Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 3 ETAP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg 5km 35.00 PLN
2 Łapinski Leszek Elbląg Nordic Walking 5km Elbląskie Włóczykije 35.00 PLN
3 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km niestowarzyszony 35.00 PLN
4 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
5 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5km opłacono
6 Waniewski Łukasz Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
7 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono
8 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5km opłacono
9 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic Walking 5km 35.00 PLN
10 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km opłacono
11 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
12 Kowalczuk Agnieszka Gronajny Bieg 5km opłacono
13 Kowalczuk Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
14 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON opłacono
15 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking 5km opłacono
16 Przybyła Marta Janówka Bieg 5km opłacono
17 Szewczyk Agnieszka Warszawa Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
18 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic Walking 5km opłacono
19 GUZ Robert Tczew Bieg 5km opłacono
20 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Bieg 5km 35.00 PLN
21 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km 35.00 PLN
22 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km 35.00 PLN
23 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
24 Dziedzic Marcin Malbork Bieg 5km opłacono
25 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking 5km opłacono
26 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
27 Głąb Marta Malbork Bieg 5km opłacono
28 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
29 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
30 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
31 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 35.00 PLN
32 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo 35.00 PLN
33 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
34 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
35 Kwiatek Mariusz Kwiatek Laskowice Nordic Walking 5km opłacono
36 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
37 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
38 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO opłacono
39 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku opłacono
40 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km opłacono
41 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER opłacono
42 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo opłacono
43 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg 5km opłacono
44 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 5km Malbork Biega opłacono
45 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg 5km KIJOWY FOLK 35.00 PLN
46 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
47 Kowalski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
48 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 5km . ELITE TEAM opłacono
49 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
50 Babciak Roman Nowy Staw Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
51 Borkowski Leszek Grabianów Nordic Walking 5km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
52 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km opłacono
53 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
54 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
55 Szychowski Michał Elbląg Bieg 5km PS nr 8 opłacono
56 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km opłacono
57 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km 35.00 PLN
58 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
59 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
60 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono
61 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork 35.00 PLN
62 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 5km opłacono
63 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
64 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
65 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
66 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
67 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono
68 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
69 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
70 Puchalski Marcin Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
71 Pekała Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo/SOSW Koszalin opłacono
72 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km opłacono
73 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team 35.00 PLN
74 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
75 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg 5km Gmina Gardeja Biega 35.00 PLN
76 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 5km opłacono
77 Klonowska Katarzyna Stare Pole Nordic Walking 5km opłacono
78 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
79 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km opłacono


Wyświetleń: 911

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ