Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywnie w Pniewach | |||||||||
1 | 31 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Start Wirtualny - dystans dowolny | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line | |||
2 | 30 | Krugiolka Renata | Pniewy | Start Wirtualny - dystans dowolny | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line | |||
Daj Radość Niepełnosprawnym | |||||||||
3 | 28 | Krawczyk Dorota | Piła | Start Wirtualny - dystans dowolny | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | |||
4 | 53 | Rusinowicz Andrzej | Piła | Start Wirtualny - dystans dowolny | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line | |||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
5 | 74 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Start Wirtualny - dystans dowolny | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | |||
Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |||||||||
6 | 47 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Start Wirtualny - dystans dowolny | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | |||
7 | 11 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Start Wirtualny - dystans dowolny | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | |||
8 | 18 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Start Wirtualny - dystans dowolny | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line | |||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
9 | 64 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Start Wirtualny - dystans dowolny | ElektroniczneZapisy.pl Team | opłacono | |||
Elite Team | |||||||||
10 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Start Wirtualny - dystans dowolny | Elite Team | |||||
Fabryka Nordica Trzcianka | |||||||||
11 | 72 | Zacharska Barbara | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
12 | 41 | Makuch Joanna | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
13 | 5 | Bihuniak Lidia | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
14 | 70 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
15 | 71 | Wołk Beata | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
16 | 73 | Zacharski Jerzy | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
17 | 24 | Kissel Jolanta | trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
18 | 2 | Adamska Ola Adamska | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
19 | 3 | Adamski Łukasz | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
20 | 49 | Olesiuk Iwona | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
21 | 1 | Adamska Maria | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line | |||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
22 | 76 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Start Wirtualny - dystans dowolny | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | |||
23 | 15 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Start Wirtualny - dystans dowolny | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | |||
Green Team Zielona Góra | |||||||||
24 | 23 | Kiepurska Magdalena | Góra Kalwaria | Start Wirtualny - dystans dowolny | Green Team Zielona Góra | opłacono on-line | |||
Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking | |||||||||
25 | 56 | SOCHACKI Waldemar | Kluczbork | Start Wirtualny - dystans dowolny | Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking | opłacono on-line | |||
26 | 45 | Morawiec Agata | Kluczbork | Start Wirtualny - dystans dowolny | Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking | opłacono on-line | |||
LET’S GO ⚓️ ODESSA | |||||||||
27 | 42 | Malchevska Tetiana | ODESSA | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |||
28 | 12 | Chaikovska Iryna | Odessa | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |||
29 | 52 | Rozantseva Maryna | Odessa | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |||
30 | 55 | Shurhina Yuliia | Odessa | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |||
31 | 34 | Kurakina Iryna | Odessa | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |||
32 | 43 | Mezhakova Zinaida | Odessa | Start Wirtualny - dystans dowolny | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line | |||
Marsz Po Zdrowie | |||||||||
33 | 13 | Cholewka Jolanta | Kostrzyn Wlkp | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
34 | Koniak Izabella | Śrem | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | |||||
35 | 20 | Grygiel Teresa | Poznań | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
36 | 61 | Szczecińska Renata | Poznań | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
37 | 60 | Szczecińska Hanna | Poznań | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
38 | 14 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
39 | 59 | Sypniewski Szymon | Konin | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
40 | 32 | Kruszka Arleta | Poznań | Start Wirtualny - dystans dowolny | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |||
NIEZRZESZONA | |||||||||
41 | 10 | CARLSSON AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | Start Wirtualny - dystans dowolny | NIEZRZESZONA | opłacono on-line | |||
NW Wyspa Sobieszewska | |||||||||
42 | 25 | Kłos Maciej | Gdańsk | Start Wirtualny - dystans dowolny | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line | |||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
43 | 8 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Start Wirtualny - dystans dowolny | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
44 | 9 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Start Wirtualny - dystans dowolny | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |||
Polipack Team GWE | |||||||||
45 | 37 | Lejkowska Mirela | Gowino | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
46 | 50 | Piątek Dariusz | Gniewino | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
47 | 36 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
48 | 26 | Kolmetz Katarzyna | Sasino | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
49 | 67 | Wendt Jarek | SASINO | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
50 | 66 | Wawrzyniak ANNA | Gdynia | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
51 | 29 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Start Wirtualny - dystans dowolny | Polipack Team GWE | opłacono on-line | |||
Pozytywni Biegacze | |||||||||
52 | 62 | Szymańska Hanna | Skórka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line | |||
53 | 63 | Szymański Jacek | Skórka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line | |||
TeamPolaki | |||||||||
54 | 51 | Polak Grzegorz Polak | Gruszczyn | Start Wirtualny - dystans dowolny | TeamPolaki | opłacono on-line | |||
WSU-NW Team Wierzchowo | |||||||||
55 | 4 | Agustyniak Piotr | Wierzchowo | Start Wirtualny - dystans dowolny | WSU-NW Team Wierzchowo | opłacono on-line | |||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
56 | 46 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Start Wirtualny - dystans dowolny | WłóczyKije Gdynia | opłacono | |||
57 | 58 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Start Wirtualny - dystans dowolny | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
58 | 39 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Start Wirtualny - dystans dowolny | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | |||
Z Kijami Przez Życie | |||||||||
59 | 65 | Walot Joanna | Łódź | Start Wirtualny - dystans dowolny | Z Kijami Przez Życie | opłacono on-line | |||
Zasapani Hydro Trzcianka | |||||||||
60 | 21 | Janik Maciej Janik | Piła | Start Wirtualny - dystans dowolny | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line | |||
61 | 17 | Drewnowski Adam | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line | |||
62 | 16 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Start Wirtualny - dystans dowolny | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
63 | 54 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
64 | 57 | Stańczak Edward | Malbork | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
65 | 33 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
66 | 6 | Boczar Beata | Zielona Góra | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
67 | 27 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
68 | 68 | Wiaderska Grażyna | Junoszyno | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
69 | 69 | Wiaderski Wojciech | Junoszyno | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
70 | 38 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
71 | 7 | Boruczyński Dariusz | Police | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
72 | 48 | Olech Marcin | Gdańsk | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
73 | 35 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
74 | 22 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
75 | 75 | Zgrzebnicki krzysztof | Polkowice | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
76 | 40 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
77 | 44 | Mikołajewski Arkadiusz | Elbląg | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
78 | Hanuszkiewicz Jacek Hanuszkiewicz | Skierniewice | Start Wirtualny - dystans dowolny | ||||||
79 | 19 | Gostomska Małgorzata | Czempiń | Start Wirtualny - dystans dowolny | opłacono on-line | ||||
grupa wilki | |||||||||
80 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Start Wirtualny - dystans dowolny | grupa wilki | |||||
81 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Start Wirtualny - dystans dowolny | grupa wilki | |||||
82 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Start Wirtualny - dystans dowolny | grupa wilki | |||||
kram team Pasłęk | |||||||||
83 | Kuciński Ireneusz | Pasłęk | Start Wirtualny - dystans dowolny | kram team Pasłęk |
Wyświetleń: 5510