Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 15 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Polska | 10 km nordic walking | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
2 | 144 | Drewnowski Adam | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
3 | 16 | Janik Maciej Janik | Piła | Polska | 10 km nordic walking | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
4 | 178 | Walot Joanna | Łódź | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Z Kijami Przez Życie | opłacono on-line |
5 | 83 | Pokładowska Joanna | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking | Wychodzę z kikjami | opłacono on-line |
6 | 17 | Kaszuba Adriana Kaszuba | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line |
7 | 12 | Adamowicz Renata Adamowicz | Bonin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line |
8 | 28 | Latos Małgorzata | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono |
9 | 49 | Wieczorkowska Dagmara | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
10 | 64 | Kaszuba Zofia | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line |
11 | 21 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
12 | Tkaczyk Marzena | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking | Wychodzę z kijami | limit osiągnięty | |
13 | 40 | Rehlis Aleksander | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
14 | 124 | Helak Marek | Grudziadz | Polska | 5 km bieg | Wtorkowy trening | opłacono on-line |
15 | 53 | Agustyniak Piotr | Wierzchowo | Polska | 5 km nordic walking | WSU-NW Team Wierzchowo | opłacono on-line |
16 | 157 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
17 | 42 | Rudawski Piotr | Oborniki | Polska | 10 km nordic walking | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
18 | 39 | Posłuszna Gosia | Oborniki | Polska | 10 km nordic walking | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
19 | 85 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
20 | 84 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
21 | 139 | Blotna Danuta | Gruszczyn | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | TeamPolaki | opłacono on-line |
22 | 170 | Polak Grzegorz Polak | Gruszczyn | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | TeamPolaki | opłacono on-line |
23 | 116 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
24 | 10 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 21 km nordic walking | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line |
25 | 126 | Szymańska Hanna | Skórka | Polska | 5 km bieg | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line |
26 | 78 | Parzybut Jan | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Postęp Pniewy Team | opłacono on-line |
27 | 146 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
28 | 37 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
29 | 25 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
30 | 115 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
31 | 92 | Spychała Marzena | Biała | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
32 | 91 | Spychała Lesław | Biała | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
33 | 99 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
34 | 100 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
35 | 27 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
36 | 111 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
37 | 34 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
38 | 5 | naczk leonard | lębork | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
39 | 6 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
40 | 171 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
41 | 132 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | limit osiągnięty |
42 | 133 | Marczyński Franciszek | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | limit osiągnięty |
43 | 140 | Bończyszyn Bożena Bończyszyn | Charbrowo | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line |
44 | 29 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
45 | 155 | Kwidzińska Emilia | Luzino | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
46 | 190 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
47 | 189 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
48 | 199 | Wendt Jarek | SASINO | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono |
49 | 200 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono |
50 | 94 | Szydłowska Agnieszka | Pobierowo | Polska | 5 km nordic walking | Pobierowo | opłacono on-line |
51 | 23 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | Polska | 10 km nordic walking | NWPL/NW BEŁCHATÓW | opłacono on-line |
52 | 19 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km nordic walking | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
53 | 98 | Wanat Wioletta | Konin | Polska | 5 km nordic walking | NW KONIN warto nad Wartą | opłacono on-line |
54 | 1 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 21 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
55 | 13 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 10 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
56 | 97 | Wala Jan | Lubasz | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
57 | 104 | Wieczorek Krzysztof | Dębe | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
58 | 90 | Sowińska Alicja | Antoniewo | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
59 | 103 | Wicher Jolanta | Lubasz | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
60 | 75 | Nizioł Marzanna | Wawrów | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking - Marzena | opłacono on-line |
61 | 79 | Pawlak Beata | Gorzów Wlkp | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking - Marzena | opłacono on-line |
62 | 114 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Nie zrzeszona | opłacono on-line |
63 | 158 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | MOCNI POMOCNI | opłacono on-line |
64 | 137 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | 5 km nordic walking | Miasto Gorzów Wlkp. | limit osiągnięty |
65 | 93 | Szczecińska Renata | Poznań | Polska | 5 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
66 | 14 | Cholewka Jolanta | Kostrzyn Wlkp | Polska | 10 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
67 | 77 | Owczarek Henryka | Poznań | Polska | 5 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
68 | 45 | Sypniewski Szymon | Konin | Polska | 10 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
69 | 143 | Czysta Paulina | Poznań | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
70 | 26 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | 10 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
71 | 7 | Postek Danuta | Poznań | Polska | 21 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
72 | 95 | Tomczyk Edward | Poznań | Polska | 5 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
73 | 54 | Angielczyk Małgorzata | Poznań | Polska | 5 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
74 | 35 | Marek Chłodnicki | Poznań | Polska | 10 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
75 | 61 | Grygiel Teresa | Poznań | Polska | 5 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
76 | 8 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | 21 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
77 | 57 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Polska | 5 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
78 | 38 | Owczarek Aleksandra | Poznań | Polska | 10 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
79 | 197 | Skowrońska Dominika | Plewiska | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
80 | 188 | Dudek Klaudia | Granowo | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
81 | 120 | Organka Zuzanna | Brzeźniak | Polska | Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny | LŁKB Trucht Łobez | limit osiągnięty |
82 | 118 | Matuła Nikola | Węgorzyno | Polska | Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny | LŁKB Trucht Łobez | limit osiągnięty |
83 | 119 | Organka Marcin | Brzeźniak | Polska | Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny | LŁKB Trucht Łobez | limit osiągnięty |
84 | 122 | Piec Tola | Węgorzyno | Polska | Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny | LŁKB Trucht Łobez | limit osiągnięty |
85 | 121 | Piec Leon | Węgorzyno | Polska | Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny | LŁKB Trucht Łobez | limit osiągnięty |
86 | 183 | Shurhina Yuliia | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line |
87 | 186 | Chaikovska Iryna | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line |
88 | 185 | Malchevska Tetiana | ODESSA | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line |
89 | 184 | Mezhakova Zinaida | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line |
90 | 4 | Lipiński Karol | Szczecin | Polska | 21 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
91 | 36 | Michalski Piotr | Szczecin | Polska | 10 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
92 | 62 | Hybiak Jolanta | Szczecin | Polska | 5 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
93 | 70 | Lipińska Karolina | Szczecin | Polska | 5 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
94 | 51 | Żbikowska Anna | Szczecin | Polska | 10 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
95 | 88 | Słaboszewska Elżbieta | Szczecin | Polska | 5 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
96 | 86 | Remecka Marta Remecka | Szczecin | Polska | 5 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
97 | 20 | Komarzewska Katarzyna | Szczecin | Polska | 10 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
98 | 44 | Stepańska Małgorzata | Szczecin | Polska | 10 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
99 | 69 | Kuziemko Renata | Szczecin | Polska | 5 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
100 | 87 | Sakowicz Adam | Szczecin | Polska | 5 km nordic walking | KS Pogodni Nordikowcy Szczecin | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18031