Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Wanat Katarzyna Chorzów Polska Bieg 5 km opłacono
2 Przekaziński Patryk Siemianowice Śląskie Polska Bieg 5 km opłacono
3 Przekazińska Joanna Siemianowice Śląskie Polska Bieg 5 km opłacono
4 Filusz Dawid Rybnik Polska Bieg 10 km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono on-line
5 Kopiczko Łukasz Rybnik Polska Bieg 10 km Yeti team opłacono on-line
6 Ogłaza Anna Katowice Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
7 Ogłaza Karolina Katowice Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
8 Ogłaza Mateusz Katowice Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
9 Ogłaza Joanna Katowice Polska Marsz NW opłacono on-line
10 Ogłaza Marek Katowice Polska Marsz NW opłacono on-line
11 Welm Grzegorz Częstochowa Polska Bieg 10 km Zabiegani Częstochowa
12 Zychla Łukasz Bytom Polska Bieg 10 km SU 07 opłacono on-line
13 Zychla Grzegorz Bytom Polska Bieg 10 km SU 07 opłacono on-line
14 Thamm Maja Katowice Polska Bieg 5 km 5M Team opłacono
15 Thamm Malwina Katowice Polska Bieg 5 km SMS Katowice opłacono
16 Thamm Michalina Katowice Polska Bieg 5 km SMS Katowice opłacono
17 Thamm Milena Katowice Polska Bieg 5 km ZSO nr 1 Katowice opłacono
18 Thamm Mariusz Katowice Polska Bieg 5 km 5M Team opłacono
19 Kania Katarzyna Katowice Polska Marsz NW opłacono on-line
20 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Polska Marsz NW opłacono on-line
21 Krasicka Sara Siemianowice Śląskie Polska Bieg 10 km Alpha Collective opłacono on-line
22 Muskosz Arkadiusz Ruda Śląska Polska Bieg 10 km Alpha Collective opłacono on-line
23 Herman Beata Chorzów Polska Bieg 5 km ??? opłacono on-line
24 Krajewski Adam Gliwice Polska Bieg 10 km Banda z południa opłacono on-line
25 Gońka Monika Gliwice Polska Bieg 10 km opłacono on-line
26 Ślosorz Lucyna Katowice Polska Bieg 5 km opłacono on-line
27 Czermak Damian Górki Wielkie Polska Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
28 Czekaj Kinga Zborów Polska Marsz NW opłacono on-line
29 Rusek Maria Chorzów Polska Marsz NW opłacono on-line
30 Pietrzykowski Jakub Wrocław Polska Marsz NW opłacono on-line
31 Fiszer-Kubiczek Aleksandra Bytom Polska Marsz NW opłacono on-line
32 Rusek Szymon Chorzów Polska Bieg 5 km opłacono on-line
33 Kubiczek Grzegorz Bytom Polska Marsz NW opłacono on-line
34 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy Polska Bieg 10 km opłacono on-line
35 Ziółkowska Monika Rybnik Polska Bieg 10 km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono on-line
36 Poloczek Dawid Poloczek Ruda Śląska Polska Bieg 10 km Alpha Collective opłacono on-line
37 Kułakowska Halina Olkusz Polska Marsz NW Drużyna SMA opłacono on-line
38 Skrabel Artur Rybnik Polska Bieg 10 km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono on-line
39 Turek Ania Katowice Polska Marsz NW Disco ponad wszystko opłacono on-line
40 Urbaniak-Barcik Anna Libiąż Polska Bieg 5 km Parkrun Chrzanów opłacono on-line
41 Turek Karolina Katowice Polska Marsz NW Disco ponad wszystko opłacono on-line
42 Banasiewicz Aleksandra Katowice Polska Marsz NW Disco ponad wszystko opłacono on-line
43 Langer Magdalena Gliwice Polska Marsz NW opłacono on-line
44 Gryma Dagmara Sosnowiec Polska Bieg 5 km opłacono
45 Wilk Dawid Zabrze Polska Bieg 5 km SOCIOS SILESIA opłacono on-line
46 KOWALCZYK PATRYCJA GLIWICE Polska Marsz NW opłacono on-line
47 Tomczak Jacek Gliwice Polska Bieg 5 km opłacono on-line
48 Tabor Hania Tychy Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
49 Muskała Mateusz Chorzów Polska Bieg 10 km Biegające Bataty opłacono
50 Wójcik Anna Sosnowiec Polska Bieg 5 km opłacono on-line
51 Spyra Kasia Szymocice Polska Bieg 5 km Spyrowka opłacono on-line
52 Przyrowska Urszula Pabianice Polska Marsz NW opłacono on-line
53 Szwarczyński Michał Gliwice Polska Bieg 5 km opłacono on-line
54 Spyra Kamil Szymocice Polska Bieg 5 km Spyrowka opłacono on-line
55 Cebo Katarzyna Kraków Polska Bieg 5 km opłacono on-line
56 Płonka Joanna Katowice Polska Bieg 10 km opłacono on-line
57 Snoch Martyna KATOWICE Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) SP nr 9 Katowice opłacono on-line
58 Chrobak Ania Gliwice Polska Bieg 5 km opłacono on-line
59 Jarczewska Renata Goleniów Polska Marsz NW opłacono on-line
60 Bańkowska Anna Katowice Polska Bieg 5 km opłacono on-line
61 Skrzypek Rozalia Katowice Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
62 Skrzypek Wiktor Katowice Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
63 Skrzypek Krzysztof Katowice Polska Bieg 10 km opłacono on-line
64 Małodobry Maciej Baczków Polska Bieg 5 km Maciej Małodobry GALWCED opłacono on-line
65 Regulska Michalina Piekary Śląskie Polska Marsz NW opłacono on-line
66 Kobylanska Magdalena PIEKARY ŚLĄSKIE Polska Bieg 5 km opłacono on-line
67 Waziński Dawid Tychy Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
68 Puławska Natalia Ruda Śląska Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) SP 27 Ruda Śląska opłacono on-line
69 Wazińska Anna Tychy Polska Bieg 5 km Team Frun opłacono on-line
70 Puławska Marysia Ruda Śląska Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) TL Pogoń Ruda Śląska opłacono on-line
71 Szymański Adam Katowice Polska Bieg 10 km Socios Silesia opłacono on-line
72 Drzyzga Miłosz Modlnica Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
73 Drzyzga Maksymilian Modlnica Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
74 Dworaczek Grzegorz Bytom Polska Bieg 5 km opłacono on-line
75 Tejs Jagoda Siemianowice Śląskie Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) JagodowyTeam opłacono on-line
76 LEWIŃSKA ANNA KATOWICE Polska Bieg 5 km opłacono on-line
77 Zduniak Szymon Dobieszowice Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) APN Diamond opłacono on-line
78 Kuczera-kułaga Magdalena Katowice Polska Bieg 5 km opłacono on-line
79 Męczkowska Aleksandra Męczkowska Chorzów Polska Marsz NW opłacono on-line
80 Gajewska Izabela Gliwice Polska Bieg 5 km opłacono on-line
81 Gajewski Jacek Gliwice Polska Bieg 10 km opłacono
82 Kidawa aleksandra Mysłowice Polska Bieg 10 km BiegaMysłowice opłacono on-line
83 Okońska Wiktoria Katowice Polska Bieg 5 km Diebold Nixdorf opłacono on-line
84 Maliszewski Michał Katowice Polska Bieg 5 km Diebold Nixdorf opłacono on-line
85 Haluch Konrad Kraków Bieg 10 km opłacono on-line
86 Haluch Karol Kraków Polska Bieg 10 km opłacono on-line
87 HALUCH DARIUSZ Kraków Polska Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
88 Haluch Małgorzata Kraków Polska Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
89 Gilner Łucja Sosnowiec Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) TelegilixTeam opłacono on-line
90 Gilner Dawid Sosnowiec Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) TelegilixTeam opłacono on-line
91 Gilner Izabela Sosnowiec Polska Bieg 5 km TelegilixTeam opłacono on-line
92 Gilner Mariusz Sosnowiec Polska Bieg 5 km opłacono on-line
93 Marek Franciszek Katowice Polska Bieg 5 km Energoprojekt-Katowice opłacono on-line
94 Szczypa Robert Katowice Polska Bieg 5 km Katowice opłacono on-line
95 Jaworski Kamil Gliwice Polska Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
96 Pająk Marek Siemianowice Śl. Polska Bieg 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
97 Musialik Katarzyna Piekary Śląskie Polska Bieg 10 km Lecymy Durś opłacono
98 Dąbrowska Lilianna Sosnowiec Polska Biegi dla dzieci (50m-800m) opłacono on-line
99 Szwarcer Artur Siemianowice Śląskie Polska Bieg 10 km opłacono on-line
100 uhorczak Jakub Będzin Polska Bieg 5 km opłacono


Wyświetleń: 18435

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ