Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | KOTYŃSKA MAGDA | JUSZKOWO | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON | opłacono |
102 | KOTYŃSKI TOMASZ | JUSZKOWO | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON | opłacono |
103 | Nowakowska Ewelina | ŻUKCZYN | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
104 | Bracha Jakub | Radunica | Polska | min. 2000 m | #RysiekTeam | opłacono |
105 | Bracha Ryszard | Radunica | Polska | min. 2000 m | #RysiekTeam | opłacono |
106 | Gawarecki Kamil | Kleszczewko | Polska | min. 2000 m | LOTOS Running Team | opłacono |
107 | Warlikowska Karolina | Toruń | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
108 | Deluga Lidia | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
109 | Strzelczyk Adam | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
110 | Banaszek Iwona | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
111 | Kiżewski Jakub | Pruszcz gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
112 | Chełkowski Daniel | Pruszcz GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | CHEŁEK | opłacono |
113 | Brach Dominik | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | #RysiekTeam | opłacono |
114 | Król Natalia | Radunica | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON | opłacono |
115 | Stolarek Michał | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | AS Piłeczka | opłacono |
116 | Stolarek Pola | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
117 | Stolarek Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
118 | Kępka Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
119 | Michałowska-Lewińska Anita | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
120 | Lewinski Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
121 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
122 | Jadczak Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
123 | Freda Artur | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega / SPIE Sport Team | opłacono |
124 | Bazan Piotr | Gdańsk, pow. Gdańsk | Polska | min. 2000 m | 49BLot | opłacono |
125 | Kulgajuk Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON | opłacono |
126 | Kulgajuk Michal | Pruszcz Gdanski | Polska | min. 2000 m | SUT | opłacono |
127 | Muzolf Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono |
128 | Łęgowski Michał | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
129 | Lupinska Karina | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
130 | Nowak Anna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
131 | Łuczkiewicz Maciej | Gdynia | Polska | min. 2000 m | 49 BLot | opłacono |
132 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
133 | Gamracy Leszek | Gliwice | Polska | min. 2000 m | PZLAM | opłacono |
134 | ŚLUSARCZYK DOMINIKA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON | opłacono |
135 | Ziemiaszewski Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
136 | Paul Wiesław | Kleszczewo | Polska | min. 2000 m | Wiesiek Biega | opłacono |
137 | Ossowska Alicja | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
138 | Budkiewicz Joanna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
139 | Baranowski Przemek | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
140 | Czoske Aneta | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
141 | Kaszubska-Niedźwiedzka Maria | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
142 | Niedźwiedzki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
143 | Płonka Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
144 | s tom | pruszcz gdanski | Polska | min. 2000 m | ftw | opłacono |
145 | Guz Daria | Pruszcz Gdanski | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
146 | Sutkowska Elżbieta | Pruszcz gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | opłacono |
147 | Orszulik Aneta | Katowice | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
148 | Lange Katarzyna | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
149 | Grodecki Oskar | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
150 | Grodecki Jan | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
151 | Grodecka Agnieszka | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
152 | Martins Felipe | Rotmanka | Polska | min. 2000 m | NSP Sokrates | opłacono |
153 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | min. 2000 m | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono |
154 | Podwysocki Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
155 | Nowicka Marzena | Jonkowo | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
156 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Żarta Wataha | opłacono |
157 | Naczk Ewelina | pruszcz gdański | Polska | min. 2000 m | NEXUS Team | opłacono |
158 | Ścibor Emilia | Juszkow | Polska | min. 2000 m | Emet czasem biega | opłacono |
159 | Ciszek Sebastian | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
160 | Jażdżewski Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
161 | Szczykutowicz Ewa | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
162 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | min. 2000 m | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | opłacono |
163 | Ossowski Leszek | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Leszek czasem biega. | opłacono |
164 | Aftyka Anna Aftyka | Gdansk | Polska | min. 2000 m | Zarta Wataha | opłacono |
165 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Żarta Wataha | opłacono |
166 | Marczak Renata | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
167 | MAWLICHANÓW Izabela | Pruszcz gdanski | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
168 | Zinkiewicz Andrzej | Garwolin | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
169 | Krzystek Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | LOTOS Running Team | opłacono |
170 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | min. 2000 m | STRASZYN BIEGA | opłacono |
171 | Piepiorka Piotr | Kaczki | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
172 | Podwysocka Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | opłacono |
173 | Piepiorka Aneta | Kaczki | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
174 | Charkiewicz Monikaa | Straszyn | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
175 | Podwysocka Dominika | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
176 | Charkiewicz Monika | Straszyn | Polska | min. 2000 m | STRASZYN BIEGA | opłacono |
177 | Michalczyk Mirosława | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega Kobieta w Biegu | opłacono |
178 | Nuż Jacek | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
179 | Fijał Magda | Gołębiewo Wielkie | Polska | min. 2000 m | Tumboteam | opłacono |
180 | Hinc Stanisław | Kowale | Polska | min. 2000 m | Żarta Wataha | opłacono |
181 | Barecka Karolina | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
182 | Bryła Maciej | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega/49BLot | opłacono |
183 | Jukiewicz Karina | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
184 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
185 | Ślusarczyk Daniel | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono |
186 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | opłacono |
Wyświetleń: 7514