Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AGROBROS | |||||||||
1 | Ołowski Jakub | Wydminy | Predathlon Turtul Master | AGROBROS | opłacono | ||||
AGR Podlasie | |||||||||
2 | Kalinowski Krystian | Białystok | Predathlon Turtul | AGR Podlasie | opłacono | ||||
3 | Dziedzia Arek | Siemiatycze | Predathlon Turtul Master | AGR Podlasie | opłacono | ||||
4 | Dawidejt Paweł | Augustów | Predathlon Turtul | AGR Podlasie | opłacono | ||||
ATP AUGUSTÓW | |||||||||
5 | Kurylo Ewa | Augustów | Predatlon Run | ATP AUGUSTÓW | opłacono | ||||
6 | Kurylo Artur | Augustów | Predathlon Turtul Master | ATP AUGUSTÓW | opłacono | ||||
Antwerp Atlethics | |||||||||
7 | Kuczko Agnieszka | Mortsel | Predatlon Run | Antwerp Atlethics | opłacono | ||||
Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | |||||||||
8 | Wielgat Artur | Netta Folwark | Predatlon Run | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | opłacono | ||||
Bezpieczny Kazbek | |||||||||
9 | Baluta Paweł Baluta | Warszawa | Predathlon Turtul Master | Bezpieczny Kazbek | |||||
Białystok Biega Team | |||||||||
10 | Kuczynski Piotr | Białystok | Predathlon Turtul Master | Białystok Biega Team | opłacono | ||||
Biegostok | |||||||||
11 | Nowicki Adam | Białystok | Predathlon Turtul Master | Biegostok | opłacono | ||||
Bigyellowfoot | |||||||||
12 | Kmera Rafał | Gdańsk | Predathlon Turtul Master | Bigyellowfoot | opłacono | ||||
Bo żona kazała... Podlasiaki Team | |||||||||
13 | Leszczyński Krzysztof | Białystok | Predathlon Turtul Master | Bo żona kazała... Podlasiaki Team | opłacono | ||||
Bracia Jaćwieży | |||||||||
14 | Korżyński Emil Korżyński | Suwałki | Predathlon Turtul | Bracia Jaćwieży | opłacono | ||||
15 | Korżyńska Izabela | Suwałki | Predathlon Turtul | Bracia Jaćwieży | opłacono | ||||
Bracia jaćwieży | |||||||||
16 | Wasilewski Andrzej | Augustów | Predathlon Turtul | Bracia jaćwieży | opłacono | ||||
17 | Piekarska Julita | Augustów | Predathlon Turtul | Bracia jaćwieży | opłacono | ||||
18 | Muczyński Mateusz | Augustów | Predathlon Turtul | Bracia jaćwieży | opłacono | ||||
19 | Kwiatkowski Michał | Augustów | Predathlon Turtul | Bracia jaćwieży | limit osiągnięty | ||||
DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team | |||||||||
20 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Predathlon Turtul Master | DKS Powiśle Dzierzgoń/Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | |||||||||
21 | OSIEKOWICZ TOMASZ | Białystok | Predathlon Turtul Master | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | opłacono | ||||
Dabarti | |||||||||
22 | Wyszołmirski Tomasz | Białystok | Predathlon Turtul | Dabarti | opłacono | ||||
23 | Górynowicz Adrian | Białystok | Predathlon Turtul | Dabarti | opłacono | ||||
Dusza Drzewa | |||||||||
24 | Brzezińska Agnieszka | Budy Barcząckie | Predathlon Turtul | Dusza Drzewa | opłacono | ||||
Etex Team | |||||||||
25 | Słotwiński Adam | Ełk | Predathlon Turtul Master | Etex Team | |||||
Eyeye Polska | |||||||||
26 | SOKÓŁ MAGDALENA SOKÓŁ | BIAŁYSTOK | Predathlon Turtul Master | Eyeye Polska | opłacono | ||||
27 | Konopacki Wojtek | Białystok | Predathlon Turtul | Eyeye Polska | opłacono | ||||
Giria Ninja | |||||||||
28 | Romaneczko Michał | Biała Podlaska | Predathlon Turtul | Giria Ninja | opłacono | ||||
Gladiators by RMF4RT | |||||||||
29 | Maliszewska Agnieszka | Białystok | Predatlon Run | Gladiators by RMF4RT | opłacono | ||||
30 | Borowska Justyna | Białystok | Predatlon Run | Gladiators by RMF4RT | opłacono | ||||
IAKMW Krav Maga Suwałki | |||||||||
31 | Walicki Maciej | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
32 | Piskorz Andrzej | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
33 | Nowiczenko Dawid | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
34 | Milewski Marcin | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
35 | Marcinek Łukasz | Suwałki | Predathlon Turtul | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono | ||||
I Liq Chuan | |||||||||
36 | Hrymniak Włodzimierz | JÓZEFÓW | Predathlon Turtul | I Liq Chuan | opłacono | ||||
KRAM FC | |||||||||
37 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Predathlon Turtul | KRAM FC | opłacono | ||||
KS Cztery Łapy | |||||||||
38 | Miazek-Mioduszewski Tomasz | Wiżajny | Predatlon Run | KS Cztery Łapy | opłacono | ||||
KS Jelonki Dobre Miasto | |||||||||
39 | Romanowski Radosław | Dobre Miasto | Predathlon Turtul | KS Jelonki Dobre Miasto | opłacono | ||||
Klub ATLETA | |||||||||
40 | Kartaszow Arkadiusz | Białystok | Predathlon Turtul | Klub ATLETA | opłacono | ||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
41 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Predatlon Run | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
Kondraciuk Team | |||||||||
42 | Kondraciuk Zuzanna | Białystok | Predathlon Kids | Kondraciuk Team | opłacono | ||||
43 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Predathlon Turtul Master | Kondraciuk Team | opłacono | ||||
44 | Kondraciuk andrzej | Białystok | Predatlon Run | Kondraciuk Team | |||||
LA OSiR Gołdap | |||||||||
45 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Predatlon Run | LA OSiR Gołdap | |||||
Lubawa Kocha Biegać | |||||||||
46 | Wrońska Dorota | Lubawa | Predathlon Turtul | Lubawa Kocha Biegać | opłacono | ||||
MAZURSKA WATAHA | |||||||||
47 | bałazy marcin | Szczytno | Predathlon Turtul Master | MAZURSKA WATAHA | |||||
Mancs on Tour | |||||||||
48 | Trinick Adam | Manchester/Bialystok | Predathlon Turtul Master | Mancs on Tour | opłacono | ||||
Nadaktywni / BBT | |||||||||
49 | Piotrowski Rafał | Choroszcz | Predathlon Turtul Master | Nadaktywni / BBT | |||||
Niedzielny Zrzut | |||||||||
50 | Zoń Arkadiusz | Suwałki | Predathlon Turtul | Niedzielny Zrzut | opłacono | ||||
51 | GOŁOWCZYC Mateusz | Suwalki | Predathlon Turtul | Niedzielny Zrzut | limit osiągnięty | ||||
ORTOSTOM AUGUSTÓW | |||||||||
52 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Predathlon Turtul Master | ORTOSTOM AUGUSTÓW | |||||
OUTDOOR TRAINING | |||||||||
53 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Predathlon Turtul Master | OUTDOOR TRAINING | opłacono | ||||
54 | Czerniakiewicz Anna | Białystok | Predatlon Run | OUTDOOR TRAINING | opłacono | ||||
Podlasiaki Team | |||||||||
55 | Zabrocki Andrzej | Białystok | Predathlon Turtul Master | Podlasiaki Team | opłacono | ||||
56 | Liman Dorota | Białystok | Predatlon Run | Podlasiaki Team | opłacono | ||||
Przekop.Waty | |||||||||
57 | Tylenda Miłosława | Suwałki | Predathlon Kids | Przekop.Waty | opłacono | ||||
Run CREW Ostrołęka | |||||||||
58 | Żebrowska Beata | Ostrołęka | Predatlon Run | Run CREW Ostrołęka | opłacono | ||||
S-kadra z Ostrej Góry | |||||||||
59 | Filar Henryk | Trzebinia | Predathlon Turtul Master | S-kadra z Ostrej Góry | |||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
60 | Markowski Krystian | Sokółka | Predathlon Turtul Master | Sokólska Grupa Biegowa | |||||
61 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Predathlon Turtul Master | Sokólska Grupa Biegowa | |||||
Splendor i Sława !!! | |||||||||
62 | Myszkowski Nataniel | Białystok | Predathlon Kids | Splendor i Sława !!! | opłacono | ||||
Strażnicy Leśnej Galaktyki | |||||||||
63 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Predathlon Turtul | Strażnicy Leśnej Galaktyki | limit osiągnięty | ||||
Strumienie | |||||||||
64 | Chilewicz Rita | Lipowo | Predathlon Kids | Strumienie | opłacono | ||||
65 | Chilewicz Laura | Lipowo | Predathlon Kids | Strumienie | opłacono | ||||
Suwałki NanuQ Team | |||||||||
66 | beldyga bartosz | suwalki | Predathlon Turtul Master | Suwałki NanuQ Team | |||||
Szczuczyn Awissa | |||||||||
67 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | Predatlon Run | Szczuczyn Awissa | |||||
Szczytno | |||||||||
68 | Orzoł Anna | Szczytno | Predathlon Turtul Master | Szczytno | |||||
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie | |||||||||
69 | Kawko Marcin | Suwałki | Predathlon Turtul | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie | opłacono | ||||
Szprycha Giżycko | |||||||||
70 | Wróblewski Michał | Giżycko | Predathlon Turtul | Szprycha Giżycko | opłacono | ||||
Tajny Garaż Na Zabawki | |||||||||
71 | Olszowy Rafał | Gołdap | Predathlon Turtul | Tajny Garaż Na Zabawki | opłacono | ||||
72 | Nowak Adam | Gołdap | Predathlon Turtul | Tajny Garaż Na Zabawki | opłacono | ||||
73 | Morek Michał | Gołdap | Predathlon Turtul | Tajny Garaż Na Zabawki | opłacono | ||||
74 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Predathlon Turtul | Tajny Garaż Na Zabawki | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
75 | Królak Agnieszka | Węgorzewo | Predatlon Run | Team Kopeć | |||||
Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa | |||||||||
76 | królak przemek | Węgorzewo | Predatlon Run | Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa | |||||
Team WigKayaks | |||||||||
77 | Pomian Adam | Suwałki | Predathlon Turtul | Team WigKayaks | opłacono | ||||
78 | Milewski Radosław | Suwałki | Predathlon Turtul | Team WigKayaks | opłacono | ||||
Turbo Run Leszno | |||||||||
79 | Graf Remigiusz | Leszno | Predatlon Run | Turbo Run Leszno | opłacono | ||||
Ultradziczki i Ultralisiczki | |||||||||
80 | Wierzbiński Karol | Piaseczno | Predathlon Turtul | Ultradziczki i Ultralisiczki | opłacono | ||||
81 | Wierzbińska Edyta | Piaseczno | Predathlon Turtul | Ultradziczki i Ultralisiczki | opłacono | ||||
Uniq Fight Club | |||||||||
82 | Chilewicz Dariusz | Lipowo | Predathlon Turtul Master | Uniq Fight Club | opłacono | ||||
WieWiór Team | |||||||||
83 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Predathlon Turtul | WieWiór Team | opłacono | ||||
Wkurw_Team | |||||||||
84 | Niewczas Robert | Warszawa | Predathlon Turtul Master | Wkurw_Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
85 | Żukowska Aniela | Białystok | Predathlon Turtul Master | opłacono | |||||
86 | Żebrowska Grażyna | Ostrołęka | Nordic Walking | opłacono | |||||
87 | Zych Paweł | Piątnica | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
88 | Winckiewicz Dawid | Suwałki | Predathlon Kids | opłacono | |||||
89 | WILIWIS Paweł | Suwałki | Predatlon Run | opłacono | |||||
90 | Wielakin Darek | Białystok | Predathlon Turtul Master | ||||||
91 | Urawski Piotr | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
92 | Tylenda Michał | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
93 | Topolski Artur | Suwałki | Predatlon Run | opłacono | |||||
94 | Topolska Diana | Suwałki | Predatlon Run | opłacono | |||||
95 | Świezyński Dominik | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
96 | Szwarc Michał Szwarc | Białystok | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
97 | Szumski Olgierd | Warszawa | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
98 | Szubryt Michał | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
99 | Szubryt Małgorzata | Warszawa | Predatlon Run | opłacono | |||||
100 | Sztyler Konrad | Brzozówka | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
101 | Sznejder Anita | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
102 | Sznajder Maciej | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
103 | Staśkiewicz Jakub | Łęg Starościński | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
104 | Stanulewicz Kryspin | Suwałki | Predathlon Kids | opłacono | |||||
105 | Stanulewicz Kasandra | Suwałki | Predathlon Kids | opłacono | |||||
106 | Sputowska Joanna | Warszawa | Predathlon Turtul Master | ||||||
107 | Skłodowski Kamil | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
108 | Simkiewicz Simkiewicz Karol | SUWAŁKI | Predathlon Kids | ||||||
109 | Samselski Radosław | Białystok | Predathlon Turtul Master | opłacono | |||||
110 | Romanowska Ewa | Kosyń | Nordic Walking | opłacono | |||||
111 | Putra - Kaminska Anna | Suwalki | Nordic Walking | ||||||
112 | Podziewski Maciej | Suwałki | Predathlon Kids | opłacono | |||||
113 | Płuciennik Jarosław | Józefów | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
114 | Pieróg Maciej | Uhowo | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
115 | Perwenis Krzysztof | Lubawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
116 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Predathlon Turtul Master | opłacono | |||||
117 | Perkowska Katarzyna | Suwałki | Nordic Walking | opłacono | |||||
118 | Pąprowicz Wojciech | Warszawa | Predathlon Turtul Master | ||||||
119 | Paszkowska Barbara | Suwałki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
120 | Olszewski Aleksander | Olecko | Predathlon Kids | opłacono | |||||
121 | Olszewska Ewelina | Olecko | Predatlon Run | opłacono | |||||
122 | Nowiczenko-Urawska Justyna | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
123 | Naruszewicz Mariusz | Olecko | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
124 | Mysiewicz Radosław | Grajewo | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
125 | Morek Katarzyna | Gołdap | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
126 | Michał Simkiewicz Michał | Suwałki | Predathlon Kids | ||||||
127 | Mąkosa Piotr | Józefosław | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
128 | Masalska Anna | Suwałki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
129 | Łebkowski Mikołaj | BIAŁYSTOK | Predathlon Kids | opłacono | |||||
130 | Łebkowska Malwina | BIAŁYSTOK | Predathlon Kids | opłacono | |||||
131 | Łachacz Robert | Kamionek | Predathlon Turtul Master | opłacono | |||||
132 | Kwiatkowska Kalina | Szczebra | Predathlon Kids | opłacono | |||||
133 | Kwiatkowska Jagoda | Szczebra | Predathlon Kids | opłacono | |||||
134 | Kudosz Andrzej | Gołdap | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
135 | Kuczko Jaroslaw | Mortsel | Predatlon Run | opłacono | |||||
136 | Krzywicki Leszek | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
137 | Kotarska Adrianna | Suwałki | Predathlon Kids | ||||||
138 | Konopacka Marta | Białystok | Nordic Walking | opłacono | |||||
139 | Kondraciuk Paweł | Białystok | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
140 | Kondej Rafał | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
141 | Kondej Magda | Józefów | Nordic Walking | opłacono | |||||
142 | Kondej Gabriela | Józefów | Predathlon Kids | opłacono | |||||
143 | Kondej Adrian | Józefów | Predathlon Kids | opłacono | |||||
144 | Kobyliński Romuald Kobyliński | Józefów | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
145 | Kobyliński Jan | Józefów | Predathlon Kids | opłacono | |||||
146 | Kobyliński Franciszek | Józefów | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
147 | Kobylińska Magdalena | Józefów | Nordic Walking | opłacono | |||||
148 | Karpowicz Szymon | Suwałki | Predathlon Kids | ||||||
149 | Karpowicz Karolina | Suwałki | Predathlon Kids | ||||||
150 | Karpowicz Hanna | Suwałki | Predathlon Kids | ||||||
151 | Karczewski Sławomir | Suwałki | Predathlon Turtul Master | opłacono | |||||
152 | Karczewska Joanna | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
153 | Kamiński Piotr | Warszawa | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
154 | Kamińska Anna | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
155 | Kaczynski Aleksander | Lapy | Predathlon Turtul Master | ||||||
156 | Jaroszewski Lukasz | Suwalki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
157 | Idzikowska Weronika Idzikowska | Zielona Góra | Predatlon Run | opłacono | |||||
158 | HUK MARCIN | Letniki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
159 | Gutowska Iwona | Augustów | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
160 | Gryczan Urszula | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
161 | Gref Damian | Suwałki | Predathlon Kids | ||||||
162 | Górynowicz Marcin | Białystok | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
163 | Górski Wojciech | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
164 | Górski Grzegorz | Stoki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
165 | Godlewski Andrzej | Borawskie | Predatlon Run | ||||||
166 | GAWRYLUK MARCIN | Białystok | Predathlon Turtul Master | opłacono | |||||
167 | Garczarczyk Tomasz | Suwałki | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
168 | Gajewski Andrzej | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
169 | Czokajło Maria | Sejny | Predatlon Run | ||||||
170 | Cybula Maciej | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
171 | Chrulska Joanna | Augustów | Predathlon Turtul | limit osiągnięty | |||||
172 | Chomicka Renata | Bialystok | Predathlon Turtul Master | opłacono | |||||
173 | Chilewicz Monika | Lipowo | Nordic Walking | opłacono | |||||
174 | Bujak Aneta | Markowszczyzna | Predatlon Run | opłacono | |||||
175 | Brzeziński Sergiusz Brzeziński | Budy Barcząckie | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
176 | Bobrowski Łukasz Bobrowski | Becejły | Predatlon Run | opłacono | |||||
177 | Bielawska Justyna | Suwałki | Predathlon Turtul | opłacono | |||||
178 | Bazylewicz Marzena | Białystok | Predatlon Run | opłacono | |||||
179 | Bazylewicz Marcin | Białystok | Predatlon Run | opłacono | |||||
180 | Anzulewicz Damian | Rutka-Tartak | Predathlon Turtul Master | opłacono | |||||
www.fizjoterpia-suwalki.pl | |||||||||
181 | Ogórkis Dariusz | Sejny | Predatlon Run | www.fizjoterpia-suwalki.pl | |||||
182 | Drażba Martyna | Raczki | Predathlon Kids | www.fizjoterpia-suwalki.pl | |||||
www.karla-butik.pl | |||||||||
183 | Zoń Jakub | Suwałki | Predathlon Kids | www.karla-butik.pl | opłacono | ||||
xxx | |||||||||
184 | Urawski Grzegorz | Warszawa | Predathlon Turtul | xxx | opłacono | ||||
Żagle | |||||||||
185 | Chilewicz Bernard | Lipowo | Predathlon Kids | Żagle | opłacono |
Wyświetleń: 17786