Predathlon Turtul 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
AGROBROS
1 Ołowski Jakub Wydminy Predathlon Turtul Master AGROBROS opłacono
AGR Podlasie
2 Dawidejt Paweł Augustów Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
3 Dziedzia Arek Siemiatycze Predathlon Turtul Master AGR Podlasie opłacono
4 Kalinowski Krystian Białystok Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
ATP AUGUSTÓW
5 Kurylo Artur Augustów Predathlon Turtul Master ATP AUGUSTÓW opłacono
6 Kurylo Ewa Augustów Predatlon Run ATP AUGUSTÓW opłacono
Antwerp Atlethics
7 Kuczko Agnieszka Mortsel Predatlon Run Antwerp Atlethics opłacono
Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
8 Wielgat Artur Netta Folwark Predatlon Run Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
Bezpieczny Kazbek
9 Baluta Paweł Baluta Warszawa Predathlon Turtul Master Bezpieczny Kazbek
Białystok Biega Team
10 Kuczynski Piotr Białystok Predathlon Turtul Master Białystok Biega Team opłacono
Biegostok
11 Nowicki Adam Białystok Predathlon Turtul Master Biegostok opłacono
Bigyellowfoot
12 Kmera Rafał Gdańsk Predathlon Turtul Master Bigyellowfoot opłacono
Bo żona kazała... Podlasiaki Team
13 Leszczyński Krzysztof Białystok Predathlon Turtul Master Bo żona kazała... Podlasiaki Team opłacono
Bracia Jaćwieży
14 Korżyńska Izabela Suwałki Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
15 Korżyński Emil Korżyński Suwałki Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
Bracia jaćwieży
16 Kwiatkowski Michał Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży limit osiągnięty
17 Muczyński Mateusz Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
18 Piekarska Julita Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
19 Wasilewski Andrzej Augustów Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team
20 Ołowski Kamil Dzierzgoń Predathlon Turtul Master DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team opłacono
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK
21 OSIEKOWICZ TOMASZ Białystok Predathlon Turtul Master DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK opłacono
Dabarti
22 Górynowicz Adrian Białystok Predathlon Turtul Dabarti opłacono
23 Wyszołmirski Tomasz Białystok Predathlon Turtul Dabarti opłacono
Dusza Drzewa
24 Brzezińska Agnieszka Budy Barcząckie Predathlon Turtul Dusza Drzewa opłacono
Etex Team
25 Słotwiński Adam Ełk Predathlon Turtul Master Etex Team
Eyeye Polska
26 Konopacki Wojtek Białystok Predathlon Turtul Eyeye Polska opłacono
27 SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ BIAŁYSTOK Predathlon Turtul Master Eyeye Polska opłacono
Giria Ninja
28 Romaneczko Michał Biała Podlaska Predathlon Turtul Giria Ninja opłacono
Gladiators by RMF4RT
29 Borowska Justyna Białystok Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
30 Maliszewska Agnieszka Białystok Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
IAKMW Krav Maga Suwałki
31 Marcinek Łukasz Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
32 Milewski Marcin Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
33 Nowiczenko Dawid Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
34 Piskorz Andrzej Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
35 Walicki Maciej Suwałki Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
I Liq Chuan
36 Hrymniak Włodzimierz JÓZEFÓW Predathlon Turtul I Liq Chuan opłacono
KRAM FC
37 Sikora Marcin Dzierzgoń Predathlon Turtul KRAM FC opłacono
KS Cztery Łapy
38 Miazek-Mioduszewski Tomasz Wiżajny Predatlon Run KS Cztery Łapy opłacono
KS Jelonki Dobre Miasto
39 Romanowski Radosław Dobre Miasto Predathlon Turtul KS Jelonki Dobre Miasto opłacono
Klub ATLETA
40 Kartaszow Arkadiusz Białystok Predathlon Turtul Klub ATLETA opłacono
Klub Morsów w Piszu
41 Kurpiewska Dorota Pisz Predatlon Run Klub Morsów w Piszu opłacono
Kondraciuk Team
42 Kondraciuk andrzej Białystok Predatlon Run Kondraciuk Team
43 Kondraciuk Piotr Białystok Predathlon Turtul Master Kondraciuk Team opłacono
44 Kondraciuk Zuzanna Białystok Predathlon Kids Kondraciuk Team opłacono
LA OSiR Gołdap
45 Karniłowicz Dawid Gołdap Predatlon Run LA OSiR Gołdap
Lubawa Kocha Biegać
46 Wrońska Dorota Lubawa Predathlon Turtul Lubawa Kocha Biegać opłacono
MAZURSKA WATAHA
47 bałazy marcin Szczytno Predathlon Turtul Master MAZURSKA WATAHA
Mancs on Tour
48 Trinick Adam Manchester/Bialystok Predathlon Turtul Master Mancs on Tour opłacono
Nadaktywni / BBT
49 Piotrowski Rafał Choroszcz Predathlon Turtul Master Nadaktywni / BBT
Niedzielny Zrzut
50 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Predathlon Turtul Niedzielny Zrzut limit osiągnięty
51 Zoń Arkadiusz Suwałki Predathlon Turtul Niedzielny Zrzut opłacono
ORTOSTOM AUGUSTÓW
52 NOSALIK PAWEŁ NOSALIK Augustów Predathlon Turtul Master ORTOSTOM AUGUSTÓW
OUTDOOR TRAINING
53 Czerniakiewicz Anna Białystok Predatlon Run OUTDOOR TRAINING opłacono
54 Kosiorek Łukasz Białystok Predathlon Turtul Master OUTDOOR TRAINING opłacono
Podlasiaki Team
55 Liman Dorota Białystok Predatlon Run Podlasiaki Team opłacono
56 Zabrocki Andrzej Białystok Predathlon Turtul Master Podlasiaki Team opłacono
Przekop.Waty
57 Tylenda Miłosława Suwałki Predathlon Kids Przekop.Waty opłacono
Run CREW Ostrołęka
58 Żebrowska Beata Ostrołęka Predatlon Run Run CREW Ostrołęka opłacono
S-kadra z Ostrej Góry
59 Filar Henryk Trzebinia Predathlon Turtul Master S-kadra z Ostrej Góry
Sokólska Grupa Biegowa
60 Grabowicz Mirosław Sokółka Predathlon Turtul Master Sokólska Grupa Biegowa
61 Markowski Krystian Sokółka Predathlon Turtul Master Sokólska Grupa Biegowa
Splendor i Sława !!!
62 Myszkowski Nataniel Białystok Predathlon Kids Splendor i Sława !!! opłacono
Strażnicy Leśnej Galaktyki
63 Wszeborowski Dariusz Ełk Predathlon Turtul Strażnicy Leśnej Galaktyki limit osiągnięty
Strumienie
64 Chilewicz Laura Lipowo Predathlon Kids Strumienie opłacono
65 Chilewicz Rita Lipowo Predathlon Kids Strumienie opłacono
Suwałki NanuQ Team
66 beldyga bartosz suwalki Predathlon Turtul Master Suwałki NanuQ Team
Szczuczyn Awissa
67 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Predatlon Run Szczuczyn Awissa
Szczytno
68 Orzoł Anna Szczytno Predathlon Turtul Master Szczytno
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
69 Kawko Marcin Suwałki Predathlon Turtul Szkoła Główna Handlowa w Warszawie opłacono
Szprycha Giżycko
70 Wróblewski Michał Giżycko Predathlon Turtul Szprycha Giżycko opłacono
Tajny Garaż Na Zabawki
71 Chmiel Remigiusz Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
72 Morek Michał Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
73 Nowak Adam Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
74 Olszowy Rafał Gołdap Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
Team Kopeć
75 Królak Agnieszka Węgorzewo Predatlon Run Team Kopeć
Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
76 królak przemek Węgorzewo Predatlon Run Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
Team WigKayaks
77 Milewski Radosław Suwałki Predathlon Turtul Team WigKayaks opłacono
78 Pomian Adam Suwałki Predathlon Turtul Team WigKayaks opłacono
Turbo Run Leszno
79 Graf Remigiusz Leszno Predatlon Run Turbo Run Leszno opłacono
Ultradziczki i Ultralisiczki
80 Wierzbińska Edyta Piaseczno Predathlon Turtul Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
81 Wierzbiński Karol Piaseczno Predathlon Turtul Ultradziczki i Ultralisiczki opłacono
Uniq Fight Club
82 Chilewicz Dariusz Lipowo Predathlon Turtul Master Uniq Fight Club opłacono
WieWiór Team
83 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Predathlon Turtul WieWiór Team opłacono
Wkurw_Team
84 Niewczas Robert Warszawa Predathlon Turtul Master Wkurw_Team opłacono
_BRAK NAZWY_
85 Anzulewicz Damian Rutka-Tartak Predathlon Turtul Master opłacono
86 Bazylewicz Marcin Białystok Predatlon Run opłacono
87 Bazylewicz Marzena Białystok Predatlon Run opłacono
88 Bielawska Justyna Suwałki Predathlon Turtul opłacono
89 Bobrowski Łukasz Bobrowski Becejły Predatlon Run opłacono
90 Brzeziński Sergiusz Brzeziński Budy Barcząckie Predathlon Turtul opłacono
91 Bujak Aneta Markowszczyzna Predatlon Run opłacono
92 Chilewicz Monika Lipowo Nordic Walking opłacono
93 Chomicka Renata Bialystok Predathlon Turtul Master opłacono
94 Chrulska Joanna Augustów Predathlon Turtul limit osiągnięty
95 Cybula Maciej Suwałki Predathlon Turtul opłacono
96 Czokajło Maria Sejny Predatlon Run
97 Gajewski Andrzej Suwałki Predathlon Turtul opłacono
98 Garczarczyk Tomasz Suwałki Predathlon Turtul limit osiągnięty
99 GAWRYLUK MARCIN Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
100 Godlewski Andrzej Borawskie Predatlon Run
101 Górski Grzegorz Stoki Predathlon Turtul limit osiągnięty
102 Górski Wojciech Suwałki Predathlon Turtul opłacono
103 Górynowicz Marcin Białystok Predathlon Turtul opłacono
104 Gref Damian Suwałki Predathlon Kids
105 Gryczan Urszula Suwałki Predathlon Turtul opłacono
106 Gutowska Iwona Augustów Predathlon Turtul opłacono
107 HUK MARCIN Letniki Predathlon Turtul opłacono
108 Idzikowska Weronika Idzikowska Zielona Góra Predatlon Run opłacono
109 Jaroszewski Lukasz Suwalki Predathlon Turtul limit osiągnięty
110 Kaczynski Aleksander Lapy Predathlon Turtul Master
111 Kamińska Anna Suwałki Predathlon Turtul opłacono
112 Kamiński Piotr Warszawa Predathlon Turtul opłacono
113 Karczewska Joanna Suwałki Predathlon Turtul opłacono
114 Karczewski Sławomir Suwałki Predathlon Turtul Master opłacono
115 Karpowicz Hanna Suwałki Predathlon Kids
116 Karpowicz Karolina Suwałki Predathlon Kids
117 Karpowicz Szymon Suwałki Predathlon Kids
118 Kobylińska Magdalena Józefów Nordic Walking opłacono
119 Kobyliński Franciszek Józefów Predathlon Turtul opłacono
120 Kobyliński Jan Józefów Predathlon Kids opłacono
121 Kobyliński Romuald Kobyliński Józefów Predathlon Turtul opłacono
122 Kondej Adrian Józefów Predathlon Kids opłacono
123 Kondej Gabriela Józefów Predathlon Kids opłacono
124 Kondej Magda Józefów Nordic Walking opłacono
125 Kondej Rafał Warszawa Predathlon Turtul opłacono
126 Kondraciuk Paweł Białystok Predathlon Turtul opłacono
127 Konopacka Marta Białystok Nordic Walking opłacono
128 Kotarska Adrianna Suwałki Predathlon Kids
129 Krzywicki Leszek Suwałki Predathlon Turtul opłacono
130 Kuczko Jaroslaw Mortsel Predatlon Run opłacono
131 Kudosz Andrzej Gołdap Predathlon Turtul opłacono
132 Kwiatkowska Jagoda Szczebra Predathlon Kids opłacono
133 Kwiatkowska Kalina Szczebra Predathlon Kids opłacono
134 Mąkosa Piotr Józefosław Predathlon Turtul opłacono
135 Masalska Anna Suwałki Predathlon Turtul limit osiągnięty
136 Michał Simkiewicz Michał Suwałki Predathlon Kids
137 Morek Katarzyna Gołdap Predathlon Turtul opłacono
138 Mysiewicz Radosław Grajewo Predathlon Turtul opłacono
139 Naruszewicz Mariusz Olecko Predathlon Turtul opłacono
140 Nowiczenko-Urawska Justyna Warszawa Predathlon Turtul opłacono
141 Olszewska Ewelina Olecko Predatlon Run opłacono
142 Olszewski Aleksander Olecko Predathlon Kids opłacono
143 Pąprowicz Wojciech Warszawa Predathlon Turtul Master
144 Paszkowska Barbara Suwałki Predathlon Turtul limit osiągnięty
145 Perkowska Katarzyna Suwałki Nordic Walking opłacono
146 Perkowski Jarosław Suwałki Predathlon Turtul Master opłacono
147 Perwenis Krzysztof Lubawa Predathlon Turtul opłacono
148 Pieróg Maciej Uhowo Predathlon Turtul opłacono
149 Podziewski Maciej Suwałki Predathlon Kids opłacono
150 Putra - Kaminska Anna Suwalki Nordic Walking
151 Płuciennik Jarosław Józefów Predathlon Turtul limit osiągnięty
152 Romanowska Ewa Kosyń Nordic Walking opłacono
153 Samselski Radosław Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
154 Simkiewicz Simkiewicz Karol SUWAŁKI Predathlon Kids
155 Skłodowski Kamil Suwałki Predathlon Turtul opłacono
156 Sputowska Joanna Warszawa Predathlon Turtul Master
157 Stanulewicz Kasandra Suwałki Predathlon Kids opłacono
158 Stanulewicz Kryspin Suwałki Predathlon Kids opłacono
159 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński Predathlon Turtul opłacono
160 Świezyński Dominik Warszawa Predathlon Turtul opłacono
161 Sznajder Maciej Suwałki Predathlon Turtul opłacono
162 Sznejder Anita Suwałki Predathlon Turtul opłacono
163 Sztyler Konrad Brzozówka Predathlon Turtul opłacono
164 Szubryt Małgorzata Warszawa Predatlon Run opłacono
165 Szubryt Michał Warszawa Predathlon Turtul opłacono
166 Szumski Olgierd Warszawa Predathlon Turtul limit osiągnięty
167 Szwarc Michał Szwarc Białystok Predathlon Turtul opłacono
168 Topolska Diana Suwałki Predatlon Run opłacono
169 Topolski Artur Suwałki Predatlon Run opłacono
170 Tylenda Michał Suwałki Predathlon Turtul opłacono
171 Urawski Piotr Warszawa Predathlon Turtul opłacono
172 Wielakin Darek Białystok Predathlon Turtul Master
173 WILIWIS Paweł Suwałki Predatlon Run opłacono
174 Winckiewicz Dawid Suwałki Predathlon Kids opłacono
175 Żebrowska Grażyna Ostrołęka Nordic Walking opłacono
176 Żukowska Aniela Białystok Predathlon Turtul Master opłacono
177 Zych Paweł Piątnica Predathlon Turtul limit osiągnięty
178 Łachacz Robert Kamionek Predathlon Turtul Master opłacono
179 Łebkowska Malwina BIAŁYSTOK Predathlon Kids opłacono
180 Łebkowski Mikołaj BIAŁYSTOK Predathlon Kids opłacono
www.fizjoterpia-suwalki.pl
181 Drażba Martyna Raczki Predathlon Kids www.fizjoterpia-suwalki.pl
182 Ogórkis Dariusz Sejny Predatlon Run www.fizjoterpia-suwalki.pl
www.karla-butik.pl
183 Zoń Jakub Suwałki Predathlon Kids www.karla-butik.pl opłacono
xxx
184 Urawski Grzegorz Warszawa Predathlon Turtul xxx opłacono
Żagle
185 Chilewicz Bernard Lipowo Predathlon Kids Żagle opłacono


Wyświetleń: 11424

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ