Puchar Korony NW Maratonu Ekologicznego #1/2 - 14,3 km

Marsz NW

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł. Miejscowość M kat. Kategoria Klub Dystans Czas netto Prędkość Czas/km START META
1 1 GROBELNIAK RAFAŁ M 1 ŻUKOWO 1 M40-49 Marsz NW 01:47:40.37 7.97 00:07:31 00:00:06.25 01:47:46.62
2 5 KONKOL ANDRZEJ M 2 LĘBORK 1 M60-69 KREATIVSPORT LĘBORK Marsz NW 01:48:20.70 7.92 00:07:34 00:00:02.67 01:48:23.37
3 18 HRYCYK KRZYSZTOF M 3 LĘBORK 1 M50-59 Marsz NW 01:49:58.98 7.8 00:07:41 00:00:03.46 01:50:02.44
4 7 HIMMEL MIROSŁAW M 4 GDYNIA 2 M60-69 KAŻDEGO DNIA 10 000 KROKÓW Marsz NW 01:50:29.77 7.77 00:07:43 00:00:02.97 01:50:32.74
5 28 ZIOLKOWSKI ZENON M 5 WELVER 2 M50-59 Marsz NW 01:51:40.18 7.68 00:07:48 00:00:08.43 01:51:48.61
6 14 KWIDZYŃSKA ANNA K 1 LĘDZIECHOWO 1 K30-39 Marsz NW 01:53:44.68 7.54 00:07:57 00:00:04.32 01:53:49.00
7 17 HRYCYK IZABELA K 2 LĘBORK 1 K18-29 Marsz NW 01:59:57.20 7.15 00:08:23 00:00:04.08 02:00:01.28
8 12 BOŻEK MAGDALENA K 3 GDYNIA 1 K40-49 WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 02:02:39.45 7 00:08:34 00:00:04.79 02:02:44.24
9 11 ŻYGENDA ROBERT M 6 GDYNIA 3 M50-59 WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 02:03:04.01 6.97 00:08:36 00:00:40.01 02:03:44.02
10 27 ZIOLKOWSKI GRAŻYNA K 4 WELVER 1 K50-59 Marsz NW 02:03:20.73 6.96 00:08:37 00:00:08.53 02:03:29.26
11 25 DZIADCZYK KRZYSZTOF M 7 CHOJNICE 3 M60-69 Marsz NW 02:03:35.06 6.94 00:08:38 00:00:08.62 02:03:43.68
12 23 SIBIK BEATA K 5 LĘBORK 2 K50-59 LĘBORSKIE LWY Marsz NW 02:04:24.78 6.9 00:08:42 00:00:04.50 02:04:29.28
13 16 SZUDOBAJ HANNA K 6 SŁUPSK 3 K50-59 DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 02:06:50.09 6.76 00:08:52 00:00:07.88 02:06:57.97
14 8 ŻYGENDA ANNA K 7 GDYNIA 2 K40-49 WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 02:07:40.33 6.72 00:08:55 00:00:05.54 02:07:45.87
15 10 IWEN ALEKSANDRA K 8 GDYNIA 3 K40-49 Marsz NW 02:09:14.85 6.64 00:09:02 00:00:05.07 02:09:19.92
16 30 PANEK ELWIRA K 9 LĘBORK 4 K50-59 LĘBORSKIE LWY Marsz NW 02:13:02.19 6.45 00:09:18 00:00:04.35 02:13:06.54
17 22 SZYMANOWSKA ANNA K 10 LĘBORK 1 K60-69 LĘBORSKIE LWY Marsz NW 02:13:03.12 6.45 00:09:18 00:00:03.64 02:13:06.76
18 21 FILIPÓW TADEUSZ M 8 LĘBORK 1 M70+ Marsz NW 02:14:11.03 6.39 00:09:23 00:00:12.35 02:14:23.38
19 13 SZPYRA EDWARD M 9 GDYNIA 2 M70+ Marsz NW 02:14:12.00 6.39 00:09:23 00:00:11.06 02:14:23.06
20 6 NAMSOŁEK FELIKS M 10 GDYNIA 3 M70+ Marsz NW 02:15:34.20 6.33 00:09:28 00:00:06.24 02:15:40.44
21 15 BADZIĄG WALDEMAR M 11 SŁUPSK 4 M50-59 DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 02:19:07.67 6.17 00:09:43 00:00:13.02 02:19:20.69
22 20 HEJMOWSKI WOJCIECH M 12 BOŻEPOLE WIELKIE 2 M40-49 Marsz NW 02:19:26.31 6.15 00:09:45 00:00:09.91 02:19:36.22
23 19 WOS-HEJMOWSKA AGNIESZKA K 11 BOŻEPOLE WIELKIE 4 K40-49 Marsz NW 02:19:27.67 6.15 00:09:45 00:00:09.63 02:19:37.30
24 29 SŁOMKA KRZYSZTOF M 13 LĘBORK 5 M50-59 Marsz NW 02:19:29.56 6.15 00:09:45 00:00:07.78 02:19:37.34
25 2 RUSZKOWSKA MONIKA K 12 LĘBORK 2 K18-29 MORS TEAM LĘBORK Marsz NW 02:22:49.98 6.01 00:09:59 00:00:07.19 02:22:57.17
26 24 HARENDARCZYK ZDZISŁAW M 14 LĘBORK 4 M60-69 BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE Marsz NW 02:24:31.74 5.94 00:10:06 00:00:04.87 02:24:36.61
27 26 CIŻMOWSKA DANUTA K 13 TUCHOLA 2 K60-69 Marsz NW 02:27:15.04 5.83 00:10:17 00:00:08.78 02:27:23.82
28 4 MARUSZAK EWA K 14 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 5 K50-59 Marsz NW 02:41:09.97 5.32 00:11:16 00:00:07.13 02:41:17.10
29 3 LAWRENC JOANNA K 15 CZARNÓWKO 5 K40-49 Marsz NW 02:41:10.55 5.32 00:11:16 00:00:07.00 02:41:17.55
30 9 SORN ŁUKASZ M 15 GDYNIA 1 M30-39 WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 02:42:17.39 5.29 00:11:20 00:00:03.06 02:42:20.45

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ