Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ACTIVE EAGLES PRO | |||||||||
1 | Żydek Małgorzata | Kędzierzyn-Koźle | Bieg 10 km | ACTIVE EAGLES PRO | opłacono on-line | ||||
Alpha Collective | |||||||||
2 | Krasicka Sara | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | Alpha Collective | opłacono on-line | ||||
3 | Muskosz Arkadiusz | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Alpha Collective | opłacono on-line | ||||
4 | Poloczek Dawid Poloczek | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Alpha Collective | opłacono on-line | ||||
Augusteam | |||||||||
5 | Walkowski Dariusz | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Augusteam | opłacono | ||||
Banda z południa | |||||||||
6 | Krajewski Adam | Gliwice | Bieg 10 km | Banda z południa | opłacono on-line | ||||
BiegaMysłowice | |||||||||
7 | Kidawa aleksandra | Mysłowice | Bieg 10 km | BiegaMysłowice | opłacono on-line | ||||
Biegające Bataty | |||||||||
8 | Muskała Mateusz | Chorzów | Bieg 10 km | Biegające Bataty | opłacono | ||||
9 | Odias Dominika | Katowice | Bieg 10 km | Biegające Bataty | opłacono on-line | ||||
Biegamy z Sercem | |||||||||
10 | Juzyk Adam | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Biegamy z Sercem | opłacono on-line | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
11 | Kuśmierz Iwona | Tychy | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
12 | Nowak Renata | Tychy | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
13 | Piekacz-Erazmus Patrycja | Bieruń | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
14 | Erazmus Michał | Bieruń | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
15 | Partyka Agata | Międzyrzecze | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
16 | Jasiński Krzysztof | Bojszowy Nowe | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
CROSS Świony | |||||||||
17 | Szczerba Krzysztof | Świętochłowice | Bieg 10 km | CROSS Świony | opłacono on-line | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
18 | Piguła Daria | Czeladź | Bieg 10 km | Carbon Silesia Sport | |||||
Endurance Team | |||||||||
19 | Łysy Andrzej | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | Endurance Team | opłacono on-line | ||||
FUCHS OIL TEAM | |||||||||
20 | Czermak Damian | Górki Wielkie | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
21 | HALUCH DARIUSZ | Kraków | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
22 | Haluch Małgorzata | Kraków | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
23 | Jaworski Kamil | Gliwice | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
24 | Hładki Tadeusz | Czerwionka-Leszczyny | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
25 | Plucińska Edyta | Sosnowiec | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
26 | Pluciński Paweł | Sosnowiec | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
27 | Sokół Adam | Katowice | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
Fuchs Oil Team | |||||||||
28 | Gajewski Jarek | Tychy | Bieg 10 km | Fuchs Oil Team | opłacono | ||||
Furia Team | |||||||||
29 | Żelazko Anna | Chrzanów | Bieg 10 km | Furia Team | opłacono on-line | ||||
Gitfit | |||||||||
30 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Bieg 10 km | Gitfit | opłacono on-line | ||||
Grupa Jura'Pl | |||||||||
31 | Wasik Marcin | Poręba | Bieg 10 km | Grupa Jura'Pl | |||||
Judo Team Masters Gliwice | |||||||||
32 | Adamus Wojciech | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Judo Team Masters Gliwice | opłacono on-line | ||||
33 | Adamus Anna | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Judo Team Masters Gliwice | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
34 | Musialik Katarzyna | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono | ||||
35 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
36 | Dudek Sandra | Piekary Śląskie | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line | ||||
Malczusia Team | |||||||||
37 | Malczewska Anna | Gliwice | Bieg 10 km | Malczusia Team | opłacono on-line | ||||
PoWoli do celu | |||||||||
38 | Boryczka Szymon | Miedzyrzecze | Bieg 10 km | PoWoli do celu | opłacono on-line | ||||
REBELLION OF FREE RUNNERS | |||||||||
39 | Bajor Rafał | Żory | Bieg 10 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | opłacono on-line | ||||
40 | Bajor Aneta | Żory | Bieg 10 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | opłacono | ||||
Run Forest, Run | |||||||||
41 | Meler Ewelina | Katowice | Bieg 10 km | Run Forest, Run | opłacono on-line | ||||
Run Forest, Run! | |||||||||
42 | Szafarczyk Paweł | Katowice | Bieg 10 km | Run Forest, Run! | opłacono on-line | ||||
Run Forest, Run! | |||||||||
43 | Prejs Karol | Katowice | Bieg 10 km | Run Forest, Run! | opłacono on-line | ||||
S.A.S Zabrze | |||||||||
44 | Pietrysiak Stefan | Zabrze | Bieg 10 km | S.A.S Zabrze | opłacono on-line | ||||
STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | |||||||||
45 | Filusz Dawid | Rybnik | Bieg 10 km | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | opłacono on-line | ||||
46 | Ziółkowska Monika | Rybnik | Bieg 10 km | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | opłacono on-line | ||||
47 | Skrabel Artur | Rybnik | Bieg 10 km | STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK | opłacono on-line | ||||
SU 07 | |||||||||
48 | Zychla Łukasz | Bytom | Bieg 10 km | SU 07 | opłacono on-line | ||||
49 | Zychla Grzegorz | Bytom | Bieg 10 km | SU 07 | opłacono on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegaja | |||||||||
50 | Niedźwiedzka Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegaja | opłacono on-line | ||||
51 | Szmigiel Mariusz | Siemianowice | Bieg 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegaja | opłacono on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
52 | Pająk Marek | Siemianowice Śl. | Bieg 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
Socios Silesia | |||||||||
53 | Szymański Adam | Katowice | Bieg 10 km | Socios Silesia | opłacono on-line | ||||
Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu | |||||||||
54 | Czyż Michał | Cisownica | Bieg 10 km | Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu | opłacono | ||||
55 | Chowaniec Anna | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10 km | Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu | opłacono | ||||
Szkoła podstawowa 29 | |||||||||
56 | Baran Paweł | Sosnowiec | Bieg 10 km | Szkoła podstawowa 29 | opłacono on-line | ||||
The Howsers | |||||||||
57 | Gruchlik Bartosz | Siemianowice śląskie | Bieg 10 km | The Howsers | opłacono on-line | ||||
Torkol Sp. z o.o. | |||||||||
58 | Piątek Sławomir | Tychy | Bieg 10 km | Torkol Sp. z o.o. | opłacono on-line | ||||
Wartkie Pierony | |||||||||
59 | Socha Michał | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono on-line | ||||
60 | Socha Marlena | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono on-line | ||||
61 | Bernacisko Damian | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono on-line | ||||
62 | Krawczyk Dariusz | Ruda Śląska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono | ||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
63 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Bieg 10 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono on-line | ||||
64 | Miśkiewicz Andrzej | Zawiercie | Bieg 10 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
Yeti team | |||||||||
65 | Kopiczko Łukasz | Rybnik | Bieg 10 km | Yeti team | opłacono on-line | ||||
Zabiegani Częstochowa | |||||||||
66 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Bieg 10 km | Zabiegani Częstochowa | |||||
Zadyszka | |||||||||
67 | Białek Marcin | Będzin | Bieg 10 km | Zadyszka | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
68 | Gońka Monika | Gliwice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
69 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
70 | Płonka Joanna | Katowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
71 | Skrzypek Krzysztof | Katowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
72 | Gajewski Jacek | Gliwice | Bieg 10 km | opłacono | |||||
73 | Haluch Konrad | Kraków | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
74 | Haluch Karol | Kraków | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
75 | Szwarcer Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
76 | Jędrzejewski Tadeusz | Katowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
77 | Sztyber Marta | Gdańsk | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
78 | Sztyber Katarzyna | Gdańsk | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
79 | Nurski Piotr | Sosnowiec | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
80 | Michno Paulina | Sosnowiec | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
81 | Krzynowek Piotr | Chorzów | Bieg 10 km | ||||||
82 | Milik Dagmara | Chorzów | Bieg 10 km | ||||||
83 | Kulik Marcin | Mikolow | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
84 | Żeliński Marek | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
85 | Wróblewski Dariusz | Katowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
86 | Grabara Adam | Katowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
87 | Wojdakowski Sebastian | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
88 | Gliwicka-Wojdakowska Aneta | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
89 | Rybczyński Marek | Tychy | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
90 | Sogorska Agnieszka | świętochłowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
91 | Kluczyńska Honorata | Zabrze | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
92 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
93 | Pałasz Jacek | Sosnowiec | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
94 | Bernatowicz Anna | Strzelce Opolskie | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
95 | Brzytwa Miroslaw | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | opłacono | |||||
96 | Szabra Dawid | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
97 | Szczerba Anna | Świętochłowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
98 | Probierz Paweł | Dąbrowa Górnicza | Bieg 10 km | opłacono | |||||
99 | Stochnij Karol | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
100 | Stochnij Katarzyna | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
101 | Wieczorek Agnieszka | Ruda Śląska | Bieg 10 km | opłacono | |||||
102 | Szwed Bożena | Siemianowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
103 | Burczyk Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
104 | Handzlik Artur | Kęty | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
105 | Lech-Osadnik Klaudia | Ruciane-Nida | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
106 | Piekiełko Jakub | Kęty | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
107 | Blaut-Kubanek Anna | Ruda Śląska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
108 | Bajer Grzegorz | Sosnowiec | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
109 | Bauc Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | opłacono | |||||
110 | Kokot Jan | Siemianowice | Bieg 10 km | opłacono | |||||
111 | Gwioździk Sławek | Katowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
112 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
113 | Bogatzki Marek | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
114 | Hołda Olga | Siemianowie Śląskie | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
115 | Świerc Grażyna | Siemianowice Śłąskie | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
116 | Czajka Paweł | Siemianowice Śląskie | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
117 | Białas Bartosz | Brudzowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
118 | Jaron Katarzyna | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono | |||||
119 | Ojżanowska-Kiełczewska Katarzyna | Tychy | Bieg 10 km | opłacono | |||||
120 | Ojżanowska-Adamczyk Aleksandra | Tychy | Bieg 10 km | opłacono | |||||
121 | Majer Agnieszka | Katowice | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
122 | Krężel Tomasz | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono | |||||
123 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | Bieg 10 km | opłacono | |||||
124 | Leleniewski Jacek | Rybnik | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
125 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Bieg 10 km | opłacono on-line | |||||
bikehead | |||||||||
126 | Kotuliński Tomasz | Sosnowiec | Bieg 10 km | bikehead | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21989