Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barzowska Monika | Wejherowo | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
2 | Wendt Jarek | SASINO | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
3 | Chaikovska Iryna | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dowolny dystans | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line |
4 | Mezhakova Zinaida | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dowolny dystans | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line |
5 | Malchevska Tetiana | ODESSA | Ukraina | Start Wirtualny - dowolny dystans | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line |
6 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
7 | Shurhina Yuliia | Odessa | Ukraina | Start Wirtualny - dowolny dystans | LET’S GO ⚓️ ODESSA | opłacono on-line |
8 | Kolmetz Katarzyna | Sasino | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
9 | Boruczyński Dariusz | Police | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
10 | Bujnicka Magdalena | Pasłęk | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
11 | Bujnicki Marcin | Pasłęk | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
12 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
13 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
14 | Rutz Justyna | Wejherowo | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
15 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
16 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
17 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
18 | Lejkowska Mirela | Gowino | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
19 | Piątek Dariusz | Gniewino | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
20 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
21 | Zdanowicz Marta | Słupsk | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
22 | Szymańska Hanna | Skórka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line |
23 | Szymański Jacek | Skórka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Pozytywni Biegacze | opłacono on-line |
24 | Adamska Maria | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
25 | Olesiuk Iwona | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
26 | Adamski Łukasz | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
27 | Adamska Ola Adamska | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
28 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
29 | Spychała Lesław | Biała | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
30 | Spychała Marzena | Biała | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
31 | Michalak Amelia | Lipia Góra | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
32 | Michalak Justyna | Szamocin | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
33 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
34 | Grygiel Teresa | Poznań | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
35 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
36 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | OBORYGENI | opłacono on-line |
37 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
38 | Bihuniak Lidia | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
39 | Agustyniak Piotr | Wierzchowo | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | WSU-NW Team Wierzchowo | |
40 | Kwaśniewski Radosław Kwaśniewski | Sarbinowo | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
41 | Cholewka Jolanta | Siedleczek | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
42 | Janik Maciej | Piła | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
43 | Kissel Jolanta | trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
44 | Okrój Malwina | Maszewo Lęborskie | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
45 | Hanuszkiewicz Jacek Hanuszkiewicz | Skierniewice | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | ||
46 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
47 | Gostomska Małgorzata | Czempiń | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
48 | Nietupski Dariusz | Gdynia | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | WłóczyKije Gdynia | |
49 | Zgrzebnicki krzysztof | Polkowice | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
50 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
51 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
52 | Stryczyński Piotr | Gdynia | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
53 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
54 | SOCHACKI Waldemar | Kluczbork | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Kluczborska Grupa Biegowa - Nordic Walking | opłacono on-line |
55 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Elite Team | |
56 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
57 | CARLSSON AGNIESZKA | ZIELONA GÓRA | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | NIEZRZESZONA | opłacono on-line |
58 | Makuch Joanna | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
59 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
60 | Drewnowski Adam | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
61 | Drewnowska Barbara | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Zasapani Hydro Trzcianka | opłacono on-line |
62 | Stańczak Edward | Malbork | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
63 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
64 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
65 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
66 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
67 | Szczecińska Hanna | Poznań | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
68 | Szczecińska Renata | Poznań | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
69 | Sypniewski Szymon | Konin | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
70 | Koniak Izabella | Śrem | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Marsz Po Zdrowie | |
71 | Boczar Beata | Zielona Góra | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Green Team | |
72 | Walot Joanna | Łódź | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Z Kijami Przez Życie | opłacono on-line |
73 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
74 | Wiaderska Grażyna | Junoszyno | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
75 | Wiaderski Wojciech | Junoszyno | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
76 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
77 | Zacharska Barbara | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
78 | Zacharski Jerzy | Trzcianka | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
79 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | opłacono on-line | |
80 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | Start Wirtualny - dowolny dystans | Chodzezkijami.pl |
Wyświetleń: 6173