Korona Polski 2021 - Jantarowy Przełaj
10 km bieg
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 127 piatek adam elblag 10 km bieg opłacono BM
2 108 Hoffmann Daniel Zblewo 10 km bieg KS Sokół Zblewo opłacono BM
3 106 Gładkowski Grzegorz Gowino 10 km bieg BigYellowFoot Adventure team opłacono BM
4 121 MELZER SZYMON Rumia 10 km bieg opłacono BM
5 120 Melzer Arkadiusz Rumia 10 km bieg opłacono BM
6 115 Kuciński Łukasz Elbląg 10 km bieg opłacono BM
7 123 Odziemczyk Tomasz Elbląg 10 km bieg evoubezpieczenia.pl Malborskie Morsy opłacono BM
8 142 Witka Robert Elbląg 10 km bieg opłacono BM
9 118 Majewska Agnieszka Elbląg 10 km bieg opłacono BM
10 129 Prokop Mariusz Elbląg 10 km bieg PROKOPKI opłacono BM
11 128 Prokop Anna Elbląg 10 km bieg PROKOPKI opłacono BM
12 110 Jarmal Tomasz Elbląg 10 km bieg opłacono BM
13 104 Chmielewska Magda Gdańsk 10 km bieg Team Karaś-Elbląg opłacono BM
14 141 Weber Magdalena Elbląg 10 km bieg opłacono BM
15 103 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 10 km bieg opłacono BM
16 140 Walędzik Marcin Elbląg 10 km bieg opłacono BM
17 133 Sciepuro Karolina Gdańsk 10 km bieg opłacono
18 102 Bobrowski Przemysław Gdańsk 10 km bieg opłacono BM
19 139 Tomal Grzegorz Elbląg 10 km bieg opłacono BM
20 126 Pankiewicz Marcin Baligród 10 km bieg opłacono BM
21 122 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg 10 km bieg opłacono BM
22 138 Świędrych Marek Czermna 10 km bieg opłacono BM
23 176 Krawczuk Andrzej Gdańsk 10 km bieg TeamKaraś-Elbląg
24 131 Rogalska Paula Elbląg 10 km bieg opłacono BM
25 136 Sowa Sylwester Elbląg 10 km bieg Drużyna Pierścienia opłacono BM
26 135 Sowa Renata Elbląg 10 km bieg Drużyna Pierścienia opłacono BM
27 117 Leśniewski Jan Elbląg 10 km bieg El-Aktywni opłacono BM
28 119 Matlewska Marzena Elblag 10 km bieg Druzyna Pierscienia opłacono BM
29 111 kapteina robert gronowo górne 10 km bieg opłacono BM
30 132 Rogowski Tomasz Elbląg 10 km bieg opłacono BM
31 105 Dordzik Małgorzata Elbląg 10 km bieg opłacono BM
32 144 Żarkowski Piotr Elbląg 10 km bieg Team Karaś Elbląg opłacono BM
33 113 Komorowska Ewa Olsztyn 10 km bieg opłacono BM
34 112 Karpiński Zbigniew Gdańsk 10 km bieg opłacono BM
35 130 Raszewski Marcin Olsztyn 10 km bieg opłacono BM
36 109 Jabłoński Jakub Elbląg 10 km bieg Team Karaś-Elbląg opłacono BM
37 Głombiowska Zuzanna Gdynia 10 km bieg Runpassion.pl TEAM
38 114 Kruszyńska Katarzyna Elbląg 10 km bieg #nessitimeElblag opłacono BM
39 137 SZYMAŃSKA JOANNA Elbląg 10 km bieg #nessitimeElblag opłacono BM
40 101 Błażejewska Małgorzata Elbląg 10 km bieg opłacono BM
41 124 orzoł katarzyna elbląg 10 km bieg opłacono BM
42 125 Pajek-Sielicka Agnieszka Elbląg 10 km bieg #BKKSE opłacono BM
43 107 Helak Marek Grudziadz 10 km bieg opłacono BM
44 134 sosnowski grzegorz sosnowski Łeba 10 km bieg Republika FC Łeba opłacono BM
45 116 Lenkiewicz Andrzej Bądki 10 km bieg Piękny opłacono BM
46 Marek Henryk Warszawa 10 km bieg -------------
47 Nawrocka Bogumiła chojnice 10 km bieg
48 143 Ziemińska Magdalena Elbląg 10 km bieg ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono BM


Wyświetleń: 12238

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ