Korona Polski 2021 - Węgorzyno
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-------------
1 Marek Henryk Warszawa Start Wirtualny - dystans dowolny -------------
AKTYWNI POSTOMINO
2 Brzozowski Piotr Sławno 5 km nordic walking AKTYWNI POSTOMINO opłacono on-line
Aktywnie w Pniewach
3 Klawczyński Marcin Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
4 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
5 Krugiolka Renata Pniewy Start Wirtualny - dystans dowolny Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
Bks Maniiak Wolin
6 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO 21 km nordic walking Bks Maniiak Wolin opłacono on-line
Czapelki
7 Wojtczak Urszula Czaplinek 5 km nordic walking Czapelki opłacono on-line
Daj Radość Niepełnosprawnym
8 Krawczyk Dorota Piła 10 km nordic walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
Daj radość niepełnosprawnym
9 Rusinowicz Andrzej Piła 10 km nordic walking Daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
10 Łopiński Aleksy Piła 10 km nordic walking Daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
11 Serówka Lidia Piła Start Wirtualny - dystans dowolny Daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
Dom z keramzytu D.S. Dariusz Sywak
12 DUDEK KAZIMIERZ CHOJNÓW 5 km nordic walking Dom z keramzytu D.S. Dariusz Sywak opłacono on-line
Dwa Kije Słupsk
13 Zdanowicz Marta Słupsk Start Wirtualny - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
14 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
15 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
16 Frąckowiak Roman Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
17 Kędzierska Karolina Szczecin 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
18 Cetera Janusz Dziwnówek 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
ElektroniczneZapisy.pl Team
19 Walczak Krzysztof Gdynia 10 km nordic walking ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
Elite Team
20 Przybylska Aleksandra Gdynia 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Elite Team opłacono on-line
Fabryka Nordica Trzcianka
21 Wołk Beata Trzcianka 10 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
22 kissel jolanta trzcianka 10 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
23 Zacharski Jerzy Trzcianka 5 km bieg Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
24 Zacharska Barbara Trzcianka 5 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
25 Adamski Łukasz Trzcianka 5 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
26 Wietrzycki Andrzej Trzcianka 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
27 Makuch Joanna Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
Fabryka Nordica Trzcianka
28 Nowak Izabela Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
Face Nordic Walking Team
29 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 21 km nordic walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
Gmina Węgorzyno
30 Pisarski Jan Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny Gmina Węgorzyno limit osiągnięty
Gwiazdy z Darżyna
31 Stefańska Agnieszka Darżyno Start Wirtualny - dystans dowolny Gwiazdy z Darżyna opłacono on-line
32 Stefańska Eliza Darżyno Start Wirtualny - dystans dowolny Gwiazdy z Darżyna opłacono on-line
33 Stefański Ksawery Darżyno Start Wirtualny - dystans dowolny Gwiazdy z Darżyna opłacono on-line
K.S. Idmar Racing Team
34 Romanowicz Piotr Prusim 10 km nordic walking K.S. Idmar Racing Team opłacono on-line
KGB- nordic walking
35 Morawiec Agata Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny KGB- nordic walking opłacono on-line
KGB Nordic Walking
36 Morawiec Dariusz Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny KGB Nordic Walking opłacono on-line
KS Pogodni Nordikowcy Szczecin
37 Michalski Piotr Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
38 Żbikowska Anna Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
39 Komarzewska Katarzyna Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
40 Stepańska Małgorzata Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
41 Lipiński Karol Szczecin 21 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
42 Hybiak Jolanta Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
43 Lipińska Karolina Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
44 Słaboszewska Elżbieta Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
45 Remecka Marta Remecka Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
46 Kuziemko Renata Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
47 Sakowicz Adam Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
Kijkomaniacy PPL
48 Wojciechowska Katarzyna Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
49 Wojciechowski Adam Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
50 Nowaczyk Lidia Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
51 Szulczyńska Izabela Lenartowice Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
52 Nowaczyk Monika Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
53 Bruzi Anna Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
54 Fengier Eugeniusz Zielona Łąka Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
Kijomaniacy Chodzież
55 Michalak Justyna Chodziez 5 km nordic walking Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
56 Majewska Katarzyna Piła 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
Kijomaniacy Chodzież
57 Pluta Barbara Pluta Piła 5 km nordic walking Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
58 Smolarski Andrzej Piła 5 km nordic walking Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
59 Tomkowiak Magdalena Chodzież 5 km nordic walking Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
60 Piotrowska Ewa Chodzież 5 km nordic walking Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
61 Kłapeć-Kołtuniak Nina Chodzież 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
62 Pluta Lena Piła 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
63 Mikołajczyk Justyna Piła 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
64 Kątowska Ewa Chodzież Start Wirtualny - dystans dowolny Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
LET’S GO ⚓️ ODESSA
65 Shurhina Yuliia Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
66 Chaikovska Iryna Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
67 Malchevska Tetiana ODESSA Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
68 Mezhakova Zinaida Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
LŁKB Trucht Łobez
69 Organka Zuzanna Brzeźniak Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
70 Matuła Nikola Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
71 Organka Marcin Brzeźniak Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
72 Piec Tola Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
73 Piec Leon Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
MOCNI POMOCNI
74 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Start Wirtualny - dystans dowolny MOCNI POMOCNI opłacono on-line
Marsz Po Zdrowie
75 Cholewka Jolanta Kostrzyn Wlkp 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
76 Sypniewski Szymon Konin 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
77 Kruszka Arleta Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
78 Marek Chłodnicki Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
79 Owczarek Aleksandra Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
80 Postek Danuta Poznań 21 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
81 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL 21 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
82 Szczecińska Renata Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
83 Owczarek Henryka Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
84 Tomczyk Edward Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
85 Angielczyk Małgorzata Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
86 Grygiel Teresa Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
87 Choryńska Danuta Swarzędz 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
88 Czysta Paulina Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
89 Skowrońska Dominika Plewiska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
90 Dudek Klaudia Granowo Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
Miasto Gorzów Wlkp.
91 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. 5 km nordic walking Miasto Gorzów Wlkp. limit osiągnięty
NW KONIN warto nad Wartą
92 Wanat Wioletta Konin 5 km nordic walking NW KONIN warto nad Wartą opłacono on-line
NWPL/NW BEŁCHATÓW
93 Krawętek Agnieszka Bełchatów 10 km nordic walking NWPL/NW BEŁCHATÓW opłacono on-line
NW Wyspa Sobieszewska
94 Kłos Maciej Gdańsk 10 km nordic walking NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
Nie zrzeszona
95 Szulc-Andrzejczak Bożena Skwierzyna 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Nie zrzeszona opłacono on-line
Nordic Walking - Marzena
96 Nizioł Marzanna Wawrów 5 km nordic walking Nordic Walking - Marzena opłacono on-line
97 Pawlak Beata Gorzów Wlkp 5 km nordic walking Nordic Walking - Marzena opłacono on-line
Nordic Walking Lubasz
98 Wala Jan Lubasz 5 km nordic walking Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
99 Wieczorek Krzysztof Dębe 5 km nordic walking Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
100 Sowińska Alicja Antoniewo 5 km nordic walking Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
101 Wicher Jolanta Lubasz 5 km nordic walking Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
Nordic Walking Pasłęk
102 Bujnicka Magdalena Pasłęk 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
103 Bujnicki Marcin Pasłęk 21 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
POLIPACK TEAM GWE
104 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Charbrowo Start Wirtualny - dystans dowolny POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
Pobierowo
105 Szydłowska Agnieszka Pobierowo 5 km nordic walking Pobierowo opłacono on-line
Polipack Team GWE
106 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
107 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
108 Kuźmicz Adam Maszewko 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
109 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
110 Lejkowska Mirela Gowino 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
111 naczk leonard lębork 21 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
112 Naczk Wiktoria Lębork 21 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
113 Spychała Marzena Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
114 Spychała Lesław Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
115 Wawrzyniak Anna Gdynia 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
116 Marczyńska Marta Gościcino 5 km nordic walking Polipack Team GWE limit osiągnięty
117 Wawrzyniak Igor Gdynia 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Polipack Team GWE opłacono on-line
118 Marczyński Franciszek Gościcino 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Polipack Team GWE limit osiągnięty
119 Toporek Rafał Przodkowo 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
120 Piątek Dariusz Gniewino 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
121 Kaczmarek Maja Wejherowo Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
122 Rutz Justyna Wejherowo Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
123 Kwidzińska Emilia Luzino Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
124 Kuźmicz Magdalena Maszewko Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
125 Kuźmicz Dominik Maszewko Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
126 Wendt Jarek SASINO Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono
127 Kolmetz Katarzyna SASINO Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono
Postęp Pniewy Team
128 Parzybut Jan Pniewy 5 km nordic walking Postęp Pniewy Team opłacono on-line
Pozytywni Biegacze
129 Szymański Jacek Skórka 21 km nordic walking Pozytywni Biegacze opłacono on-line
130 Szymańska Hanna Skórka 5 km bieg Pozytywni Biegacze opłacono on-line
Team Deaf
131 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line
TeamPolaki
132 Blotna Danuta Gruszczyn Start Wirtualny - dystans dowolny TeamPolaki opłacono on-line
133 Polak Grzegorz Polak Gruszczyn Start Wirtualny - dystans dowolny TeamPolaki opłacono on-line
WSU-NW Team Wierzchowo
134 Agustyniak Piotr Wierzchowo 5 km nordic walking WSU-NW Team Wierzchowo opłacono on-line
Walk & Run Team Oborniki
135 Rudawski Piotr Oborniki 10 km nordic walking Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
136 Posłuszna Gosia Oborniki 10 km nordic walking Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
137 Posłuszny Paweł Oborniki 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
138 Posłuszny Kamil Oborniki 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Walk & Run Team Oborniki opłacono on-line
Wtorkowy trening
139 Helak Marek Grudziadz 5 km bieg Wtorkowy trening opłacono on-line
Wychodzę z Kijami
140 Kaszuba Adriana Kaszuba Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z Kijami opłacono on-line
141 Kaszuba Zofia Koszalin 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Wychodzę z Kijami opłacono on-line
Wychodzę z Kijami
142 Adamowicz Renata Adamowicz Bonin 10 km nordic walking Wychodzę z Kijami opłacono on-line
Wychodzę z kijami
143 Latos Małgorzata Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono
144 Wieczorkowska Dagmara Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono on-line
145 Kopczewski Dariusz Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono on-line
146 Rehlis Aleksander Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono on-line
147 Tkaczyk Marzena Koszalin 5 km nordic walking Wychodzę z kijami limit osiągnięty
Wychodzę z kikjami
148 Pokładowska Joanna Koszalin 5 km nordic walking Wychodzę z kikjami opłacono on-line
WłóczyKije Gdynia
149 ŁĘCKI JAN GDYNIA Start Wirtualny - dystans dowolny WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
Z Kijami Przez Życie
150 Walot Joanna Łódź Start Wirtualny - dystans dowolny Z Kijami Przez Życie opłacono on-line
Zasapani Hydro Trzcianka
151 Drewnowska Barbara Trzcianka 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
152 Janik Maciej Janik Piła 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
153 Drewnowski Adam Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
154 Linhard Bożena Sierakowo 1 10 km nordic walking opłacono on-line
155 Taraszkiewicz-michalska Emilia Szczecin 10 km nordic walking opłacono on-line
156 Majewska Lidia Ewa Starogard Łobeski 10 km nordic walking opłacono on-line
157 Śmiechowska Agnieszka Szczecin 10 km nordic walking opłacono on-line
158 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km nordic walking opłacono on-line
159 Stańczak Edward Malbork 21 km nordic walking opłacono on-line
160 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice 21 km nordic walking opłacono on-line
161 mydlo radoslaw Ginawa 5 km bieg limit osiągnięty
162 Wojtoniszak Lukasz Chociwel 5 km bieg opłacono on-line
163 Woźniak Iwona Prusim 5 km bieg opłacono on-line
164 Jackowiak Paweł Nowogard 5 km bieg opłacono on-line
165 Wiaderski Wojciech Elbląg 5 km nordic walking opłacono on-line
166 Wiaderska Grażyna Elbląg 5 km nordic walking opłacono on-line
167 BARYŁA DOROTA Wolin 5 km nordic walking opłacono on-line
168 Dajlid Martyna Kołczewo 5 km nordic walking opłacono on-line
169 Mizgier-Wolańska ANNA Strzelce 5 km nordic walking opłacono on-line
170 Maślanka Iwona Śmigiel 5 km nordic walking opłacono on-line
171 Maślanka Jacek Słupsk 5 km nordic walking opłacono on-line
172 Wierchanowski Bogdan GOLCZEWO 5 km nordic walking opłacono on-line
173 Karpińska Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking opłacono on-line
174 Pietrzyk Anna Pietrzyk Kalisz Pomorski 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne opłacono on-line
175 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
176 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
177 Kulczycki Jan GDAŃSK Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
178 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
179 Olech Marcin Gdańsk Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
180 Olech Anna Gdańsk Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
181 Kiepurska Magdalena Góra Kalwaria Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
182 SOCHACKI Waldemar Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
183 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
184 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
185 Łaznowska Agnieszka Śrem Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
186 Markiewicz Ula Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
187 Gostomska Małgorzata Czempiń Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
188 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
189 Kucharski Maciej Warszawa Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
190 Zgrzebnicki Krzysztof Polkowice Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
191 Boruczyński Dariusz Police Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
daj radość niepełnosprawnym
192 Wycislo Romuald Pila Start Wirtualny - dystans dowolny daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
grupa wilki
193 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 10 km nordic walking grupa wilki limit osiągnięty
194 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 21 km nordic walking grupa wilki limit osiągnięty
195 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 5 km nordic walking grupa wilki limit osiągnięty


Wyświetleń: 6143

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ