Bieg 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Filusz Dawid Rybnik Bieg 10 km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono on-line
2 Kopiczko Łukasz Rybnik Bieg 10 km Yeti team opłacono on-line
3 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg 10 km Zabiegani Częstochowa 0.00 PLN
4 Zychla Łukasz Bytom Bieg 10 km SU 07 opłacono on-line
5 Zychla Grzegorz Bytom Bieg 10 km SU 07 opłacono on-line
6 Krasicka Sara Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Alpha Collective opłacono on-line
7 Muskosz Arkadiusz Ruda Śląska Bieg 10 km Alpha Collective opłacono on-line
8 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10 km Banda z południa opłacono on-line
9 Gońka Monika Gliwice Bieg 10 km opłacono on-line
10 Czermak Damian Górki Wielkie Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
11 Maszczyńska-Skalik Ania Tychy Bieg 10 km opłacono on-line
12 Ziółkowska Monika Rybnik Bieg 10 km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono on-line
13 Poloczek Dawid Poloczek Ruda Śląska Bieg 10 km Alpha Collective opłacono on-line
14 Skrabel Artur Rybnik Bieg 10 km STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK opłacono on-line
15 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 10 km Biegające Bataty opłacono
16 Płonka Joanna Katowice Bieg 10 km opłacono on-line
17 Skrzypek Krzysztof Katowice Bieg 10 km opłacono on-line
18 Szymański Adam Katowice Bieg 10 km Socios Silesia opłacono on-line
19 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10 km opłacono
20 Kidawa aleksandra Mysłowice Bieg 10 km BiegaMysłowice opłacono on-line
21 Haluch Konrad Kraków Bieg 10 km opłacono on-line
22 Haluch Karol Kraków Bieg 10 km opłacono on-line
23 HALUCH DARIUSZ Kraków Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
24 Haluch Małgorzata Kraków Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
25 Jaworski Kamil Gliwice Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
26 Pająk Marek Siemianowice Śl. Bieg 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
27 Musialik Katarzyna Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś opłacono
28 Szwarcer Artur Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono on-line
29 Meler Ewelina Katowice Bieg 10 km Run Forest, Run opłacono on-line
30 Szafarczyk Paweł Katowice Bieg 10 km Run Forest, Run! opłacono on-line
31 Jędrzejewski Tadeusz Katowice Bieg 10 km opłacono on-line
32 Sztyber Marta Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
33 Sztyber Katarzyna Gdańsk Bieg 10 km opłacono on-line
34 Baran Paweł Sosnowiec Bieg 10 km Szkoła podstawowa 29 opłacono on-line
35 Nurski Piotr Sosnowiec Bieg 10 km opłacono on-line
36 Łysy Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Endurance Team opłacono on-line
37 Żelazko Anna Chrzanów Bieg 10 km Furia Team opłacono on-line
38 Michno Paulina Sosnowiec Bieg 10 km opłacono on-line
39 Krzynowek Piotr Chorzów Bieg 10 km 0.00 PLN
40 Milik Dagmara Chorzów Bieg 10 km 0.00 PLN
41 Malczewska Anna Gliwice Bieg 10 km Malczusia Team opłacono on-line
42 Kulik Marcin Mikolow Bieg 10 km opłacono on-line
43 Prejs Karol Katowice Bieg 10 km Run Forest, Run! opłacono on-line
44 Czyż Michał Cisownica Bieg 10 km Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu opłacono
45 Chowaniec Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu opłacono
46 Żeliński Marek Chorzów Bieg 10 km opłacono on-line
47 Wróblewski Dariusz Katowice Bieg 10 km opłacono on-line
48 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
49 Grabara Adam Katowice Bieg 10 km opłacono on-line
50 Socha Michał Ruda Śląska Bieg 10 km Wartkie Pierony opłacono on-line
51 Socha Marlena Ruda Śląska Bieg 10 km Wartkie Pierony opłacono on-line
52 Hładki Tadeusz Czerwionka-Leszczyny Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
53 Wojdakowski Sebastian Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono on-line
54 Gliwicka-Wojdakowska Aneta Chorzów Bieg 10 km opłacono on-line
55 Bernacisko Damian Ruda Śląska Bieg 10 km Wartkie Pierony opłacono on-line
56 Rybczyński Marek Tychy Bieg 10 km opłacono on-line
57 Sogorska Agnieszka świętochłowice Bieg 10 km opłacono on-line
58 Kluczyńska Honorata Zabrze Bieg 10 km opłacono on-line
59 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10 km opłacono on-line
60 Piguła Daria Czeladź Bieg 10 km Carbon Silesia Sport 0.00 PLN
61 Miśkiewicz Lucyna Zawiercie Bieg 10 km Warto Biegać Zawiercie opłacono on-line
62 Miśkiewicz Andrzej Zawiercie Bieg 10 km Warto Biegać Zawiercie opłacono
63 Pałasz Jacek Sosnowiec Bieg 10 km opłacono on-line
64 Plucińska Edyta Sosnowiec Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
65 Pluciński Paweł Sosnowiec Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
66 Gajewski Jarek Tychy Bieg 10 km Fuchs Oil Team opłacono
67 Bernatowicz Anna Strzelce Opolskie Bieg 10 km opłacono on-line
68 Brzytwa Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
69 Juzyk Adam Ruda Śląska Bieg 10 km Biegamy z Sercem opłacono on-line
70 Pietrysiak Stefan Zabrze Bieg 10 km S.A.S Zabrze opłacono on-line
71 Szabra Dawid Chorzów Bieg 10 km opłacono on-line
72 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10 km CROSS Świony opłacono on-line
73 Szczerba Anna Świętochłowice Bieg 10 km opłacono on-line
74 Piątek Sławomir Tychy Bieg 10 km Torkol Sp. z o.o. opłacono on-line
75 Probierz Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km opłacono
76 Stochnij Karol Chorzów Bieg 10 km opłacono on-line
77 Stochnij Katarzyna Chorzów Bieg 10 km opłacono on-line
78 Sokół Adam Katowice Bieg 10 km FUCHS OIL TEAM opłacono on-line
79 Walkowski Dariusz Ruda Śląska Bieg 10 km Augusteam opłacono
80 Gruchlik Bartosz Siemianowice śląskie Bieg 10 km The Howsers opłacono on-line
81 Wieczorek Agnieszka Ruda Śląska Bieg 10 km opłacono
82 Kuśmierz Iwona Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono on-line
83 Nowak Renata Tychy Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono on-line
84 Szwed Bożena Siemianowice Bieg 10 km opłacono on-line
85 Dudek Sandra Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś opłacono on-line
86 Białek Marcin Będzin Bieg 10 km Zadyszka opłacono on-line
87 Bajor Rafał Żory Bieg 10 km REBELLION OF FREE RUNNERS opłacono on-line
88 Bajor Aneta Żory Bieg 10 km REBELLION OF FREE RUNNERS opłacono
89 Piekacz-Erazmus Patrycja Bieruń Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono on-line
90 Erazmus Michał Bieruń Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono on-line
91 Jasiński Krzysztof Bojszowy Nowe Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono on-line
92 Partyka Agata Międzyrzecze Bieg 10 km Biegnę Byle Dobiec opłacono on-line
93 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono on-line
94 Handzlik Artur Kęty Bieg 10 km opłacono on-line
95 Lech-Osadnik Klaudia Ruciane-Nida Bieg 10 km opłacono on-line
96 Piekiełko Jakub Kęty Bieg 10 km opłacono on-line
97 Blaut-Kubanek Anna Ruda Śląska Bieg 10 km opłacono on-line
98 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg 10 km opłacono on-line
99 Bauc Artur Siemianowice Śląskie Bieg 10 km opłacono
100 Kokot Jan Siemianowice Bieg 10 km opłacono


Wyświetleń: 10831

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ