Korona Polski 2021 - Choczewo - Stilo

10 km NW 21 km NW 5 km BIEG 5 km NW 5 km NW npsr mieszkaniec start wirtualny

10 km NW

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat Dystans M kat Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start 1 okr 2 okr Czas netto Ostrzeżenia Kartka żółta Kartka czerwona zielone Dyplom
1 32 KŁOS MACIEJ M 1 M 16-39 10 km NW GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 9.41 00:06:22 01:01:24.14 00:31:36.93 00:32:08.21 01:03:45.14 PDF PNG
2 45 KUŹMICZ ADAM M 2 M 16-39 10 km NW MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 9.37 00:06:24 01:01:22.40 00:31:36.96 00:32:26.86 01:04:03.82 1 kartka PDF PNG
3 56 MARCZYŃSKI ADAM M 3 M 40-49 10 km NW GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8.58 00:06:59 01:01:14.46 00:34:35.41 00:35:20.28 01:09:55.69 PDF PNG
4 38 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 1 K 40-49 10 km NW KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 8.27 00:07:15 01:02:43.24 00:35:51.67 00:36:43.17 01:12:34.84 2 pkt PDF PNG
5 124 STRYCZYŃSKI PIOTR M 4 M 50-59 10 km NW 1 GDYNIA 8.23 00:07:17 01:01:36.94 00:35:12.17 00:37:43.27 01:12:55.44 1 pkt PDF PNG
6 125 NIETUPSKI DARIUSZ M 5 M 50-59 10 km NW 2 GDYNIA 8.15 00:07:21 01:01:34.82 00:36:29.59 00:37:09.23 01:13:38.82 2 ost PDF PNG
7 67 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 2 K 40-49 10 km NW KREPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 8.13 00:07:22 01:02:48.64 00:36:27.72 00:37:18.35 01:13:46.07 1 pkt PDF PNG
8 76 PRZYBYLSKI CHRYSTIAN M 6 M 60-69 10 km NW 1 WEJHEROWO NIE ZRZESZONY 7.91 00:07:34 01:01:17.60 00:37:43.47 00:38:06.28 01:15:49.75 1 ost PDF PNG
9 84 SMARSZCZ WIESŁAW M 7 M 60-69 10 km NW 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 7.89 00:07:36 01:01:19.16 00:37:34.71 00:38:28.40 01:16:03.11 PDF PNG
10 50 LEJKOWSKA MIRELA K 3 K 16-39 10 km NW GOWINO POLIPACK TEAM GWE 7.87 00:07:37 01:02:52.63 00:37:35.83 00:38:41.24 01:16:17.07 PDF PNG
11 78 RUTKOWSKA DOMINIKA K 4 K 40-49 10 km NW 1 SOPOT ESJA TEAM 7.77 00:07:43 01:02:45.94 00:38:21.26 00:38:51.93 01:17:13.19 PDF PNG
12 37 KREFFT BARBARA K 5 K 50-59 10 km NW 1 PARCHOWO 7.75 00:07:44 01:02:52.01 00:38:16.74 00:39:07.90 01:17:24.64 PDF PNG
13 74 PONKA RADOSŁAW M 8 M 40-49 10 km NW 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.64 00:07:51 01:01:32.32 00:38:34.87 00:39:57.42 01:18:32.29 PDF PNG
14 71 PLICHTA MARCIN M 9 M 40-49 10 km NW 2 GOŚCICINO 7.45 00:08:03 01:01:26.96 00:39:17.24 00:41:14.12 01:20:31.36 1 ost PDF PNG
15 34 KORDAL PIOTR M 10 M 40-49 10 km NW 3 WARSZAWA 7.33 00:08:11 01:01:30.26 00:40:17.26 00:41:36.49 01:21:53.75 1 ost PDF PNG
16 12 BUJNICKA MAGDALENA K 6 K 16-39 10 km NW 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 7.02 00:08:32 01:02:55.22 00:42:47.11 00:42:41.17 01:25:28.28 1 pkt PDF PNG


21 km NW

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Dystans Kat M kat Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr Czas netto Ostrzeżenia Kartka żółta Kartka czerwona Dyplom
1 58 NACZK LEONARD M 1 21 km NW M 40-49 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE 8.09 00:07:25 00:33:11.44 00:45:12.46 00:37:09.06 00:36:27.61 00:36:56.66 02:35:45.79 1 kartka + 1 min PDF PNG
2 98 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 21 km NW M 50-59 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 7.85 00:07:38 00:33:12.48 00:45:31.76 00:36:31.82 00:36:42.85 00:41:42.05 02:40:28.48 2 kartki + 2 min PDF PNG
3 59 NACZK WIKTORIA K 1 21 km NW K 16-39 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE 7.81 00:07:40 00:33:35.40 00:41:37.13 00:40:00.55 00:40:28.23 00:39:12.98 02:41:18.89 PDF PNG
4 77 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 3 21 km NW M 50-59 GDAŃSK POLIPACK TEAM GWE 7.75 00:07:44 00:33:15.70 00:45:55.28 00:38:12.35 00:38:56.88 00:39:36.33 02:42:40.84 PDF PNG
5 1 KOLMETZ KATARZYNA K 2 21 km NW K 40-49 SASINO POLIPACK TEAM GWE 7.72 00:07:46 00:33:31.81 00:41:40.37 00:40:00.92 00:40:28.24 00:41:00.74 02:43:10.27 PDF PNG
6 2 WENDT JAREK M 4 21 km NW M 50-59 1 SASINO POLIPACK TEAM GWE 7.59 00:07:54 00:33:28.19 00:41:31.79 00:40:55.02 00:42:09.35 00:41:18.65 02:45:54.81 PDF PNG
7 88 STAŃCZAK EDWARD M 5 21 km NW M 50-59 2 MALBORK 7.59 00:07:54 00:33:10.97 00:45:59.07 00:39:33.23 00:40:21.08 00:40:10.12 02:46:03.50 PDF PNG
8 18 DREWA MARIAN M 6 21 km NW M 60-69 1 GOŚCICINO 7.38 00:08:07 00:33:18.41 00:47:18.25 00:40:30.98 00:41:14.98 00:41:37.75 02:50:41.96 PDF PNG
9 97 SZYMAŃSKI JACEK M 7 21 km NW M 50-59 3 SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE 6.89 00:08:42 00:33:23.36 00:52:39.84 00:42:47.39 00:43:20.55 00:44:08.99 03:02:56.77 PDF PNG
10 13 BUJNICKI MARCIN M 8 21 km NW M 40-49 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 6.88 00:08:43 00:33:14.99 00:52:46.02 00:42:50.02 00:43:20.50 00:44:07.09 03:03:03.63 PDF PNG


5 km BIEG

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Dystans Kat M kat Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start Czas netto Dyplom
1 36 KRAWCZYK ANDRZEJ M 1 5 km BIEG M 40-49 WEJHEROWO 14.1 00:04:15 00:00:02.52 00:21:17.78 PDF PNG
2 21 GILLA GRZEGORZ GILLA M 2 5 km BIEG M 16-39 WYSZECINO KASZUBI LUZINO 13.24 00:04:32 00:00:01.74 00:22:40.99 PDF PNG
3 110 WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW M 3 5 km BIEG M 16-39 LĘBORK 12.95 00:04:38 00:00:02.00 00:23:10.73 PDF PNG
4 111 WRÓBLEWSKI MAREK M 4 5 km BIEG M 40-49 1 LĘBORK 12.56 00:04:46 00:00:01.72 00:23:53.84 PDF PNG
5 120 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 5 5 km BIEG M 40-49 2 GDAŃSK 12.51 00:04:47 00:00:04.00 00:23:59.00 PDF PNG
6 68 PAPROCKI PAWEŁ M 6 5 km BIEG M 40-49 3 GDAŃSK SOMSIADY 10.14 00:05:55 00:00:03.61 00:29:36.51 PDF PNG
7 81 RZESZUTEK MARZENA K 1 5 km BIEG K 16-39 BOLSZEWO 9.85 00:06:05 00:00:04.41 00:30:27.61 PDF PNG
8 96 SZYMAŃSKA HANNA K 2 5 km BIEG K 40-49 SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE 9.52 00:06:18 00:00:04.91 00:31:31.70 PDF PNG
9 82 RZESZUTEK SŁAWOMIR M 7 5 km BIEG M 16-39 1 BOLSZEWO 9.45 00:06:20 00:00:04.19 00:31:44.16 PDF PNG


5 km NW

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Dystans Kat M kat Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start Czas netto Ostrzeżenia Kartka żółta Kartka czerwona zielone Dyplom
1 86 SPYCHAŁA LESŁAW M 1 5 km NW M 50-59 BIAŁA POLIPACK TEAM GWE 8.99 00:06:40 01:32:06.92 00:33:22.00 1 pkt PDF PNG
2 69 PARZYBUT JAN M 2 5 km NW M 50-59 PNIEWY POSTĘP PNIEWY TEAM 8.97 00:06:41 01:32:38.17 00:33:27.94 1 ost PDF PNG
3 87 SPYCHAŁA MARZENA K 1 5 km NW K 50-59 BIAŁA POLIPACK TEAM GWE 8.56 00:07:00 01:33:20.51 00:35:03.60 PDF PNG
4 24 GROBELNIAK RAFAŁ M 3 5 km NW M 40-49 ŻUKOWO 8.35 00:07:11 01:32:19.56 00:35:55.43 1 kartka + 1 min PDF PNG
5 64 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 2 5 km NW K 50-59 WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 8.3 00:07:13 01:33:17.73 00:36:09.74 1 ost PDF PNG
6 40 KRUGIOŁKA GRZEGORZ M 4 5 km NW M 30-39 1 PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH 8.28 00:07:15 01:32:47.15 00:36:15.18 PDF PNG
7 49 KWIDZIŃSKA EMILIA K 3 5 km NW K 16-29 LUZINO POLIPACK TEAM GWE 8.05 00:07:27 01:33:37.21 00:37:16.91 PDF PNG
8 73 PONKA BARBARA K 4 5 km NW K 40-49 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.79 00:07:42 01:33:23.61 00:38:31.15 PDF PNG
9 54 MANTHEY MARCIN M 5 5 km NW M 60-69 1 GDAŃSK ESJA TEAM 7.69 00:07:48 01:32:15.51 00:39:02.68 PDF PNG
10 123 LEJKOWSKI ŁUKASZ M 6 5 km NW M 30-39 2 POLIPACK TEAM GWE 7.61 00:07:52 01:32:40.11 00:39:24.68 PDF PNG
11 103 WAWRZYNIAK ANNA K 5 5 km NW K 40-49 2 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 7.58 00:07:55 01:33:25.53 00:39:35.52 PDF PNG
12 6 AGUSTYNIAK PIOTR M 7 5 km NW M 40-49 1 WIERZCHOWO WSU-NW TEAM WIERZCHOWO 7.55 00:07:56 01:32:08.77 00:39:44.49 PDF PNG
13 8 BARZOWSKI KLAUDIAN M 8 5 km NW M 16-29 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.53 00:07:57 01:32:10.51 00:39:49.77 1 ost PDF PNG
14 119 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 9 5 km NW M 50-59 1 BANINO ESJA TEAM 7.52 00:07:58 01:32:33.87 00:39:53.14 PDF PNG
15 44 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 10 5 km NW M70+ 1 GDAŃSK 7.51 00:07:59 01:32:29.11 00:39:57.97 PDF PNG
16 106 WIADERSKI WOJCIECH M 11 5 km NW M70+ 2 JUNOSZYNO 7.36 00:08:08 01:32:28.69 00:40:44.10 1 ost PDF PNG
17 79 RUTZ JUSTYNA K 6 5 km NW K 40-49 3 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.3 00:08:13 01:34:10.18 00:41:07.11 PDF PNG
18 115 ZASOWSKI JAN M 12 5 km NW M 16-29 2 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 7.2 00:08:20 01:32:26.11 00:41:41.81 PDF PNG
19 7 BARZOWSKA MONIKA K 7 5 km NW K 16-29 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.19 00:08:21 01:33:39.99 00:41:45.19 PDF PNG
20 33 KOCOŃ SYLWIA K 8 5 km NW K 40-49 4 SIEMIANICE 7.1 00:08:27 01:33:34.56 00:42:15.88 PDF PNG
21 48 KWIDZIŃSKA DOROTA K 9 5 km NW K 30-39 1 LUZINO POLIPACK TEAM GWE 7.07 00:08:29 01:33:46.45 00:42:26.79 PDF PNG
22 47 KUŹMICZ MAGDALENA K 10 5 km NW K 30-39 2 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 6.98 00:08:35 01:33:58.53 00:42:59.06 PDF PNG
23 46 KUŹMICZ DOMINIK M 13 5 km NW M 13-15 1 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 6.84 00:08:46 01:32:13.47 00:43:51.94 1 ost PDF PNG
24 55 MARCZYŃSKA MARTA K 11 5 km NW K 40-49 5 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 6.7 00:08:57 01:33:29.15 00:44:48.33 PDF PNG
25 11 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 12 5 km NW K 60-69 1 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 6.56 00:09:08 01:33:54.65 00:45:43.39 PDF PNG
26 117 ZIELIŃSKI JACEK M 14 5 km NW M 60-69 2 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 6.55 00:09:09 01:32:23.28 00:45:47.08 2 ost PDF PNG
27 60 NERC DOROTA K 13 5 km NW K 60-69 2 RUMIA 6.41 00:09:22 01:33:52.04 00:46:50.28 1 kartka + 1 min PDF PNG
28 118 ZIENTKIEWICZ AGA K 14 5 km NW K 50-59 1 BANINO ESJA TEAM 6.38 00:09:24 01:34:01.73 00:47:00.82 PDF PNG
29 29 KARPIŃSKA KATARZYNA K 15 5 km NW K 30-39 3 GDYNIA 6.05 00:09:54 01:34:14.60 00:49:34.95 1 ost PDF PNG
30 57 MARCZYŃSKI FRANCISZEK M 15 5 km NW M 10-12 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5.93 00:10:06 01:32:03.52 00:50:34.88 PDF PNG
31 105 WIADERSKA GRAŻYNA K 16 5 km NW K 70+ 1 JUNOSZYNO 5.84 00:10:16 01:33:32.33 00:51:24.90 PDF PNG
32 43 KULCZYCKI JAN M 16 5 km NW M70+ 3 GDAŃSK 5.73 00:10:28 01:32:34.62 00:52:23.58 PDF PNG
33 122 KĘDZIORA BARBARA K 17 5 km NW K 70+ 2 ŁOWICZ POLIPACK TEAM GWE 4.02 00:14:55 01:34:11.12 01:14:37.73 PDF PNG
34 121 WIĘCKOWSKA IRENA K 18 5 km NW K 70+ 3 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 4.01 00:14:57 01:34:06.50 01:14:45.00 PDF PNG
DSQ 20 FRĄCKOWIAK ROMAN M DSQ 5 km NW M 50-59 DSQ WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 01:32:43.29 1 kartka PDF PNG


5 km NW npsr

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Dystans Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start Czas netto Ostrzeżenia Dyplom
1 99 TOPOREK RAFAŁ M 1 5 km NW npsr PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 9.22 00:06:30 01:32:05.35 00:32:33.41 1 ost PDF PNG
2 70 PIĄTEK DARIUSZ M 2 5 km NW npsr GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE 8.13 00:07:23 01:32:17.40 00:36:55.14 PDF PNG
3 100 TOWARNICKA IZABELA K 1 5 km NW npsr GDYNIA TEAM DEAF 7.22 00:08:18 01:33:49.14 00:41:33.67 1 ost PDF PNG
4 75 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 2 5 km NW npsr GDYNIA ELITE TEAM 6.78 00:08:51 01:33:45.08 00:44:15.85 2 ost PDF PNG


mieszkaniec

Dyplom


start wirtualny

Nazwisko Imię Miejscowość Klub forma/dystans czas Dyplom
ADAMSKA MARIA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW PDF PNG
ADAMSKA OLA ADAMSKA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW PDF PNG
ADAMSKI ŁUKASZ TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW PDF PNG
BLOTNA DANUTA GRUSZCZYN TEAMPOLAKI PDF PNG
BORUCZYŃSKI DARIUSZ SZCZECIN 5 km NW 00:52:32 PDF PNG
CETERA JANUSZ DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5,29 km NW 00:47:09 PDF PNG
CHOLEWKA JOLANTA KOSTRZYN WLKP MARSZ PO ZDROWIE NW PDF PNG
CHORYŃSKA DANUTA SWARZĘDZ MARSZ PO ZDROWIE 5 km NW 00:42:28 PDF PNG
CZYSTA PAULINA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 3,5 km NW 01:12:25 PDF PNG
DREWNOWSKA BARBARA TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 5 km bieg 00:41:43 PDF PNG
GOSTOMSKA MAŁGORZATA CZEMPIŃ 5 km bieg 00:35:46 PDF PNG
JANIK MACIEJ PIŁA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 10 km NW 01:56:25 PDF PNG
JAWORSKA OLESIUK IWONA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW PDF PNG
KACZMAREK MAJA WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 6,7 km NW 01:47:39 PDF PNG
KIEPURSKA MAGDALENA GÓRA KALWARIA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA PDF PNG
KISSEL JOLANTA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 11,49 km NW PDF PNG
KOWNACKI BARTŁOMIEJ LASOWICE WIELKIE 5 km NW 00:43:37 PDF PNG
KRUGIOLKA RENATA PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH 5 km bieg 00:43:40 PDF PNG
KRUSZKA ARLETA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 10 km NW 01:34:04 PDF PNG
KUCHARSKI MACIEJ WARSZAWA 12,4 km NW 01:56:23 PDF PNG
ŁAZNOWSKA AGNIESZKA ŚREM 4,1 km NW 00:45:29 PDF PNG
ŁĘCKI JAN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 11,4 km 02:10:41 PDF PNG
MAKUCH JOANNA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10,9 km NW 01:47:24 PDF PNG
NIECHWIADOWICZ LEONARD TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW PDF PNG
NIECHWIADOWICZ MAŁGORZATA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW PDF PNG
OLECH ANNA GDAŃSK 10 km NW 01:46:25 PDF PNG
OLECH MARCIN GDAŃSK 10 km NW 01:46:25 PDF PNG
POLAK GRZEGORZ POLAK GRUSZCZYN TEAMPOLAKI PDF PNG
RZEPECKI SŁAWOMIR MAKÓW MAZOWIECKI 5 km NW 00:45:38 PDF PNG
SERÓWKA LIDIA PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM NW PDF PNG
SOCHACKI WALDEMAR KLUCZBORK KGB NORDIC WALKING 5 km NW 00:37:52 PDF PNG
STEFAŃSKA AGNIESZKA DARŻYNO GWIAZDY Z DARŻYNA 5 km marsz PDF PNG
STEFAŃSKA ELIZA DARŻYNO GWIAZDY Z DARŻYNA 5 km marsz PDF PNG
STEFAŃSKI KSAWERY DARŻYNO GWIAZDY Z DARŻYNA 5 km marsz PDF PNG
SYPNIEWSKI SZYMON KONIN MARSZ PO ZDROWIE 10 km NW 01:43:30 PDF PNG
SZCZECIŃSKA HANNA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 7,27 km NW PDF PNG
SZCZECIŃSKA RENATA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 7,27 km NW PDF PNG
SZULC-ANDRZEJCZAK BOŻENA SKWIERZYNA NIE ZRZESZONY 6 km NW 01:03:26 PDF PNG
WALOT JOANNA ŁÓDŹ Z KIJAMI PRZEZ ŻYCIE 10 km NW 01:18:56 PDF PNG
WAWRZYNIAK IGOR GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 00:39:05 PDF PNG
WIETRZYCKI ANDRZEJ TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW PDF PNG
WOŁK BEATA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10 km NW PDF PNG
WYCISLO ROMUALD PILA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM NW PDF PNG
ZACHARSKA BARBARA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km NW 00:46:03 PDF PNG
ZACHARSKI JERZY TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km NW 00:42:32 PDF PNG
ZDANOWICZ MARTA SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km marsz 00:50:41 PDF PNG
BIHUNIAK LIDIA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW PDF PNG
DREWNOWSKI ADAM TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 10 km NW 01:27:13 PDF PNG
MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ