11.76 00:05:24.42 00:48:25.47 02:12:15.57 pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ