Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filusz Dawid | Rybnik | Polska | Bieg 10 km | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | opłacono on-line |
2 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Polska | Bieg 10 km | Yeti team | opłacono on-line |
3 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | Bieg 10 km | Zabiegani Częstochowa | |
4 | Zychla Łukasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | SU 07 | opłacono on-line |
5 | Zychla Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | SU 07 | opłacono on-line |
6 | Krasicka Sara | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Alpha Collective | opłacono on-line |
7 | Muskosz Arkadiusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Alpha Collective | opłacono on-line |
8 | Krajewski Adam | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | Banda z południa | opłacono on-line |
9 | Gońka Monika | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
10 | Czermak Damian | Górki Wielkie | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
11 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
12 | Ziółkowska Monika | Rybnik | Polska | Bieg 10 km | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | opłacono on-line |
13 | Poloczek Dawid Poloczek | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Alpha Collective | opłacono on-line |
14 | Skrabel Artur | Rybnik | Polska | Bieg 10 km | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | opłacono on-line |
15 | Muskała Mateusz | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | Biegające Bataty | opłacono |
16 | Płonka Joanna | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
17 | Skrzypek Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
18 | Szymański Adam | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Socios Silesia | opłacono on-line |
19 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
20 | Kidawa aleksandra | Mysłowice | Polska | Bieg 10 km | BiegaMysłowice | opłacono on-line |
21 | Haluch Konrad | Kraków | Bieg 10 km | opłacono on-line | ||
22 | Haluch Karol | Kraków | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
23 | HALUCH DARIUSZ | Kraków | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
24 | Haluch Małgorzata | Kraków | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
25 | Jaworski Kamil | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
26 | Pająk Marek | Siemianowice Śl. | Polska | Bieg 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line |
27 | Musialik Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono |
28 | Szwarcer Artur | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
29 | Meler Ewelina | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Run Forest, Run | opłacono on-line |
30 | Szafarczyk Paweł | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Run Forest, Run! | opłacono on-line |
31 | Jędrzejewski Tadeusz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
32 | Sztyber Marta | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
33 | Sztyber Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
34 | Baran Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | Szkoła podstawowa 29 | opłacono on-line |
35 | Nurski Piotr | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
36 | Łysy Andrzej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Endurance Team | opłacono on-line |
37 | Żelazko Anna | Chrzanów | Polska | Bieg 10 km | Furia Team | opłacono on-line |
38 | Michno Paulina | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
39 | Krzynowek Piotr | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | ||
40 | Milik Dagmara | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | ||
41 | Malczewska Anna | Gliwice | Polska | Bieg 10 km | Malczusia Team | opłacono on-line |
42 | Kulik Marcin | Mikolow | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
43 | Prejs Karol | Katowice | Polska | Bieg 10 km | Run Forest, Run! | opłacono on-line |
44 | Czyż Michał | Cisownica | Polska | Bieg 10 km | Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu | opłacono |
45 | Chowaniec Anna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10 km | Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu | opłacono |
46 | Żeliński Marek | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
47 | Wróblewski Dariusz | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
48 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line |
49 | Grabara Adam | Katowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
50 | Socha Michał | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono on-line |
51 | Socha Marlena | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono on-line |
52 | Hładki Tadeusz | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
53 | Wojdakowski Sebastian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
54 | Gliwicka-Wojdakowska Aneta | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
55 | Bernacisko Damian | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono on-line |
56 | Rybczyński Marek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
57 | Sogorska Agnieszka | świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
58 | Kluczyńska Honorata | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
59 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
60 | Piguła Daria | Czeladź | Polska | Bieg 10 km | Carbon Silesia Sport | |
61 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Polska | Bieg 10 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono on-line |
62 | Miśkiewicz Andrzej | Zawiercie | Polska | Bieg 10 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
63 | Pałasz Jacek | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
64 | Plucińska Edyta | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
65 | Pluciński Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
66 | Gajewski Jarek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Fuchs Oil Team | opłacono |
67 | Bernatowicz Anna | Strzelce Opolskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
68 | Brzytwa Miroslaw | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
69 | Juzyk Adam | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Biegamy z Sercem | opłacono on-line |
70 | Pietrysiak Stefan | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | S.A.S Zabrze | opłacono on-line |
71 | Szabra Dawid | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
72 | Szczerba Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | CROSS Świony | opłacono on-line |
73 | Szczerba Anna | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
74 | Piątek Sławomir | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Torkol Sp. z o.o. | opłacono on-line |
75 | Probierz Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
76 | Stochnij Karol | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
77 | Stochnij Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
78 | Sokół Adam | Katowice | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
79 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Augusteam | opłacono |
80 | Gruchlik Bartosz | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg 10 km | The Howsers | opłacono on-line |
81 | Wieczorek Agnieszka | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
82 | Kuśmierz Iwona | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
83 | Nowak Renata | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
84 | Szwed Bożena | Siemianowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
85 | Dudek Sandra | Piekary Śląskie | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line |
86 | Białek Marcin | Będzin | Polska | Bieg 10 km | Zadyszka | opłacono on-line |
87 | Bajor Rafał | Żory | Polska | Bieg 10 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | opłacono on-line |
88 | Bajor Aneta | Żory | Polska | Bieg 10 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | opłacono |
89 | Piekacz-Erazmus Patrycja | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
90 | Erazmus Michał | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
91 | Jasiński Krzysztof | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
92 | Partyka Agata | Międzyrzecze | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
93 | Burczyk Marcin | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
94 | Handzlik Artur | Kęty | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
95 | Lech-Osadnik Klaudia | Ruciane-Nida | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
96 | Piekiełko Jakub | Kęty | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
97 | Blaut-Kubanek Anna | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
98 | Bajer Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
99 | Bauc Artur | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
100 | Kokot Jan | Siemianowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono |
Wyświetleń: 21975