Wirtualny Bieg Flagi

Wirtualny Bieg Flagi

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub forma dystans czas Dyplom
1 ADAMOWICZ ANDRZEJ ŁÓDŹ bieg 4,24 km 00:54:57 pobierz
38 BOGALECKI MAREK STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM bieg 5 km 00:31:32 pobierz
52 BORKOWSKI LESZEK GRABIANÓW NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD bieg 10,95 km 01:25:05 pobierz
21 CAŁKA PAWEŁ WARSZAWA METRO WARSZAWSKIE bieg 9,08 km 00:55:18 pobierz
44 CHOJNOWSKI REMIGIUSZ GRUDZIĄDZ CZESIO TEAM bieg 4,07 km 00:22:12 pobierz
2 DAWIDOWSKI ŁUKASZ GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY rower 80 km 02:30:00 pobierz
22 GRUSZCZYŃSKA ELŻBIETA JAROCIN bieżnia 5 km 00:28:46 pobierz
29 HANAK RAFAŁ PSARY WETERANI RP, OPP KATOWICE bieg 5 km 00:28:45 pobierz
4 JALOWSKI JAROSŁAW OPOLE bieg 13,02 km 01:23:29 pobierz
19 JANIKOWSKI PRZEMYSŁAW PINCZYN bieg 7 km 00:46:53 pobierz
23 JEŻYK KRZYSZTOF GLIWICE bieg 5,02 km 00:33:59 pobierz
24 KALENDA GRZEGORZ RYWAŁD MERCHANT HOUSE TRANSPORT bieg 3,22 km 00:18:19 pobierz
31 KAPUŚNIAK-KRUPA ROBERT LUBAŃ bieg 36,16 km 04:34:51 pobierz
63 KARPOSIUK PAWEŁ WROCŁAW bieg 5,02 km 00:28:57 pobierz
45 KICIA ARKADIUSZ KATOWICE bieg 5,03 km 00:31:46 pobierz
42 KLARKOWSKI JAKUB GDAŃSK bieg 5 km 00:29:04 pobierz
32 KOWAL KRZYSZTOF KOWAL 57-300 KŁODZKO KROKUSOWA 3 bieg 5,9 km 00:40:14 pobierz
57 KOWALSKA KLAUDIA NOWY SĄCZ bieg 5,32 km 00:31:47 pobierz
6 KRYSIEWICZ MARIUSZ BRODNICA bieg 19,54 km 02:21:41 pobierz
46 KUBICKI ŁUKASZ IWONICZ ZDRÓJ bieżnia 10,03 km 00:54:17 pobierz
20 KULCZYCKI JAN GDAŃSK NW 5 km 01:07:14 pobierz
47 KULIKOWSKI PAWEŁ SOPOT rower 15,58 km 01:05:45 pobierz
7 ŁĄCZYŃSKI TOMASZ SZAMOTUŁY FC SZAMOTUŁY bieg 5,24 km 00:29:36 pobierz
58 MALINOWSKA KINGA KOMORNIKI MY LIFE MY WAY bieg 4,97 km 01:09:59 pobierz
59 MALINOWSKI MARCIN KOMORNIKI bieg 10 km 00:51:14 pobierz
8 MALUCHNIK MAREK NASIELSK GARA bieg 5,11 km 00:26:12 pobierz
15 MARCINKOWKI RAFAL GDANSK bieg 2,02 km 00:10:48 pobierz
40 MICHALSKI BARTOSZ DĄBROWA marsz 7,2 km 01:33:09 pobierz
48 MIRASZEWSKI MARIUSZ GRUDZIĄDZ CZESIO TEAM bieg 4,02 km 00:28:31 pobierz
49 MIROS EDYTA EMÓW EMÓW TEAM bieg 5,11 km 00:33:52 pobierz
26 MONTEWKA PAULINA ELBLĄG MND-NE bieg 5,03 km 00:30:53 pobierz
41 PADIAS PAWEŁ GDYNIA MORSKI KLUB SENIORÓW LOTNICTWA bieg 5,64 km 00:45:06 pobierz
9 PISAŃSKI PIOTR RUMIA bieg 5,69 km 01:06:52 pobierz
33 PUFUND ARKADIUSZ REDA rower 48,28 km 03:42:39 pobierz
16 RADOMSKI MARCIN TORUŃ bieg 5,27 km 00:26:44 pobierz
17 RAKOWSKA-MOCZADŁO EWA OSTRÓW MAZOWIECKA PYZA NA POLSKICH DRÓŻKACH rower 24,21 km 01:30:47 pobierz
27 RYNG ANNA PIEŃKÓWKO 28 bieg 11,30 km pobierz
51 SAMBURSKI TOMASZ SKIERNIEWICE JW 1889 / OSP SAMICE bieg 11,01 km 00:52:33 pobierz
10 SIKOŃ-ŁATKA MARTA KISEWO 12 , 84-218 ŁĘCZYCE marsz 2 km 00:20:00 pobierz
43 SOCHAL MARIOLA BRODNICA bieg 5,54 km 00:34:00 pobierz
11 SZYBURSKA IZABELLA BRODNICA bieg 8,1 km 00:49:08 pobierz
34 SZYMCZAK BEATA GDAŃSK bieg 5,89 km 00:51:10 pobierz
50 SZYSZKA RADOSŁAW BYDGOSZCZ bieg 13,55 km 01:08:19 pobierz
35 TOMASZEWSKI JAROSŁAW GDYNIA bieg 13,91 km 01:20:13 pobierz
36 WAGNER ANDRZEJ BYTÓW bieg 7,43 km 00:43:46 pobierz
13 WILCZEWSKI BOGDAN GDYNIA bieg 4,44 km 00:28:57 pobierz
28 WILK DARIUSZ MARKI NW 16,14 km 02:22:11 pobierz
62 WOŹNIAK-DOMINIK KAMILA STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W STAROGARDZIE GDAŃSKIM bieg 4,01 km 00:23:54 pobierz
14 WÓJCISZYN MATEUSZ REDA bieg 10,01 km 00:58:21 pobierz
37 WYSOCKA ANETA GDYNIA bieg 2,25 km 00:10:56 pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ