74 ELEKTRONICZNEZAPISY

Łeba

Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans czas Dyplom
1 ADAMSKA MARIA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA PDF PNG
2 ADAMSKA OLA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA PDF PNG
3 ADAMSKI ŁUKASZ K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA PDF PNG
4 BIHUNIAK LIDIA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 6,95km / NW 01:15:39 PDF PNG
5 CARLSSON AGNIESZKA K ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONA 5,01km / NW 00:39:22 PDF PNG
6 CETERA JANUSZ M DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5,01km / NW 00:40:33 PDF PNG
7 CHOLEWKA JOLANTA K SIEDLECZEK MARSZ PO ZDROWIE 10,05km / NW 01:39:52 PDF PNG
8 CHORYŃSKA DANUTA K SWARZĘDZ MARSZ PO ZDROWIE 5,00km / NW 00:44:24 PDF PNG
9 DREWNOWSKA BARBARA K TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 10,04km / NW 01:17:47 PDF PNG
10 DREWNOWSKI ADAM M TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 5km / BIEG 00:44:06 PDF PNG
11 FRĄCKOWIAK ROMAN M WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN PDF PNG
12 GODZIUK ROMAN M TORUŃ PDF PNG
13 GOSTOMSKA MAŁGORZATA K CZEMPIŃ 5,01km / BIEG 00:27:35 PDF PNG
14 GRYGIEL TERESA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5,06km / NW 00:51:30 PDF PNG
15 JANIK MACIEJ M PIŁA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 11,09km / NW 01:40:37 PDF PNG
16 KISSEL JOLANTA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10,07km / NW PDF PNG
17 KŁOS MACIEJ M GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 10,05km / NW 01:07:01 PDF PNG
18 KRAWCZYK DOROTA K PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 10,02km / NW 01:24:04 PDF PNG
19 KRUGIOŁKA GRZEGORZ M PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH PDF PNG
20 KRUSZKA ARLETA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE PDF PNG
21 KULCZYCKI JAN M GDAŃSK 5,02km / NW 00:45:03 PDF PNG
22 KUSIAK WŁODZIMIERZ M GDAŃSK 5,42km / NW 00:50:45 PDF PNG
23 KUTNIEWSKA MARIA K ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM PDF PNG
24 KUŹMICZ ADAM M MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 12,00km / NW 01:52:19 PDF PNG
25 KWAŚNIEWSKI RADOSŁAW M SARBINOWO 10,01km / NW 01:41:01 PDF PNG
26 LEJKOWSKA MIRELA K GOWINO POLIPACK TEAM GWE PDF PNG
27 ŁĘCKI JAN M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 5,41km / NW 00:43:53 PDF PNG
28 MAKUCH JOANNA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10,04km / NW 01:23:21 PDF PNG
29 MARCZYŃSKI ADAM M GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE PDF PNG
30 MICHALAK AMELIA K LIPIA GÓRA KIJOMANIACY CHODZIEŻ PDF PNG
31 MICHALAK JUSTYNA K SZAMOCIN KIJOMANIACY CHODZIEŻ PDF PNG
32 OKRÓJ MALWINA K MASZEWO LĘBORSKIE 16,68km / NW 03:03:17 PDF PNG
33 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN PDF PNG
34 OLESIUK IWONA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA PDF PNG
35 PIĄTEK DARIUSZ M GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE PDF PNG
36 PONKA BARBARA K WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 8,38km / NW 01:47:17 PDF PNG
37 PONKA RADOSŁAW M WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 10,03km / NW 01:14:23 PDF PNG
38 RUTZ JUSTYNA K WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 10,21km / NW 01:38:50 PDF PNG
39 RYBAŁTOWSKI PAWEŁ M OBORNIKI ŚLĄSKIE OBORYGENI 14,50km / BIEG 02:03:47 PDF PNG
40 RZEPECKI SŁAWOMIR M MAKÓW MAZOWIECKI 5,01km / NW 00:46:20 PDF PNG
41 SOCHACKI WALDEMAR M KLUCZBORK KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA - NORDIC WALKING 5,52km / NW 00:43:01 PDF PNG
42 SPYCHAŁA LESŁAW M BIAŁA POLIPACK TEAM GWE PDF PNG
43 SPYCHAŁA MARZENA K BIAŁA POLIPACK TEAM GWE PDF PNG
44 STAŃCZAK EDWARD M MALBORK 21,01km / NW 02:54:55 PDF PNG
45 STRYCZYŃSKI PIOTR M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA PDF PNG
46 SYPNIEWSKI SZYMON M KONIN MARSZ PO ZDROWIE 10,48km / NW 01:22:42 PDF PNG
47 SZCZECIŃSKA HANNA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5,31km / NW 01:45:16 PDF PNG
48 SZCZECIŃSKA RENATA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5,31km / NW 01:45:16 PDF PNG
49 SZYMAŃSKA HANNA K SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE 5,01km / Bieg 00:30:17 PDF PNG
50 SZYMAŃSKI JACEK M SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE 21,11km . NW 02:40:55 PDF PNG
51 WALOT JOANNA K ŁÓDŹ Z KIJAMI PRZEZ ŻYCIE 21,09km / NW 03:23:26 PDF PNG
52 WAWRZYNIAK ANNA K GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5,63km / NW 00:57:45 PDF PNG
53 WAWRZYNIAK IGOR M GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5,63km / NW 00:57:45 PDF PNG
54 WIADERSKA GRAŻYNA K JUNOSZYNO 5,59km / NW 00:54:22 PDF PNG
55 WIADERSKI WOJCIECH M JUNOSZYNO 5,42km / NW 00:50:42 PDF PNG
56 WIETRZYCKI ANDRZEJ M TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10,46km / NW 01:55:31 PDF PNG
57 WOŁK BEATA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10,00km / NW 01:43:57 PDF PNG
58 ZACHARSKA BARBARA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,04km/ NW 00:55:27 PDF PNG
59 ZACHARSKI JERZY M TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,04km / BIEG 00:55:27 PDF PNG
60 ZDANOWICZ MARTA K SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5,15km / NW 00:57:07 PDF PNG
73 ZGRZEBNICKI KRZYSZTOF M POLKOWICE 10,50km / NW 01:44:04 PDF PNG
61 ZIELIŃSKI JACEK M GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5,18km / NW 00:49:17 PDF PNG
62 BARZOWSKA MONIKA K WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE 5,34km / NW 00:43:32 PDF PNG
63 BORUCZYŃSKI DARIUSZ M POLICE PDF PNG
64 BUJNICKA MAGDALENA K PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10,00km / NW 01:30:27 PDF PNG
65 BUJNICKI MARCIN M PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 19,88km / NW 02:49:24 PDF PNG
66 CHAIKOVSKA IRYNA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA 5,42km / NW 00:48:20 PDF PNG
67 KARPIŃSKA KATARZYNA K GDYNIA PDF PNG
68 KOLMETZ KATARZYNA K SASINO POLIPACK TEAM GWE 18,01km / NW 03:14:16 PDF PNG
69 MALCHEVSKA TETIANA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA 21,00km / NW 03:00:42 PDF PNG
70 MEZHAKOVA ZINAIDA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA 5,11km / NW 00:54:59 PDF PNG
71 SHURHINA YULIIA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA 5,00km / NW 00:36:31 PDF PNG
72 WENDT JAREK M SASINO POLIPACK TEAM GWE 18,01km / NW 03:14:16 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ