Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
401 | Bagińska Dorota | Sławków | Polska | Marsz NW | Sławkowskie Włóczykije | opłacono |
402 | Duda Anna | Słowik | Polska | Bieg 5 km | #GrodziecRun | opłacono on-line |
403 | Tomza Mariusz | Słowik | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
404 | Ulanowska Aneta | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
405 | Pluciński Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
406 | Plucińska Edyta | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
407 | Pałasz Jacek | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
408 | Pietruszka Przemysław | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
409 | Pietruszka Klaudia | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
410 | Peruń Damian | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
411 | Ziętek Ewa | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
412 | Socha Marek | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
413 | Kolarczyk Kamila | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
414 | Michno Paulina | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
415 | Nurski Piotr | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
416 | Baran Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | Szkoła podstawowa 29 | opłacono on-line |
417 | Mackiewicz Martyna | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | opłacono | |
418 | Dąbrowska Lilianna | Sosnowiec | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono on-line | |
419 | Gilner Mariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
420 | Gilner Izabela | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | TelegilixTeam | opłacono on-line |
421 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | TelegilixTeam | opłacono on-line |
422 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | TelegilixTeam | opłacono on-line |
423 | Wójcik Anna | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
424 | Gryma Dagmara | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
425 | Horbacz Dariusz | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
426 | Redziak Iza | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
427 | Redziak Robert | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
428 | Bielecka Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | Harpagan Beast | opłacono |
429 | Kosmala Sebastian | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | Husaria Race Team | opłacono |
430 | Węgrzyńska Ewa | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | SP 29 Sosnowiec | opłacono on-line |
431 | Kotuliński Tomasz | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | bikehead | opłacono on-line |
432 | Teper Zdzisław | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
433 | Sieczka Robert | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
434 | Sieczka Anna | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
435 | Sieczka Karolina | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
436 | Bajer Grzegorz | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
437 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
438 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | ||
439 | Jurczak Brygida | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | W pogoni za duchem | |
440 | Bernatowicz Anna | Strzelce Opolskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
441 | Piecuch Grzegorz | Studzienice | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
442 | Pawelec Artur | Szczekociny | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
443 | Spyra Kamil | Szymocice | Polska | Bieg 5 km | Spyrowka | opłacono on-line |
444 | Spyra Kasia | Szymocice | Polska | Bieg 5 km | Spyrowka | opłacono on-line |
445 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Polska | Marsz NW | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
446 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
447 | Szczerba Anna | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
448 | Szczerba Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | CROSS Świony | opłacono on-line |
449 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
450 | Sogorska Agnieszka | świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
451 | Lachowicz Marcin | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | ||
452 | Śmiłowska Aneta | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
453 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono on-line | |
454 | Sichma Karol | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
455 | Sichma Kamila | Świętochłowice | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
456 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | Gitfit | opłacono on-line |
457 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
458 | Rost Adam | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
459 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | TS AKS Chorzów | opłacono on-line |
460 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
461 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
462 | Pietryga Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
463 | Grała-Pietryga Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
464 | Pietryga Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
465 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | Chyże Jyże and Rącze Łanie/ NW na luzie | opłacono on-line |
466 | Skrzątek Lucyna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | Chyże Jyże and Rącze Łanie/ NW na luzie i z uśmiechem. | opłacono on-line |
467 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
468 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
469 | Nowak Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
470 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line |
471 | Cieślok Roksana | Trachy | Polska | Bieg 5 km | EPS | opłacono on-line |
472 | Bomba Dorota | Trzebinia | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
473 | Kwiatkowski Tomasz | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
474 | Piątek Sławomir | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Torkol Sp. z o.o. | opłacono on-line |
475 | Koślacz Kamila | Tychy | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
476 | Pompa Adrian | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
477 | Pompa Monika | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
478 | Gajewski Jarek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Fuchs Oil Team | opłacono |
479 | Koziołek Karolina | Tychy | Polska | Marsz NW | K&K team | opłacono |
480 | Krzyżowska Iwona | Tychy | Polska | Marsz NW | K&K Team | opłacono on-line |
481 | Rybczyński Marek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
482 | Szydłowska Agnieszka | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
483 | Blach Paulina | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Namówili mnie | opłacono on-line |
484 | Wolny Henryk | Tychy | Polska | Marsz NW | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
485 | Wazińska Anna | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Team Frun | opłacono on-line |
486 | Waziński Dawid | Tychy | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono on-line | |
487 | Tabor Hania | Tychy | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono on-line | |
488 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
489 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
490 | Ojżanowska-Adamczyk Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
491 | Ojżanowska-Kiełczewska Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
492 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | Sp5 | opłacono on-line |
493 | Giemlik Tadeusz | Tychy | Polska | Bieg 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
494 | Marczyk Kamil | Tychy | Polska | Bieg 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
495 | Bujak Magdalena | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
496 | Wendryński Marcin | Tychy | Polska | Marsz NW | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
497 | Pustułka Łukasz | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
498 | Wolny Leszek | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
499 | Pompa Dariusz | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
500 | Wata Marta | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Wkurw_Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21950