Wirtualne Wyzwanie Międzyświąteczne

z OSiR Lubawa

(24. grudnia 2020r. – 5. kwietnia 2021r.)

 

§1. Cel imprezy

- Popularyzacja i propagowanie aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu w „dobie koronawirusa”

- Propagowanie zdrowego trybu życia i wzmacnianie odporności organizmu poprzez uprawianie sportu

- Dobra zabawa

 

§2. Organizator

Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Łąkowa 8, 14-260 Lubawa

Tel. 89 645-24-18 lub 503-320-060

E-mail: animator@osir.lubawa.pl

WWW: www.osir.lubawa.pl

 

§3. Czas i miejsce

Zabawę rozpoczynamy 24. grudnia 2020r. – kończymy 5. kwietnia 2021r.

Gdzie: gdzie tylko będziecie mieli ochotę.

 

Na czym to polega?

W wyznaczonym w regulaminie okresie pomiędzy Świętami Bożego Narodzenia i Świętami Wielkanocnymi pokonujemy minimalny dystans (jednorazowo lub etapami):

- bieg: 100 km

lub

- jazda rowerem: 300 km

 

Jak to działa?

Zapisz się na nasz challenge na https://elektronicznezapisy.pl

 

Wpisowe wynosi 30 zł, a w zamian uczestnik po ukończeniu zadania otrzymuje pamiątkowy dyplom, medal i koszulkę.

 

§4. Zgłoszenia/płatności

1. Zgłoszenia drogą elektroniczną są przyjmowane na formularzu umieszczonym na stronie www.elektronicznezapisy.pl do dnia 31. stycznia 2021r. do godz. 23:55.

2. Wpisowe na konto organizatora (Bank Spółdzielczy w Lubawie, nr konta 06 8832 0001 1001 0000 0563 0001) należy wpłacać od dnia 04.01.2021 do 31.01.2021r.

 

§5. Uczestnictwo

1. Prawo udziału mają mieszkańcy powiatu iławskiego, nowomiejskiego, działdowskiego i ostródzkiego. Zabawa nie ma charakteru rywalizacji, a indywidualnego treningu sportowego. Zawodnicy zobowiązują się wypełnić warunki uczestnictwa zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi dotyczącymi sytuacji epidemiologicznej w kraju. Pokonując wybrany dystans nie będą tworzyć grup, a uczynią to indywidualnie.

2. Uczestnik oświadcza, że bierze udział w „Wirtualnym Wyzwaniu Międzyświątecznym z OSiR Lubawa” na własną odpowiedzialność oraz ponosi odpowiedzialność cywilną i prawną za wszystkie ewentualne szkody wyrządzone przez jego osobę. Oświadczam, że w przypadku incydentu / wypadku nie będę rościł w stosunku do organizatora ani do osób współorganizujących imprezę żadnych roszczeń. Zobowiązuję się przestrzegać regulaminu oraz stosować do wskazówek organizatora. Oświadczam, że posiadam dobry stan zdrowia i nie posiadam przeciwwskazań lekarskich ani zdrowotnych do udziału w zabawie

3. Każdy uczestnik wyzwania rowerowego ma obowiązek jazdy w kasku na rowerze wyposażonym w dwa sprawne hamulce. Uczestnik może startować na rowerze z dowolną wielkością koła i szerokością opony, rower nie może być wyposażony w jakiekolwiek wspomaganie elektryczne / spalinowe, napędzać go może tylko siła mięśni nóg.

4. Wszystkich uczestników zabawy na trasach obowiązują zasady ruchu drogowego. Wszystkie przejazdy lub biegi odbywają się w ruchu otwartym.

 

§6. Kary

Wszelkie próby oszustwa tj. jazdy na klapie, pokonywanie tras samochodem, quadem lub innym pojazdem nie napędzanym siłą mięśni nóg (wykluczone są też rolki i hulajnogi) są niedopuszczalne i będą oznaczać wykluczenie z zabawy!

 

§7. Informacje dodatkowe

1. Uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie. Wskazane jest, aby uczestnicy byli ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków w zakresie OC i NW oraz posiadali ewentualne koszty leczenia.

2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za szkody wyrządzone przez lub na rzecz uczestników zabawy i osób towarzyszących

3. Administratorem danych osobowych uczestników jest organizator. Dane osobowe będą przetwarzane w celu umożliwienia wzięcia udziału w Wirtualnym Wyzwaniu Międzyświątecznym z OSiR Lubawa. Podanie danych osobowych jest obowiązkowe. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.

4. Sposób wręczenia nagród zostanie podany w późniejszym czasie, w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej i obowiązujących norm prawnych.

5. Aktualny regulamin znajduje się na stronie organizatora www.osir.lubawa.pl

UWAGA:
Po pytaniach od Was jeszcze kilka kwestii:

  • dokumentowanie dystansu: każdy uczestnik na zakończenie wyzwania zobowiązany jest do udokumentowania swojej aktywności poprzez wysłanie zdjęcia lub print screen biegu lub jazdy rowerem z aplikacji lub zegarka z GPS na adres animator@osir.lubawa.pl do dnia 12. kwietnia do godz. 23:59
  • nie przewidujemy możliwości podejmowania wyzwania na urządzeniach stacjonarnych

WAŻNE: nowy termin zapisów, do 14. lutego do godz. 23:59.

Wyświetleń: 2681

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ