Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 64 Walczak Krzysztof Gdynia Polska Start Wirtualny - dystans dowolny ElektroniczneZapisy.pl Team opłacono
2 61 Szczecińska Renata Poznań Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
3 60 Szczecińska Hanna Poznań Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
4 51 Polak Grzegorz Polak Gruszczyn Polska Start Wirtualny - dystans dowolny TeamPolaki opłacono on-line
5 44 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
6 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Polska Start Wirtualny - dystans dowolny grupa wilki
7 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Polska Start Wirtualny - dystans dowolny grupa wilki
8 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Polska Start Wirtualny - dystans dowolny grupa wilki
9 65 Walot Joanna Łódź Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Z Kijami Przez Życie opłacono on-line
10 35 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
11 54 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
12 25 Kłos Maciej Gdańsk Polska Start Wirtualny - dystans dowolny NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
13 47 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
14 18 Frąckowiak Roman Wieleń Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
15 69 Wiaderski Wojciech Junoszyno Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
16 68 Wiaderska Grażyna Junoszyno Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
17 27 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
18 73 Zacharski Jerzy Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
19 72 Zacharska Barbara Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
20 33 Kulczycki Jan GDAŃSK Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
21 32 Kruszka Arleta Poznań Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
22 57 Stańczak Edward Malbork Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
23 6 Boczar Beata Zielona Góra Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
24 59 Sypniewski Szymon Konin Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
25 14 Choryńska Danuta Swarzędz Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
26 10 CARLSSON AGNIESZKA ZIELONA GÓRA Polska Start Wirtualny - dystans dowolny NIEZRZESZONA opłacono on-line
27 39 ŁĘCKI JAN GDYNIA Polska Start Wirtualny - dystans dowolny WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
28 23 Kiepurska Magdalena Góra Kalwaria Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Green Team Zielona Góra opłacono on-line
29 56 SOCHACKI Waldemar Kluczbork Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking opłacono on-line
30 31 Krugiołka Grzegorz Pniewy Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
31 11 Cetera Janusz Dziwnówek Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
32 38 Łaznowska Agnieszka Śrem Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
33 58 Stryczyński Piotr Gdynia Polska Start Wirtualny - dystans dowolny WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
34 Kuciński Ireneusz Pasłęk Polska Start Wirtualny - dystans dowolny kram team Pasłęk
35 71 Wołk Beata Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
36 70 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
37 75 Zgrzebnicki krzysztof Polkowice Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
38 46 Nietupski Dariusz Gdynia Polska Start Wirtualny - dystans dowolny WłóczyKije Gdynia opłacono
39 29 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
40 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Elite Team
41 20 Grygiel Teresa Poznań Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
42 66 Wawrzyniak ANNA Gdynia Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
43 63 Szymański Jacek Skórka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Pozytywni Biegacze opłacono on-line
44 62 Szymańska Hanna Skórka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Pozytywni Biegacze opłacono on-line
45 30 Krugiolka Renata Pniewy Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
46 13 Cholewka Jolanta Kostrzyn Wlkp Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
47 41 Makuch Joanna Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
48 9 Bujnicki Marcin Pasłęk Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
49 8 Bujnicka Magdalena Pasłęk Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
50 24 Kissel Jolanta trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
51 48 Olech Marcin Gdańsk Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
52 19 Gostomska Małgorzata Czempiń Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
53 16 Drewnowska Barbara Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
54 17 Drewnowski Adam Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
55 28 Krawczyk Dorota Piła Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
56 21 Janik Maciej Janik Piła Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
57 53 Rusinowicz Andrzej Piła Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
58 74 Zdanowicz Marta Słupsk Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
59 76 Zieliński Jacek Gdańsk Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
60 5 Bihuniak Lidia Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
61 7 Boruczyński Dariusz Police Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
62 42 Malchevska Tetiana ODESSA Ukraina Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
63 2 Adamska Ola Adamska Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
64 3 Adamski Łukasz Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
65 49 Olesiuk Iwona Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
66 1 Adamska Maria Trzcianka Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
67 55 Shurhina Yuliia Odessa Ukraina Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
68 45 Morawiec Agata Kluczbork Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking opłacono on-line
69 34 Kurakina Iryna Odessa Polska Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
70 52 Rozantseva Maryna Odessa Ukraina Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
71 12 Chaikovska Iryna Odessa Ukraina Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
72 4 Agustyniak Piotr Wierzchowo Polska Start Wirtualny - dystans dowolny WSU-NW Team Wierzchowo opłacono on-line
73 Hanuszkiewicz Jacek Hanuszkiewicz Skierniewice Polska Start Wirtualny - dystans dowolny
74 43 Mezhakova Zinaida Odessa Ukraina Start Wirtualny - dystans dowolny LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
75 15 Chyliński Andrzej Gdańsk Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
76 Koniak Izabella Śrem Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie
77 40 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
78 67 Wendt Jarek SASINO Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
79 26 Kolmetz Katarzyna Sasino Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
80 36 Kuźmicz Adam Maszewko Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
81 50 Piątek Dariusz Gniewino Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
82 22 Karpińska Katarzyna Gdynia Polska Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
83 37 Lejkowska Mirela Gowino Polska Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line


Wyświetleń: 4547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ