Wyniki Korona Polski - Barlinek

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Forma aktywności Dystans Czas Dyplom
1 ADAMSKA MARIA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5,76 km 01:13:24 pobierz
2 ADAMSKA OLA ADAMSKA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5,76 km 01:13:24 pobierz
3 ADAMSKI ŁUKASZ TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5,97 km 01:13:20 pobierz
4 ANGIELCZYK MAŁGORZATA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NW 5 km pobierz
5 AUGUSTYNIAK PIOTR WIERZCHOWO WSU-NW TEAM WIERZCHOWO NW 5 km 00:44:56 pobierz
6 BIHUNIAK LIDIA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5 km 01:34:39 pobierz
7 BOCZAR BEATA ZIELONA GÓRA GREEN TEAM NW 21 km 02:20:05 pobierz
8 BOŃCZYSZYN BOŻENA CHARBROWO POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 01:42:43 pobierz
9 BORUCZYŃSKI DARIUSZ POLICE NW 5,3 km 00:45:42 pobierz
10 BRUZI ANNA PLESZEW KIJKOMANIACY PPL NW 5 km 00:49:32 pobierz
11 BUJNICKA MAGDALENA PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW 10 km 01:30:10 pobierz
12 BUJNICKI MARCIN PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK NW 20 km 02:35:45 pobierz
13 CETERA JANUSZ DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NW 5,42 km 00:46:18 pobierz
14 CHAIKOVSKA IRYNA ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA NW 5 km 00:45:00 pobierz
15 CHŁODNICKI MAREK POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 01:51:42 pobierz
16 CHOLEWKA JOLANTA SIEDLECZEK MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km pobierz
17 CHORYŃSKA DANUTA SWARZĘDZ MARSZ PO ZDROWIE NW 5 km pobierz
18 CHROMIEC MAŁGORZATA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5 km pobierz
19 CHWALISZ MAŁGORZATA ŁOMNICA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA pobierz
20 DREWA MARIAN GOŚCICINO NW 21 km pobierz
21 DREWNOWSKA BARBARA TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA NW 10 km 01:20:22 pobierz
22 DUDEK KAZIMIERZ CHOJNÓW DOM Z KERAMZYTU D.S. DARIUSZ SYWAK NW 5,25 km 00:59:46 pobierz
23 DYMEK ANITA WIELEŃ FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5 km 00:50:56 pobierz
24 FRĄCKOWIAK ROMAN WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN pobierz
25 GOSTOMSKA MAŁGORZATA CZEMPIŃ Bieg 5 km 00:31:59 pobierz
26 GRYGIEL TERESA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NW 5 km 00:45:00 pobierz
27 GUDZIO MACIEJ CZERWONAK NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND NW 5 km pobierz
28 HRENADOROVA TETIANA ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA NW 5 km 00:48:16 pobierz
29 JANIK MACIEJ PIŁA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA NW 10,17 km 01:41:42 pobierz
30 KAMIŃSKA-SOKÓŁ MARZENA LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ NW 5,78 km 01:31:37 pobierz
31 KARPIŃSKA KATARZYNA GDYNIA NW 5 km 00:48:32 pobierz
32 KENSOWSKA-MANTHEI WIKTORIA POZNAŃ MARSZPOZDROWIE NW 5,64 km 01:40:55 pobierz
33 KISSEL JOLANTA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 10 km pobierz
34 KLAWCZYŃSKI MARCIN PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH NW 6,8 km 00:58:55 pobierz
35 KLUK KAROLINA KLUK WAWRÓW NORDIC WALKING-MARZENA NW 5,5 km 01:04:01 pobierz
36 KŁOS MACIEJ GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA NW 10 km 01:14:10 pobierz
37 KOLMETZ KATARZYNA SASINO POLIPACK TEAM GWE NW 20,17 km 02:32:46 pobierz
38 KONIAK IZABELLA ŚREM MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 01:46:04 pobierz
39 KOŚCIELNIK MAŁGORZATA TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA pobierz
40 KRÓL IWONA LUDWIKÓW TRZEJ KRÓLOWIE NW 5,7 km 00:51:24 pobierz
41 KRÓL MACIEJ LUDWIKÓW TRZEJ KRÓLOWIE NW 5,89 km 00:49:11 pobierz
42 KRÓL MACIEJ JR LUDWIKÓW NW 5,7 km 00:51:24 pobierz
43 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE NW 10,14 km 01:09:38 pobierz
44 KRUGIOLKA RENATA PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH NW 5 km 00:43:20 pobierz
45 KRUGIOŁKA GRZEGORZ PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH NW 5,49 km 00:35:00 pobierz
46 KRUSZKA ARLETA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NW 11,4 km 02:32:57 pobierz
47 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW Bieg 5 km 01:04:48 pobierz
48 KUCHARSKI MACIEJ WARSZAWA NW 11,84 km 01:43:04 pobierz
49 KUCZYŃSKA ANNA OBORNIKI NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND NW 5 km pobierz
50 KULCZYCKI JAN GDAŃSK NW 5 km 00:47:31 pobierz
51 KURAKINA IRYNA ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA NW 5 km 00:37:49 pobierz
52 KUSIAK WŁODZIMIERZ GDAŃSK NW 5 km 00:40:43 pobierz
53 KUŹMICZ ADAM MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 01:03:35 pobierz
54 KUŹMICZ DOMINIK MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE NW 5 km 00:40:00 pobierz
55 KUŹMICZ MAGDALENA MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE NW 5,32 km 00:47:59 pobierz
56 KWIDZIŃSKA EMILIA LUZINO POLIPACK TEAM GWE NW 3,81 km 00:36:22 pobierz
57 LEJKOWSKA MIRELA GOWINO POLIPACK TEAM GWE NW 9,97 km 01:14:49 pobierz
58 ŁAZNOWSKA AGNIESZKA ŚREM NW 5 km 00:48:57 pobierz
59 ŁĘCKI JAN GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA pobierz
60 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA WŁÓCZYKIJE POWIATU SUSKIEGO NW 5 km pobierz
61 MAKUCH JOANNA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 10,6 km 01:59:56 pobierz
62 MALCHEVSKA TETIANA ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA NW 21 km 03:09:09 pobierz
63 MARCZYŃSKA MARTA GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE NW 7,65 km 01:14:09 pobierz
64 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE NW 10,97 km 01:10:15 pobierz
65 MARKIEWICZ ULA POZNAŃ NW 11,21 km 01:41:32 pobierz
66 MARTYNA EWA ŚWINOUJŚCIE NW 5 km pobierz
67 MEZHAKOVA ZINAIDA ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA NW 5 km 00:53:54 pobierz
68 MICHALAK AMELIA SZAMOCIN KIJOMANIACY CHODZIEŻ NW 5 km pobierz
69 MICHALAK JUSTYNA SZAMOCIN KIJOMANIACY CHODZIEŻ NW 5 km pobierz
70 MIERNIK DARIUSZ GORZÓW WIELKOPOLSKI NW 5 km 00:40:11 pobierz
71 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW Bieg 5 km 01:04:48 pobierz
72 MILEWSKA KAMILA SZCZECIN GRAPA ZIELENIEC pobierz
73 MORAWIEC AGATA KLUCZBORK KGB-NORDIC WALKING NW 5 km 00:38:47 pobierz
74 MORAWIEC DARIUSZ KLUCZBORK KGB NORDIC WALKING NW 5 km 00:38:47 pobierz
75 NIECHWIADOWICZ LEONARD TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5 km 01:27:23 pobierz
76 NIECHWIADOWICZ MAŁGORZATA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5 km 01:27:23 pobierz
77 NIZIOŁ MARZANNA WAWRÓW NORDIC WALKING - MARZENA NW 5 km pobierz
78 NOWACZYK LIDIA PLESZEW KIJKOMANIACY PPL NW 5 km 00:50:42 pobierz
79 NOWACZYK MONIKA PLESZEW KIJKOMANIACY PPL NW 5,26 km 00:50:01 pobierz
80 NOWACZYK TOMASZ GNIEZNO MARSZPOZDROWIE NW 20 km 02:40:00 pobierz
81 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NW 5 km pobierz
82 OLECH ANNA GDAŃSK NW 10 km 01:18:23 pobierz
83 OLECH MARCIN GDAŃSK NW 10 km 01:19:37 pobierz
84 OLESIUK IWONA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5,76 km 01:13:24 pobierz
85 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA KREPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE NW 9,9 km 01:11:09 pobierz
86 OWCZAREK ALEKSANDRA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 01:25:31 pobierz
87 OWCZAREK HENRYKA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NW 5 km pobierz
88 PAŁKA GRZEGORZ TULCE SERIKON TEAM NW 5 km 00:38:42 pobierz
89 PARZYBUT JAN PNIEWY POSTĘP PNIEWY TEAM NW 5,21 km 00:36:59 pobierz
90 PAWKAK BEATA GORZÓW WLKP NORDIC WALKING - MARZENA NW 5 km pobierz
91 PIĄTEK DARIUSZ GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE NW 5 km 00:39:27 pobierz
92 PLUTA BARBARA PIŁA KIJOMANIACY CHODZIEŻ NW 5 km pobierz
93 PLUTA LENA PIŁA KIJOMANIACY CHODZIEŻ NW 5 km pobierz
94 PONKA BARBARA WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE NW 5,2 km 00:37:55 pobierz
95 PONKA RADOSŁAW WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE NW 10 km 01:14:23 pobierz
96 POSŁUSZNA GOSIA OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI NW 10 km 01:34:06 pobierz
97 POSŁUSZNY KAMIL OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI NW 5 km pobierz
98 POSŁUSZNY PAWEŁ OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI NW 5 km pobierz
99 POSTEK DANUTA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km pobierz
100 PRUSZAK BARTOSZ ADENDORF / NIEMCY FUNDACJA EKOLOGICZNO-SPORTOWA IM. TOMASZA HOPFERA NW 10 km pobierz
101 RUDAWSKI PIOTR OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI NW 10 km 01:34:06 pobierz
102 RYBAŁTOWSKI PAWEŁ OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORYGENI NW 5 km 00:39:21 pobierz
103 RZEPECKI SŁAWOMIR MAKÓW MAZOWIECKI NW 5 km 00:41:13 pobierz
104 SEIFERT SYLWIA POZNAŃ SERIKON TEAM NW 5 km 00:41:04 pobierz
SERÓWKA LIDIA PILA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM pobierz
105 SHURHINA YULIIA ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA NW 5 km 00:39:02 pobierz
106 SIWIK ALDONA OSTRÓW WIELKOPOLSKI TRZEJ KRÓLOWIE NW 5,5 km 00:52:02 pobierz
107 SKOWROŃSKA DOMINIKA PLEWISKA MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 01:25:17 pobierz
108 SOCHACKI WALDEMAR KLUCZBORK KGB-NORDIC WALKING NW 5 km 00:37:11 pobierz
109 SOKOŁOWSKA IWONA WAWROW NORDIC WALKING - MARZENA NW 5,55 km 01:03:23 pobierz
110 SOWIŃSKA ALICJA ANTONIEWO NORDIC WALKING LUBASZ NW 5,02 km pobierz
111 SPYCHAŁA LESŁAW BIAŁA POLIPACK TEAM GWE NW 2,36 km 00:32:10 pobierz
112 SPYCHAŁA MARZENA BIAŁA POLIPACK TEAM GWE NW 4,94 km 00:34:21 pobierz
113 SYPNIEWSKI SZYMON KONIN MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 01:27:37 pobierz
114 SZCZECIŃSKA HANNA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NW 5,64 km 01:40:55 pobierz
115 SZCZECIŃSKA RENATA POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NW 5,64 km 01:40:55 pobierz
116 SZCZEPANIAK BEATA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5,97 km 01:13:20 pobierz
117 SZULC HANNA POZNAN MARSZ PO ZDROWIE NW 6,63 km 01:08:50 pobierz
118 SZULC JAROSŁAW BYDGOSZCZ MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km pobierz
119 SZULC MARIOLA BYDGOSZCZ MARSZ PO ZDROWIE NW 5 km pobierz
SZULC-ANDRZEJCZAK BOŻENA SKWIERZYNA NIE ZRZESZONA pobierz
120 SZULCZYŃSKA IZABELA LENARTOWICE KIJKOMANIACY PPL NW 5 km 00:47:06 pobierz
121 SZYMAŃSKA HANNA SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE NW 5 km pobierz
122 SZYMAŃSKI JACEK SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE NW 21,64 km 02:43:26 pobierz
123 TELESNYUK LYUDMYLA ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA NW 5 km 00:53:36 pobierz
124 VARLAMOVA VIKTORIYA ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA NW 5,13 km 01:13:44 pobierz
125 WALA JAN LUBASZ NORDIC WALKING LUBASZ NW 5 km 00:41:28 pobierz
WALCZAK KRZYSZTOF GDYNIA ELEKTRONICZNEZAPISY.PL TEAM pobierz
126 WALOT JOANNA ŁÓDŹ Z KIJAMI PRZEZ ŻYCIE NW 10 km 01:20:59 pobierz
127 WANAT WIOLETTA KONIN NW KONIN WARTO NAD WARTĄ NW 5 km pobierz
128 WAWRZYNIAK ANNA GDYNIA POLIPACK TEAM GWE NW 5 km 00:39:50 pobierz
129 WAWRZYNIAK IGOR GDYNIA POLIPACK TEAM GWE NW 5 km 00:39:50 pobierz
130 WENDT JAREK SASINO POLIPACK TEAM GWE NW 20,17 km 02:32:46 pobierz
131 WIETRZYCKI ANDRZEJ TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5 km 00:37:45 pobierz
132 WOJCIECHOWSKA KATARZYNA PLESZEW KIJKOMANIACY PPL NW 10,31 km 01:27:06 pobierz
133 WOJCIECHOWSKI ADAM PLESZEW KIJKOMANIACY PPL NW 10 km 01:26:57 pobierz
134 WOŁK BEATA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 10,7 km 02:10:49 pobierz
WYCISLO ROMUALD PILA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM pobierz
135 ZACHARSKA BARBARA TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA NW 5 km 01:10:11 pobierz
136 ZACHARSKI JERZY TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA Bieg 5 km 00:29:19 pobierz
137 ZAWISŁA STANISŁAW PLEWISKA MARSZ PO ZDROWIE NW 10 km 01:25:17 pobierz
138 ZDANOWICZ MARTA SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK NW 5 km pobierz
139 ZGRZEBNICKI KRZYSZTOF POLKOWICE NW 10 km pobierz
140 ZIELIŃSKI JACEK GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ NW 4 km 00:38:15 pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ