Predathlon Turtul 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AGROBROS
1 Ołowski Jakub Wydminy Predathlon Turtul Master AGROBROS opłacono
AGR Podlasie
2 Dawidejt Paweł Augustów Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
3 Kalinowski Krystian Białystok Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
4 Dziedzia Arek Siemiatycze Predathlon Turtul Master AGR Podlasie opłacono
ATP AUGUSTÓW
5 Kurylo Artur Augustów Predathlon Turtul Master ATP AUGUSTÓW opłacono
6 Kurylo Ewa Augustów Predatlon Run ATP AUGUSTÓW opłacono
Antwerp Atlethics
7 Kuczko Agnieszka Mortsel Predatlon Run Antwerp Atlethics opłacono
Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
8 Wielgat Artur Netta Folwark Predatlon Run Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
Bezpieczny Kazbek
9 Baluta Paweł Baluta Warszawa Predathlon Turtul Master Bezpieczny Kazbek 55.00 PLN
Białystok Biega Team
10 Kuczynski Piotr Białystok Predathlon Turtul Master Białystok Biega Team opłacono
Biegostok
11 Nowicki Adam Białystok Predathlon Turtul Master Biegostok opłacono
Bigyellowfoot
12 Kmera Rafał Gdańsk Predathlon Turtul Master Bigyellowfoot opłacono
Bo żona kazała... Podlasiaki Team
13 Leszczyński Krzysztof Białystok Predathlon Turtul Master Bo żona kazała... Podlasiaki Team opłacono
Bracia Jaćwieży
14 Korżyński Emil Korżyński Suwałki Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
15 Korżyńska Izabela Suwałki Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
Bracia jaćwieży
16 Wasilewski Andrzej Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
17 Muczyński Mateusz Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
18 Kwiatkowski Michał Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży limit osiągnięty
19 Piekarska Julita Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team
20 Ołowski Kamil Dzierzgoń Predathlon Turtul Master DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team opłacono
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK
21 OSIEKOWICZ TOMASZ Białystok Predathlon Turtul Master DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
Dabarti
22 Wyszołmirski Tomasz Białystok Predathlon Turtul Dabarti opłacono
23 Górynowicz Adrian Białystok Predathlon Turtul Dabarti opłacono
Dusza Drzewa
24 Brzezińska Agnieszka Budy Barcząckie Predathlon Turtul Dusza Drzewa opłacono
Etex Team
25 Słotwiński Adam Ełk Predathlon Turtul Master Etex Team
Eyeye Polska
26 Konopacki Wojtek Białystok Predathlon Turtul Eyeye Polska opłacono
27 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK Predathlon Turtul Master Eyeye Polska opłacono
Giria Ninja
28 Romaneczko Michał Biała Podlaska Predathlon Turtul Giria Ninja opłacono
Gladiators by RMF4RT
29 Borowska Justyna Białystok Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
30 Maliszewska Agnieszka Białystok Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
IAKMW Krav Maga Suwałki
31 Piskorz Andrzej Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
32 Nowiczenko Dawid Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
33 Milewski Marcin Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
34 Marcinek Łukasz Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
35 Walicki Maciej Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
I Liq Chuan
36 Hrymniak Włodzimierz JÓZEFÓW Predathlon Turtul I Liq Chuan opłacono
KRAM FC
37 Sikora Marcin Dzierzgoń Predathlon Turtul KRAM FC opłacono
KS Cztery Łapy
38 Miazek-Mioduszewski Tomasz Wiżajny Predatlon Run KS Cztery Łapy opłacono
KS Jelonki Dobre Miasto
39 Romanowski Radosław Dobre Miasto Predathlon Turtul KS Jelonki Dobre Miasto opłacono
Klub ATLETA
40 Kartaszow Arkadiusz Białystok Predathlon Turtul Klub ATLETA opłacono
Klub Morsów w Piszu
41 Kurpiewska Dorota Pisz Predatlon Run Klub Morsów w Piszu opłacono
Kondraciuk Team
42 Kondraciuk Zuzanna Białystok Predathlon Kids Kondraciuk Team opłacono
43 Kondraciuk Piotr Białystok Predathlon Turtul Master Kondraciuk Team opłacono
44 Kondraciuk andrzej Białystok Predatlon Run Kondraciuk Team
LA OSiR Gołdap
45 Karniłowicz Dawid Gołdap Predatlon Run LA OSiR Gołdap
Lubawa Kocha Biegać
46 Wrońska Dorota Lubawa Predathlon Turtul Lubawa Kocha Biegać opłacono
MAZURSKA WATAHA
47 bałazy marcin Szczytno Predathlon Turtul Master MAZURSKA WATAHA
Mancs on Tour
48 Trinick Adam Manchester/Bialystok Predathlon Turtul Master Mancs on Tour opłacono
Nadaktywni / BBT
49 Piotrowski Rafał Choroszcz Predathlon Turtul Master Nadaktywni / BBT
Niedzielny Zrzut
50 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Predathlon Turtul Niedzielny Zrzut limit osiągnięty
51 Zoń Arkadiusz Suwałki Predathlon Turtul Niedzielny Zrzut opłacono
ORTOSTOM AUGUSTÓW
52 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów Predathlon Turtul Master ORTOSTOM AUGUSTÓW
OUTDOOR TRAINING
53 Kosiorek Łukasz Białystok Predathlon Turtul Master OUTDOOR TRAINING opłacono
54 Czerniakiewicz Anna Białystok Predatlon Run OUTDOOR TRAINING opłacono
Podlasiaki Team
55 Zabrocki Andrzej Białystok Predathlon Turtul Master Podlasiaki Team opłacono
56 Liman Dorota Białystok Predatlon Run Podlasiaki Team opłacono
Przekop.Waty
57 Tylenda Miłosława Suwałki Predathlon Kids Przekop.Waty opłacono
Run CREW Ostrołęka
58 Żebrowska Beata Ostrołęka Predatlon Run Run CREW Ostrołęka opłacono
S-kadra z Ostrej Góry
59 Filar Henryk Trzebinia Predathlon Turtul Master S-kadra z Ostrej Góry
Sokólska Grupa Biegowa
60 Grabowicz Mirosław Sokółka Predathlon Turtul Master Sokólska Grupa Biegowa
61 Markowski Krystian Sokółka Predathlon Turtul Master Sokólska Grupa Biegowa
Splendor i Sława !!!
62 Myszkowski Nataniel Białystok Predathlon Kids Splendor i Sława !!! opłacono
Strażnicy Leśnej Galaktyki
63 Wszeborowski Dariusz Ełk Predathlon Turtul Strażnicy Leśnej Galaktyki limit osiągnięty
Strumienie
64 Chilewicz Laura Lipowo Predathlon Kids Strumienie opłacono
65 Chilewicz Rita Lipowo Predathlon Kids Strumienie opłacono
Suwałki NanuQ Team
66 beldyga bartosz suwalki Predathlon Turtul Master Suwałki NanuQ Team
Szczuczyn Awissa
67 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Predatlon Run Szczuczyn Awissa
Szczytno
68 Orzoł Anna Szczytno Predathlon Turtul Master Szczytno
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
69 Kawko Marcin Suwałki Predathlon Turtul Szkoła Główna Handlowa w Warszawie opłacono
Szprycha Giżycko
70 Wróblewski Michał Giżycko Predathlon Turtul Szprycha Giżycko opłacono
Tajny Garaż Na Zabawki
71 Chmiel Remigiusz Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
72 Nowak Adam Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
73 Olszowy Rafał Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
74 Morek Michał Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
Team Kopeć
75 Królak Agnieszka Węgorzewo Predatlon Run Team Kopeć
Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
76 królak przemek Węgorzewo Predatlon Run Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
Team WigKayaks
77 Pomian Adam Suwałki Predathlon Turtul Team WigKayaks opłacono
78 Milewski Radosław Suwałki Predathlon Turtul Team WigKayaks opłacono
Turbo Run Leszno
79 Graf Remigiusz Leszno Predatlon Run Turbo Run Leszno opłacono
Ultradziczki i Ultralisiczki
80 Wierzbińska Edyta Piaseczno Predathlon Turtul Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
81 Wierzbiński Karol Piaseczno Predathlon Turtul Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
Uniq Fight Club
82 Chilewicz Dariusz Lipowo Predathlon Turtul Master Uniq Fight Club opłacono
WieWiór Team
83 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Predathlon Turtul WieWiór Team opłacono
Wkurw_Team
84 Niewczas Robert Warszawa Predathlon Turtul Master Wkurw_Team opłacono
_BRAK NAZWY_
85 Żebrowska Grażyna Ostrołęka Nordic Walking opłacono
86 Chilewicz Monika Lipowo Nordic Walking opłacono
87 Romanowska Ewa Kosyń Nordic Walking opłacono
88 Konopacka Marta Białystok Nordic Walking opłacono
89 Kondej Magda Józefów Nordic Walking opłacono
90 Perkowska Katarzyna Suwałki Nordic Walking opłacono
91 Putra - Kaminska Anna Suwalki Nordic Walking
92 Kobylińska Magdalena Józefów Nordic Walking opłacono
93 Stanulewicz Kasandra Suwałki Predathlon Kids opłacono
94 Stanulewicz Kryspin Suwałki Predathlon Kids opłacono
95 Karpowicz Karolina Suwałki Predathlon Kids
96 Kotarska Adrianna Suwałki Predathlon Kids 55.00 PLN
97 Karpowicz Szymon Suwałki Predathlon Kids
98 Karpowicz Hanna Suwałki Predathlon Kids
99 Olszewski Aleksander Olecko Predathlon Kids opłacono
100 Winckiewicz Dawid Suwałki Predathlon Kids opłacono
101 Kondej Adrian Józefów Predathlon Kids opłacono
102 Kondej Gabriela Józefów Predathlon Kids opłacono
103 Łebkowski Mikołaj BIAŁYSTOK Predathlon Kids opłacono
104 Łebkowska Malwina BIAŁYSTOK Predathlon Kids opłacono
105 Podziewski Maciej Suwałki Predathlon Kids opłacono
106 Michał Simkiewicz Michał Suwałki Predathlon Kids
107 Simkiewicz Simkiewicz Karol SUWAŁKI Predathlon Kids
108 Kwiatkowska Kalina Szczebra Predathlon Kids opłacono
109 Kwiatkowska Jagoda Szczebra Predathlon Kids opłacono
110 Kobyliński Jan Józefów Predathlon Kids opłacono
111 Gref Damian Suwałki Predathlon Kids
112 Nowiczenko-Urawska Justyna Warszawa Predathlon Turtul opłacono
113 Naruszewicz Mariusz Olecko Predathlon Turtul opłacono
114 Szwarc Michał Szwarc Białystok Predathlon Turtul opłacono
115 Sznejder Anita Suwałki Predathlon Turtul opłacono
116 Gajewski Andrzej Suwałki Predathlon Turtul opłacono
117 Szubryt Michał Warszawa Predathlon Turtul opłacono
118 Tylenda Michał Suwałki Predathlon Turtul opłacono
119 Jaroszewski Lukasz Suwalki Predathlon Turtul limit osiągnięty
120 Urawski Piotr Warszawa Predathlon Turtul opłacono
121 Krzywicki Leszek Suwałki Predathlon Turtul opłacono
122 HUK MARCIN Letniki Predathlon Turtul opłacono
123 Górski Grzegorz Stoki Predathlon Turtul limit osiągnięty
124 Gryczan Urszula Suwałki Predathlon Turtul opłacono
125 Pieróg Maciej Uhowo Predathlon Turtul opłacono
126 Morek Katarzyna Gołdap Predathlon Turtul opłacono
127 Karczewska Joanna Suwałki Predathlon Turtul opłacono
128 Perwenis Krzysztof Lubawa Predathlon Turtul opłacono
129 Górski Wojciech Suwałki Predathlon Turtul opłacono
130 Sztyler Konrad Brzozówka Predathlon Turtul opłacono
131 Górynowicz Marcin Białystok Predathlon Turtul opłacono
132 Cybula Maciej Suwałki Predathlon Turtul opłacono
133 Gutowska Iwona Augustów Predathlon Turtul opłacono
134 Brzeziński Sergiusz Brzeziński Budy Barcząckie Predathlon Turtul opłacono
135 Kamiński Piotr Warszawa Predathlon Turtul opłacono
136 Bielawska Justyna Suwałki Predathlon Turtul opłacono
137 Mysiewicz Radosław Grajewo Predathlon Turtul opłacono
138 Kamińska Anna Suwałki Predathlon Turtul opłacono
139 Kondraciuk Paweł Białystok Predathlon Turtul opłacono
140 Masalska Anna Suwałki Predathlon Turtul limit osiągnięty
141 Szumski Olgierd Warszawa Predathlon Turtul limit osiągnięty
142 Mąkosa Piotr Józefosław Predathlon Turtul opłacono
143 Płuciennik Jarosław Józefów Predathlon Turtul limit osiągnięty
144 Kudosz Andrzej Gołdap Predathlon Turtul opłacono
145 Garczarczyk Tomasz Suwałki Predathlon Turtul limit osiągnięty
146 Zych Paweł Piątnica Predathlon Turtul limit osiągnięty
147 Chrulska Joanna Augustów Predathlon Turtul limit osiągnięty
148 Paszkowska Barbara Suwałki Predathlon Turtul limit osiągnięty
149 Kondej Rafał Warszawa Predathlon Turtul opłacono
150 Sznajder Maciej Suwałki Predathlon Turtul opłacono
151 Świezyński Dominik Warszawa Predathlon Turtul opłacono
152 Skłodowski Kamil Suwałki Predathlon Turtul opłacono
153 Kobyliński Romuald Kobyliński Józefów Predathlon Turtul opłacono
154 Kobyliński Franciszek Józefów Predathlon Turtul opłacono
155 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński Predathlon Turtul opłacono
156 Anzulewicz Damian Rutka-Tartak Predathlon Turtul Master opłacono
157 Wielakin Darek Białystok Predathlon Turtul Master 55.00 PLN
158 Sputowska Joanna Warszawa Predathlon Turtul Master
159 Perkowski Jarosław Suwałki Predathlon Turtul Master opłacono
160 Żukowska Aniela Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
161 Karczewski Sławomir Suwałki Predathlon Turtul Master opłacono
162 Łachacz Robert Kamionek Predathlon Turtul Master opłacono
163 Pąprowicz Wojciech Warszawa Predathlon Turtul Master
164 Samselski Radosław Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
165 GAWRYLUK MARCIN Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
166 Chomicka Renata Bialystok Predathlon Turtul Master opłacono
167 Kaczynski Aleksander Lapy Predathlon Turtul Master
168 Bazylewicz Marcin Białystok Predatlon Run opłacono
169 Bujak Aneta Markowszczyzna Predatlon Run opłacono
170 Bazylewicz Marzena Białystok Predatlon Run opłacono
171 Czokajło Maria Sejny Predatlon Run
172 Szubryt Małgorzata Warszawa Predatlon Run opłacono
173 Idzikowska Weronika Idzikowska Zielona Góra Predatlon Run opłacono
174 Bobrowski Łukasz Bobrowski Becejły Predatlon Run opłacono
175 WILIWIS Paweł Suwałki Predatlon Run opłacono
176 Olszewska Ewelina Olecko Predatlon Run opłacono
177 Topolska Diana Suwałki Predatlon Run opłacono
178 Topolski Artur Suwałki Predatlon Run opłacono
179 Kuczko Jaroslaw Mortsel Predatlon Run opłacono
180 Godlewski Andrzej Borawskie Predatlon Run
www.fizjoterpia-suwalki.pl
181 Drażba Martyna Raczki Predathlon Kids www.fizjoterpia-suwalki.pl
182 Ogórkis Dariusz Sejny Predatlon Run www.fizjoterpia-suwalki.pl
www.karla-butik.pl
183 Zoń Jakub Suwałki Predathlon Kids www.karla-butik.pl opłacono
xxx
184 Urawski Grzegorz Warszawa Predathlon Turtul xxx opłacono
Żagle
185 Chilewicz Bernard Lipowo Predathlon Kids Żagle opłacono


Wyświetleń: 11407

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ