Bieg Piracki
pirackie 13 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Suty Wojciech Toruń pirackie 13 km opłacono BM
2 Marek Kamil Elbląg pirackie 13 km opłacono BM
3 Krzeszewski Grzegorz Elbląg pirackie 13 km opłacono BM
4 Marcinkowki Piotr Gdansk pirackie 13 km Jaguar opłacono BM
5 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG pirackie 13 km U "Łasucha opłacono BM
6 Zając Łukasz Bydgoszcz pirackie 13 km 59.00 PLN
7 Butowska Katarzyna Starogard Gdański pirackie 13 km 59.00 PLN
8 Damps Katarzyna Skrzeszewo pirackie 13 km 59.00 PLN
9 Naglak Mateusz Gdańsk pirackie 13 km opłacono BM
10 Sowa Renata Elbląg pirackie 13 km Drużyna Pierścienia 59.00 PLN
11 Domzała Paweł Gdynia pirackie 13 km 59.00 PLN
12 Tichanów Piotr Gdańsk pirackie 13 km opłacono BM
13 Pochopień Mira Gdańsk pirackie 13 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono BM
14 Waluszko Aneta Waluszko GDAŃSK pirackie 13 km opłacono BM
15 Laskiewicz Dariusz Gdańsk pirackie 13 km Wataha opłacono BM
16 Ochocka Ewa Łódź pirackie 13 km opłacono BM
17 Niemiec Marek Gdynia pirackie 13 km ACTIV EAGLES PRO 59.00 PLN
18 Kuchynskaya Katsiaryna Gdynia pirackie 13 km Wiedźmy za granicą opłacono BM
19 Nowakowski Tomasz Kwidzyn pirackie 13 km opłacono BM
20 Karolak Natika Gdańsk pirackie 13 km Kiara Team opłacono BM
21 Redynk Mateusz Gdańsk pirackie 13 km Kiara Team opłacono BM
22 Kobus Krystian Gdańsk pirackie 13 km Kiara Team opłacono BM
23 Sińczuk Patrycja Tczew pirackie 13 km 59.00 PLN
24 Milewska Weronika Sąpolno pirackie 13 km opłacono BM
25 Kwiatek Maciek Miłakowo pirackie 13 km opłacono BM
26 Gos Jan Malbork pirackie 13 km opłacono BM
27 Strzelecka Anna Żukowo pirackie 13 km opłacono BM
28 Grzywacz Karol Gdynia pirackie 13 km opłacono BM
29 Łabuńska Katarzyna Pogórze pirackie 13 km 59.00 PLN
30 Kołaczyńska Monika Pogórze pirackie 13 km Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto 59.00 PLN
31 Dordzik Katarzyna Gdynia pirackie 13 km 59.00 PLN
32 Szpilman Katarzyna Gdynia pirackie 13 km 59.00 PLN
33 Zaliński Leszek Wrocław pirackie 13 km opłacono BM
34 Skocka Ania Gdynia pirackie 13 km 59.00 PLN
35 Wojdan Miroslaw Gdynia pirackie 13 km Boot Camp Polska Gdynia 59.00 PLN
36 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia pirackie 13 km Gdyńskiej Dziewuchy 59.00 PLN
37 Wolfram Dawid Gdynia pirackie 13 km opłacono BM
38 Sitarczuk Mariusz Gdańsk pirackie 13 km 59.00 PLN
39 Damps Patryk Skrzeszewo pirackie 13 km Biegun OCR Team opłacono BM
40 Kmera Rafał Gdańsk pirackie 13 km BigYellowFoot Adventure Team 59.00 PLN
41 Kosiorek Aleksandra Gdynia pirackie 13 km BigYellowFoot Adventure Team 59.00 PLN
42 Wasilewski Marcin Gdynia pirackie 13 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono
43 Saulewicz Robert Skowarcz pirackie 13 km Lotos Running Team opłacono BM
44 Olejarczyk Piotr Elbląg pirackie 13 km 59.00 PLN
45 Kuraś Beata Gdańsk pirackie 13 km 59.00 PLN
46 Jagoda Anna Rumia pirackie 13 km BigYellowFoot Adventure Team 59.00 PLN
47 Wawrzonkowska Mirosława Gdynia pirackie 13 km Wojowniczki Trójmiasto opłacono


Wyświetleń: 1416

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ