Korona Polski 2021 - Jantarowy Przełaj
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 351 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Start Wirtualny - dystans dowolny MOCNI POMOCNI opłacono BM
2 350 GRUSZCZYŃSKA ELŻBIETA JAROCIN Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
3 355 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
4 357 Ziolkowska Monika Gdynia Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
5 353 Szulc-Andrzejczak Bożena Skwierzyna Start Wirtualny - dystans dowolny Nie zrzeszona opłacono BM
6 354 Vanhoof Jan Jantar Start Wirtualny - dystans dowolny Szkoła Podstawowa w Mikoszewie opłacono BM
7 356 Zdanowicz Marta Słupsk Start Wirtualny - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk opłacono BM
8 309 Drewnowski Adam Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono BM
9 305 Chwalisz Małgorzata Łomnica Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono BM
10 317 Król Maciej Jr Ludwików Start Wirtualny - dystans dowolny Trzej królowie opłacono BM
11 316 Król Maciej Ludwików Start Wirtualny - dystans dowolny Trzej królowie opłacono BM
12 315 Król Iwona Ludwików Start Wirtualny - dystans dowolny Trzej królowie opłacono BM
13 308 Drewnowska Barbara Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono BM
14 345 Walot Joanna Łódź Start Wirtualny - dystans dowolny Z Kijami Przez Życie opłacono BM
15 314 Kiepurska Magdalena Góra Kalwaria Start Wirtualny - dystans dowolny GREEN TEAM Zielona Góra opłacono BM
16 344 Sypniewski Szymon Stare Miasto Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono BM
17 301 Banasik Katarzyna Pila Start Wirtualny - dystans dowolny daj radość niepełnosprawnym opłacono BM
18 313 Ignasiak Anna Pila Start Wirtualny - dystans dowolny daj radość niepełnosprawnym opłacono BM
19 338 Serówka Lidia Pila Start Wirtualny - dystans dowolny daj radość niepełnosprawnym opłacono BM
20 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Start Wirtualny - dystans dowolny Elektonicznezapisy.pl Team
21 347 Wycislo Romuald Pila Start Wirtualny - dystans dowolny daj radość niepełnosprawnym opłacono BM
22 20 Wójcik Piotr Gdynia 5 km bieg Morsik weteran opłacono BM
23 230 Kowalczyk Mariusz Kowalczyk Zielona Góra 21 km nordic walking GREEN TEAM Zielona Góra opłacono BM
24 173 Tryczak Beata Wąbrzeźno 10 km nordic walking opłacono BM
25 165 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 10 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
26 151 Frąckowiak Roman Wieleń 10 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
27 158 Kruszka Arleta Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono BM
28 153 Janik Maciej Janik Piła 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzciankaka opłacono BM
29 208 Dydymski Krzysztof RUMIA 21 km bieg opłacono BM
30 207 Dydymska Monika Rumia 21 km bieg opłacono BM
31 146 Bujnicka Magdalena Pasłęk 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
32 226 Bujnicki Marcin Pasłęk 21 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
33 312 Gostomska Małgorzata Czempiń Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
34 237 Stańczak Edward Malbork 21 km nordic walking opłacono BM
35 233 Parzybut Jan Pniewy 21 km nordic walking Postęp Pniewy Team opłacono BM
36 63 Wiśniowski Jerzy Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono BM
37 46 Parzybut Jan Pniewy 5 km nordic walking Postęp Pniewy Team opłacono BM
38 62 Wiśniowska Renata Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono BM
39 27 Chyliński Andrzej Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono BM
40 64 Zieliński Jacek Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono BM
41 310 Dudek Klaudia Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono BM
42 127 piatek adam elblag 10 km bieg opłacono BM
43 41 Łaznowska Agnieszka Śrem 5 km nordic walking opłacono BM
44 30 Hebel Ewa Reda 5 km nordic walking opłacono BM
45 82 Kofel Ewa Ciechocinek 5 km nordic walking
46 108 Hoffmann Daniel Zblewo 10 km bieg KS Sokół Zblewo opłacono BM
47 322 Malchevska Tetiana ODESSA Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono BM
48 320 Liuta Emma ODESSA Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono BM
49 329 Nowak Izabela Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
50 303 Chaikovska Iryna Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono BM
51 Nowy Katarzyna Gdynia 10 km nordic walking ESJA TEAM
52 211 Jaroszewski Michał Aleksandrów Kujawski 21 km bieg opłacono BM
53 81 Dudziak Julia Aleksandrów Kujawski 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18
54 80 Dudziak Maria Aleksandrów Kujawski 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18
55 79 Dudziak Dorota Aleksandrów Kujawski 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18
56 339 Shurhina Yuliia Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono BM
57 23 Białasińska Małgorzata Gdynia 5 km nordic walking opłacono
58 55 Szczecińska Renata Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono BM
59 32 Klawczyński Marcin Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
60 328 Niechwiadowicz Małgorzata Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
61 35 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
62 45 Olech Mateusz Gdańsk 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18 opłacono BM
63 330 Olech Anna Gdańsk Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
64 331 Olech Marcin Gdańsk Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
65 54 Szczecińska Hanna Poznań 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18 Marsz Po Zdrowie opłacono BM
66 17 Łubkowska Graźyna Gdańsk 5 km bieg opłacono BM
67 22 Agustyniak Piotr Wierzchowo 5 km nordic walking WSU-NW Team Wierzchowo opłacono BM
68 168 Posłuszna Gosia Oborniki 10 km nordic walking Walk & Run Team Oborniki opłacono BM
69 170 Rudawski Piotr Trzciel 10 km nordic walking Walk & Run Team Oborniki opłacono BM
70 302 Bihuniak Lidia Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
71 13 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski 5 km bieg --- opłacono BM
72 14 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski 5 km bieg opłacono BM
73 145 Białk Roman Gdańsk 10 km nordic walking opłacono BM
74 148 Domeracki Daniel Dobre Miasto 10 km nordic walking Pozytywni Dobre Miasto opłacono BM
75 26 Chromiec Małgorzata TRZCIANKA Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
76 306 Czysta Paulina Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono BM
77 318 Kwidzińska Emilia Luzino Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono BM
78 48 Piłat Violetta Pszczółki 5 km nordic walking opłacono BM
79 56 Szejko Edyta Pszczółki 5 km nordic walking opłacono BM
80 24 Bizior Wioleta Pszczółki 5 km nordic walking opłacono BM
81 77 Świsłocka Ewa Mikoszewo Mieszkaniec Gminy Stegna - dystans dowolny Face Nordic Walking Team
82 59 Warlikowska Grażyna Pszczółki 5 km nordic walking opłacono BM
83 161 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 10 km nordic walking opłacono BM
84 304 Choryńska Danuta Swarzędz Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono BM
85 67 Piątek Dariusz Gniewino 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono BM
86 38 Kuźmicz Dominik Maszewko 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18 Polipack Team GWE opłacono BM
87 39 Kuźmicz Magdalena Maszewko 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
88 164 Nietupski Dariusz Gdynia 10 km nordic walking opłacono
89 311 Dymek Anita Wieleń Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
90 348 Zacharska Barbara Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
91 349 Zacharski Jerzy Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
92 232 Naczk Wiktoria Lębork 21 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
93 231 Naczk Leonard Lębork 21 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
94 319 Lejkowska Mirela Gowino Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono BM
95 321 Makuch Joanna Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
96 346 Wójciszyn Mateusz Reda Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
97 327 Niechwiadowicz Leonard Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
98 52 Spychała Lesław Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
99 Spychała Lesław Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE
100 53 Spychała Marzena Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM


Wyświetleń: 15140

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ