Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drewnowski Adam | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line | ||
2 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Włóczykije Powiatu Suskiego | opłacono on-line | ||
3 | Bihuniak Lidia | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | ||
4 | 25 | Hirsz Michał | Choczewo | Polska | Mieszkaniec Gminy Choczewo - dystans dowolny | |||
5 | 8 | Barzowski Klaudian | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono | |
6 | 77 | RAKOWIECKI ZBIGNIEW | GDAŃSK | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
7 | 95 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Nie zrzeszony | opłacono on-line | |
8 | 68 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | 5 km bieg | Somsiady | opłacono on-line | |
9 | 47 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
10 | 15 | Cholewka Jolanta | Kostrzyn Wlkp | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
11 | 22 | Gortat Bogumił | Dobrzęcino | Polska | 5 km nordic walking | Norda Active Team | opłacono on-line | |
12 | 120 | Żuchowski Sebastian | Gdańsk | Polska | 5 km bieg | opłacono on-line | ||
13 | 36 | Krawczyk Andrzej | Wejherowo | Polska | 5 km bieg | opłacono on-line | ||
14 | 21 | Gilla Grzegorz Gilla | Wyszecino | Polska | 5 km bieg | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | |
15 | 37 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | ||
16 | 26 | Janik Maciej | Piła | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line | |
17 | 10 | Boruczyński Dariusz | Szczecin | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
18 | 116 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |
19 | 115 | Zasowski Jan | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | |
20 | 117 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | |
21 | 7 | Barzowska Monika | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
22 | 48 | Kwidzińska Dorota | Luzino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
23 | 3 | Adamska Maria | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
24 | 27 | Jaworska Olesiuk Iwona | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
25 | 33 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | ||
26 | 49 | Kwidzińska Emilia | Luzino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
27 | 57 | Marczyński Franciszek | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
28 | 55 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
29 | 12 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | 10 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |
30 | 13 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | 21 km nordic walking | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |
31 | 46 | Kuźmicz Dominik | Maszewko | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
32 | 45 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
33 | 34 | Kordal Piotr | Warszawa | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | ||
34 | 65 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
35 | 66 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
36 | 56 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
37 | 86 | Spychała Lesław | Biała | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
38 | 59 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
39 | 58 | naczk leonard | lębork | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
40 | 29 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | ||
41 | 78 | Rutkowska Dominika | Sopot | Polska | 10 km nordic walking | Esja Team | opłacono on-line | |
42 | 54 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Esja Team | opłacono on-line | |
43 | 1 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
44 | 2 | Wendt Jarek | SASINO | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
45 | 87 | Spychała Marzena | Biała | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
46 | 40 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line | |
47 | 73 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
48 | 74 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
49 | 50 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
50 | 62 | Niechwiadowicz Małgorzata | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
51 | 19 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line | |
52 | 61 | Niechwiadowicz Leonard | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
53 | 69 | Parzybut Jan | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Postęp Pniewy Team | opłacono on-line | |
54 | 11 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | 5 km nordic walking | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | |
55 | 98 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | 21 km nordic walking | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
56 | 39 | Krugiolka Renata | Pniewy | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line | |
57 | 104 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
58 | 103 | Wawrzyniak ANNA | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
59 | 63 | Nowakowska Ewa | Toruń | Polska | 10 km nordic walking | SZKOŁY FAMA | opłacono on-line | |
60 | 108 | Więcaszek Leszek | Toruń | Polska | 10 km nordic walking | SZKOŁY FAMA | opłacono on-line | |
61 | 67 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
62 | 38 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | 10 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
63 | 70 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
64 | 82 | Rzeszutek Sławomir | Bolszewo | Polska | 5 km bieg | opłacono on-line | ||
65 | 81 | Rzeszutek Marzena | Bolszewo | Polska | 5 km bieg | opłacono on-line | ||
66 | 96 | Szymańska Hanna | Skórka | Polska | 5 km bieg | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line | |
67 | 97 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | 21 km nordic walking | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line | |
68 | 35 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
69 | Pobłocki Rafał | Starzyno | Polska | 5 km bieg | limit osiągnięty | |||
70 | 83 | Serówka Lidia | Piła | Polska | 10 km nordic walking | Daj radość niepełnosprawnym | opłacono on-line | |
71 | 112 | Wycislo Romuald | Pila | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | daj radość niepełnosprawnym | opłacono on-line | |
72 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | limit osiągnięty | |||
73 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | limit osiągnięty | |||
74 | 31 | Kissel Jolanta | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
75 | 5 | Adamski Łukasz | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
76 | 4 | Adamska Ola Adamska | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
77 | 109 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
78 | 107 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
79 | 92 | Sypniewski Szymon | Konin | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
80 | 14 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | |
81 | 110 | Wróblewski Bogusław | Lębork | Polska | 5 km bieg | opłacono on-line | ||
82 | 111 | Wróblewski Marek | Lębork | Polska | 5 km bieg | opłacono on-line | ||
83 | 23 | Gostomska Małgorzata | Czempiń | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
84 | 51 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
85 | 79 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
86 | 28 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | Polska | 21 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |
87 | 76 | Przybylski Chrystian | Wejherowo | Polska | 10 km nordic walking | Nie zrzeszony | opłacono on-line | |
88 | 53 | Makuch Joanna | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |
89 | 100 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line | |
90 | Walczak Krzysztof2 | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | limit osiągnięty | ||
91 | Walczak Marek | Gdynia | Polska | 10 km nordic walking | ElektroniczneZapisy.pl Team | limit osiągnięty | ||
92 | 71 | Plichta Marcin | Gościcino | Polska | 10 km nordic walking | opłacono on-line | ||
93 | 60 | NERC DOROTA | RUMIA | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | ||
94 | 119 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km nordic walking | Esja Team | opłacono on-line | |
95 | 118 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km nordic walking | Esja Team | opłacono on-line | |
96 | 84 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 10 km nordic walking | LĘBORSKIE LWY | opłacono on-line | |
97 | 20 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 5 km nordic walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | |
98 | 64 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 5 km nordic walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | |
99 | 42 | Kucharski Maciej | Warszawa | Polska | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||
100 | 99 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 15365