Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
. ELITE TEAM | |||||||||
1 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic Walking 5km | . ELITE TEAM | opłacono | ||||
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |||||||||
2 | Puchalski Marcin | Malbork | Bieg 5km | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
3 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Nordic Walking 5km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
4 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
5 | Małkowska Marzena | Tczew | Bieg 5km | Biegający Tczew | opłacono | ||||
Chabrowe Wilki | |||||||||
6 | Plewiński Rafał | Banino | Nordic Walking 5km | Chabrowe Wilki | opłacono | ||||
ESJA Team | |||||||||
7 | Reseman Sylwia | Zukowo | Nordic Walking 5km | ESJA Team | opłacono | ||||
8 | Olejko Radosław | Gdańsk | Nordic Walking 5km | ESJA Team | opłacono | ||||
ETT Elbląg Triathlon Team | |||||||||
9 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Bieg 5km | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono | ||||
Elbląskie Włóczykije | |||||||||
10 | Łapinski Leszek | Elbląg | Nordic Walking 5km | Elbląskie Włóczykije | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
11 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
12 | Rakowiecki Zbigniew | Gdańsk | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
13 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
14 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
15 | Szewczyk Agnieszka | Warszawa | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
16 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg 5km | First Malbork Team | opłacono | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
17 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Bieg 5km | Florian Chojnice | opłacono | ||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
18 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Nordic Walking 5km | GOSIR OSIELSKO | opłacono | ||||
19 | appel jurek | Bydgoszcz | Nordic Walking 5km | GOSIR OSIELSKO | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
20 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Bieg 5km | Gmina Gardeja Biega | |||||
KIJOWY FOLK | |||||||||
21 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | malbork | Bieg 5km | KIJOWY FOLK | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
22 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
23 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
24 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Bieg 5km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
25 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Leier Polska | |||||||||
26 | Woron Aleksandra | Malbork | Bieg 5km | Leier Polska | opłacono | ||||
MAMA BIEGA | |||||||||
27 | Majer Justyna | Malbork | Bieg 5km | MAMA BIEGA | opłacono | ||||
Malbork Biega | |||||||||
28 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Bieg 5km | Malbork Biega | opłacono | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
29 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
30 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
31 | Wiśniewski Krzysztof | Borzechowo | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
32 | Borkowski Leszek | Grabianów | Nordic Walking 5km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
33 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic Walking 5km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
34 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Bieg 5km | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
Osp Frombork | |||||||||
35 | Rychcik Iza | Frombork | Bieg 5km | Osp Frombork | opłacono | ||||
PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | |||||||||
36 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg 5km | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | opłacono | ||||
PS nr 8 | |||||||||
37 | Szychowski Michał | Elbląg | Bieg 5km | PS nr 8 | opłacono | ||||
ROCK70RUNNER | |||||||||
38 | Urban Henryk | Kwidzyn | Bieg 5km | ROCK70RUNNER | opłacono | ||||
RUN SZEMBRUK | |||||||||
39 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
40 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
41 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
42 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
SP Manowo/SOSW Koszalin | |||||||||
43 | Pekała Piotr | Koszalin | Bieg 5km | SP Manowo/SOSW Koszalin | opłacono | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
44 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Bieg 5km | Safe Sport Team | opłacono | ||||
Salon Optyczny Prestiż | |||||||||
45 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Bieg 5km | Salon Optyczny Prestiż | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
46 | Zych Dawid | Elbląg | Bieg 5km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
47 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Nordic Walking 5km | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
Team Salceson | |||||||||
48 | Kirzeniewski Adrian | Kurzętnik | Bieg 5km | Team Salceson | opłacono | ||||
49 | Babalski Wojciech | Kurzętnik | Bieg 5km | Team Salceson | opłacono | ||||
VALDANO | |||||||||
50 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Bieg 5km | VALDANO | opłacono | ||||
VALDANO TEAM | |||||||||
51 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg 5km | VALDANO TEAM | opłacono | ||||
Waniewski Coaching | |||||||||
52 | Ziniewicz Emil | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
53 | Ziniewicz Leon | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
Waniewski Coaching | |||||||||
54 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
55 | Waniewski Łukasz | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
56 | Babciak Roman | Nowy Staw | Bieg 5km | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
WiśniaTeam | |||||||||
57 | wiśniewski maciej | malbork | Nordic Walking 5km | WiśniaTeam | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
58 | Przybyła Marta | Janówka | Bieg 5km | opłacono | |||||
59 | GUZ Robert | Tczew | Bieg 5km | opłacono | |||||
60 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
61 | Krupieńska Ewa | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
62 | Pawłowska Beata | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
63 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
64 | Dziedzic Marcin | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
65 | Głąb Marta | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
66 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg 5km | opłacono | |||||
67 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 5km | opłacono | |||||
68 | Cicherski Szymon | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
69 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Bieg 5km | opłacono | |||||
70 | Babalski Krystian | Kurzętnik | Bieg 5km | opłacono | |||||
71 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono | |||||
72 | Gachewicz Milena | Szembruk | Bieg 5km | opłacono | |||||
73 | Leymann Mirosław | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
74 | Kowalczuk Agnieszka | Gronajny | Bieg 5km | opłacono | |||||
75 | Kowalczuk Szymon | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
76 | JAREMA Krzysztof | MALBORK | Bieg 5km | opłacono | |||||
77 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono | |||||
78 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono | |||||
79 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Bieg 5km | opłacono | |||||
80 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | opłacono | |||||
81 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | opłacono | |||||
82 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg 5km | opłacono | |||||
83 | Kowalski Szymon | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
84 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Bieg 5km | opłacono | |||||
85 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
86 | Kwiatek Mariusz Kwiatek | Laskowice | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
87 | Dęga Lidia | Tralewo | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
88 | Klonowska Katarzyna | Stare Pole | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
89 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
90 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
91 | Dziedzic Aneta | Malbork | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
92 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
93 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
94 | Chachulska Teresa | Malbork | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
95 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
96 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg 5km | drużyna szpiku | opłacono | ||||
niestowarzyszony | |||||||||
97 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Bieg 5km | niestowarzyszony | opłacono |
Wyświetleń: 5472