Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bajor Aneta | Żory | Polska | Bieg 10 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | opłacono |
2 | Bajor Hanna | Żory | Polska | Bieg 5 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | opłacono |
3 | Bajor Rafał | Żory | Polska | Bieg 10 km | REBELLION OF FREE RUNNERS | opłacono on-line |
4 | Czekaj Kinga | Zborów | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
5 | Miśkiewicz Andrzej | Zawiercie | Polska | Bieg 10 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
6 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Polska | Bieg 10 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono on-line |
7 | Miśta Ewa | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
8 | Pietrysiak Stefan | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | S.A.S Zabrze | opłacono on-line |
9 | Pieńkowska Wiesława | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
10 | Kluczyńska Honorata | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
11 | Groborz Karolina | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
12 | Pawlik Natalia | Zabrze | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono | |
13 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono | |
14 | Pawlik Katarzyna | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
15 | Zasadzińska Angelika | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
16 | Wilk Dawid | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
17 | Słowik Aleksandra | Zabrze | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | ||
18 | Lerach-Pietrzykowska Anna | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
19 | Pietrzykowski Jakub | Wrocław | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
20 | Szafranowska Agnieszka | Wolin | Polska | Marsz NW | opłacono | |
21 | Leszczyńska Liliana | Wolin | Polska | Marsz NW | opłacono | |
22 | Erazmus Piotr | Wola Miedźna | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono |
23 | Rogóż Stanisław | Wola Kalinowska | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
24 | Rogóż Teresa | Wola Kalinowska | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
25 | Erazmus Maria | Wola | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
26 | Sitko Magdalena | Wojkowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
27 | Sitko Krzysztof Sitko | Wojkowice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
28 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
29 | Sugay Larysa | Warszawa | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
30 | Stolarska Anastasiia | Warszawa | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
31 | Kwiatkowski Tomasz | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
32 | Piątek Sławomir | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Torkol Sp. z o.o. | opłacono on-line |
33 | Koślacz Kamila | Tychy | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
34 | Pompa Adrian | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
35 | Pompa Monika | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
36 | Gajewski Jarek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Fuchs Oil Team | opłacono |
37 | Koziołek Karolina | Tychy | Polska | Marsz NW | K&K team | opłacono |
38 | Krzyżowska Iwona | Tychy | Polska | Marsz NW | K&K Team | opłacono on-line |
39 | Rybczyński Marek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
40 | Szydłowska Agnieszka | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
41 | Blach Paulina | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Namówili mnie | opłacono on-line |
42 | Wolny Henryk | Tychy | Polska | Marsz NW | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
43 | Wazińska Anna | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Team Frun | opłacono on-line |
44 | Waziński Dawid | Tychy | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono on-line | |
45 | Tabor Hania | Tychy | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono on-line | |
46 | Maszczyńska-Skalik Ania | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
47 | Koślacz Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
48 | Ojżanowska-Adamczyk Aleksandra | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
49 | Ojżanowska-Kiełczewska Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
50 | Zabłocki Daniel | Tychy | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | Sp5 | opłacono on-line |
51 | Giemlik Tadeusz | Tychy | Polska | Bieg 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
52 | Marczyk Kamil | Tychy | Polska | Bieg 5 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
53 | Bujak Magdalena | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
54 | Wendryński Marcin | Tychy | Polska | Marsz NW | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
55 | Pustułka Łukasz | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
56 | Wolny Leszek | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
57 | Pompa Dariusz | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
58 | Wata Marta | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Wkurw_Team | opłacono on-line |
59 | Nowak Renata | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
60 | Kuśmierz Iwona | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
61 | Bomba Dorota | Trzebinia | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
62 | Cieślok Roksana | Trachy | Polska | Bieg 5 km | EPS | opłacono on-line |
63 | Skrzątek Lucyna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | Chyże Jyże and Rącze Łanie/ NW na luzie i z uśmiechem. | opłacono on-line |
64 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
65 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
66 | Nowak Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
67 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 10 km | Lecymy Durś | opłacono on-line |
68 | Kirsz Mariola | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
69 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | NORDICUS Strzybnica | opłacono on-line |
70 | Pietryga Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
71 | Grała-Pietryga Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
72 | Pietryga Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | TriDivision Triathlon Team | opłacono on-line |
73 | Skrzątek Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | Chyże Jyże and Rącze Łanie/ NW na luzie | opłacono on-line |
74 | Śmiłowska Aneta | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
75 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono on-line | |
76 | Sichma Karol | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
77 | Sichma Kamila | Świętochłowice | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
78 | Smolik Sławomir | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | Gitfit | opłacono on-line |
79 | Kozłowska Bożena | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
80 | Rost Adam | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
81 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | TS AKS Chorzów | opłacono on-line |
82 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Polska | Marsz NW | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
83 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
84 | Szczerba Anna | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
85 | Szczerba Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | CROSS Świony | opłacono on-line |
86 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
87 | Sogorska Agnieszka | świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
88 | Lachowicz Marcin | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | ||
89 | Spyra Kamil | Szymocice | Polska | Bieg 5 km | Spyrowka | opłacono on-line |
90 | Spyra Kasia | Szymocice | Polska | Bieg 5 km | Spyrowka | opłacono on-line |
91 | Pawelec Artur | Szczekociny | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
92 | Piecuch Grzegorz | Studzienice | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
93 | Bernatowicz Anna | Strzelce Opolskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
94 | Ulanowska Aneta | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
95 | Pluciński Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
96 | Plucińska Edyta | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
97 | Pałasz Jacek | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
98 | Pietruszka Przemysław | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
99 | Pietruszka Klaudia | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
100 | Peruń Damian | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 21983