Predathlon Turtul 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AGROBROS
1 Ołowski Jakub Wydminy Predathlon Turtul Master AGROBROS opłacono
AGR Podlasie
2 Kalinowski Krystian Białystok Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
3 Dziedzia Arek Siemiatycze Predathlon Turtul Master AGR Podlasie opłacono
4 Dawidejt Paweł Augustów Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
ATP AUGUSTÓW
5 Kurylo Ewa Augustów Predatlon Run ATP AUGUSTÓW opłacono
6 Kurylo Artur Augustów Predathlon Turtul Master ATP AUGUSTÓW opłacono
Antwerp Atlethics
7 Kuczko Agnieszka Mortsel Predatlon Run Antwerp Atlethics opłacono
Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
8 Wielgat Artur Netta Folwark Predatlon Run Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
Bezpieczny Kazbek
9 Baluta Paweł Baluta Warszawa Predathlon Turtul Master Bezpieczny Kazbek
Białystok Biega Team
10 Kuczynski Piotr Białystok Predathlon Turtul Master Białystok Biega Team opłacono
Biegostok
11 Nowicki Adam Białystok Predathlon Turtul Master Biegostok opłacono
Bigyellowfoot
12 Kmera Rafał Gdańsk Predathlon Turtul Master Bigyellowfoot opłacono
Bo żona kazała... Podlasiaki Team
13 Leszczyński Krzysztof Białystok Predathlon Turtul Master Bo żona kazała... Podlasiaki Team opłacono
Bracia Jaćwieży
14 Korżyńska Izabela Suwałki Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
15 Korżyński Emil Korżyński Suwałki Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
Bracia jaćwieży
16 Piekarska Julita Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
17 Kwiatkowski Michał Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży limit osiągnięty
18 Muczyński Mateusz Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
19 Wasilewski Andrzej Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team
20 Ołowski Kamil Dzierzgoń Predathlon Turtul Master DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team opłacono
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK
21 OSIEKOWICZ TOMASZ Białystok Predathlon Turtul Master DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
Dabarti
22 Górynowicz Adrian Białystok Predathlon Turtul Dabarti opłacono
23 Wyszołmirski Tomasz Białystok Predathlon Turtul Dabarti opłacono
Dusza Drzewa
24 Brzezińska Agnieszka Budy Barcząckie Predathlon Turtul Dusza Drzewa opłacono
Etex Team
25 Słotwiński Adam Ełk Predathlon Turtul Master Etex Team
Eyeye Polska
26 Konopacki Wojtek Białystok Predathlon Turtul Eyeye Polska opłacono
27 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK Predathlon Turtul Master Eyeye Polska opłacono
Giria Ninja
28 Romaneczko Michał Biała Podlaska Predathlon Turtul Giria Ninja opłacono
Gladiators by RMF4RT
29 Maliszewska Agnieszka Białystok Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
30 Borowska Justyna Białystok Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
IAKMW Krav Maga Suwałki
31 Walicki Maciej Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
32 Marcinek Łukasz Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
33 Milewski Marcin Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
34 Nowiczenko Dawid Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
35 Piskorz Andrzej Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
I Liq Chuan
36 Hrymniak Włodzimierz JÓZEFÓW Predathlon Turtul I Liq Chuan opłacono
KRAM FC
37 Sikora Marcin Dzierzgoń Predathlon Turtul KRAM FC opłacono
KS Cztery Łapy
38 Miazek-Mioduszewski Tomasz Wiżajny Predatlon Run KS Cztery Łapy opłacono
KS Jelonki Dobre Miasto
39 Romanowski Radosław Dobre Miasto Predathlon Turtul KS Jelonki Dobre Miasto opłacono
Klub ATLETA
40 Kartaszow Arkadiusz Białystok Predathlon Turtul Klub ATLETA opłacono
Klub Morsów w Piszu
41 Kurpiewska Dorota Pisz Predatlon Run Klub Morsów w Piszu opłacono
Kondraciuk Team
42 Kondraciuk Zuzanna Białystok Predathlon Kids Kondraciuk Team opłacono
43 Kondraciuk andrzej Białystok Predatlon Run Kondraciuk Team
44 Kondraciuk Piotr Białystok Predathlon Turtul Master Kondraciuk Team opłacono
LA OSiR Gołdap
45 Karniłowicz Dawid Gołdap Predatlon Run LA OSiR Gołdap
Lubawa Kocha Biegać
46 Wrońska Dorota Lubawa Predathlon Turtul Lubawa Kocha Biegać opłacono
MAZURSKA WATAHA
47 bałazy marcin Szczytno Predathlon Turtul Master MAZURSKA WATAHA
Mancs on Tour
48 Trinick Adam Manchester/Bialystok Predathlon Turtul Master Mancs on Tour opłacono
Nadaktywni / BBT
49 Piotrowski Rafał Choroszcz Predathlon Turtul Master Nadaktywni / BBT
Niedzielny Zrzut
50 Zoń Arkadiusz Suwałki Predathlon Turtul Niedzielny Zrzut opłacono
51 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Predathlon Turtul Niedzielny Zrzut limit osiągnięty
ORTOSTOM AUGUSTÓW
52 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów Predathlon Turtul Master ORTOSTOM AUGUSTÓW
OUTDOOR TRAINING
53 Czerniakiewicz Anna Białystok Predatlon Run OUTDOOR TRAINING opłacono
54 Kosiorek Łukasz Białystok Predathlon Turtul Master OUTDOOR TRAINING opłacono
Podlasiaki Team
55 Liman Dorota Białystok Predatlon Run Podlasiaki Team opłacono
56 Zabrocki Andrzej Białystok Predathlon Turtul Master Podlasiaki Team opłacono
Przekop.Waty
57 Tylenda Miłosława Suwałki Predathlon Kids Przekop.Waty opłacono
Run CREW Ostrołęka
58 Żebrowska Beata Ostrołęka Predatlon Run Run CREW Ostrołęka opłacono
S-kadra z Ostrej Góry
59 Filar Henryk Trzebinia Predathlon Turtul Master S-kadra z Ostrej Góry
Sokólska Grupa Biegowa
60 Markowski Krystian Sokółka Predathlon Turtul Master Sokólska Grupa Biegowa
61 Grabowicz Mirosław Sokółka Predathlon Turtul Master Sokólska Grupa Biegowa
Splendor i Sława !!!
62 Myszkowski Nataniel Białystok Predathlon Kids Splendor i Sława !!! opłacono
Strażnicy Leśnej Galaktyki
63 Wszeborowski Dariusz Ełk Predathlon Turtul Strażnicy Leśnej Galaktyki limit osiągnięty
Strumienie
64 Chilewicz Rita Lipowo Predathlon Kids Strumienie opłacono
65 Chilewicz Laura Lipowo Predathlon Kids Strumienie opłacono
Suwałki NanuQ Team
66 beldyga bartosz suwalki Predathlon Turtul Master Suwałki NanuQ Team
Szczuczyn Awissa
67 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Predatlon Run Szczuczyn Awissa
Szczytno
68 Orzoł Anna Szczytno Predathlon Turtul Master Szczytno
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
69 Kawko Marcin Suwałki Predathlon Turtul Szkoła Główna Handlowa w Warszawie opłacono
Szprycha Giżycko
70 Wróblewski Michał Giżycko Predathlon Turtul Szprycha Giżycko opłacono
Tajny Garaż Na Zabawki
71 Morek Michał Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
72 Olszowy Rafał Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
73 Nowak Adam Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
74 Chmiel Remigiusz Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
Team Kopeć
75 Królak Agnieszka Węgorzewo Predatlon Run Team Kopeć
Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
76 królak przemek Węgorzewo Predatlon Run Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
Team WigKayaks
77 Milewski Radosław Suwałki Predathlon Turtul Team WigKayaks opłacono
78 Pomian Adam Suwałki Predathlon Turtul Team WigKayaks opłacono
Turbo Run Leszno
79 Graf Remigiusz Leszno Predatlon Run Turbo Run Leszno opłacono
Ultradziczki i Ultralisiczki
80 Wierzbiński Karol Piaseczno Predathlon Turtul Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
81 Wierzbińska Edyta Piaseczno Predathlon Turtul Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
Uniq Fight Club
82 Chilewicz Dariusz Lipowo Predathlon Turtul Master Uniq Fight Club opłacono
WieWiór Team
83 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Predathlon Turtul WieWiór Team opłacono
Wkurw_Team
84 Niewczas Robert Warszawa Predathlon Turtul Master Wkurw_Team opłacono
_BRAK NAZWY_
85 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński Predathlon Turtul opłacono
86 Godlewski Andrzej Borawskie Predatlon Run
87 Kobyliński Franciszek Józefów Predathlon Turtul opłacono
88 Kaczynski Aleksander Lapy Predathlon Turtul Master
89 Gref Damian Suwałki Predathlon Kids
90 Kobyliński Jan Józefów Predathlon Kids opłacono
91 Kobyliński Romuald Kobyliński Józefów Predathlon Turtul opłacono
92 Kobylińska Magdalena Józefów Nordic Walking opłacono
93 Kwiatkowska Jagoda Szczebra Predathlon Kids opłacono
94 Kwiatkowska Kalina Szczebra Predathlon Kids opłacono
95 Simkiewicz Simkiewicz Karol SUWAŁKI Predathlon Kids
96 Michał Simkiewicz Michał Suwałki Predathlon Kids
97 Putra - Kaminska Anna Suwalki Nordic Walking
98 Kuczko Jaroslaw Mortsel Predatlon Run opłacono
99 Podziewski Maciej Suwałki Predathlon Kids opłacono
100 Łebkowska Malwina BIAŁYSTOK Predathlon Kids opłacono
101 Łebkowski Mikołaj BIAŁYSTOK Predathlon Kids opłacono
102 Perkowska Katarzyna Suwałki Nordic Walking opłacono
103 Kondej Gabriela Józefów Predathlon Kids opłacono
104 Kondej Magda Józefów Nordic Walking opłacono
105 Kondej Adrian Józefów Predathlon Kids opłacono
106 Winckiewicz Dawid Suwałki Predathlon Kids opłacono
107 Olszewski Aleksander Olecko Predathlon Kids opłacono
108 Karpowicz Hanna Suwałki Predathlon Kids
109 Karpowicz Szymon Suwałki Predathlon Kids
110 Kotarska Adrianna Suwałki Predathlon Kids
111 Karpowicz Karolina Suwałki Predathlon Kids
112 Konopacka Marta Białystok Nordic Walking opłacono
113 Stanulewicz Kryspin Suwałki Predathlon Kids opłacono
114 Stanulewicz Kasandra Suwałki Predathlon Kids opłacono
115 Romanowska Ewa Kosyń Nordic Walking opłacono
116 Chomicka Renata Bialystok Predathlon Turtul Master opłacono
117 GAWRYLUK MARCIN Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
118 Topolski Artur Suwałki Predatlon Run opłacono
119 Topolska Diana Suwałki Predatlon Run opłacono
120 Chilewicz Monika Lipowo Nordic Walking opłacono
121 Olszewska Ewelina Olecko Predatlon Run opłacono
122 Skłodowski Kamil Suwałki Predathlon Turtul opłacono
123 Świezyński Dominik Warszawa Predathlon Turtul opłacono
124 Sznajder Maciej Suwałki Predathlon Turtul opłacono
125 WILIWIS Paweł Suwałki Predatlon Run opłacono
126 Bobrowski Łukasz Bobrowski Becejły Predatlon Run opłacono
127 Idzikowska Weronika Idzikowska Zielona Góra Predatlon Run opłacono
128 Szubryt Małgorzata Warszawa Predatlon Run opłacono
129 Kondej Rafał Warszawa Predathlon Turtul opłacono
130 Paszkowska Barbara Suwałki Predathlon Turtul limit osiągnięty
131 Chrulska Joanna Augustów Predathlon Turtul limit osiągnięty
132 Zych Paweł Piątnica Predathlon Turtul limit osiągnięty
133 Czokajło Maria Sejny Predatlon Run
134 Garczarczyk Tomasz Suwałki Predathlon Turtul limit osiągnięty
135 Kudosz Andrzej Gołdap Predathlon Turtul opłacono
136 Bazylewicz Marzena Białystok Predatlon Run opłacono
137 Płuciennik Jarosław Józefów Predathlon Turtul limit osiągnięty
138 Mąkosa Piotr Józefosław Predathlon Turtul opłacono
139 Żebrowska Grażyna Ostrołęka Nordic Walking opłacono
140 Szumski Olgierd Warszawa Predathlon Turtul limit osiągnięty
141 Masalska Anna Suwałki Predathlon Turtul limit osiągnięty
142 Kondraciuk Paweł Białystok Predathlon Turtul opłacono
143 Kamińska Anna Suwałki Predathlon Turtul opłacono
144 Mysiewicz Radosław Grajewo Predathlon Turtul opłacono
145 Bielawska Justyna Suwałki Predathlon Turtul opłacono
146 Kamiński Piotr Warszawa Predathlon Turtul opłacono
147 Brzeziński Sergiusz Brzeziński Budy Barcząckie Predathlon Turtul opłacono
148 Gutowska Iwona Augustów Predathlon Turtul opłacono
149 Bujak Aneta Markowszczyzna Predatlon Run opłacono
150 Samselski Radosław Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
151 Pąprowicz Wojciech Warszawa Predathlon Turtul Master
152 Cybula Maciej Suwałki Predathlon Turtul opłacono
153 Górynowicz Marcin Białystok Predathlon Turtul opłacono
154 Sztyler Konrad Brzozówka Predathlon Turtul opłacono
155 Łachacz Robert Kamionek Predathlon Turtul Master opłacono
156 Górski Wojciech Suwałki Predathlon Turtul opłacono
157 Perwenis Krzysztof Lubawa Predathlon Turtul opłacono
158 Karczewska Joanna Suwałki Predathlon Turtul opłacono
159 Karczewski Sławomir Suwałki Predathlon Turtul Master opłacono
160 Morek Katarzyna Gołdap Predathlon Turtul opłacono
161 Żukowska Aniela Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
162 Pieróg Maciej Uhowo Predathlon Turtul opłacono
163 Gryczan Urszula Suwałki Predathlon Turtul opłacono
164 Perkowski Jarosław Suwałki Predathlon Turtul Master opłacono
165 Górski Grzegorz Stoki Predathlon Turtul limit osiągnięty
166 HUK MARCIN Letniki Predathlon Turtul opłacono
167 Krzywicki Leszek Suwałki Predathlon Turtul opłacono
168 Sputowska Joanna Warszawa Predathlon Turtul Master
169 Urawski Piotr Warszawa Predathlon Turtul opłacono
170 Jaroszewski Lukasz Suwalki Predathlon Turtul limit osiągnięty
171 Wielakin Darek Białystok Predathlon Turtul Master
172 Tylenda Michał Suwałki Predathlon Turtul opłacono
173 Anzulewicz Damian Rutka-Tartak Predathlon Turtul Master opłacono
174 Bazylewicz Marcin Białystok Predatlon Run opłacono
175 Szubryt Michał Warszawa Predathlon Turtul opłacono
176 Gajewski Andrzej Suwałki Predathlon Turtul opłacono
177 Sznejder Anita Suwałki Predathlon Turtul opłacono
178 Szwarc Michał Szwarc Białystok Predathlon Turtul opłacono
179 Naruszewicz Mariusz Olecko Predathlon Turtul opłacono
180 Nowiczenko-Urawska Justyna Warszawa Predathlon Turtul opłacono
www.fizjoterpia-suwalki.pl
181 Drażba Martyna Raczki Predathlon Kids www.fizjoterpia-suwalki.pl
182 Ogórkis Dariusz Sejny Predatlon Run www.fizjoterpia-suwalki.pl
www.karla-butik.pl
183 Zoń Jakub Suwałki Predathlon Kids www.karla-butik.pl opłacono
xxx
184 Urawski Grzegorz Warszawa Predathlon Turtul xxx opłacono
Żagle
185 Chilewicz Bernard Lipowo Predathlon Kids Żagle opłacono


Wyświetleń: 11440

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ