Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dymek Anita | Wieleń | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
2 | Markiewicz Ula | Poznań | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
3 | 52 | Kuczyński Włodzimierz | Oborniki | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
4 | 51 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
5 | 16 | Marczyński Franciszek | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
6 | 47 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
7 | 18 | Rybus Filip | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
8 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | STOPA Słupsk | limit osiągnięty | |
9 | Serówka Lidia | Piła | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Daj radość niepełnosprawnym | ||
10 | Wycislo Romuald | Pila | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | daj radość niepełnosprawnym | ||
11 | 10 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
12 | 35 | Żuchowski Sebastian | Gdańsk | Polska | 5 km bieg | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line |
13 | Moskva Iryna | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |
14 | Malchevska Tetiana | ODESSA | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |
15 | Kurakina Iryna | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |
16 | 124 | Postek Danuta | Poznań | Polska | 21 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
17 | Chaikovska Iryna | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |
18 | Mezhakova Zinaida | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |
19 | Kharchenko Yuliia | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |
20 | 28 | Guzowski Dariusz | Cetyń | Polska | 5 km bieg | Prawie jak Hermess | opłacono on-line |
21 | 41 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
22 | 29 | Guzowski Denis | Słupsk | Polska | 5 km bieg | Prawie jak Hermes /JW3775 | opłacono on-line |
23 | Shurhina Yuliia | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |
24 | Cholewka Jolanta | Kostrzyn Wlkp | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
25 | 31 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km bieg | SOMSIADY | opłacono on-line |
26 | Wagner Andrzej | Bytów | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
27 | 93 | Klaban Tetiana | Police | Polska | 10 km nordic walking | Kompas Team | opłacono on-line |
28 | 90 | Gładzik Aleksander | Szczecin | Polska | 10 km nordic walking | Kompas Team | opłacono on-line |
29 | 66 | Skrzypkowska Izabela | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
30 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |
31 | Macko Klaudia | Gdynia | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | limit osiągnięty | ||
32 | 80 | Żurawik Marcin | Koło | Polska | 5 km nordic walking | Saint Gobain Squad | opłacono on-line |
33 | Kątowska Ewa | Chodzież | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line | |
34 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
35 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
36 | Skowrońska Dominika | Plewiska | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
37 | 53 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
38 | 13 | Kwidzińska Emilia | Luzino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
39 | 79 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
40 | 78 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
41 | 37 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
42 | 77 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
43 | 83 | Rejmak Marek | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
44 | 97 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | 10 km nordic walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
45 | 65 | Skrzypczak Patryk Skrzypczak | Trzciel | Polska | 5 km nordic walking | dragon | opłacono on-line |
46 | 71 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
47 | 64 | Selib Izabela | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
48 | 60 | Pluta Lena | Piła | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
49 | 59 | Pluta Barbara | Piła | Polska | 5 km nordic walking | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
50 | 62 | Pokładowska Joanna | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line |
51 | 105 | Nowy Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
52 | 45 | Kłapeć-Kołtuniak Nina | Chodzież | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
53 | 121 | Knitter Tomasz | Jastrzębie Dziemiańskie | Polska | 21 km nordic walking | Błekitni NW Dziemiany | opłacono on-line |
54 | Boruczyński Dariusz | Police | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
55 | 55 | Michalak Amelia | Szamocin | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
56 | 56 | Michalak Justyna | Szamocin | Polska | 5 km nordic walking | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
57 | 106 | Rehlis Aleksander | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
58 | 14 | Lejkowski Łukasz | Gowino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
59 | 101 | Latos Małgorzata | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
60 | 6 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
61 | 117 | Celiński Tomasz | Otwock | Polska | 21 km nordic walking | TUPTUś Otwock / Esja Team | opłacono on-line |
62 | 24 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
63 | 15 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
64 | 26 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
65 | 25 | naczk leonard | lębork | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
66 | 9 | Barzowski Klaudian | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
67 | 63 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
68 | 44 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
69 | 8 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
70 | 17 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
71 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
72 | 23 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
73 | 12 | Kuźmicz Szymon | Maszewko | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
74 | 11 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
75 | 4 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
76 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | |
77 | 27 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | 5 km bieg | niezrzeszony | opłacono on-line |
78 | 30 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | 5 km bieg | opłacono on-line | |
79 | 74 | Wieczorkowska Dagmara | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
80 | Szczypek Elżbieta | Bolesławice | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | limit osiągnięty | ||
81 | Szczypek Ela | Bolesławice | Polska | 5 km nordic walking | limit osiągnięty | ||
82 | 123 | nowaczyk tomasz | gniezno | Polska | 21 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
83 | 96 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
84 | 107 | Rudowska Dominika | Sopot | Polska | 10 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
85 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
86 | 5 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
87 | 1 | Kolmetz Katarzyna | Sasino | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
88 | 2 | Wendt Jarek | SASINO | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
89 | 39 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km nordic walking | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
90 | 108 | Rusinowicz Andrzej | Piła | Polska | 10 km nordic walking | Daj radość niepełnosprawnym | opłacono on-line |
91 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
92 | Szycko Radek | Kobylnica | Polska | Mieszkaniec Gminy Kobylnica - dystans dowolny | limit osiągnięty | ||
93 | Grygiel Teresa | Poznań | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
94 | Olesiuk Iwona | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
95 | 32 | Szymańska Hanna | Skórka | Polska | 5 km bieg | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line |
96 | 126 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 21 km nordic walking | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line |
97 | 113 | Zgrzebnicki Krzysztof | Polkowice | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | |
98 | 98 | Krawiec Jacek | ELBLĄG | Polska | 10 km nordic walking | JACK NORDIC TEAM ELBLĄG | opłacono on-line |
99 | 50 | Krugiołka Renata | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
100 | 19 | Spychała Lesław | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22578