Predathlon Turtul 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Dawidejt Paweł Augustów Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
2 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów Predathlon Turtul Master ORTOSTOM AUGUSTÓW
3 Gutowska Iwona Augustów Predathlon Turtul opłacono
4 Wasilewski Andrzej Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
5 Muczyński Mateusz Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
6 Piekarska Julita Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
7 Kurylo Artur Augustów Predathlon Turtul Master ATP AUGUSTÓW opłacono
8 Kurylo Ewa Augustów Predatlon Run ATP AUGUSTÓW opłacono
9 Chrulska Joanna Augustów Predathlon Turtul limit osiągnięty
10 Kwiatkowski Michał Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży limit osiągnięty
11 Bobrowski Łukasz Bobrowski Becejły Predatlon Run opłacono
12 Chomicka Renata Bialystok Predathlon Turtul Master opłacono
13 Romaneczko Michał Biała Podlaska Predathlon Turtul Giria Ninja opłacono
14 Maliszewska Agnieszka Białystok Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
15 Kosiorek Łukasz Białystok Predathlon Turtul Master OUTDOOR TRAINING opłacono
16 Łebkowski Mikołaj BIAŁYSTOK Predathlon Kids opłacono
17 Łebkowska Malwina BIAŁYSTOK Predathlon Kids opłacono
18 Kondraciuk Piotr Białystok Predathlon Turtul Master Kondraciuk Team opłacono
19 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK Predathlon Turtul Master Eyeye Polska opłacono
20 Kondraciuk andrzej Białystok Predatlon Run Kondraciuk Team
21 OSIEKOWICZ TOMASZ Białystok Predathlon Turtul Master DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
22 Żukowska Aniela Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
23 GAWRYLUK MARCIN Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
24 Samselski Radosław Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
25 Kalinowski Krystian Białystok Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
26 Wyszołmirski Tomasz Białystok Predathlon Turtul Dabarti opłacono
27 Myszkowski Nataniel Białystok Predathlon Kids Splendor i Sława !!! opłacono
28 Kondraciuk Paweł Białystok Predathlon Turtul opłacono
29 Górynowicz Adrian Białystok Predathlon Turtul Dabarti opłacono
30 Bazylewicz Marzena Białystok Predatlon Run opłacono
31 Kartaszow Arkadiusz Białystok Predathlon Turtul Klub ATLETA opłacono
32 Górynowicz Marcin Białystok Predathlon Turtul opłacono
33 Kondraciuk Zuzanna Białystok Predathlon Kids Kondraciuk Team opłacono
34 Liman Dorota Białystok Predatlon Run Podlasiaki Team opłacono
35 Nowicki Adam Białystok Predathlon Turtul Master Biegostok opłacono
36 Konopacki Wojtek Białystok Predathlon Turtul Eyeye Polska opłacono
37 Konopacka Marta Białystok Nordic Walking opłacono
38 Kuczynski Piotr Białystok Predathlon Turtul Master Białystok Biega Team opłacono
39 Szwarc Michał Szwarc Białystok Predathlon Turtul opłacono
40 Zabrocki Andrzej Białystok Predathlon Turtul Master Podlasiaki Team opłacono
41 Borowska Justyna Białystok Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
42 Bazylewicz Marcin Białystok Predatlon Run opłacono
43 Leszczyński Krzysztof Białystok Predathlon Turtul Master Bo żona kazała... Podlasiaki Team opłacono
44 Czerniakiewicz Anna Białystok Predatlon Run OUTDOOR TRAINING opłacono
45 Wielakin Darek Białystok Predathlon Turtul Master 55.00 PLN
46 Godlewski Andrzej Borawskie Predatlon Run
47 Sztyler Konrad Brzozówka Predathlon Turtul opłacono
48 Brzeziński Sergiusz Brzeziński Budy Barcząckie Predathlon Turtul opłacono
49 Brzezińska Agnieszka Budy Barcząckie Predathlon Turtul Dusza Drzewa opłacono
50 Piotrowski Rafał Choroszcz Predathlon Turtul Master Nadaktywni / BBT
51 Romanowski Radosław Dobre Miasto Predathlon Turtul KS Jelonki Dobre Miasto opłacono
52 Ołowski Kamil Dzierzgoń Predathlon Turtul Master DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team opłacono
53 Sikora Marcin Dzierzgoń Predathlon Turtul KRAM FC opłacono
54 Słotwiński Adam Ełk Predathlon Turtul Master Etex Team
55 Wszeborowski Dariusz Ełk Predathlon Turtul Strażnicy Leśnej Galaktyki limit osiągnięty
56 Kmera Rafał Gdańsk Predathlon Turtul Master Bigyellowfoot opłacono
57 Wróblewski Michał Giżycko Predathlon Turtul Szprycha Giżycko opłacono
58 Kudosz Andrzej Gołdap Predathlon Turtul opłacono
59 Morek Katarzyna Gołdap Predathlon Turtul opłacono
60 Chmiel Remigiusz Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
61 Nowak Adam Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
62 Olszowy Rafał Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
63 Morek Michał Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
64 Karniłowicz Dawid Gołdap Predatlon Run LA OSiR Gołdap
65 Mysiewicz Radosław Grajewo Predathlon Turtul opłacono
66 Mąkosa Piotr Józefosław Predathlon Turtul opłacono
67 Płuciennik Jarosław Józefów Predathlon Turtul limit osiągnięty
68 Hrymniak Włodzimierz JÓZEFÓW Predathlon Turtul I Liq Chuan opłacono
69 Kondej Adrian Józefów Predathlon Kids opłacono
70 Kondej Magda Józefów Nordic Walking opłacono
71 Kondej Gabriela Józefów Predathlon Kids opłacono
72 Kobylińska Magdalena Józefów Nordic Walking opłacono
73 Kobyliński Romuald Kobyliński Józefów Predathlon Turtul opłacono
74 Kobyliński Jan Józefów Predathlon Kids opłacono
75 Kobyliński Franciszek Józefów Predathlon Turtul opłacono
76 Łachacz Robert Kamionek Predathlon Turtul Master opłacono
77 Romanowska Ewa Kosyń Nordic Walking opłacono
78 Kaczynski Aleksander Lapy Predathlon Turtul Master
79 Graf Remigiusz Leszno Predatlon Run Turbo Run Leszno opłacono
80 HUK MARCIN Letniki Predathlon Turtul opłacono
81 Chilewicz Dariusz Lipowo Predathlon Turtul Master Uniq Fight Club opłacono
82 Chilewicz Laura Lipowo Predathlon Kids Strumienie opłacono
83 Chilewicz Rita Lipowo Predathlon Kids Strumienie opłacono
84 Chilewicz Bernard Lipowo Predathlon Kids Żagle opłacono
85 Chilewicz Monika Lipowo Nordic Walking opłacono
86 Perwenis Krzysztof Lubawa Predathlon Turtul opłacono
87 Wrońska Dorota Lubawa Predathlon Turtul Lubawa Kocha Biegać opłacono
88 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński Predathlon Turtul opłacono
89 Trinick Adam Manchester/Bialystok Predathlon Turtul Master Mancs on Tour opłacono
90 Bujak Aneta Markowszczyzna Predatlon Run opłacono
91 Kuczko Agnieszka Mortsel Predatlon Run Antwerp Atlethics opłacono
92 Kuczko Jaroslaw Mortsel Predatlon Run opłacono
93 Wielgat Artur Netta Folwark Predatlon Run Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
94 Olszewski Aleksander Olecko Predathlon Kids opłacono
95 Naruszewicz Mariusz Olecko Predathlon Turtul opłacono
96 Olszewska Ewelina Olecko Predatlon Run opłacono
97 Żebrowska Beata Ostrołęka Predatlon Run Run CREW Ostrołęka opłacono
98 Żebrowska Grażyna Ostrołęka Nordic Walking opłacono
99 Wierzbińska Edyta Piaseczno Predathlon Turtul Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
100 Wierzbiński Karol Piaseczno Predathlon Turtul Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono


Wyświetleń: 11322

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ