Wirtualna Aktywność Walentynkowa 2021

Regulamin Wirtualnego Biegu Walentynkowego 2021

Organizatorzy

Dawid Bieńkowski

First Malbork Team

Stowarzyszenie DzierzgońTeam

Cel zawodów:

• zachęcenie do okazywania uczuć na sportowo

• zachęcenie do wspólnego spędzania czasu w okresie walentynek

• Upowszechnianie biegania wirtualnego 

• Promocja aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia

• Umożliwienie biegaczom współzawodnictwa

 

 

TERMIN I MIEJSCE:

• Aktywność fizyczna ze względu na swoją formułę będzie realizowana przez uczestników w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie… .

•Bieg odbędzie się w wyznaczonym terminie CZYLI OD WALENTYNEK 14.02.2021-18.02.2021 .

Oznacza to, że dystans można przebiec jednorazowo w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym, albo na raty przez kilka dni. ZASADY UCZESTNICTWA :

• Biegacze zobowiązują się przebyć symboliczne dystanse (do wyboru): co najmniej 100 metrów, 10,000 kilometrów lub 100,100 kilometrów. Oczywiście można więcej.;)

• Wirtualna aktywność ma charakter towarzyski. Wszystkie jego zasady mają charakter dżentelmeński, co oznacza że nikt nikomu nie będzie patrzył na ręce .

• Aktywność fizyczna ma charakter wirtualny. Co oznacza, że każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę, dystans lub ćwiczenie które bedzie wykonywał .

• Wirtualna aktywność odbędzie się w ww wyznaczonym terminie.

Oznacza to, że aktywność fizyczna można wykonać jednorazowo w którykolwiek dzień we wskazanym przedziale czasowym, albo na raty przez kilka dni.

• Posługujemy się określeniem bieg, ale wybrany dystans można także pokonać marszem, przodem, tyłem, bokiem, turlając się, pełzając , przejechać na rowerze, wózku inwalidzkim, przepłynąć, oraz przebyć innymi metodami poruszania się przy wykorzystaniu siły własnych mięśni.

••Uczestnik zobowiązują się wykonać jaka kolwiek aktywnośc fizyczna,sam sobie wybierzę jaka chce .

• W Aktywności fizycznej mogą brać udział osoby pełnoletnie, które wniosły opłatę startową oraz osoby, które nie wniosły opłaty lecz dla nich, nie będzie wysyłany medal pamiątkowy.

• Dzieci i młodzież mogą startować pod opieką osób dorosłych.

• Zgłoszenia oraz opłaty osób niepełnoletnich mogą być realizowane tylko przez ich opiekunów.

• Po ukończeniu aktywności fizycznej uczestnicy proszeni są o przesłanie screenów logów lub zdjęć z aktywności na adres emaila lub na Facebooka: Organizatora : Fb- Dawid Bieńkowski /// First Malbork Team dawidxe123@wp.pl z dopiskiem“WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ WALENTYNKOWA 2021 “ Opłatę Startową : Wpłacać można na : Dawid Bieńkowski NR KONTA BANKOWEGO: 97 8310 0002 0011 3641 3000 0010 z dopiskiem "WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ WALENTNKOWA 2021 ” Imię i Nazwisko Uczestnika !!!

ZOBOWIĄZANIA ORGANIZATORA:

• Organizator zobowiązuje się w terminie 7/14 dni od przyjścia medalu z produkcji dostarczyc pamiątkowy medal na podany adres uczesnika POSTANOWIENIE KOŃCOWE :

POLITYKA PRYWATNOŚCI:

Dane osobowe Uczestników dokonujących rejestracji przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz. 1781) Przekazanie danych osobowych uczestników jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w Biegu oraz Marszu NW. Uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania i usuwania, jak i złożenia sprzeciwu co do ich dalszego przetwarzania przez Organizatora.

2. Dane osobowe Uczestników umieszczone w zgłoszeniu mogą być przetwarzane: GRUPA FIRST MALBORK TEAM ul.Aleja Wojska Polskiego 477B/7 82-200 Malbork

• w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW,

• w celu przyszłych działań marketingowych dotyczących działalności, produktów i usług Organizatora oraz podmiotów z nim powiązanych zgodnie z z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2019, poz 1781)

3. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom informacji handlowych i marketingowych od podmiotów powiązanych z Organizatorem. Uczestnik upoważnia Organizatora do przetwarzania danych osobowych na przekazywanie Uczestnikowi za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności na wskazany adres e-mail i/lub nr telefonu, informacji handlowych zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

4. Organizator zastrzega sobie prawo do wysyłania Uczestnikom w dowolnym czasie wiadomości w zakresie prowadzenia i realizacji Biegu oraz Marszu NW i funkcjonowania Strony internetowej (przypomnienia, komunikaty systemowe, powiadomienia techniczne, ważne ogłoszenia). Dane osobowe Uczestnika będą wykorzystywane w celu informowania Uczestnika o przyszłych imprezach Organizatora, a także do wewnętrznych potrzeb administracyjnych i analitycznych.

5. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa zbiór danych osobowych i jego przetwarzanie zgłoszone są do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

6. Na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące Polityki Prywatności oraz zasad korzystania ze strony internetowej odpowiada Organizator. Dane kontaktowe udostępnione są na stronie internetowej.

Z POWAŻANIEM ORGANIZATOR :

DAWID BIEŃKOWSKI

GRUPA BIEGACZY FIRST MALBORK TEAM

Stowarzyszenie Dzierzgoń Team

Wyświetleń: 2991

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ