Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Kobylnica 2021 - Korona Polski
10 km nordic walking
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 93 Klaban Tetiana Police 10 km nordic walking Kompas Team opłacono BM
2 90 Gładzik Aleksander Szczecin 10 km nordic walking Kompas Team opłacono BM
3 97 Krawczyk Dorota Piła 10 km nordic walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono BM
4 105 Nowy Katarzyna Gdynia 10 km nordic walking ESJA Team opłacono BM
5 106 Rehlis Aleksander Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono BM
6 101 Latos Małgorzata Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono BM
7 6 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
8 8 Ponka Radosław Wejherowo 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
9 4 Kuźmicz Adam Maszewko 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
10 96 Kopczewski Dariusz Koszalin 10 km nordic walking opłacono BM
11 107 Rudowska Dominika Sopot 10 km nordic walking ESJA Team opłacono BM
12 5 Lejkowska Mirela Gowino 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
13 108 Rusinowicz Andrzej Piła 10 km nordic walking Daj radość niepełnosprawnym opłacono BM
14 113 Zgrzebnicki Krzysztof Polkowice 10 km nordic walking opłacono BM
15 98 Krawiec Jacek ELBLĄG 10 km nordic walking JACK NORDIC TEAM ELBLĄG opłacono BM
16 88 BURZAWA KRZYSZTOF BURZAWA gdynia 10 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono BM
17 7 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
18 92 Kissel Jolanta Trzcianka 10 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
19 3 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
20 87 Bujnicka Magdalena Pasłęk 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono BM
21 110 Stryczyński Piotr Gdynia 10 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono BM
22 91 Kaczmarek Eugieniusz Słupsk 10 km nordic walking opłacono BM
23 99 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km nordic walking opłacono BM
24 103 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 10 km nordic walking opłacono BM
25 86 Balon Marek Szczecinek 10 km nordic walking opłacono BM
26 104 Nietupski Dariusz Gdynia 10 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono
27 89 Drewnowska Barbara Trzcianka 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzcianka opłacono BM
28 114 Żygenda Anna Gdynia 10 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono BM
29 100 Kruszka Arleta Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono BM
30 95 Konkol Andrzej Lębork 10 km nordic walking KreativSport Lębork opłacono BM
31 109 Smarszcz Wiesław Lębork 10 km nordic walking LĘBORSKIE LWY opłacono BM
32 102 Makuch Joanna Trzcianka 10 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
33 112 Wołk Beata Trzcianka 10 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
34 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 10 km nordic walking grupa wilki limit osiągnięty
35 111 Walczak Krzysztof Gdynia 10 km nordic walking ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono


Wyświetleń: 11298

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ