Korona Polski 2021 - Żukowo
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójciszyn Mateusz Reda Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
2 Janik Maciej Piła 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzcianka opłacono BM
3 Żuchowski Sebastian Gdańsk 5 km bieg opłacono BM
4 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto 10 km nordic walking Pozytywni Dobre Miasto opłacono BM
5 Bem Małgorzata Olsztyn 10 km nordic walking Pozytywni Dobre Miasto opłacono BM
6 Nowak Izabela Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
7 Piątek Dariusz Gniewino 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono BM
8 Kuźmicz Adam Maszewko 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
9 Walot Joanna Łódź Start Wirtualny - dystans dowolny Z Kijami Przez Życie opłacono BM
10 Kucharski Maciej Warszawa Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
11 Lenkiewicz Andrzej Bądki 5 km bieg Piękny 40.00 PLN
12 Kiepurska Magdalena Góra Kalwaria Start Wirtualny - dystans dowolny GREEN TEAM Zielona Góra opłacono BM
13 Krugiolka Renata Pniewy Start Wirtualny - dystans dowolny Aktywnie w Pniewach opłacono BM
14 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
15 Markiewicz Ula Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
16 Choryńska Danuta Swarzędz os. Czwartaków 23/1 Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono BM
17 Frąckowiak Roman Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
18 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
19 Makuch Joanna Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
20 Kowalczyk Mariusz Kowalczyk Zielona Góra 21 km nordic walking GREEN TEAM Zielona Góra opłacono BM
21 Kruszka Arleta Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono BM
22 Polak Grzegorz Polak Gruszczyn Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
23 Siwik Aldona Ostrów Wielkopolski Start Wirtualny - dystans dowolny Trzej królowie opłacono BM
24 Nietupski Dariusz Gdynia 10 km nordic walking 40.00 PLN
25 Król Maciej Jr Ludwików Start Wirtualny - dystans dowolny Trzej królowie opłacono BM
26 Łaznowska Agnieszka Śrem Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
27 Król Maciej Ludwików Start Wirtualny - dystans dowolny Trzej królowie opłacono BM
28 Dydymski Krzysztof RUMIA 5 km bieg opłacono BM
29 Dydymska Monika Rumia 5 km bieg opłacono BM
30 Król Iwona Ludwików Start Wirtualny - dystans dowolny Trzej królowie opłacono BM
31 Kolmetz Katarzyna SASINO 21 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
32 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km nordic walking Polipack Team Gwe opłacono BM
33 Ponka Barbara Wejherowo 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
34 Ponka Radosław Wejherowo 10 km nordic walking Polipack Team GWE 40.00 PLN
35 Wendt Jarek SASINO 21 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
36 Krużycka Żaneta Gdynia 5 km bieg opłacono BM
37 Dymek Anita Wieleń Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
38 Bandurski Jacek SOPOT 5 km bieg 40.00 PLN
39 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Start Wirtualny - dystans dowolny 40.00 PLN
40 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
41 Marczyńska Marta Gościcino 5 km nordic walking POLIPACK TEAM GWE opłacono BM
42 Szczecińska Hanna Poznań 5 km nordic walking - dzieci i młodzież do lat 18 Marsz Po Zdrowie opłacono BM
43 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 10 km nordic walking Polipack Team Gwe opłacono BM
44 Szczecińska Renata Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono BM
45 Stryczyński Piotr Gdynia 10 km nordic walking opłacono BM
46 Varlamova Viktoriya Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono BM
47 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
48 Kissel Jolanta Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
49 Niechwiadowicz Małgorzata Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
50 Kurakina Iryna Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono BM
51 Chaikovska Iryna Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono BM
52 Niechwiadowicz Leonard Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
53 Agustyniak Piotr Wierzchowo 5 km nordic walking WSU-NW Team Wierzchowo 40.00 PLN
54 Stańczak Edward Malbork 21 km nordic walking opłacono BM
55 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
56 Malchevska Tetiana ODESSA Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono BM
57 Bihuniak Lidia Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
58 Shurhina Yuliia Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono BM
59 Zacharska Barbara Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
60 Zacharski Jerzy Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
61 Chromiec Małgorzata TRZCIANKA Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
62 Posłuszna Gosia Oborniki 10 km nordic walking Walk & Run Team Oborniki opłacono BM
63 Rudawski Piotr Oborniki 10 km nordic walking Walk & Run Team Oborniki opłacono BM
64 Adamski Łukasz Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
65 Adamska Ola Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
66 Gładkowski Grzegorz Gowino 5 km bieg BigYellowFoot Adventure team opłacono BM
67 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 10 km nordic walking opłacono BM
68 Żygenda Anna Gdynia 10 km nordic walking WłóczyKije Gdynia 40.00 PLN
69 Czysta Paulina Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
70 SOCHACKI Waldemar Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny KGB-Nordic Walking opłacono BM
71 Wołk Beata Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
72 Białasińska Małgorzata Gdynia 5 km nordic walking 40.00 PLN
73 Blotna Danuta Gruszczyn 5 km nordic walking TeamPolaki opłacono BM
74 Wiaderska Grażyna Elbląg 5 km nordic walking opłacono BM
75 Wiaderski Wojciech Elbląg 5 km nordic walking opłacono BM
76 Konkol Andrzej Lębork 10 km nordic walking KreativSport Lębork opłacono BM
77 Bacławska Agnieszka Lelis 10 km nordic walking opłacono BM
78 DAWIDOWSKI ŁUKASZ GDYNIA 10 km nordic walking Enzo Team Kołomański Rowery opłacono
79 ŁĘCKI JAN GDYNIA 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne WłóczyKije Gdynia 25.00 PLN
80 Stefański Ksawery Darżyno Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
81 Stefańska Eliza Darżyno Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
82 Stefańska Agnieszka Darżyno Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
83 Głombiowska Zuzanna Gdynia 5 km bieg Runpassion.pl TEAM opłacono BM
84 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5 km nordic walking opłacono BM
85 Kalinowska Paulina Kiełpino 5 km bieg Akademia Biegowa Kartuzy opłacono BM
86 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono BM
87 Szpilman Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking ESJA TEAM 40.00 PLN
88 GASIŃSKI JANUSZ Ozarow Mazowiecki 10 km nordic walking grupa wilki 40.00 PLN
89 GASIŃSKI JANUSZ Ożarów Mazowiecki 21 km nordic walking grupa wilki 40.00 PLN
90 GASIŃSKI JANUSZ Ozarow Mazowiecki 5 km nordic walking grupa wilki 40.00 PLN
91 Sienkiewicz Jolanta Załom 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Dmuchawiec Goleniów opłacono BM
92 Ślęzak Adam Elbląg 5 km nordic walking OSP POGRODZIE 40.00 PLN
93 Kłos Maciej Gdańsk 10 km nordic walking NW Wyspa Sobieszewska opłacono BM
94 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5 km nordic walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
95 Kulczycki Jan GDAŃSK 5 km nordic walking opłacono BM
96 Rudek Małgorzata Rumia 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne opłacono BM
97 Karpińska Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking opłacono BM
98 Przybylska Aleksandra Gdynia 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Elite Team opłacono BM
99 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono BM
100 Miłkowska Jolanta Gdynia 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono BM


Wyświetleń: 3559

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ