Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Aktywnie w Pniewach
1 30 Krugiolka Renata Pniewy Start Wirtualny - dystans dowolny Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
2 31 Krugiołka Grzegorz Pniewy Start Wirtualny - dystans dowolny Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
Daj Radość Niepełnosprawnym
3 53 Rusinowicz Andrzej Piła Start Wirtualny - dystans dowolny Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
4 28 Krawczyk Dorota Piła Start Wirtualny - dystans dowolny Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
Dwa Kije Słupsk
5 74 Zdanowicz Marta Słupsk Start Wirtualny - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
Ekspedycja Nordic Team Szczecin
6 11 Cetera Janusz Dziwnówek Start Wirtualny - dystans dowolny Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
7 18 Frąckowiak Roman Wieleń Start Wirtualny - dystans dowolny Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
8 47 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Start Wirtualny - dystans dowolny Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
ElektroniczneZapisy.pl Team
9 64 Walczak Krzysztof Gdynia Start Wirtualny - dystans dowolny ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
Elite Team
10 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Wirtualny - dystans dowolny Elite Team
Fabryka Nordica Trzcianka
11 1 Adamska Maria Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
12 49 Olesiuk Iwona Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
13 3 Adamski Łukasz Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
14 2 Adamska Ola Adamska Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
15 5 Bihuniak Lidia Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
16 24 Kissel Jolanta trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
17 41 Makuch Joanna Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
18 70 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
19 71 Wołk Beata Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
20 72 Zacharska Barbara Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
21 73 Zacharski Jerzy Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
Gdańskie Wody Aktywują
22 15 Chyliński Andrzej Gdańsk Start Wirtualny - dystans dowolny Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
23 76 Zieliński Jacek Gdańsk Start Wirtualny - dystans dowolny Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
Green Team Zielona Góra
24 23 Kiepurska Magdalena Góra Kalwaria Start Wirtualny - dystans dowolny Green Team Zielona Góra opłacono on-line
Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking
25 45 Morawiec Agata Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking opłacono on-line
26 56 SOCHACKI Waldemar Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking opłacono on-line
LET’S GO ⚓️ ODESSA
27 43 Mezhakova Zinaida Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
28 12 Chaikovska Iryna Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
29 52 Rozantseva Maryna Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
30 34 Kurakina Iryna Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
31 55 Shurhina Yuliia Odessa Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
32 42 Malchevska Tetiana ODESSA Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
Marsz Po Zdrowie
33 Koniak Izabella Śrem Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie
34 13 Cholewka Jolanta Kostrzyn Wlkp Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
35 20 Grygiel Teresa Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
36 14 Choryńska Danuta Swarzędz Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
37 59 Sypniewski Szymon Konin Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
38 32 Kruszka Arleta Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
39 60 Szczecińska Hanna Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
40 61 Szczecińska Renata Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
NIEZRZESZONA
41 10 CARLSSON AGNIESZKA ZIELONA GÓRA Start Wirtualny - dystans dowolny NIEZRZESZONA opłacono on-line
NW Wyspa Sobieszewska
42 25 Kłos Maciej Gdańsk Start Wirtualny - dystans dowolny NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
Nordic Walking Pasłęk
43 8 Bujnicka Magdalena Pasłęk Start Wirtualny - dystans dowolny Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
44 9 Bujnicki Marcin Pasłęk Start Wirtualny - dystans dowolny Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
Polipack Team GWE
45 37 Lejkowska Mirela Gowino Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
46 50 Piątek Dariusz Gniewino Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
47 36 Kuźmicz Adam Maszewko Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
48 26 Kolmetz Katarzyna Sasino Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
49 67 Wendt Jarek SASINO Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
50 66 Wawrzyniak ANNA Gdynia Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
51 29 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
Pozytywni Biegacze
52 62 Szymańska Hanna Skórka Start Wirtualny - dystans dowolny Pozytywni Biegacze opłacono on-line
53 63 Szymański Jacek Skórka Start Wirtualny - dystans dowolny Pozytywni Biegacze opłacono on-line
TeamPolaki
54 51 Polak Grzegorz Polak Gruszczyn Start Wirtualny - dystans dowolny TeamPolaki opłacono on-line
WSU-NW Team Wierzchowo
55 4 Agustyniak Piotr Wierzchowo Start Wirtualny - dystans dowolny WSU-NW Team Wierzchowo opłacono on-line
WłóczyKije Gdynia
56 46 Nietupski Dariusz Gdynia Start Wirtualny - dystans dowolny WłóczyKije Gdynia opłacono
57 58 Stryczyński Piotr Gdynia Start Wirtualny - dystans dowolny WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
58 39 ŁĘCKI JAN GDYNIA Start Wirtualny - dystans dowolny WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
Z Kijami Przez Życie
59 65 Walot Joanna Łódź Start Wirtualny - dystans dowolny Z Kijami Przez Życie opłacono on-line
Zasapani Hydro Trzcianka
60 21 Janik Maciej Janik Piła Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
61 17 Drewnowski Adam Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
62 16 Drewnowska Barbara Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
63 22 Karpińska Katarzyna Gdynia Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
64 40 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
65 Hanuszkiewicz Jacek Hanuszkiewicz Skierniewice Start Wirtualny - dystans dowolny
66 7 Boruczyński Dariusz Police Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
67 19 Gostomska Małgorzata Czempiń Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
68 48 Olech Marcin Gdańsk Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
69 75 Zgrzebnicki krzysztof Polkowice Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
70 38 Łaznowska Agnieszka Śrem Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
71 6 Boczar Beata Zielona Góra Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
72 57 Stańczak Edward Malbork Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
73 33 Kulczycki Jan GDAŃSK Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
74 27 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
75 68 Wiaderska Grażyna Junoszyno Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
76 69 Wiaderski Wojciech Junoszyno Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
77 54 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
78 35 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
79 44 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
grupa wilki
80 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Start Wirtualny - dystans dowolny grupa wilki
81 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Start Wirtualny - dystans dowolny grupa wilki
82 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Start Wirtualny - dystans dowolny grupa wilki
kram team Pasłęk
83 Kuciński Ireneusz Pasłęk Start Wirtualny - dystans dowolny kram team Pasłęk


Wyświetleń: 3741

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ