Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Jaki dystans planujesz pokonać? Do zapłaty
1 Osowski Szymon Przygoń 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
2 WYTYKOWSKI Mariusz Łódź 27 lub 50 km 50 km opłacono BM
3 Kuczkowski Aleksander Łódź 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
4 Kumidaj Jacek Niesułków Kolonia 27 lub 50 km 50 km opłacono BM
5 Promińska-Goss Eliza Nowe Chrusty 27 lub 50 km CelIronMan 27 km opłacono BM
6 Walczak-Kurek Marcin Zgierz 27 lub 50 km SNG WILD DUCKS 27 km opłacono BM
7 Jaźwiecki Michał Stryków 27 lub 50 km SNG WILD DUCKS 27 km opłacono BM
8 Ratajczyk Katarzyna Zgierz 27 lub 50 km SNG WILD DUCKS 27 km opłacono BM
9 Mikołajczyk-Sowa Monika Justynów 27 lub 50 km Szakale Bałut Łódź 50 km opłacono BM
10 Robak Tomasz Łódź 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
11 Sut Iwona Głowno 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
12 Drożdżyński Krzysztof Klęk 27 lub 50 km KB Powstaniec Stryków 50 km opłacono BM
13 Piwońska Agnieszka Łódź 27 lub 50 km 50 km opłacono BM
14 Pakuła Włodzimierz Głowno 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
15 Pakuła Marta Głowno 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
16 GIŻEWSKI GRZEGORZ GŁOWNO 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
17 Bliźniewski Marek GŁOWNO 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
18 Bliźniewska Katarzyna Bliźniewska GŁOWNO 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
19 Perka Agnieszka Zgierz 27 lub 50 km GOŃ SIĘ ! 27 km opłacono BM
20 Masiński Robert Czaplinek 27 lub 50 km GOŃ SIĘ ! 27 km opłacono BM
21 Turkiewicz Marta Turkiewicz Łódź 27 lub 50 km Goń się! 27 km opłacono BM
22 Antosiak Przemysław Łódź 27 lub 50 km GOŃ SIĘ ! 27 km opłacono BM
23 Bobińska Lidia Łódź 27 lub 50 km AHE Łódź 27 km opłacono BM
24 Bobińska Monika Łódź 27 lub 50 km MaszerujemyZnogamiWchmurach 27 km opłacono BM
25 Rożniata Iwona Głowno 27 lub 50 km 50 km opłacono BM
26 Mikołajczyk Agnieszka Łódź 27 lub 50 km 50 km opłacono BM
27 Misiura Adam Łódź 27 lub 50 km Szakale Bałut Łódź 50 km opłacono BM
28 Lenartowicz Barbara Lenartowicz Łódź 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
29 Albigowska Magdalena Łódź 27 lub 50 km pozytywnie_rozbiegana 27 km opłacono BM
30 Turoboś Michał Łódź 27 lub 50 km 50 km opłacono BM
31 Stanowska Katarzyna Łódź 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
32 Stanowski Grzegorz ŁÓDŹ 27 lub 50 km Forever Young Łódź 50 km opłacono BM
33 Białecki Zbyszek Łódź 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
34 Kwiecień-Lipińska Kamila Łódź 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
35 Frąk Wojciech Łódź 27 lub 50 km 50 km opłacono BM
36 Cyrulewska Malgorzata Cyrulewska Glinnik 27 lub 50 km PAMSO RUN TEAM 27 km opłacono BM
37 Cieślak Roman Łódź 27 lub 50 km Epoka Nordica Łódź 27 km
38 Ciesiołkiewicz Konrad Łódź 27 lub 50 km Epoka Nordica Łódź 27 km
39 Golański Maciej Świebodzin 27 lub 50 km Pozruniacy 50 km opłacono BM
40 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź 27 lub 50 km Forever Young Łódź 50 km opłacono BM
41 Patura Anna Łódź 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
42 Trzewikowska Paulina Łódź 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
43 UCIŃSKI GRZEGORZ UCIŃSKI Łódź 27 lub 50 km 27 km opłacono BM
44 Mendrzycki Szymon Łódź 27 lub 50 km Szakale Bałut Łódź 50 km opłacono BM


Wyświetleń: 2251

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ