Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Jaki dystans planujesz pokonać? Do zapłaty
1 Drożdżyński Krzysztof Klęk 21.1 km lub 42.2 KB Powstaniec Stryków 21.1 opłacono BM
2 Mendrzycki Szymon Łódź 21.1 km lub 42.2 Szakale Bałut Łódź 21.1 opłacono BM
3 FIKTUS PAWEŁ FIKTUS Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
4 Markowska Ewa Markowska Łódź (Łódź-Śródmieście) 21.1 km lub 42.2 Meyra Speed Team 21.1 opłacono BM
5 Łandwijt Marcin Konstantynów Łódzki 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
6 Kałużka Krystian Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
7 Zieliński Adam Łódź 21.1 km lub 42.2 EVErRUN 42.2 opłacono BM
8 Włodarczyk Michał Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
9 Krawczyk Hubert Krawczyk Tuszyn 21.1 km lub 42.2 ŁKW 21.1 opłacono BM
10 Steciuk Jarosław Łódź 21.1 km lub 42.2 ŁKW 21.1 opłacono BM
11 Kuchta Monika Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
12 Ejzemberg Monika Łódź 21.1 km lub 42.2 Borysbiega 21.1 opłacono BM
13 Waluk Piotr Paprotnia 21.1 km lub 42.2 Rozbiegany Kuc 42.2 opłacono BM
14 Nowacki Łukasz Łódź 21.1 km lub 42.2 ŁKW 21.1 opłacono BM
15 Kaczyński Paweł Pabianice 21.1 km lub 42.2 4U RUN 21.1 opłacono BM
16 Guziuk Rafał Łódź 21.1 km lub 42.2 Rozbrykany Kucyk 21.1 opłacono BM
17 Ciężki Konrad Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
18 Zduńczyk Paulina Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
19 Sypniewski Rafał Łódź 21.1 km lub 42.2 EVErRUN 21.1 opłacono BM
20 Kumor Weronika Łódź 21.1 km lub 42.2 EVErRUN 21.1 opłacono BM
21 Kmieciak Piotr Łódź 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
22 Albiński Tomasz Warszawa 21.1 km lub 42.2 Running Frogs 42.2 opłacono BM
23 Długosz Marta Łódź 21.1 km lub 42.2 Zbój Team 42.2 opłacono BM
24 Jura Mariusz Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
25 Skibiński Adam Lubień Kujawski 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
26 Ubych Mariusz Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
27 Stańczak Paweł Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
28 Materlińska Monika Łódź 21.1 km lub 42.2 Nie Mam Pomysłu 21.1 opłacono BM
29 Gajewski Paweł Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
30 Gajewski Paweł Łódź 21.1 km lub 42.2 Beauty Sport 21.1 10.00 PLN
31 Laurent Adrien Łódź 21.1 km lub 42.2 Clariant 21.1 10.00 PLN
32 Wiśniewski Radosław ŁÓDŹ 21.1 km lub 42.2 Beauty Sport 42.2 opłacono BM
33 Gawrych Emilia Zgierz 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
34 Czuma Aneta Łódź 21.1 km lub 42.2 Rossmann 21.1 opłacono BM
35 Duła Daniel Niewiadów 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
36 Przytarski Michał Stryków 21.1 km lub 42.2 Ada Team 21.1 opłacono BM
37 Biedrzycki Radosław Niewiadów 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
38 Brykowska Teresa Pabianice 21.1 km lub 42.2 Ada Team 21.1 opłacono BM
39 Kosielski Robert Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
40 Titz-Koza julita Titz-Koza łódź 21.1 km lub 42.2 Szakale Bałut Łódź 21.1 opłacono BM
41 Paczuski Michal Łódź 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
42 Iskra Arek Łódz 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
43 Cieślak Krzysztof Łódź 21.1 km lub 42.2 Fajnie Czasem Biegać FCB 21.1 opłacono BM
44 Kowalczyk Magda Łódź 21.1 km lub 42.2 Warriors Łódź 21.1 opłacono BM
45 Pietrzak Sebastian Lodz 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
46 Kubiak Darek Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
47 Wardzyński Mateusz Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
48 Cielecki Wojciech Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono
49 Bandel Adam Łódź 21.1 km lub 42.2 ŁódźRunCrew/JakoTeam 21.1 opłacono BM
50 Strożek Sebastian Łódź 21.1 km lub 42.2 Piechotą po schodach 21.1 opłacono BM
51 Albigowska Magdalena Łódź 21.1 km lub 42.2 pozytywnie_rozbiegana 21.1 opłacono BM
52 Wasilewski Jacek Mauryców 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
53 Michalak Jacek Michalak Łódź 21.1 km lub 42.2 JOHN MARTEN'S CREW 21.1 opłacono BM
54 Wylęgły Witold Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
55 Bogusz Piotr Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
56 Wojno Arkadiusz Łódź 21.1 km lub 42.2 Droga Do Ultra 42.2 opłacono BM
57 Kruk Piotr Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
58 Frąk Wojciech Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
59 Czyżnielewski Arkadiusz Łódź 21.1 km lub 42.2 ŁódźRunCrew/JakoTeam 21.1 opłacono BM
60 Bederski Piotr Łódź 21.1 km lub 42.2 Bedi Team 21.1 opłacono BM
61 Brynkiewicz Piotr Zgierz 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
62 Cieślak Roman Łódź 21.1 km lub 42.2 Epoka Nordica Łódź 21.1 10.00 PLN
63 Antczak Przemek Pabianice 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
64 Woźniak Agnieszka Pabianice 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
65 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ Łódź 21.1 km lub 42.2 Forever Young Łódź 42.2 opłacono BM
66 Ciesiołkiewicz Konrad Łódź 21.1 km lub 42.2 Epoka Nordica Łódź 21.1 opłacono BM
67 Wojno Małgorzata Łódź 21.1 km lub 42.2 Droga Do Ultra 21.1 opłacono BM
68 Krebs Marcin Krebs Pabianice 21.1 km lub 42.2 RAJSPORT ACTIVE 42.2 opłacono BM
69 Walczak-Kurek Marcin Zgierz 21.1 km lub 42.2 SNG WILD DUCKS 42.2 opłacono BM
70 Kalinowska Anna Łodz 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
71 Lemieszewska Iza Łódź 21.1 km lub 42.2 #ŁódźRunCrew #JAKOteam 21.1 opłacono BM
72 Wójcik Adrian Łódź 21.1 km lub 42.2 Nie Mam Pomysłu 42.2 opłacono BM
73 Szumiński Paweł Aleksandrów Łódzki, Ruda Bugaj 21.1 km lub 42.2 42.2 opłacono BM
74 Rybus Maciej Zgierz 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
75 Lenartowicz Barbara Lenartowicz Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono BM
76 Kwiecień-Lipińska Kamila Łódź 21.1 km lub 42.2 Tigers Team 21.1 opłacono BM
77 Nowiński Jakub Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 10.00 PLN
78 GARCIA Jon Lake Jackson 21.1 km lub 42.2 JAM 42.2 opłacono BM
79 Madej Elżbieta Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono
80 UCIŃSKI GRZEGORZ UCIŃSKI Łódź 21.1 km lub 42.2 21.1 opłacono


Wyświetleń: 1073

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ