Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Barzowska Monika Wejherowo Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
2 Wendt Jarek SASINO Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
3 Chaikovska Iryna Odessa Start Wirtualny - dowolny dystans LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
4 Mezhakova Zinaida Odessa Start Wirtualny - dowolny dystans LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
5 Malchevska Tetiana ODESSA Start Wirtualny - dowolny dystans LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
6 Karpińska Katarzyna Gdynia Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
7 Shurhina Yuliia Odessa Start Wirtualny - dowolny dystans LET’S GO ⚓️ ODESSA opłacono on-line
8 Kolmetz Katarzyna Sasino Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
9 Boruczyński Dariusz Police Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
10 Bujnicka Magdalena Pasłęk Start Wirtualny - dowolny dystans Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
11 Bujnicki Marcin Pasłęk Start Wirtualny - dowolny dystans Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
12 Ponka Radosław Wejherowo Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
13 Ponka Barbara Wejherowo Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
14 Rutz Justyna Wejherowo Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
15 Wawrzyniak Igor Gdynia Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
16 Wawrzyniak Anna Gdynia Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
17 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
18 Lejkowska Mirela Gowino Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
19 Piątek Dariusz Gniewino Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
20 Kuźmicz Adam Maszewko Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
21 Zdanowicz Marta Słupsk Start Wirtualny - dowolny dystans Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
22 Szymańska Hanna Skórka Start Wirtualny - dowolny dystans Pozytywni Biegacze opłacono on-line
23 Szymański Jacek Skórka Start Wirtualny - dowolny dystans Pozytywni Biegacze opłacono on-line
24 Adamska Maria Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
25 Olesiuk Iwona Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
26 Adamski Łukasz Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
27 Adamska Ola Adamska Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
28 Krawczyk Dorota Piła Start Wirtualny - dowolny dystans Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
29 Spychała Lesław Biała Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
30 Spychała Marzena Biała Start Wirtualny - dowolny dystans Polipack Team GWE opłacono on-line
31 Michalak Amelia Lipia Góra Start Wirtualny - dowolny dystans Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
32 Michalak Justyna Szamocin Start Wirtualny - dowolny dystans Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
33 Krugiołka Grzegorz Pniewy Start Wirtualny - dowolny dystans Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
34 Grygiel Teresa Poznań Start Wirtualny - dowolny dystans Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
35 Kutniewska Maria Żukowo Start Wirtualny - dowolny dystans Face Nordic Walking Team opłacono on-line
36 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Start Wirtualny - dowolny dystans OBORYGENI opłacono on-line
37 Zieliński Jacek Gdańsk Start Wirtualny - dowolny dystans Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
38 Bihuniak Lidia Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
39 Agustyniak Piotr Wierzchowo Start Wirtualny - dowolny dystans WSU-NW Team Wierzchowo
40 Kwaśniewski Radosław Kwaśniewski Sarbinowo Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
41 Cholewka Jolanta Siedleczek Start Wirtualny - dowolny dystans Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
42 Janik Maciej Piła Start Wirtualny - dowolny dystans Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
43 Kissel Jolanta trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
44 Okrój Malwina Maszewo Lęborskie Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
45 Hanuszkiewicz Jacek Hanuszkiewicz Skierniewice Start Wirtualny - dowolny dystans
46 Kruszka Arleta Poznań Start Wirtualny - dowolny dystans Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
47 Gostomska Małgorzata Czempiń Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
48 Nietupski Dariusz Gdynia Start Wirtualny - dowolny dystans WłóczyKije Gdynia
49 Zgrzebnicki krzysztof Polkowice Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
50 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
51 Wołk Beata Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
52 Stryczyński Piotr Gdynia Start Wirtualny - dowolny dystans WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
53 Cetera Janusz Dziwnówek Start Wirtualny - dowolny dystans Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
54 SOCHACKI Waldemar Kluczbork Start Wirtualny - dowolny dystans Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking opłacono on-line
55 Przybylska Aleksandra Gdynia Start Wirtualny - dowolny dystans Elite Team
56 ŁĘCKI JAN GDYNIA Start Wirtualny - dowolny dystans WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
57 CARLSSON AGNIESZKA ZIELONA GÓRA Start Wirtualny - dowolny dystans NIEZRZESZONA opłacono on-line
58 Makuch Joanna Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
59 Choryńska Danuta Swarzędz Start Wirtualny - dowolny dystans Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
60 Drewnowski Adam Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
61 Drewnowska Barbara Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
62 Stańczak Edward Malbork Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
63 Frąckowiak Roman Wieleń Start Wirtualny - dowolny dystans Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
64 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Start Wirtualny - dowolny dystans Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
65 Kłos Maciej Gdańsk Start Wirtualny - dowolny dystans NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
66 Godziuk Roman Toruń Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
67 Szczecińska Hanna Poznań Start Wirtualny - dowolny dystans Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
68 Szczecińska Renata Poznań Start Wirtualny - dowolny dystans Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
69 Sypniewski Szymon Konin Start Wirtualny - dowolny dystans Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
70 Koniak Izabella Śrem Start Wirtualny - dowolny dystans Marsz Po Zdrowie
71 Boczar Beata Zielona Góra Start Wirtualny - dowolny dystans Green Team
72 Walot Joanna Łódź Start Wirtualny - dowolny dystans Z Kijami Przez Życie opłacono on-line
73 Kulczycki Jan GDAŃSK Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
74 Wiaderska Grażyna Junoszyno Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
75 Wiaderski Wojciech Junoszyno Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
76 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
77 Zacharska Barbara Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
78 Zacharski Jerzy Trzcianka Start Wirtualny - dowolny dystans Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
79 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Start Wirtualny - dowolny dystans opłacono on-line
80 Walczak Krzysztof Gdynia Start Wirtualny - dowolny dystans Chodzezkijami.pl


Wyświetleń: 3286

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ