Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 111 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono |
2 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | 10 km nordic walking | grupa wilki | limit osiągnięty | |
3 | 112 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | 10 km nordic walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
4 | 102 | Makuch Joanna | Trzcianka | Polska | 10 km nordic walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
5 | 109 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 10 km nordic walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line |
6 | 95 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | 10 km nordic walking | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
7 | 100 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | 10 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
8 | 114 | Żygenda Anna | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
9 | 89 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Polska | 10 km nordic walking | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
10 | 104 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono |
11 | 86 | Balon Marek | Szczecinek | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
12 | 103 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
13 | 99 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
14 | 91 | Kaczmarek Eugieniusz | Słupsk | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
15 | 110 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
16 | 87 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 10 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
17 | 3 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
18 | 92 | Kissel Jolanta | Trzcianka | Polska | 10 km nordic walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
19 | 7 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
20 | 88 | BURZAWA KRZYSZTOF BURZAWA | gdynia | Polska | 10 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
21 | 98 | Krawiec Jacek | ELBLĄG | Polska | 10 km nordic walking | JACK NORDIC TEAM ELBLĄG | opłacono on-line |
22 | 113 | Zgrzebnicki Krzysztof | Polkowice | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
23 | 108 | Rusinowicz Andrzej | Piła | Polska | 10 km nordic walking | Daj radość niepełnosprawnym | opłacono on-line |
24 | 5 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
25 | 107 | Rudowska Dominika | Sopot | Polska | 10 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
26 | 96 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
27 | 4 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
28 | 8 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
29 | 6 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
30 | 101 | Latos Małgorzata | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
31 | 106 | Rehlis Aleksander | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
32 | 105 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
33 | 97 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | 10 km nordic walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
34 | 90 | Gładzik Aleksander | Szczecin | Polska | 10 km nordic walking | Kompas Team | opłacono on-line |
35 | 93 | Klaban Tetiana | Police | Polska | 10 km nordic walking | Kompas Team | opłacono on-line |
36 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | 21 km nordic walking | grupa wilki | limit osiągnięty | |
37 | 122 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 21 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
38 | 125 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | 21 km nordic walking | opłacono on-line | |
39 | 127 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | 21 km nordic walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
40 | 120 | Karpiński Sebastian | Warszawa | Polska | 21 km nordic walking | Ominetentortamlismanore | opłacono on-line |
41 | 115 | Buczkowska Wiesława | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
42 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | Polska | 21 km nordic walking | limit osiągnięty | ||
43 | 128 | Żygenda Robert | Gdynia | Polska | 21 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
44 | 116 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 21 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
45 | 118 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | 21 km nordic walking | opłacono on-line | |
46 | 119 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | 21 km nordic walking | opłacono on-line | |
47 | 126 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 21 km nordic walking | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line |
48 | 2 | Wendt Jarek | SASINO | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
49 | 1 | Kolmetz Katarzyna | Sasino | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
50 | 123 | nowaczyk tomasz | gniezno | Polska | 21 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
51 | 25 | naczk leonard | lębork | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
52 | 26 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
53 | 117 | Celiński Tomasz | Otwock | Polska | 21 km nordic walking | TUPTUś Otwock / Esja Team | opłacono on-line |
54 | 121 | Knitter Tomasz | Jastrzębie Dziemiańskie | Polska | 21 km nordic walking | Błekitni NW Dziemiany | opłacono on-line |
55 | 124 | Postek Danuta | Poznań | Polska | 21 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
56 | 34 | Zacharski Jerzy | Trzcianka | Polska | 5 km bieg | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
57 | 33 | Wielgat Łukasz | Pieńkowo | Polska | 5 km bieg | KB Bryza Postomino | opłacono on-line |
58 | Suleja Joanna Suleja | Stargard | Polska | 5 km bieg | SZWLA | limit osiągnięty | |
59 | 32 | Szymańska Hanna | Skórka | Polska | 5 km bieg | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line |
60 | 30 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | 5 km bieg | opłacono on-line | |
61 | 27 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | 5 km bieg | niezrzeszony | opłacono on-line |
62 | 31 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km bieg | SOMSIADY | opłacono on-line |
63 | 29 | Guzowski Denis | Słupsk | Polska | 5 km bieg | Prawie jak Hermes /JW3775 | opłacono on-line |
64 | 28 | Guzowski Dariusz | Cetyń | Polska | 5 km bieg | Prawie jak Hermess | opłacono on-line |
65 | 35 | Żuchowski Sebastian | Gdańsk | Polska | 5 km bieg | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line |
66 | 72 | Wiaderska Grażyna | Junoszyno | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
67 | 73 | Wiaderski Wojciech | Junoszyno | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
68 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | 5 km nordic walking | grupa wilki | limit osiągnięty | |
69 | 76 | ZACHARSKA Barbara | Trzcianka | Polska | 5 km nordic walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
70 | 49 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
71 | 57 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 5 km nordic walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
72 | 38 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 5 km nordic walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
73 | 40 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
74 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | 5 km nordic walking | Miasto Gorzów Wlkp. | limit osiągnięty | |
75 | 58 | Parzybut Jan | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Postep Pniewy Team | opłacono on-line |
76 | Kowalski Mirek | Szczecinek | Polska | 5 km nordic walking | Gryf Szczecinek | limit osiągnięty | |
77 | Augustyniak Piotr | Wierzchowo | Polska | 5 km nordic walking | WSU-NW TEAM WIERZCHOWO | limit osiągnięty | |
78 | 46 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
79 | 42 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
80 | 69 | Szerement Katarzyna | Ustka | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
81 | 67 | Sowińska Alicja | Antoniewo | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
82 | 68 | Stachyra Alfred | 77-100 BYTÓW | Polska | 5 km nordic walking | GBY 1943 | opłacono on-line |
83 | 54 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Polska | 5 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
84 | 43 | Klawczyński Marcin | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
85 | 48 | Kostecki Wiesław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 5 km nordic walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
86 | 75 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Polska | 5 km nordic walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
87 | 70 | Szudarski Edward | Słupsk | Polska | 5 km nordic walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
88 | 61 | Podleś Danuta | Słupsk | Polska | 5 km nordic walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
89 | 36 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | 5 km nordic walking | AKTYWNI POSTOMINO | opłacono on-line |
90 | 21 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
91 | 20 | Spychała Marzena | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
92 | 19 | Spychała Lesław | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
93 | 50 | Krugiołka Renata | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
94 | 39 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km nordic walking | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
95 | Szczypek Ela | Bolesławice | Polska | 5 km nordic walking | limit osiągnięty | ||
96 | 74 | Wieczorkowska Dagmara | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
97 | 17 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
98 | 44 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
99 | 63 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
100 | 9 | Barzowski Klaudian | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22722