Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Kobylnica 2021 - Korona Polski
5 km nordic walking
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 52 Kuczyński Włodzimierz Oborniki 5 km nordic walking Nordic Walking Kiekrz Poland opłacono BM
2 51 Kuczyńska Anna Oborniki 5 km nordic walking Nordic Walking Kiekrz opłacono BM
3 47 Konkol Krystyna Lębork 5 km nordic walking KreativSport Lębork opłacono BM
4 10 Beczek Magdalena Gdańsk 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
5 41 Hrycyk Krzysztof Lębork 5 km nordic walking opłacono BM
6 66 Skrzypkowska Izabela Gdynia 5 km nordic walking opłacono BM
7 80 Żurawik Marcin Koło 5 km nordic walking Saint Gobain Squad opłacono BM
8 53 Manthey Marcin Gdańsk 5 km nordic walking ESJA Team opłacono BM
9 13 Kwidzińska Emilia Luzino 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
10 79 Zientkiewicz Witold Banino 5 km nordic walking ESJA Team opłacono BM
11 78 Zientkiewicz Aga Banino 5 km nordic walking ESJA Team opłacono BM
12 37 Chyliński Andrzej Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono
13 77 Zieliński Jacek Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono
14 65 Skrzypczak Patryk Skrzypczak Trzciel 5 km nordic walking dragon opłacono BM
15 71 Szustakiewicz Grażyna Gdynia 5 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono BM
16 64 Selib Izabela Gdynia 5 km nordic walking WłóczyKije Gdynia opłacono BM
17 59 Pluta Barbara Piła 5 km nordic walking Kijomaniacy Chodzież opłacono BM
18 62 Pokładowska Joanna Koszalin 5 km nordic walking Wychodzę z Kijami opłacono BM
19 56 Michalak Justyna Szamocin 5 km nordic walking Kijomaniacy Chodzież opłacono BM
20 14 Lejkowski Łukasz Gowino 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
21 15 Marczyńska Marta Gościcino 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
22 9 Barzowski Klaudian Wejherowo 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
23 63 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot 5 km nordic walking opłacono BM
24 44 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 5 km nordic walking opłacono BM
25 17 Ponka Barbara Wejherowo 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
26 74 Wieczorkowska Dagmara Koszalin 5 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono BM
27 Szczypek Ela Bolesławice 5 km nordic walking limit osiągnięty
28 39 Gajewski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski 5 km nordic walking KS Metraco Polkowice opłacono BM
29 50 Krugiołka Renata Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
30 19 Spychała Lesław Gościcino 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
31 20 Spychała Marzena Gościcino 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
32 21 Wawrzyniak Anna Gdynia 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
33 36 Brzozowski Piotr Sławno 5 km nordic walking AKTYWNI POSTOMINO opłacono BM
34 61 Podleś Danuta Słupsk 5 km nordic walking Dwa Kije Słupsk opłacono BM
35 70 Szudarski Edward Słupsk 5 km nordic walking Dwa Kije Słupsk opłacono BM
36 75 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 5 km nordic walking Dwa Kije Słupsk opłacono BM
37 48 Kostecki Wiesław Nowy Dwór Mazowiecki 5 km nordic walking NW CZŁAPSKI TEAM opłacono BM
38 43 Klawczyński Marcin Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
39 54 Maślanka Iwona Śmigiel 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono BM
40 68 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 5 km nordic walking GBY 1943 opłacono BM
41 67 Sowińska Alicja Antoniewo 5 km nordic walking Nordic Walking Lubasz opłacono BM
42 69 Szerement Katarzyna Ustka 5 km nordic walking opłacono BM
43 42 Karpińska Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking opłacono BM
44 46 Kocoń Sylwia Siemianice 5 km nordic walking opłacono BM
45 Augustyniak Piotr Wierzchowo 5 km nordic walking WSU-NW TEAM WIERZCHOWO limit osiągnięty
46 Kowalski Mirek Szczecinek 5 km nordic walking Gryf Szczecinek limit osiągnięty
47 58 Parzybut Jan Pniewy 5 km nordic walking Postep Pniewy Team opłacono BM
48 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. 5 km nordic walking Miasto Gorzów Wlkp. limit osiągnięty
49 40 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5 km nordic walking opłacono BM
50 38 Frąckowiak Roman Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
51 57 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
52 49 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
53 76 ZACHARSKA Barbara Trzcianka 5 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
54 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 5 km nordic walking grupa wilki limit osiągnięty
55 73 Wiaderski Wojciech Junoszyno 5 km nordic walking opłacono BM
56 72 Wiaderska Grażyna Junoszyno 5 km nordic walking opłacono BM


Wyświetleń: 11296

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ