Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Witkowski Aleksander | Warszawa | Polska | min. 2000 m | szkoła społeczna nr 10 warszawa | opłacono |
2 | Dzieciątkowski Jarosław Dzieciątkowski | Gliwice | Polska | min. 2000 m | Opel Active Team | opłacono |
3 | Moskwa Gabriela | Józefosław | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
4 | Wysmyk Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
5 | Fijał Oliwia | Gołębiewo Wielkie | Polska | min. 2000 m | Tumboteam | opłacono |
6 | Lisek-Gazda Joanna | Juszkowo | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
7 | Kiliańska Grażyna | Katowice | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
8 | Rajkowski Szymon | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
9 | Krygier Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
10 | Kownacka Kamila | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
11 | Warmowska Monika | Juszkowo | Polska | min. 2000 m | STRASZYN BIEGA | opłacono |
12 | Szypliński Wojciech | GDANSK | Polska | min. 2000 m | NSP Sokrates | opłacono |
13 | Domel Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
14 | Domel Dariusz | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
15 | Rogalska Agnieszka | Czerniewo | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
16 | Konarzewska Natalia | Czerniewo | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
17 | Paradowska Ewelina | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | opłacono |
18 | Suchocki Artur | Iława | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
19 | Meler Benia | Wageningen | Polska | min. 2000 m | Pallas 67 | opłacono |
20 | Juszczak Dominika | Rotmanka | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
21 | Bieliński Dominik | Gdynia | Polska | min. 2000 m | NB Team | opłacono |
22 | Neyman Gniewko | Szczecin | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
23 | Rutkowski Sebastian | Gronowo Górne | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
24 | Manias Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | SUT | opłacono |
25 | Lulewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Grupa Trójmiasto | opłacono |
26 | Stachowski Tomasz Stachowski | Kowale | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
27 | Kejzer Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | ZBUKALAJ TEAM | opłacono |
28 | Słaby Amelia | Grzepnica | Polska | min. 2000 m | Szczecin International School | opłacono |
29 | Balicka Lidia | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
30 | Mazur Karolina Ewa | Szczecin | Polska | min. 2000 m | Szczecin International School | opłacono |
31 | Czarnota Amelia | Dołuje | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
32 | ZANDER SZYMON | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | PRUSZCZ BIEGA | opłacono |
33 | Makowski Mateusz | Warszawa | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
34 | Moskwa Joanna | Józefosław | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
35 | Kowalke Waldek | Pruszcz Gd | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
36 | Stormowski Mariusz | Kowale | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
37 | Świlski Ryszard | Pruszcz Gdanski | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
38 | Zielke Marian | Buszkowy | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
39 | Werner Dawid | Szczecin | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
40 | ZAŃKO MAREK | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA | opłacono |
41 | Oleszek Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
42 | Meler Ula | Gdañsk | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega, Straszyn Biega/Iron Team | opłacono |
43 | Nowakowski Dominik | ŻUKCZYN | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
44 | Hirt Marta | Gdansk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
45 | Mikołajczyk Anna | Rotmanka | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
46 | Lulewicz Dariusz | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Grupa Trójmiasto | opłacono |
47 | Smus Maria | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | SP1 | opłacono |
48 | Smus Kamila | ROKITNICA | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
49 | Mąkosa Barbara | Juszkowo | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
50 | Smus Mariusz | Rokitnica | Polska | min. 2000 m | I'm back ;) | opłacono |
51 | Jarońska Aneta | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
52 | Piotrowicz Magdalena | Olsztyn | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
53 | Dworak Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | MORSY SKARSZEWY | opłacono |
54 | Dłużewska Jolanta | Straszyn | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono |
55 | Wąsik Sylwia | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
56 | Jordan Rojas Dorota | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | DCT | opłacono |
57 | Małczak Magdalena | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Iron Team | opłacono |
58 | Kaczkiewicz Damian | Gliwice | Polska | min. 2000 m | Night Runners Gliwice | opłacono |
59 | Malczewska Ania | Gliwice | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
60 | Mazur Ewelina | Gliwice | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
61 | Witek Sylwia | Malbork | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
62 | Manias Michał | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | SUT | opłacono |
63 | Fortuna Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
64 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
65 | Zalewska Kamila | Pszczółki | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
66 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | min. 2000 m | Rotmania / 49BLot. | opłacono |
67 | Koszarowski Jarosław Koszarowski | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega, Straszyn Biega | opłacono |
68 | Kiełkucki Mariusz | trabki małe | Polska | min. 2000 m | STRASZYN BIEGA | opłacono |
69 | Kiełkucka Alicja | Trąbki Małe | Polska | min. 2000 m | STRASZYN BIEGA | opłacono |
70 | WALCZAK Robert | Braniewo | Polska | min. 2000 m | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
71 | Wadowska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
72 | Czupa Barbara | Warszawa | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
73 | Pomirski Robert | Rusocin | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
74 | Czupa Bartosz | Warszawa | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
75 | Czupa Tomasz | Warszawa | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
76 | Michalak Magdalena | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | Żarta Wataha | opłacono |
77 | Vaysberg Grygoriy | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
78 | Vaisberg Natalia | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
79 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
80 | Hefczyc Wojciech | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
81 | RADECKA ANNA | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
82 | RADECKI GRZEGORZ | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
83 | Falasa Marcin | Pszczółki | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
84 | Falasa Joanna | Pszczółki | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
85 | Furmanek-Kopiec Magdalena Furmanek-Kopiec | Nowy Sącz | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
86 | Blok Marta | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | Pruszcz Biega | opłacono |
87 | Dalecki Mateusz | Olsztyn | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
88 | Rogowska Beata | Gdańsk | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
89 | Ponomarov Fiodor | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
90 | Ponomarova Kateryna | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
91 | Wąs Arkadiusz | Gdynia | Polska | min. 2000 m | Ślimak Biega z Pruszcz Biega | opłacono |
92 | Stachowski Marek | Pruszcz Gdanski | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
93 | Jarzebowska Wieslawa | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
94 | Krakowiak Karolina | Wrocław | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
95 | KURZEJ Jula | Wrocław | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
96 | KURZEJ Dorota | Wrocław | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
97 | Apanasewicz Iga | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
98 | Apanasewicz Jerzy | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
99 | Apanasewicz Magda | Pruszcz Gdański | Polska | min. 2000 m | opłacono | |
100 | KOTYŃSKA NIKOLA | JUSZKOWO | Polska | min. 2000 m | SHOW MUST GO ON | opłacono |
Wyświetleń: 7796