Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | |||||||||
1 | Miler Monika | Starogard Gdański | Trening | Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
2 | Jaszak Sebastian | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | |||||||||
3 | Balcerak Roman | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
4 | Balcerak Aleksandra | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
5 | Zaniewska Patrycja | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
6 | Zaniewska Elżbieta | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
7 | Jakubowski Hugo | Gdańsk | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
8 | Jakubowska Zuzanna | Gdańsk | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
9 | Leoniec Gabriela | Gdańsk | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
10 | Jakubowski Marcin | Gdańsk | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
11 | Rojewski Tomasz | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
12 | Iwaszkiewicz Teresa | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
13 | Damps Michał | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
14 | Mackiewicz Zdisław | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
15 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
16 | Rojewska Aleksandra | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
17 | Jakubowska Teresa | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
18 | Kostrzeba Irena Maria | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
19 | Kozioł Agata | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
20 | Obolewicz Jakub | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
21 | Obolewicz Michał | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
22 | Jaszak Agnieszka | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
23 | Obolewicz Iwona | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
24 | Wądołowska Agnieszka | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
25 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Trening | BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ | opłacono | ||||
BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | |||||||||
26 | Sapa Dariusz | Bydgoszcz | Wirtualny trening | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | opłacono | ||||
Biegiem Radom | |||||||||
27 | Pacyna Piotr | Skarżysko - Kamienna | Wirtualny trening | Biegiem Radom | opłacono | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
28 | Zima Jan | Minięta | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
29 | Zima Jolanta | Minięta | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ OLD MASTER | |||||||||
30 | Cyboroń Władysław | Minięta | Trening | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ OLD MASTER | opłacono | ||||
DKS Powiśle Dzierzgoń | |||||||||
31 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | Trening | DKS Powiśle Dzierzgoń | opłacono | ||||
32 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | Trening | DKS Powiśle Dzierzgoń | opłacono | ||||
33 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Trening | DKS Powiśle Dzierzgoń | opłacono | ||||
34 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | Trening | DKS Powiśle Dzierzgoń | opłacono | ||||
35 | Godzieba Mariusz | Dzierzgoń | Trening | DKS Powiśle Dzierzgoń | opłacono | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
36 | Sowa Sylwester | Elblag | Trening | Drużyna Pierścienia | opłacono | ||||
ESJATEAM | |||||||||
37 | Rudowska Dominika | Sopot | Trening | ESJATEAM | opłacono | ||||
38 | Żurek-Chmiel Aneta | Gdynia | Trening | ESJATEAM | opłacono | ||||
39 | Żurek Marcin | Gdynia | Trening | ESJATEAM | opłacono | ||||
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||||||
40 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Trening | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | |||||
Elite Team | |||||||||
41 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Trening | Elite Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
42 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
43 | Kutniewska Maria | Żukowo | Wirtualny trening | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Good-Time | |||||||||
44 | Salewska Magdalena | Gdynia | Trening | Good-Time | opłacono | ||||
Jonkowo Sport | |||||||||
45 | Rudzińki Andrzej | Jonkowo | Trening | Jonkowo Sport | opłacono | ||||
46 | Sawicki Szymon | Olsztyn | Trening | Jonkowo Sport | opłacono | ||||
KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |||||||||
47 | Salewski Jan | Gdynia | Trening | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
48 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | Trening | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
49 | Kowalska Anna | Kwidzyn | Trening | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo Sport | |||||||||
50 | NIEŚCIÓR Jan | Stękiny / Olsztyn | Trening | Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo Sport | opłacono | ||||
Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo Sport | |||||||||
51 | Nieściór Mieczysława | Stękiny / Olsztyn | Trening | Kąpiący Się Zimą Olsztyn / Jonkowo Sport | opłacono | ||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
52 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Wirtualny trening | Night Runners Słupsk | |||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
53 | Jankowski Marcin | Elbląg | Trening | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
Patyczaki Grudziądz | |||||||||
54 | Żołnowska Aleksandra | Grudziądz | Trening | Patyczaki Grudziądz | opłacono | ||||
55 | Żołnowski Edward | Grudziądz | Trening | Patyczaki Grudziądz | opłacono | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
56 | Toporek Rafał | Przodkowo | Trening | Polipack Team Gwe | opłacono | ||||
Przodkowskie Morsy | |||||||||
57 | Kramp Beata | Żukowo | Wirtualny trening | Przodkowskie Morsy | opłacono | ||||
ROCK70RUNNER | |||||||||
58 | Urban Henryk | Kwidzyn | Wirtualny trening | ROCK70RUNNER | opłacono | ||||
Run Babys | |||||||||
59 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Wirtualny trening | Run Babys | opłacono | ||||
SP Manowo /SOSW Koszalin | |||||||||
60 | Pękała Piotr | Koszalin | Wirtualny trening | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
61 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Trening | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
62 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Trening | Safe Sport Team | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
63 | Góra Beata | Gdańsk | Trening | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
64 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Trening | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
65 | Miłkowski Mariusz | Gdynia | Trening | Team Deaf | opłacono | ||||
66 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Trening | Team Deaf | opłacono | ||||
Team Nigdy Się Nie Poddawaj | |||||||||
67 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Wirtualny trening | Team Nigdy Się Nie Poddawaj | opłacono | ||||
VALDANO | |||||||||
68 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Trening | VALDANO | opłacono | ||||
WIRUSY | |||||||||
69 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Wirtualny trening | WIRUSY | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
70 | Semkiw Magdalena | Braniewo | Trening | opłacono | |||||
71 | Saluk Izabela | Juszkowo | Wirtualny trening | opłacono | |||||
72 | Latawiec Anna | Kamela 34c | Wirtualny trening | opłacono | |||||
73 | Jacewicz Marta | Braniewo | Trening | opłacono | |||||
74 | Januszczyk Jacek | Braniewo | Trening | opłacono | |||||
75 | Hartman Roman | Tczew | Trening | opłacono | |||||
76 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Wirtualny trening | opłacono | |||||
77 | Ptak Marek | Braniewo | Trening | opłacono | |||||
78 | Kowalski Szymon | Malbork | Wirtualny trening | opłacono | |||||
79 | Kargól Lucjan | Tczew | Trening | opłacono | |||||
80 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Trening | opłacono | |||||
81 | klawitter jakub | poznañ | Trening | opłacono | |||||
82 | Kusiak Maria | Gdańsk | Trening | opłacono | |||||
83 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Trening | opłacono | |||||
84 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Trening | opłacono | |||||
85 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Trening | opłacono | |||||
86 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Trening | opłacono | |||||
87 | Wolnik Jolanta | Ligota Księżyca | Wirtualny trening | opłacono | |||||
88 | Zygarowska Ewelina | Sztutowo | Wirtualny trening | opłacono | |||||
89 | Falkiewicz Ewa | Stęszew | Trening | opłacono | |||||
90 | Piotrowicz-Gnyp Sylwia | Różyny | Trening | opłacono | |||||
91 | Głowacka Anna | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
92 | Dec Jacek | Kraków | Wirtualny trening | opłacono | |||||
93 | Pocheć Mariola | Skarżysko - Kamienna | Wirtualny trening | opłacono | |||||
94 | Koralewska Irena | Sadlinki | Trening | opłacono | |||||
95 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Wirtualny trening | opłacono | |||||
96 | Czub Jarosław | Sosnowiec | Wirtualny trening | ||||||
97 | pawłoska karolina | Elbląg | Wirtualny trening | ||||||
98 | Juszczak Magda | Piła | Wirtualny trening | opłacono | |||||
99 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Wirtualny trening | opłacono | |||||
100 | Szczepańska Oksana | Kraków | Wirtualny trening | ||||||
101 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Trening | opłacono | |||||
102 | Maliszewski Marek | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
103 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
104 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Wirtualny trening | opłacono | |||||
105 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | Trening | ||||||
106 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Trening | ||||||
107 | Sowa Renata | Elbląg | Trening | opłacono | |||||
108 | Sobala Dorota | Wałbrzych | Wirtualny trening | opłacono | |||||
109 | Skutnik-Borys Agnieszka | BIAŁYSTOK | Wirtualny trening | opłacono | |||||
110 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Wirtualny trening | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
111 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Wirtualny trening | drużyna szpiku | |||||
wkurw_team | |||||||||
112 | Gnyp Daniel | Różyny | Trening | wkurw_team | opłacono |
Wyświetleń: 7629