Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AGR Podlasie | |||||||||
1 | Kalinowski Krystian | Białystok | Predathlon Turtul | AGR Podlasie | opłacono | ||||
2 | Dawidejt Paweł | Augustów | Predathlon Turtul | AGR Podlasie | opłacono | ||||
Bracia Jaćwieży | |||||||||
3 | Korżyńska Izabela | Suwałki | Predathlon Turtul | Bracia Jaćwieży | opłacono | ||||
4 | Korżyński Emil Korżyński | Suwałki | Predathlon Turtul | Bracia Jaćwieży | opłacono | ||||
Bracia jaćwieży | |||||||||
5 | Piekarska Julita | Augustów | Predathlon Turtul | Bracia jaćwieży | opłacono | ||||
6 | Kwiatkowski Michał | Augustów | Predathlon Turtul | Bracia jaćwieży | limit osiągnięty | ||||
7 | Muczyński Mateusz | Augustów | Predathlon Turtul | Bracia jaćwieży | opłacono | ||||
8 | Wasilewski Andrzej | Augustów | Predathlon Turtul | Bracia jaćwieży | opłacono | ||||
Dabarti | |||||||||
9 | Górynowicz Adrian | Białystok | Predathlon Turtul | Dabarti | opłacono | ||||
10 | Wyszołmirski Tomasz | Białystok | Predathlon Turtul | Dabarti | opłacono | ||||
Dusza Drzewa | |||||||||
11 | Brzezińska Agnieszka | Budy Barcząckie | Predathlon Turtul | Dusza Drzewa | opłacono | ||||
Eyeye Polska | |||||||||
12 | Konopacki Wojtek | Białystok | Predathlon Turtul | Eyeye Polska | opłacono | ||||
Giria Ninja | |||||||||
13 | Romaneczko Michał | Biała Podlaska | Predathlon Turtul | Giria Ninja | opłacono | ||||
IAKMW Krav Maga Suwałki | |||||||||
14 | Walicki Maciej | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
15 | Marcinek Łukasz | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
16 | Milewski Marcin | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
17 | Nowiczenko Dawid | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
18 | Piskorz Andrzej | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
I Liq Chuan | |||||||||
19 | Hrymniak Włodzimierz | JÓZEFÓW | Predathlon Turtul | I Liq Chuan | opłacono | ||||
KRAM FC | |||||||||
20 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Predathlon Turtul | KRAM FC | opłacono | ||||
KS Jelonki Dobre Miasto | |||||||||
21 | Romanowski Radosław | Dobre Miasto | Predathlon Turtul | KS Jelonki Dobre Miasto | opłacono | ||||
Klub ATLETA | |||||||||
22 | Kartaszow Arkadiusz | Białystok | Predathlon Turtul | Klub ATLETA | opłacono | ||||
Lubawa Kocha Biegać | |||||||||
23 | Wrońska Dorota | Lubawa | Predathlon Turtul | Lubawa Kocha Biegać | opłacono | ||||
Niedzielny Zrzut | |||||||||
24 | Zoń Arkadiusz | Suwałki | Predathlon Turtul | Niedzielny Zrzut | opłacono | ||||
25 | GOŁOWCZYC Mateusz | Suwalki | Predathlon Turtul | Niedzielny Zrzut | limit osiągnięty | ||||
Strażnicy Leśnej Galaktyki | |||||||||
26 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Predathlon Turtul | Strażnicy Leśnej Galaktyki | limit osiągnięty | ||||
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie | |||||||||
27 | Kawko Marcin | Suwałki | Predathlon Turtul | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie | opłacono | ||||
Szprycha Giżycko | |||||||||
28 | Wróblewski Michał | Giżycko | Predathlon Turtul | Szprycha Giżycko | opłacono | ||||
Tajny Garaż Na Zabawki | |||||||||
29 | Morek Michał | Gołdap | Predathlon Turtul | Tajny Garaż Na Zabawki | opłacono | ||||
30 | Olszowy Rafał | Gołdap | Predathlon Turtul | Tajny Garaż Na Zabawki | opłacono | ||||
31 | Nowak Adam | Gołdap | Predathlon Turtul | Tajny Garaż Na Zabawki | opłacono | ||||
32 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Predathlon Turtul | Tajny Garaż Na Zabawki | opłacono | ||||
Team WigKayaks | |||||||||
33 | Milewski Radosław | Suwałki | Predathlon Turtul | Team WigKayaks | opłacono | ||||
34 | Pomian Adam | Suwałki | Predathlon Turtul | Team WigKayaks | opłacono | ||||
Ultradziczki i Ultralisiczki | |||||||||
35 | Wierzbiński Karol | Piaseczno | Predathlon Turtul | Ultradziczki i Ultralisiczki | opłacono | ||||
36 | Wierzbińska Edyta | Piaseczno | Predathlon Turtul | Ultradziczki i Ultralisiczki | opłacono | ||||
WieWiór Team | |||||||||
37 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Predathlon Turtul | WieWiór Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
38 | Staśkiewicz Jakub | Łęg Starościński | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
39 | Kobyliński Franciszek | Józefów | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
40 | Kobyliński Romuald Kobyliński | Józefów | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
41 | Skłodowski Kamil | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
42 | Świezyński Dominik | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
43 | Sznajder Maciej | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
44 | Kondej Rafał | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
45 | Paszkowska Barbara | Suwałki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
46 | Chrulska Joanna | Augustów | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
47 | Zych Paweł | Piątnica | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
48 | Garczarczyk Tomasz | Suwałki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
49 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
50 | Płuciennik Jarosław | Józefów | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
51 | Mąkosa Piotr | Józefosław | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
52 | Szumski Olgierd | Warszawa | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
53 | Masalska Anna | Suwałki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
54 | Kondraciuk Paweł | Białystok | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
55 | Kamińska Anna | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
56 | Mysiewicz Radosław | Grajewo | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
57 | Bielawska Justyna | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
58 | Kamiński Piotr | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
59 | Brzeziński Sergiusz Brzeziński | Budy Barcząckie | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
60 | Gutowska Iwona | Augustów | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
61 | Cybula Maciej | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
62 | Górynowicz Marcin | Białystok | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
63 | Sztyler Konrad | Brzozówka | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
64 | Górski Wojciech | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
65 | Perwenis Krzysztof | Lubawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
66 | Karczewska Joanna | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
67 | Morek Katarzyna | Gołdap | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
68 | Pieróg Maciej | Uhowo | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
69 | Gryczan Urszula | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
70 | Górski Grzegorz | Stoki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
71 | HUK MARCIN | Letniki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
72 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
73 | Urawski Piotr | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
74 | Jaroszewski Lukasz | Suwalki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
75 | Tylenda Michał | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
76 | Szubryt Michał | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
77 | Gajewski Andrzej | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
78 | Sznejder Anita | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
79 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
80 | Naruszewicz Mariusz | Olecko | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
81 | Nowiczenko-Urawska Justyna | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
xxx | |||||||||
82 | Urawski Grzegorz | Warszawa | Predathlon Turtul | xxx | opłacono |
Wyświetleń: 17879