Korona Polski 2021 - Choczewo - Stilo

10 km NW

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Kat Dystans M kat Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start 1 okr 2 okr Czas netto Ostrzeżenia Kartka żółta Kartka czerwona zielone Dyplom
1 32 KŁOS MACIEJ M 1 M 16-39 10 km NW GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 9.41 00:06:22 01:01:24.14 00:31:36.93 00:32:08.21 01:03:45.14 pobierz
2 45 KUŹMICZ ADAM M 2 M 16-39 10 km NW MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 9.37 00:06:24 01:01:22.40 00:31:36.96 00:32:26.86 01:04:03.82 1 kartka pobierz
3 56 MARCZYŃSKI ADAM M 3 M 40-49 10 km NW GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8.58 00:06:59 01:01:14.46 00:34:35.41 00:35:20.28 01:09:55.69 pobierz
4 38 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 1 K 40-49 10 km NW KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 8.27 00:07:15 01:02:43.24 00:35:51.67 00:36:43.17 01:12:34.84 2 pkt pobierz
5 124 STRYCZYŃSKI PIOTR M 4 M 50-59 10 km NW 1 GDYNIA 8.23 00:07:17 01:01:36.94 00:35:12.17 00:37:43.27 01:12:55.44 1 pkt pobierz
6 125 NIETUPSKI DARIUSZ M 5 M 50-59 10 km NW 2 GDYNIA 8.15 00:07:21 01:01:34.82 00:36:29.59 00:37:09.23 01:13:38.82 2 ost pobierz
7 67 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 2 K 40-49 10 km NW KREPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE 8.13 00:07:22 01:02:48.64 00:36:27.72 00:37:18.35 01:13:46.07 1 pkt pobierz
8 76 PRZYBYLSKI CHRYSTIAN M 6 M 60-69 10 km NW 1 WEJHEROWO NIE ZRZESZONY 7.91 00:07:34 01:01:17.60 00:37:43.47 00:38:06.28 01:15:49.75 1 ost pobierz
9 84 SMARSZCZ WIESŁAW M 7 M 60-69 10 km NW 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 7.89 00:07:36 01:01:19.16 00:37:34.71 00:38:28.40 01:16:03.11 pobierz
10 50 LEJKOWSKA MIRELA K 3 K 16-39 10 km NW GOWINO POLIPACK TEAM GWE 7.87 00:07:37 01:02:52.63 00:37:35.83 00:38:41.24 01:16:17.07 pobierz
11 78 RUTKOWSKA DOMINIKA K 4 K 40-49 10 km NW 1 SOPOT ESJA TEAM 7.77 00:07:43 01:02:45.94 00:38:21.26 00:38:51.93 01:17:13.19 pobierz
12 37 KREFFT BARBARA K 5 K 50-59 10 km NW 1 PARCHOWO 7.75 00:07:44 01:02:52.01 00:38:16.74 00:39:07.90 01:17:24.64 pobierz
13 74 PONKA RADOSŁAW M 8 M 40-49 10 km NW 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.64 00:07:51 01:01:32.32 00:38:34.87 00:39:57.42 01:18:32.29 pobierz
14 71 PLICHTA MARCIN M 9 M 40-49 10 km NW 2 GOŚCICINO 7.45 00:08:03 01:01:26.96 00:39:17.24 00:41:14.12 01:20:31.36 1 ost pobierz
15 34 KORDAL PIOTR M 10 M 40-49 10 km NW 3 WARSZAWA 7.33 00:08:11 01:01:30.26 00:40:17.26 00:41:36.49 01:21:53.75 1 ost pobierz
16 12 BUJNICKA MAGDALENA K 6 K 16-39 10 km NW 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 7.02 00:08:32 01:02:55.22 00:42:47.11 00:42:41.17 01:25:28.28 1 pkt pobierz

21 km NW

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Dystans Kat M kat Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start 1 okr 2 okr 3 okr 4 okr Czas netto Ostrzeżenia Kartka żółta Kartka czerwona Dyplom
1 58 NACZK LEONARD M 1 21 km NW M 40-49 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE 8.09 00:07:25 00:33:11.44 00:45:12.46 00:37:09.06 00:36:27.61 00:36:56.66 02:35:45.79 1 kartka + 1 min pobierz
2 98 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 21 km NW M 50-59 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM 7.85 00:07:38 00:33:12.48 00:45:31.76 00:36:31.82 00:36:42.85 00:41:42.05 02:40:28.48 2 kartki + 2 min pobierz
3 59 NACZK WIKTORIA K 1 21 km NW K 16-39 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE 7.81 00:07:40 00:33:35.40 00:41:37.13 00:40:00.55 00:40:28.23 00:39:12.98 02:41:18.89 pobierz
4 77 RAKOWIECKI ZBIGNIEW M 3 21 km NW M 50-59 GDAŃSK POLIPACK TEAM GWE 7.75 00:07:44 00:33:15.70 00:45:55.28 00:38:12.35 00:38:56.88 00:39:36.33 02:42:40.84 pobierz
5 1 KOLMETZ KATARZYNA K 2 21 km NW K 40-49 SASINO POLIPACK TEAM GWE 7.72 00:07:46 00:33:31.81 00:41:40.37 00:40:00.92 00:40:28.24 00:41:00.74 02:43:10.27 pobierz
6 2 WENDT JAREK M 4 21 km NW M 50-59 1 SASINO POLIPACK TEAM GWE 7.59 00:07:54 00:33:28.19 00:41:31.79 00:40:55.02 00:42:09.35 00:41:18.65 02:45:54.81 pobierz
7 88 STAŃCZAK EDWARD M 5 21 km NW M 50-59 2 MALBORK 7.59 00:07:54 00:33:10.97 00:45:59.07 00:39:33.23 00:40:21.08 00:40:10.12 02:46:03.50 pobierz
8 18 DREWA MARIAN M 6 21 km NW M 60-69 1 GOŚCICINO 7.38 00:08:07 00:33:18.41 00:47:18.25 00:40:30.98 00:41:14.98 00:41:37.75 02:50:41.96 pobierz
9 97 SZYMAŃSKI JACEK M 7 21 km NW M 50-59 3 SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE 6.89 00:08:42 00:33:23.36 00:52:39.84 00:42:47.39 00:43:20.55 00:44:08.99 03:02:56.77 pobierz
10 13 BUJNICKI MARCIN M 8 21 km NW M 40-49 1 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 6.88 00:08:43 00:33:14.99 00:52:46.02 00:42:50.02 00:43:20.50 00:44:07.09 03:03:03.63 pobierz

5 km BIEG

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Dystans Kat M kat Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start Czas netto Dyplom
1 36 KRAWCZYK ANDRZEJ M 1 5 km BIEG M 40-49 WEJHEROWO 14.1 00:04:15 00:00:02.52 00:21:17.78 pobierz
2 21 GILLA GRZEGORZ GILLA M 2 5 km BIEG M 16-39 WYSZECINO KASZUBI LUZINO 13.24 00:04:32 00:00:01.74 00:22:40.99 pobierz
3 110 WRÓBLEWSKI BOGUSŁAW M 3 5 km BIEG M 16-39 LĘBORK 12.95 00:04:38 00:00:02.00 00:23:10.73 pobierz
4 111 WRÓBLEWSKI MAREK M 4 5 km BIEG M 40-49 1 LĘBORK 12.56 00:04:46 00:00:01.72 00:23:53.84 pobierz
5 120 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 5 5 km BIEG M 40-49 2 GDAŃSK 12.51 00:04:47 00:00:04.00 00:23:59.00 pobierz
6 68 PAPROCKI PAWEŁ M 6 5 km BIEG M 40-49 3 GDAŃSK SOMSIADY 10.14 00:05:55 00:00:03.61 00:29:36.51 pobierz
7 81 RZESZUTEK MARZENA K 1 5 km BIEG K 16-39 BOLSZEWO 9.85 00:06:05 00:00:04.41 00:30:27.61 pobierz
8 96 SZYMAŃSKA HANNA K 2 5 km BIEG K 40-49 SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE 9.52 00:06:18 00:00:04.91 00:31:31.70 pobierz
9 82 RZESZUTEK SŁAWOMIR M 7 5 km BIEG M 16-39 1 BOLSZEWO 9.45 00:06:20 00:00:04.19 00:31:44.16 pobierz

5 km NW

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Dystans Kat M kat Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start Czas netto Ostrzeżenia Kartka żółta Kartka czerwona zielone Dyplom
1 86 SPYCHAŁA LESŁAW M 1 5 km NW M 50-59 BIAŁA POLIPACK TEAM GWE 8.99 00:06:40 01:32:06.92 00:33:22.00 1 pkt pobierz
2 69 PARZYBUT JAN M 2 5 km NW M 50-59 PNIEWY POSTĘP PNIEWY TEAM 8.97 00:06:41 01:32:38.17 00:33:27.94 1 ost pobierz
3 87 SPYCHAŁA MARZENA K 1 5 km NW K 50-59 BIAŁA POLIPACK TEAM GWE 8.56 00:07:00 01:33:20.51 00:35:03.60 pobierz
4 24 GROBELNIAK RAFAŁ M 3 5 km NW M 40-49 ŻUKOWO 8.35 00:07:11 01:32:19.56 00:35:55.43 1 kartka + 1 min pobierz
5 64 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 2 5 km NW K 50-59 WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 8.3 00:07:13 01:33:17.73 00:36:09.74 1 ost pobierz
6 40 KRUGIOŁKA GRZEGORZ M 4 5 km NW M 30-39 1 PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH 8.28 00:07:15 01:32:47.15 00:36:15.18 pobierz
7 49 KWIDZIŃSKA EMILIA K 3 5 km NW K 16-29 LUZINO POLIPACK TEAM GWE 8.05 00:07:27 01:33:37.21 00:37:16.91 pobierz
8 73 PONKA BARBARA K 4 5 km NW K 40-49 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.79 00:07:42 01:33:23.61 00:38:31.15 pobierz
9 54 MANTHEY MARCIN M 5 5 km NW M 60-69 1 GDAŃSK ESJA TEAM 7.69 00:07:48 01:32:15.51 00:39:02.68 pobierz
10 123 LEJKOWSKI ŁUKASZ M 6 5 km NW M 30-39 2 POLIPACK TEAM GWE 7.61 00:07:52 01:32:40.11 00:39:24.68 pobierz
11 103 WAWRZYNIAK ANNA K 5 5 km NW K 40-49 2 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 7.58 00:07:55 01:33:25.53 00:39:35.52 pobierz
12 6 AGUSTYNIAK PIOTR M 7 5 km NW M 40-49 1 WIERZCHOWO WSU-NW TEAM WIERZCHOWO 7.55 00:07:56 01:32:08.77 00:39:44.49 pobierz
13 8 BARZOWSKI KLAUDIAN M 8 5 km NW M 16-29 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.53 00:07:57 01:32:10.51 00:39:49.77 1 ost pobierz
14 119 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 9 5 km NW M 50-59 1 BANINO ESJA TEAM 7.52 00:07:58 01:32:33.87 00:39:53.14 pobierz
15 44 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 10 5 km NW M70+ 1 GDAŃSK 7.51 00:07:59 01:32:29.11 00:39:57.97 pobierz
16 106 WIADERSKI WOJCIECH M 11 5 km NW M70+ 2 JUNOSZYNO 7.36 00:08:08 01:32:28.69 00:40:44.10 1 ost pobierz
17 79 RUTZ JUSTYNA K 6 5 km NW K 40-49 3 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.3 00:08:13 01:34:10.18 00:41:07.11 pobierz
18 115 ZASOWSKI JAN M 12 5 km NW M 16-29 2 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 7.2 00:08:20 01:32:26.11 00:41:41.81 pobierz
19 7 BARZOWSKA MONIKA K 7 5 km NW K 16-29 1 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 7.19 00:08:21 01:33:39.99 00:41:45.19 pobierz
20 33 KOCOŃ SYLWIA K 8 5 km NW K 40-49 4 SIEMIANICE 7.1 00:08:27 01:33:34.56 00:42:15.88 pobierz
21 48 KWIDZIŃSKA DOROTA K 9 5 km NW K 30-39 1 LUZINO POLIPACK TEAM GWE 7.07 00:08:29 01:33:46.45 00:42:26.79 pobierz
22 47 KUŹMICZ MAGDALENA K 10 5 km NW K 30-39 2 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 6.98 00:08:35 01:33:58.53 00:42:59.06 pobierz
23 46 KUŹMICZ DOMINIK M 13 5 km NW M 13-15 1 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 6.84 00:08:46 01:32:13.47 00:43:51.94 1 ost pobierz
24 55 MARCZYŃSKA MARTA K 11 5 km NW K 40-49 5 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 6.7 00:08:57 01:33:29.15 00:44:48.33 pobierz
25 11 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 12 5 km NW K 60-69 1 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 6.56 00:09:08 01:33:54.65 00:45:43.39 pobierz
26 117 ZIELIŃSKI JACEK M 14 5 km NW M 60-69 2 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 6.55 00:09:09 01:32:23.28 00:45:47.08 2 ost pobierz
27 60 NERC DOROTA K 13 5 km NW K 60-69 2 RUMIA 6.41 00:09:22 01:33:52.04 00:46:50.28 1 kartka + 1 min pobierz
28 118 ZIENTKIEWICZ AGA K 14 5 km NW K 50-59 1 BANINO ESJA TEAM 6.38 00:09:24 01:34:01.73 00:47:00.82 pobierz
29 29 KARPIŃSKA KATARZYNA K 15 5 km NW K 30-39 3 GDYNIA 6.05 00:09:54 01:34:14.60 00:49:34.95 1 ost pobierz
30 57 MARCZYŃSKI FRANCISZEK M 15 5 km NW M 10-12 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 5.93 00:10:06 01:32:03.52 00:50:34.88 pobierz
31 105 WIADERSKA GRAŻYNA K 16 5 km NW K 70+ 1 JUNOSZYNO 5.84 00:10:16 01:33:32.33 00:51:24.90 pobierz
32 43 KULCZYCKI JAN M 16 5 km NW M70+ 3 GDAŃSK 5.73 00:10:28 01:32:34.62 00:52:23.58 pobierz
33 122 KĘDZIORA BARBARA K 17 5 km NW K 70+ 2 ŁOWICZ POLIPACK TEAM GWE 4.02 00:14:55 01:34:11.12 01:14:37.73 pobierz
34 121 WIĘCKOWSKA IRENA K 18 5 km NW K 70+ 3 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 4.01 00:14:57 01:34:06.50 01:14:45.00 pobierz
DSQ 20 FRĄCKOWIAK ROMAN M DSQ 5 km NW M 50-59 DSQ WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 01:32:43.29 1 kartka pobierz

5 km NW npsr

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Dystans Miejscowość Klub Prędkość Czas/km start Czas netto Ostrzeżenia Dyplom
1 99 TOPOREK RAFAŁ M 1 5 km NW npsr PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 9.22 00:06:30 01:32:05.35 00:32:33.41 1 ost pobierz
2 70 PIĄTEK DARIUSZ M 2 5 km NW npsr GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE 8.13 00:07:23 01:32:17.40 00:36:55.14 pobierz
3 100 TOWARNICKA IZABELA K 1 5 km NW npsr GDYNIA TEAM DEAF 7.22 00:08:18 01:33:49.14 00:41:33.67 1 ost pobierz
4 75 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 2 5 km NW npsr GDYNIA ELITE TEAM 6.78 00:08:51 01:33:45.08 00:44:15.85 2 ost pobierz

mieszkaniec

Dyplom

start wirtualny

Nazwisko Imię Miejscowość Klub forma/dystans czas Dyplom
ADAMSKA MARIA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW pobierz
ADAMSKA OLA ADAMSKA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW pobierz
ADAMSKI ŁUKASZ TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW pobierz
BLOTNA DANUTA GRUSZCZYN TEAMPOLAKI pobierz
BORUCZYŃSKI DARIUSZ SZCZECIN 5 km NW 00:52:32 pobierz
CETERA JANUSZ DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5,29 km NW 00:47:09 pobierz
CHOLEWKA JOLANTA KOSTRZYN WLKP MARSZ PO ZDROWIE NW pobierz
CHORYŃSKA DANUTA SWARZĘDZ MARSZ PO ZDROWIE 5 km NW 00:42:28 pobierz
CZYSTA PAULINA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 3,5 km NW 01:12:25 pobierz
DREWNOWSKA BARBARA TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 5 km bieg 00:41:43 pobierz
GOSTOMSKA MAŁGORZATA CZEMPIŃ 5 km bieg 00:35:46 pobierz
JANIK MACIEJ PIŁA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 10 km NW 01:56:25 pobierz
JAWORSKA OLESIUK IWONA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW pobierz
KACZMAREK MAJA WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 6,7 km NW 01:47:39 pobierz
KIEPURSKA MAGDALENA GÓRA KALWARIA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA pobierz
KISSEL JOLANTA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 11,49 km NW pobierz
KOWNACKI BARTŁOMIEJ LASOWICE WIELKIE 5 km NW 00:43:37 pobierz
KRUGIOLKA RENATA PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH 5 km bieg 00:43:40 pobierz
KRUSZKA ARLETA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 10 km NW 01:34:04 pobierz
KUCHARSKI MACIEJ WARSZAWA 12,4 km NW 01:56:23 pobierz
ŁAZNOWSKA AGNIESZKA ŚREM 4,1 km NW 00:45:29 pobierz
ŁĘCKI JAN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 11,4 km 02:10:41 pobierz
MAKUCH JOANNA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10,9 km NW 01:47:24 pobierz
NIECHWIADOWICZ LEONARD TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW pobierz
NIECHWIADOWICZ MAŁGORZATA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW pobierz
OLECH ANNA GDAŃSK 10 km NW 01:46:25 pobierz
OLECH MARCIN GDAŃSK 10 km NW 01:46:25 pobierz
POLAK GRZEGORZ POLAK GRUSZCZYN TEAMPOLAKI pobierz
RZEPECKI SŁAWOMIR MAKÓW MAZOWIECKI 5 km NW 00:45:38 pobierz
SERÓWKA LIDIA PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM NW pobierz
SOCHACKI WALDEMAR KLUCZBORK KGB NORDIC WALKING 5 km NW 00:37:52 pobierz
STEFAŃSKA AGNIESZKA DARŻYNO GWIAZDY Z DARŻYNA 5 km marsz pobierz
STEFAŃSKA ELIZA DARŻYNO GWIAZDY Z DARŻYNA 5 km marsz pobierz
STEFAŃSKI KSAWERY DARŻYNO GWIAZDY Z DARŻYNA 5 km marsz pobierz
SYPNIEWSKI SZYMON KONIN MARSZ PO ZDROWIE 10 km NW 01:43:30 pobierz
SZCZECIŃSKA HANNA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 7,27 km NW pobierz
SZCZECIŃSKA RENATA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 7,27 km NW pobierz
SZULC-ANDRZEJCZAK BOŻENA SKWIERZYNA NIE ZRZESZONY 6 km NW 01:03:26 pobierz
WALOT JOANNA ŁÓDŹ Z KIJAMI PRZEZ ŻYCIE 10 km NW 01:18:56 pobierz
WAWRZYNIAK IGOR GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5 km NW 00:39:05 pobierz
WIETRZYCKI ANDRZEJ TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW pobierz
WOŁK BEATA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10 km NW pobierz
WYCISLO ROMUALD PILA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM NW pobierz
ZACHARSKA BARBARA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km NW 00:46:03 pobierz
ZACHARSKI JERZY TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5 km NW 00:42:32 pobierz
ZDANOWICZ MARTA SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5 km marsz 00:50:41 pobierz
BIHUNIAK LIDIA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,77 km NW pobierz
DREWNOWSKI ADAM TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 10 km NW 01:27:13 pobierz
MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ