Korona Polski 2021 - Żukowo
10 km nordic walking
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 52 Soroka Teresa Pasłęk 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
2 22 Bujnicka Magdalena Pasłęk 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
3 38 Lejkowska Mirela Gowino 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
4 33 Krawiec Jacek ELBLĄG 10 km nordic walking opłacono on-line
5 44 Olech Anna Gdańsk 10 km nordic walking opłacono on-line
6 45 Olech Marcin Gdańsk 10 km nordic walking opłacono on-line
7 55 Szustakiewicz Grażyna Gdynia 10 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
8 56 Tryczak Beata Wąbrzeźno 10 km nordic walking opłacono on-line
9 Niemczyk Małgorzata Gdynia 10 km nordic walking limit osiągnięty
10 32 Konkol Izabela Prokowo 10 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
11 17 Bekisz Małgorzata Lipusz 10 km nordic walking opłacono on-line
12 23 Dawidowska Sabina Gdynia 10 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
13 50 Rudowska Dominika Rudowska Sopot 10 km nordic walking ESJA Team opłacono on-line
14 21 Bratko Anna Gdańsk 10 km nordic walking opłacono on-line
15 34 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km nordic walking opłacono on-line
16 26 Dyks Krzysztof Mądrzechowo 10 km nordic walking opłacono on-line
17 25 Dyks Danuta Mądrzechowo 10 km nordic walking opłacono on-line
18 39 Lipińska Zofia Lipusz 10 km nordic walking opłacono on-line
19 42 Mądry Dorota Studzienice 10 km nordic walking opłacono on-line
20 51 Smarszcz Wiesław Lębork 10 km nordic walking LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
21 19 Białk Roman Gdańsk 10 km nordic walking opłacono on-line
22 28 Janik Maciej Piła 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
23 29 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto 10 km nordic walking Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
24 18 Bem Małgorzata Olsztyn 10 km nordic walking Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
25 37 Kuźmicz Adam Maszewko 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
26 35 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
27 36 Kruszka Arleta Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
28 43 Nietupski Dariusz Gdynia 10 km nordic walking opłacono
29 46 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
30 47 Ponka Radosław Wejherowo 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
31 41 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 10 km nordic walking Polipack Team Gwe opłacono on-line
32 53 Stryczyński Piotr Gdynia 10 km nordic walking opłacono on-line
33 48 Posłuszna Gosia Oborniki 10 km nordic walking Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
34 49 Rudawski Piotr Oborniki 10 km nordic walking Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
35 40 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 10 km nordic walking opłacono on-line
36 57 Żygenda Anna Gdynia 10 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
37 31 Konkol Andrzej Lębork 10 km nordic walking KreativSport Lębork opłacono on-line
38 16 Bacławska Agnieszka Lelis 10 km nordic walking opłacono on-line
39 24 DAWIDOWSKI ŁUKASZ GDYNIA 10 km nordic walking Enzo Team Kołomański Rowery opłacono
40 54 Szpilman Katarzyna Gdynia 10 km nordic walking ESJA TEAM opłacono on-line
41 27 GASIŃSKI JANUSZ Ozarow Mazowiecki 10 km nordic walking grupa wilki opłacono on-line
42 30 Kłos Maciej Gdańsk 10 km nordic walking NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line


Wyświetleń: 9347

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ