Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#GrodziecRun | |||||||||
1 | Łuszcz Konrad | Będzin | Bieg 5 km | #GrodziecRun | opłacono | ||||
2 | Stępień Grzegorz | Będzin | Bieg 5 km | #GrodziecRun | opłacono on-line | ||||
3 | Duda Anna | Słowik | Bieg 5 km | #GrodziecRun | opłacono on-line | ||||
#czeladzbiega | |||||||||
4 | Kaszuba Katarzyna | Czeladź | Bieg 5 km | #czeladzbiega | opłacono on-line | ||||
5M Team | |||||||||
5 | Thamm Mariusz | Katowice | Bieg 5 km | 5M Team | opłacono | ||||
6 | Thamm Maja | Katowice | Bieg 5 km | 5M Team | opłacono | ||||
??? | |||||||||
7 | Herman Beata | Chorzów | Bieg 5 km | ??? | opłacono on-line | ||||
A.M Bella | |||||||||
8 | Całczyńska Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | A.M Bella | opłacono on-line | ||||
B*N*R*S & SATURN Chorzów | |||||||||
9 | Pesel Janusz | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | B*N*R*S & SATURN Chorzów | opłacono on-line | ||||
Biegamy z oszczepem | |||||||||
10 | Kurek Mateusz | Mysłowice | Bieg 5 km | Biegamy z oszczepem | opłacono | ||||
11 | Pinocy Monika | Mysłowice | Bieg 5 km | Biegamy z oszczepem | opłacono | ||||
12 | Pinocy Jan | Mysłowice | Bieg 5 km | Biegamy z oszczepem | opłacono | ||||
Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | |||||||||
13 | Sosin Kajetan | Chorzów | Bieg 5 km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line | ||||
14 | Sosin Sylwia | Chorzów | Bieg 5 km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line | ||||
15 | Sosin Adam | Chorzów | Bieg 5 km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
16 | Bujak Magdalena | Tychy | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
17 | Erazmus Maria | Wola | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
18 | Piecuch Grzegorz | Studzienice | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
19 | Pustułka Łukasz | Tychy | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
20 | Gerycki Łukasz | Bieruń | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
21 | Gerycka Maria | Bieruń | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
22 | Wolny Leszek | Tychy | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
23 | Pompa Dariusz | Tychy | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
24 | Kwiatkowski Tomasz | Tychy | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
25 | Pikuła Jacek | Bieruń | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
26 | Pompa Adrian | Tychy | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
27 | Pompa Monika | Tychy | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
28 | Szydłowska Agnieszka | Tychy | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line | ||||
Biegnę Byle Dobiec | |||||||||
29 | Erazmus Piotr | Wola Miedźna | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono | ||||
Carbon Silesia Sport | |||||||||
30 | Żelazko Paulina | Chrzanów | Bieg 5 km | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line | ||||
Czeladź Biega | |||||||||
31 | Nowak Małgorzata | Czeladź | Bieg 5 km | Czeladź Biega | opłacono on-line | ||||
Czewarun TiM | |||||||||
32 | Kulwicka Magdalena | Częstochowa | Bieg 5 km | Czewarun TiM | opłacono | ||||
33 | Szewczyk Joanna | Częstochowa | Bieg 5 km | Czewarun TiM | opłacono | ||||
DanMar Team | |||||||||
34 | Malec Daniel | Chorzów | Bieg 5 km | DanMar Team | opłacono on-line | ||||
35 | Kryczka Anna | Bytom | Bieg 5 km | DanMar Team | opłacono on-line | ||||
36 | Osman Artur | Chorzów | Bieg 5 km | DanMar Team | opłacono on-line | ||||
37 | Kukla Patrycja | Chorzów | Bieg 5 km | DanMar Team | opłacono on-line | ||||
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | |||||||||
38 | Popczyk Magdalena | Będzin | Bieg 5 km | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | opłacono on-line | ||||
39 | Bartyzel Magdalena | Czeladź | Bieg 5 km | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | opłacono on-line | ||||
Diebold Nixdorf | |||||||||
40 | Maliszewski Michał | Katowice | Bieg 5 km | Diebold Nixdorf | opłacono on-line | ||||
41 | Okońska Wiktoria | Katowice | Bieg 5 km | Diebold Nixdorf | opłacono on-line | ||||
Dirty Sparrows | |||||||||
42 | Bentkowski Lesław | Gliwice | Bieg 5 km | Dirty Sparrows | opłacono on-line | ||||
EPS | |||||||||
43 | Cieślok Roksana | Trachy | Bieg 5 km | EPS | opłacono on-line | ||||
Encepence Running Team | |||||||||
44 | Figzał Emil | Katowice | Bieg 5 km | Encepence Running Team | opłacono on-line | ||||
45 | Topolska Katarzyna | Gliwice | Bieg 5 km | Encepence Running Team | opłacono on-line | ||||
Energoprojekt-Katowice | |||||||||
46 | Marek Franciszek | Katowice | Bieg 5 km | Energoprojekt-Katowice | opłacono on-line | ||||
FUCHS OIL TEAM | |||||||||
47 | Wuwer Andrzej | Rybnik | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
48 | Wuwer Nadia | Rybnik | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
49 | Pieńkowska Wiesława | Zabrze | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
50 | Zasadzińska Angelika | Zabrze | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
51 | Sokół Łukasz | Katowice | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
52 | Sokół Magdalena | Katowice | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line | ||||
Famuła Team | |||||||||
53 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Famuła Team | opłacono on-line | ||||
54 | Famuła Anna | Katowice | Bieg 5 km | Famuła Team | opłacono | ||||
Harpagan Beast | |||||||||
55 | Bielecka Katarzyna | Sosnowiec | Bieg 5 km | Harpagan Beast | opłacono | ||||
Husaria Race Team | |||||||||
56 | Kosmala Sebastian | Sosnowiec | Bieg 5 km | Husaria Race Team | opłacono | ||||
KEMPER TEAM | |||||||||
57 | Frydrych Przemysław | Gliwice | Bieg 5 km | KEMPER TEAM | opłacono | ||||
58 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Bieg 5 km | KEMPER TEAM | opłacono on-line | ||||
59 | Szendzielorz Marek | Gliwice | Bieg 5 km | KEMPER TEAM | opłacono on-line | ||||
Katowice | |||||||||
60 | Szczypa Robert | Katowice | Bieg 5 km | Katowice | opłacono on-line | ||||
Kosmetyka Help | |||||||||
61 | Siekacz Wiktoria | Ruda Slaska | Bieg 5 km | Kosmetyka Help | opłacono | ||||
62 | Siekacz Krzysztof | Ruda Śląska | Bieg 5 km | Kosmetyka Help | opłacono | ||||
Lejdis Team | |||||||||
63 | Jach Joanna | Łazy | Bieg 5 km | Lejdis Team | opłacono on-line | ||||
MK TEAM | |||||||||
64 | Marcinkowski Marcin | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK TEAM | opłacono | ||||
65 | Dziano Łukasz | Ruda Śląska | Bieg 5 km | MK TEAM | opłacono | ||||
66 | Saletnik Adam | Rybnik | Bieg 5 km | MK TEAM | opłacono | ||||
67 | Staszewska Marzena | Ruda Śląska | Bieg 5 km | MK TEAM | opłacono | ||||
MK TEAM WILUS | |||||||||
68 | Wilińska Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | MK TEAM WILUS | opłacono | ||||
MK Team | |||||||||
69 | Szyguła Anna | Katowice | Bieg 5 km | MK Team | opłacono | ||||
70 | Szyguła Barbara | Katowice | Bieg 5 km | MK Team | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
71 | Kapica Małgorzata | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
72 | Witor Klaudia | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
73 | Witor Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
74 | Holewa Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
75 | Raczek Klaudia | Katowice | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
76 | Pytel Aleksandra | Siemianowice śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono on-line | ||||
77 | Mazur Damian | Chorzów | Bieg 5 km | MK team | opłacono | ||||
78 | Bober Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | MK team | opłacono on-line | ||||
Maciej Małodobry GALWCED | |||||||||
79 | Małodobry Maciej | Baczków | Bieg 5 km | Maciej Małodobry GALWCED | opłacono on-line | ||||
Mk team | |||||||||
80 | Ogon Alicja | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Mk team | opłacono on-line | ||||
Namówili mnie | |||||||||
81 | Blach Paulina | Tychy | Bieg 5 km | Namówili mnie | opłacono on-line | ||||
82 | Waliczek Daria | Katowice | Bieg 5 km | Namówili mnie | opłacono on-line | ||||
83 | Chamluk Kinga | Katowice | Bieg 5 km | Namówili mnie | opłacono on-line | ||||
Nessi Team | |||||||||
84 | Franielczyk Joanna | Orzesze | Bieg 5 km | Nessi Team | opłacono on-line | ||||
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
85 | Giemlik Tadeusz | Tychy | Bieg 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
86 | Marczyk Kamil | Tychy | Bieg 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line | ||||
Pan | |||||||||
87 | Bigos Grzegorz | Jaworzno | Bieg 5 km | Pan | opłacono | ||||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
88 | Zakrzewski Tomasz | Chełmek | Bieg 5 km | Parkrun Chrzanów | opłacono on-line | ||||
Parkrun Chrzanów | |||||||||
89 | Urbaniak-Barcik Anna | Libiąż | Bieg 5 km | Parkrun Chrzanów | opłacono on-line | ||||
Pogoria Biega | |||||||||
90 | Skuta Tomasz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | Pogoria Biega | opłacono | ||||
REBELLION OF FREE RUNNERS | |||||||||
91 | Bajor Hanna | Żory | Bieg 5 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | opłacono | ||||
SMS Katowice | |||||||||
92 | Thamm Michalina | Katowice | Bieg 5 km | SMS Katowice | opłacono | ||||
93 | Thamm Malwina | Katowice | Bieg 5 km | SMS Katowice | opłacono | ||||
SOCIOS SILESIA | |||||||||
94 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
95 | Wilk Dawid | Zabrze | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line | ||||
Seba Lubi Lotać | |||||||||
96 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Bieg 5 km | Seba Lubi Lotać | opłacono on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
97 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line | ||||
Siła jest kobietą | |||||||||
98 | Kulisz Małgorzata | Chorzów | Bieg 5 km | Siła jest kobietą | opłacono | ||||
Spyrowka | |||||||||
99 | Spyra Kamil | Szymocice | Bieg 5 km | Spyrowka | opłacono on-line | ||||
100 | Spyra Kasia | Szymocice | Bieg 5 km | Spyrowka | opłacono on-line | ||||
Szombierki Dream Team | |||||||||
101 | Maniura Iwona | Bytom | Bieg 5 km | Szombierki Dream Team | opłacono on-line | ||||
Team Frun | |||||||||
102 | Wazińska Anna | Tychy | Bieg 5 km | Team Frun | opłacono on-line | ||||
TelegilixTeam | |||||||||
103 | Gilner Izabela | Sosnowiec | Bieg 5 km | TelegilixTeam | opłacono on-line | ||||
TriDivision Triathlon Team | |||||||||
104 | Pietryga Maciej | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
105 | Grała-Pietryga Magdalena | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
106 | Pietryga Magdalena | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line | ||||
Trochę Się Biega | |||||||||
107 | Bazylewicz Paweł | Oświęcim | Bieg 5 km | Trochę Się Biega | opłacono on-line | ||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
108 | Kot Katarzyna | Poręba | Bieg 5 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono on-line | ||||
109 | Wyszyńska - Rauk Justyna | Poręba | Bieg 5 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
Warto Biegać Zawiercie | |||||||||
110 | Mateńko Danuta | Poręba | Bieg 5 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono | ||||
Wkurw_Team | |||||||||
111 | Wata Marta | Tychy | Bieg 5 km | Wkurw_Team | opłacono on-line | ||||
W pogoni za duchem | |||||||||
112 | Kulisz Adam | Chorzów | Bieg 5 km | W pogoni za duchem | opłacono | ||||
ZSO nr 1 Katowice | |||||||||
113 | Thamm Milena | Katowice | Bieg 5 km | ZSO nr 1 Katowice | opłacono | ||||
Zadyszka | |||||||||
114 | Matysek Małgorzata | Będzin | Bieg 5 km | Zadyszka | opłacono on-line | ||||
Zadyszka Oświęcim | |||||||||
115 | Zubel Michał | Oświęcim | Bieg 5 km | Zadyszka Oświęcim | opłacono on-line | ||||
Zs nr 1Tychy G.Morcinka | |||||||||
116 | Figiel Magda | Katowice | Bieg 5 km | Zs nr 1Tychy G.Morcinka | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
117 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
118 | Redziak Iza | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
119 | Brol Marcin | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
120 | Redziak Robert | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
121 | Hilgner Bożena | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
122 | Kuciel Agnieszka | Jaworzno | Bieg 5 km | opłacono | |||||
123 | Kuciel Artur | Jaworzno | Bieg 5 km | opłacono | |||||
124 | Tatuś Renata | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
125 | Króliczek Piotr | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
126 | Koszuta Justyna | Przeczyce | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
127 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | ||||||
128 | Działowski Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
129 | Figiel Henryk | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
130 | Dworaczek Nina | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
131 | Podgórska Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono | |||||
132 | Kwaśniewska Daria | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
133 | Śmiłowska Aneta | Świętochłowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
134 | Jasinska Klaudia | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
135 | Teper Zdzisław | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
136 | Urych Łukasz | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
137 | Sobol Dominik | Kraków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
138 | Płaczek Justyna | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
139 | Strzelczyk Justyna | Mysłowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
140 | Sieczka Robert | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
141 | Sieczka Karolina | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
142 | Borecki Tomasz | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
143 | Borecka Aleksandra | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
144 | Sichma Karol | Świętochłowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
145 | Engleman Krzysztof | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
146 | Olszak Anna | Mysłowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
147 | Duda Jan | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
148 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
149 | Rost Adam | Świętochłowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
150 | Patoń Iwona | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
151 | Patoń Piotr | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
152 | Pawełczyk Karolina | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
153 | Bitner Karolina | Piasek | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
154 | Loch-Sławska Iwona | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
155 | Wiernicka Katarzyna | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
156 | Lejwoda Paweł | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
157 | Woźniak Olga | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
158 | Olearczyk Joanna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
159 | Pawelec Artur | Szczekociny | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
160 | Lerach-Pietrzykowska Anna | Zabrze | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
161 | Lorenc Anna | Czeladź | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
162 | Sitko Magdalena | Wojkowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
163 | Siemion Artur | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
164 | Rak Agata | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
165 | Wieczorek Adam Wieczorek | Chorzów | Bieg 5 km | ||||||
166 | Ulanowska Aneta | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
167 | Ficek Katarzyna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
168 | Szreiber Marlena | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
169 | Zaja Krystian | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
170 | Koślacz Kamila | Tychy | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
171 | Posłuszna Monika | Bielsko-Biała | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
172 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
173 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
174 | Sodowski Marek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
175 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
176 | Kawulak Kazimierz | Jaworzno | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
177 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
178 | Peruń Damian | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
179 | Laszczyk Anna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
180 | Mańka Wojciech | Czeladź | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
181 | Chwałek Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
182 | Wieczorek Dominika | Racibórz | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
183 | Rogóż Monika | Kraków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
184 | Gembolis Kasia | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
185 | Szkaradek Bożena | Bytom | Bieg 5 km | opłacono | |||||
186 | Groborz Karolina | Zabrze | Bieg 5 km | opłacono | |||||
187 | Pawlik Katarzyna | Zabrze | Bieg 5 km | opłacono | |||||
188 | Tomza Mariusz | Słowik | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
189 | Miśta Ewa | Zawiercie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
190 | Karwot Marietta | Rybnik | Bieg 5 km | ||||||
191 | Lachowicz Marcin | Świętochłowice | Bieg 5 km | ||||||
192 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
193 | Płaczek Dariusz | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
194 | Płaczek Joanna | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
195 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
196 | Mazur Agnieszka | Katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
197 | Bulak Witold | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
198 | Rogóż Stanisław | Wola Kalinowska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
199 | Rogóż Teresa | Wola Kalinowska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
200 | Janic Anna | Libiąż | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
201 | Ziętek Ewa | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
202 | Prukop Anna | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
203 | Socha Marek | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
204 | Bednarski Wojtek | katowice | Bieg 5 km | opłacono | |||||
205 | Orszulik Magdalena | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono | |||||
206 | Stanclik Krzysztof | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
207 | Kolarczyk Kamila | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
208 | Grzeszczyk Karolina | Dąbrowa Górnicza | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
209 | Duchnowski Adam | Będzin | Bieg 5 km | opłacono | |||||
210 | Mądra Nikola | Będzin | Bieg 5 km | opłacono | |||||
211 | Stryj Witold | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
212 | Brulińska Wiktoria | Chorzów Batory | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
213 | Rodek Dagmara | Będzin | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
214 | Wieszołek Aneta | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
215 | Rogosz Katarzyna | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
216 | Lichnowska Anna | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
217 | Ligocki Sylwester | Ruda Śląska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
218 | Ryszkowski Paweł | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
219 | Grzanka Marcin | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
220 | Betka Bartłomiej | Będzin | Bieg 5 km | ||||||
221 | Paluch Agnieszka | Mikołów | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
222 | uhorczak Jakub | Będzin | Bieg 5 km | opłacono | |||||
223 | Gilner Mariusz | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
224 | Gajewska Izabela | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
225 | Kuczera-kułaga Magdalena | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
226 | LEWIŃSKA ANNA | KATOWICE | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
227 | Dworaczek Grzegorz | Bytom | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
228 | Kobylanska Magdalena | PIEKARY ŚLĄSKIE | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
229 | Bańkowska Anna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
230 | Chrobak Ania | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
231 | Cebo Katarzyna | Kraków | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
232 | Szwarczyński Michał | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
233 | Wójcik Anna | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
234 | Tomczak Jacek | Gliwice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
235 | Gryma Dagmara | Sosnowiec | Bieg 5 km | opłacono | |||||
236 | Rusek Szymon | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
237 | Ślosorz Lucyna | Katowice | Bieg 5 km | opłacono on-line | |||||
238 | Przekazińska Joanna | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
239 | Przekaziński Patryk | Siemianowice Śląskie | Bieg 5 km | opłacono | |||||
240 | Wanat Katarzyna | Chorzów | Bieg 5 km | opłacono | |||||
kijanki | |||||||||
241 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | Bieg 5 km | kijanki | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21992