Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Małodobry Maciej | Baczków | Polska | Bieg 5 km | Maciej Małodobry GALWCED | opłacono on-line |
2 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
3 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Bieg 5 km | #GrodziecRun | opłacono |
4 | Popczyk Magdalena | Będzin | Polska | Bieg 5 km | Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil | opłacono on-line |
5 | Popczyk Ewa | Będzin | Polska | Marsz NW | Aktywne Kijanki Grodziec | opłacono on-line |
6 | Matysek Emilia | Będzin | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | Zadyszka | opłacono on-line |
7 | Matysek Małgorzata | Będzin | Polska | Bieg 5 km | Zadyszka | opłacono on-line |
8 | Białek Marcin | Będzin | Polska | Bieg 10 km | Zadyszka | opłacono on-line |
9 | Wojas-Chromik Ilona | Będzin | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
10 | Stępień Grzegorz | Będzin | Polska | Bieg 5 km | #GrodziecRun | opłacono on-line |
11 | Duchnowski Adam | Będzin | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
12 | Mądra Nikola | Będzin | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
13 | Rodek Dagmara | Będzin | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
14 | Betka Bartłomiej | Będzin | Polska | Bieg 5 km | ||
15 | uhorczak Jakub | Będzin | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
16 | Skutnik-Borys Agnieszka | Białystok | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
17 | Michalak Teresa | Bielsko-Biała | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
18 | Posłuszna Monika | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
19 | Jackowski Tomasz | Bielsko-Biała | Polska | Marsz NW | SuperPiechurzy | opłacono on-line |
20 | Pikuła Jacek | Bieruń | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
21 | Wójcikiewicz Bernadeta | Bieruń | Polska | Marsz NW | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
22 | Gerycki Łukasz | Bieruń | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
23 | Gerycka Maria | Bieruń | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
24 | Erazmus Michał | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
25 | Piekacz-Erazmus Patrycja | Bieruń | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
26 | Jasiński Krzysztof | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
27 | Białas Bartosz | Brudzowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
28 | Białas Anna | Bytom | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
29 | Dworaczek Nina | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
30 | Kwaśniewska Daria | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
31 | Jasinska Klaudia | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
32 | Ludyga Krystian | Bytom | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
33 | Maniura Iwona | Bytom | Polska | Bieg 5 km | Szombierki Dream Team | opłacono on-line |
34 | Maniura Adam | Bytom | Polska | Marsz NW | Szombierki Dream Team | opłacono on-line |
35 | Patoń Iwona | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
36 | Patoń Piotr | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
37 | Dworaczek Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
38 | Kubiczek Grzegorz | Bytom | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
39 | Fiszer-Kubiczek Aleksandra | Bytom | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
40 | Zychla Grzegorz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | SU 07 | opłacono on-line |
41 | Zychla Łukasz | Bytom | Polska | Bieg 10 km | SU 07 | opłacono on-line |
42 | Szreiber Marlena | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
43 | Zaja Krystian | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
44 | Zaja Bożena | Bytom | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
45 | Gaidas Sebastian | Bytom | Polska | Marsz NW | Aktywni Sucha Góra | opłacono on-line |
46 | Szkaradek Bożena | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
47 | Kryczka Anna | Bytom | Bieg 5 km | DanMar Team | opłacono on-line | |
48 | Zakrzewski Tomasz | Chełmek | Polska | Bieg 5 km | Parkrun Chrzanów | opłacono on-line |
49 | Wieczorek Adam Wieczorek | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | ||
50 | Stochnij Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
51 | Stochnij Karol | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
52 | Szabra Dawid | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
53 | Gliwicka-Wojdakowska Aneta | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
54 | Płaczek Dariusz | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
55 | Płaczek Joanna | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
56 | Bulak Witold | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
57 | Żeliński Marek | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
58 | Milik Dagmara | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | ||
59 | Krzynowek Piotr | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | ||
60 | Marcok Nadia | Chorzów | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | ||
61 | Furtak Monika | Chorzów | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
62 | Malec Daniel | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | DanMar Team | opłacono on-line |
63 | Osman Artur | Chorzów | Bieg 5 km | DanMar Team | opłacono on-line | |
64 | Kukla Patrycja | Chorzów | Bieg 5 km | DanMar Team | opłacono on-line | |
65 | Sosin Kajetan | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
66 | Sosin Sylwia | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
67 | Sosin Adam | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono on-line |
68 | Tatuś Sebastian | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | Seba Lubi Lotać | opłacono on-line |
69 | Tatuś Renata | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
70 | Króliczek Piotr | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
71 | Kulisz Małgorzata | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | Siła jest kobietą | opłacono |
72 | Kulisz Adam | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | W pogoni za duchem | opłacono |
73 | Krężel Michał | Chorzów | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | Katolik Chorzów | opłacono |
74 | Szymborska-Krężel Agnieszka | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
75 | Krężel Tomasz | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
76 | Mazur Damian | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | MK team | opłacono |
77 | Płaczek Justyna | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
78 | Slodczyk Michał | Chorzów | Polska | Marsz NW | "KAROLINKA" | opłacono |
79 | Jaron Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
80 | Bogatzki Marek | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
81 | Szoblik Karol | Chorzów | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono on-line | |
82 | Wiernicka Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
83 | Szoblik Agata | Chorzów | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono on-line | |
84 | Niska Agnieszka | Chorzów | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
85 | Krężel Bartosz | Chorzów | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | Katolik Chorzów | opłacono |
86 | Bubalik-Jarosz Iwona | Chorzów | Polska | Marsz NW | opłacono | |
87 | Bubalik Piotr | Chorzów | Polska | Marsz NW | opłacono | |
88 | Bulak Katarzyna | Chorzów | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
89 | Męczkowska Aleksandra Męczkowska | Chorzów | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
90 | Muskała Mateusz | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | Biegające Bataty | opłacono |
91 | Rusek Szymon | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
92 | Rusek Maria | Chorzów | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
93 | Herman Beata | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | ??? | opłacono on-line |
94 | Wanat Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
95 | Brulińska Wiktoria | Chorzów Batory | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
96 | Sochacki Dariusz | Chorzów Batory | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
97 | Sochacka Iga | Chorzów Batory | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
98 | Żelazko Anna | Chrzanów | Polska | Bieg 10 km | Furia Team | opłacono on-line |
99 | Żelazko Paulina | Chrzanów | Polska | Bieg 5 km | Carbon Silesia Sport | opłacono on-line |
100 | Czyż Michał | Cisownica | Polska | Bieg 10 km | Stowarzyszenie Artyści Uśmiechu | opłacono |
Wyświetleń: 21952