Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#MyślęWięcBiegnę | |||||||||
1 | Krajewski Mateusz | Brzozówka | 1963 metry | #MyślęWięcBiegnę | opłacono | ||||
2 | Jabłoński Jakub Jabłoński | Dobrzejewice | 1963 metry | #MyślęWięcBiegnę | opłacono | ||||
3 | Pawłowski Kacper | Włocławek | 1963 metry młodzież | #MyślęWięcBiegnę | opłacono | ||||
------------- | |||||||||
4 | Marek Henryk | Warszawa | 10km (65+) | ------------- | opłacono | ||||
5 | Drożdżewska Paulina | Włocławek | 1963 metry | ------------- | opłacono | ||||
----------------------- | |||||||||
6 | Frydrych Bożena | Warszawa | 10km | ----------------------- | opłacono | ||||
8.K-PBOT | |||||||||
7 | Kaczorowska Magdalena | Jastrzębie | 1963 metry | 8.K-PBOT | opłacono | ||||
8 | Stanowski Stanisław | Włocławek | 10km | 8.K-PBOT | opłacono | ||||
9 | Gotłasz Łukasz | Wloclawek | 10km | 8.K-PBOT | opłacono | ||||
10 | Dejewski Arkadiusz | Toruń | 10km | 8.K-PBOT | opłacono | ||||
8K-PBOT | |||||||||
11 | Ziarniecka Aneta Ziarniecka | Inowroclaw | 10km | 8K-PBOT | opłacono | ||||
12 | Malinowska Katarzyna | Gniewkowo | 10km | 8K-PBOT | opłacono | ||||
AKT1 | |||||||||
13 | Szafrańska Karolina | Włocławek | 10km | AKT1 | opłacono | ||||
ANWILTEAM | |||||||||
14 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
15 | Chyliński Radosław | Włocławek | 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
16 | Darga-Miziołek Paulina | Włocławek | 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
17 | Figas Paweł | Włocławek | 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
18 | Żabiński Radosław | Włocławek | 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
19 | Kaniewski Artur | Włocławek | 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
20 | Prośniak Wiktor | Włocławek | 10km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
ANWILTEAM | |||||||||
21 | Trzciński Mariusz | Włocławek | Marsz NW - 5km | ANWILTEAM | opłacono | ||||
Anwilteam | |||||||||
22 | Kowalkowski Paweł | Gostynin | 10km | Anwilteam | opłacono | ||||
23 | Spychalski Tomasz | Koneck | 10km | Anwilteam | opłacono | ||||
24 | Widzisz Krzysztof | Włocławek | 10km | Anwilteam | opłacono | ||||
25 | Braun Zbigniew Braun | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | Anwilteam | opłacono | ||||
26 | Stawicki Mariusz | Włocławek | 10km | Anwilteam | opłacono | ||||
BBG-PROJEKT | |||||||||
27 | Bąbiński Bartłomiej | Włocławek | 10km | BBG-PROJEKT | opłacono | ||||
BBKTS | |||||||||
28 | German Zofia | Leszno | 10km | BBKTS | |||||
BILNO | |||||||||
29 | Tomasik Grzegorz | Włocławek | 10km | BILNO | opłacono | ||||
BTL LOGITIK | |||||||||
30 | Braun Aneta | Włocławek | Marsz NW - 5km | BTL LOGITIK | opłacono | ||||
Basket Włocławek | |||||||||
31 | KOŁTUN MATEUSZ | WŁOCŁAWEK | 1963 metry młodzież | Basket Włocławek | opłacono | ||||
Biegaj z Dymkiem | |||||||||
32 | Mosakowski Marcin | Płock | 10km | Biegaj z Dymkiem | |||||
Brothers Team | |||||||||
33 | Waszak Sebastian | Włocławek | 10km | Brothers Team | |||||
Ford Auto Styl Włocławek | |||||||||
34 | Torzewski Roman | Boniewo | 10km | Ford Auto Styl Włocławek | opłacono | ||||
Fuck the PESEL | |||||||||
35 | Morawska Katarzyna | Włocławek | 10km | Fuck the PESEL | opłacono | ||||
36 | Plata Agnieszka | Włocławek | 10km | Fuck the PESEL | opłacono | ||||
37 | Grabowska Beata | Włocławek | 10km | Fuck the PESEL | opłacono | ||||
38 | Stankiewicz Ilona | włocławek | 10km | Fuck the PESEL | opłacono | ||||
IG: dawid_na_pierwszym_km | |||||||||
39 | Kłosowski Dawid | Włocławek | 10km | IG: dawid_na_pierwszym_km | |||||
IG: tomacha2001 | |||||||||
40 | Kwasek Tomasz | WŁOCŁAWEK | 1963 metry | IG: tomacha2001 | opłacono | ||||
IRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEK | |||||||||
41 | POPEK MACIEJ | WŁOCŁAWEK | 10km | IRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEK | |||||
JS 4051 Włocławek | |||||||||
42 | Lewandowska Ola | Płomiany | 10km | JS 4051 Włocławek | |||||
Js 4051 Włocławek | |||||||||
43 | Koniczyński Patryk | Włocławek | 10km | Js 4051 Włocławek | opłacono | ||||
44 | Zieliński Mateusz | Włocławek | 10km | Js 4051 Włocławek | |||||
Js 4051 Włocławek | |||||||||
45 | Żakowska Klaudia | Włocławek | 10km | Js 4051 Włocławek | |||||
46 | Kurlapska Wiktoria | Wieniec | 10km | Js 4051 Włocławek | |||||
47 | Wójcik Krzysztof | Toruń | 10km | Js 4051 Włocławek | opłacono | ||||
48 | Daroszewski Patryk | Włocławek | 10km | Js 4051 Włocławek | |||||
KB LECH RYPIN | |||||||||
49 | KASZUBSKI MARCIN | OSTROWITE | 10km | KB LECH RYPIN | opłacono | ||||
Kłodawa biega | |||||||||
50 | Grodomiński Hubert | Kłodawa | 10km | Kłodawa biega | opłacono | ||||
LKS Vectra Włocławek | |||||||||
51 | Pietrzak Michał | Wloclawek | 1963 metry młodzież | LKS Vectra Włocławek | opłacono | ||||
LMK. | |||||||||
52 | Górska Jowita | Włocławek | 1963 metry młodzież | LMK. | opłacono | ||||
Lubraniec TEAM | |||||||||
53 | Zufla Grzegorz | Włocławek | 10km | Lubraniec TEAM | opłacono | ||||
Lubraniec Team | |||||||||
54 | Radziwonka Mariusz | Lubraniec | 10km | Lubraniec Team | opłacono | ||||
Lumac WTR Włocławek | |||||||||
55 | KWIATKOWSKI Czarek | Kowal | 10km | Lumac WTR Włocławek | opłacono | ||||
Marcel Team | |||||||||
56 | Chrapkowski Marcel | Włocławek | 10km | Marcel Team | opłacono | ||||
57 | Dwojaczna-Chrapkowska Anna | Włocławek | 10km | Marcel Team | opłacono | ||||
NIW-CRSO | |||||||||
58 | Kołucki Stefan | Warszawa | 10km | NIW-CRSO | opłacono | ||||
NW CZŁAPSKI TEAM | |||||||||
59 | RADOMSKI Marcin | Płock | Marsz NW - 5km | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono | ||||
OSP Krzewie | |||||||||
60 | Piotrowski Damian | Krzewie | 10km | OSP Krzewie | opłacono | ||||
OSP POGRODZIE | |||||||||
61 | Ślęzak Adam | Elbląg | Marsz NW - 5km | OSP POGRODZIE | |||||
Orlen Running Team | |||||||||
62 | Sobczak Grzegorz | Włocławek | 10km | Orlen Running Team | opłacono | ||||
Parakulos Kowal | |||||||||
63 | Gdańska Aneta | Kowal | Marsz NW - 5km | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
Parkrun Słodowo Włocławek | |||||||||
64 | Błaszak Piotr | Włocławek | 10km | Parkrun Słodowo Włocławek | opłacono | ||||
Parkrun Słodowo Włocławek | |||||||||
65 | Seroczyńska Ewa | Włocławek | 10km | Parkrun Słodowo Włocławek | opłacono | ||||
66 | Błaszak Urszula | Włocławek | 10km | Parkrun Słodowo Włocławek | opłacono | ||||
Południe Włocławek | |||||||||
67 | gajewski maciej | Włocławek | 10km | Południe Włocławek | |||||
Pulp Fiction | |||||||||
68 | Sołtysiński Marcin | Włocławek | 10km | Pulp Fiction | opłacono | ||||
Płock Biega No Age Limit | |||||||||
69 | KUREK KRZYSZTOF | Płock | 10km | Płock Biega No Age Limit | opłacono | ||||
SPC | |||||||||
70 | Wojtanis Magdalena | Toruń | 1963 metry | SPC | opłacono | ||||
SP Sadlno | |||||||||
71 | Tokarski Witold | Piotrków Kujawski | 1963 metry młodzież | SP Sadlno | opłacono | ||||
Serce Nordica Włocławek | |||||||||
72 | KRIGER ROMAN | PAPOWO TORUŃSKIE | Marsz NW - 5km | Serce Nordica Włocławek | opłacono | ||||
Sp.nr 22 | |||||||||
73 | Olejnik Mateusz | WŁOCŁAWEK | 1963 metry młodzież | Sp.nr 22 | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 20 | |||||||||
74 | Mistera Szymon | Włocławeek | 1963 metry młodzież | Szkoła Podstawowa nr 20 | opłacono | ||||
TBChL | |||||||||
75 | Prochno Piotr Prochno | Włocławek | 10km | TBChL | opłacono | ||||
TĘCZOWA KRAINA | |||||||||
76 | Osiński Piotr | Włocławek | 10km | TĘCZOWA KRAINA | opłacono | ||||
UKS Cyprianka | |||||||||
77 | Jetter Piotr | Fabianki | 10km | UKS Cyprianka | opłacono | ||||
78 | Jetter Elżbieta | Fabianki | 1963 metry | UKS Cyprianka | opłacono | ||||
79 | Kamińska Wiktoria | Rumunki Witkowskie | 1963 metry młodzież | UKS Cyprianka | opłacono | ||||
80 | Kamińska Zuzanna | Rumunki Witkowskie | 1963 metry młodzież | UKS Cyprianka | opłacono | ||||
81 | Krasińska Natalia | Szpetal Górny | 1963 metry młodzież | UKS Cyprianka | opłacono | ||||
Uniwersytet Gdański | |||||||||
82 | Zielmachowicz Dominik | Włocławek | 1963 metry | Uniwersytet Gdański | opłacono | ||||
WKB MARATOŃCZYK | |||||||||
83 | Wypijewski Jerzy | Wloclawek | 10km WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK | opłacono | ||||
84 | Rychlewski Krzysztof | Zwartendijk Monster | 10km WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK | opłacono | ||||
85 | Kołtun Jarosław | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK | opłacono | ||||
86 | Kołtun Sylwia | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK | opłacono | ||||
87 | Jarzęcki Sławomir | Marianki | 10km WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK | opłacono | ||||
WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | |||||||||
88 | Jaśkiewicz Rafał | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | opłacono | ||||
WKB MARATOŃCZYK Włocławek | |||||||||
89 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | 10km WKB Maratończyk | WKB MARATOŃCZYK Włocławek | opłacono | ||||
WKB Maratończyk | |||||||||
90 | Casimiro Fabian | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk | |||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
91 | Jasiński Sylwester | Lipno | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
92 | Kozłowski Robert | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
93 | Kunecki Dariusz | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
94 | Piasecki krzysztof | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
95 | Michalska Martyna | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
96 | Bińczarski Patryk | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
97 | Ściślewski Rafał | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
98 | Ćwikilńska Karolina | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
99 | Szymański Marcin | Bobrowniki | 1963 metry | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
100 | Pasternak Marcin | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
101 | PASTERNAK ROBERT | WŁOCŁAWEK | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
102 | gronkowski andrzej | wloclawek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
103 | Nowacka Agata | Wloclawek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
104 | uzarska Sylwia | Bobrowniki | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
105 | Krzemiński Mariusz | LUBIN | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | |||||
106 | Grudziński Maciej | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
107 | PROKOPOWICZ Nił | WŁOCŁAWEK | 10km (65+) | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
WKB Maratończyk Włocławek | |||||||||
108 | Gomulak Jan | Lubanie | 10km WKB Maratończyk | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
109 | Rutkowska Elżbieta | Włocławek | 1963 metry | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono | ||||
Wika Polska | |||||||||
110 | Popłonkowski Paweł | Włocławek | 10km | Wika Polska | opłacono | ||||
Włocławek Triathlon Team | |||||||||
111 | Kochman Paweł | Włocławek | 10km | Włocławek Triathlon Team | opłacono | ||||
Włóczykija Waganiec | |||||||||
112 | Karbowiak Marek | Kaźmierzyn 15 | Marsz NW - 5km | Włóczykija Waganiec | opłacono | ||||
113 | Szczęsna Regina | Kaźmierzyn | Marsz NW - 5km (65+) | Włóczykija Waganiec | opłacono | ||||
ZS Kowal | |||||||||
114 | Zbonikowski Marcin | Kowal | 1963 metry | ZS Kowal | opłacono | ||||
115 | Szmajda Weronika | Filipki | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
116 | Brzezińska Justyna | Świątkowice | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
117 | Zeman Gracjan | Bzówki | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
118 | Szkopińska Weronika | Zaborów Nowy | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
119 | Markiewicz Klaudia | Bilno | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
120 | Wojciechowska Amelia | Kajew | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
121 | Wichlińska Weronika | Baruchowo | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
122 | Pawlak Damian | Ostrowy Cukrownia | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
123 | Górska Agnieszka | Stare Gagawy | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
124 | Jędrzejczak Alicja | Huta Nowa | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
125 | Wiśniewska Julia | Skrzynki | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
126 | Michalak Kacper | Zieleniec | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
127 | Barczak Artur | Kowal | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
128 | Sokół Michał | Grodztwo | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
129 | Złotowski Krystian | Górki Drugie | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
130 | Mańkowski Kacper | Grodztwo | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
131 | Flaszak Dawid | Ostrowy | 1963 metry | ZS Kowal | opłacono | ||||
132 | Grzelak Paulina | Stępka | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
133 | Kurantkiewicz Kamil | Kajew | 1963 metry młodzież | ZS Kowal | opłacono | ||||
Zespół szkół elektrycznych we Włocławek | |||||||||
134 | Pawłowski Jakub | Włocławek | 1963 metry | Zespół szkół elektrycznych we Włocławek | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
135 | Mazerski Jarosław | Toruń | 10km | opłacono | |||||
136 | Maroszek Łukasz | Wieniec | 1963 metry | opłacono | |||||
137 | Degner Damian | PŁOCK | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
138 | Walczak Sebastian | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
139 | Binger Aneta | Sępólno Krajeńskie | Marsz NW - 5km | ||||||
140 | Winiarek Ilona | Płock | 1963 metry | ||||||
141 | Drożdżewski Janusz | Włocławek | 1963 metry | opłacono | |||||
142 | Masłowska Marlena | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
143 | Tokarski Damian | Piotrków Kujawski | 10km | opłacono | |||||
144 | Hawryś Erwin | Mińsk Mazowiecki | 10km | ||||||
145 | Tokarska Aneta | Piotrków Kujawski | 10km | opłacono | |||||
146 | Skibiński Adam | Lubień Kujawski | 10km | opłacono | |||||
147 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
148 | Mroczyński Marek | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
149 | Miłkowska Aneta | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
150 | Dębicki Dariusz | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
151 | Czarnecka Karolina | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
152 | Bińczarski Mikołaj | Włocławek | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
153 | Bińczarska Maria | Włocławek | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
154 | Bińczarska Monika | Włocławek | 10km WKB Maratończyk | opłacono | |||||
155 | Wesołowska Katarzyna | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
156 | Wesołowski Krzysztof | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
157 | Jankowski Jarosław | Mysłakowo 14 | 10km | opłacono | |||||
158 | Wilmański Dariusz | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
159 | Goździecki Marcin | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
160 | Goździecki Hubert | Włocławek | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
161 | Bombalicki Wojciech | Skępe | 10km | opłacono | |||||
162 | Kamińska Monika | Rumunki Witkowskie | 1963 metry | opłacono | |||||
163 | Roszak Sylwester | Redecz Krukowy | 10km | opłacono | |||||
164 | Brylski Zbigniew | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
165 | Kowalski Jacek | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
166 | Gliszczyński Rafał | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
167 | Gliszczyńska Monika | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
168 | Gliszczyński Dawid | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
169 | Sieczka Paweł | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
170 | Górski Arkadiusz | włocławek | 10km WKB Maratończyk | opłacono | |||||
171 | Kaczmarek Monika | Włocławek | 10km | ||||||
172 | OLEJNIK MARIUSZ | WŁOCŁAWEK | 1963 metry | opłacono | |||||
173 | Szyjkowska Justyna | Czerskie Rumunki | 10km | ||||||
174 | Grudowski Łukasz | Zgłowiączka | 1963 metry | opłacono | |||||
175 | Grudowska Marta | Zgłowiączka | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
176 | Grudowski Cezary | Zgłowiączka | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
177 | Radaczewski Hubert | Zgłowiączka | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
178 | Milak Arek | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
179 | Peplińska Nina | Włocławek | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
180 | Gdański Jakub | Kowal | 1963 metry | opłacono | |||||
181 | Gdański Hubert | Kowal | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
182 | Karpiński Maciej | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
183 | Włodarczyk Monika | Włocławek | 1963 metry | opłacono | |||||
184 | Sobczak Małgorzata | Brześć Kujawski | 10km | ||||||
185 | Błaszczak Stanisław | Skępe | 10km (65+) | opłacono | |||||
186 | Sulej Konrad Sulej | Wloclawek | 10km | ||||||
187 | Lewandowski Wojciech | Lipno | 10km (65+) | opłacono | |||||
188 | Pilip Wojciech | Włocławek | 1963 metry | opłacono | |||||
189 | Pilip Aneta | Włocławek | 1963 metry | opłacono | |||||
190 | Szałajski Sebastian | Kowal | 1963 metry | opłacono | |||||
191 | Szczepańska Izabela | Kowal | 1963 metry | opłacono | |||||
192 | Gołębiewski Bartosz | Kowal | 1963 metry | opłacono | |||||
193 | Zeman Michał | Kowal | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
194 | Wesołowska Joanna | Ossówka | 10km | ||||||
195 | Paluch Aleksandra | Włocławek | 1963 metry | opłacono | |||||
196 | Paluch Henryk | Włocławek | 1963 metry | opłacono | |||||
197 | Makowski Krzysztof | Włocławek | 10km | ||||||
198 | Balcerak Klaudia | Bodzia | 1963 metry | opłacono | |||||
199 | Balcerak Jacek | Bodzia | 1963 metry | opłacono | |||||
200 | Bączek Lidia | Osięciny | 1963 metry | opłacono | |||||
201 | Wiśniewska Justyna | Stary Bógpomóż | 10km | opłacono | |||||
202 | Brzeziński Marcin | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
203 | Zawiślańska Oktawia | Włocławek | 10km | ||||||
204 | Bajorek Piotr | 87-300 Brodnica | 10km | ||||||
205 | Sroka Monika | Choceń | 10km | ||||||
206 | Grzegorzewska Anna | Bobrowniki | 1963 metry | opłacono | |||||
207 | Jarzęcka Aneta | Marianki | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
208 | Gęsicka Iwona | Popowo | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
209 | Stasiaczyk Sandra | Wichowo | 1963 metry | opłacono | |||||
210 | Dankowska Karolina | Nasiegniewo | 1963 metry | opłacono | |||||
211 | Żółtowska-Reniecka Violetta | Szpetal Górny | 1963 metry | opłacono | |||||
212 | Balcerak Monika | Ludwinowo | 10km | opłacono | |||||
213 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | 1963 metry (po 65 r.ż.) | opłacono | |||||
214 | Kruszyński Wojciech | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
215 | Wróblewski Marcin | Włocławek | 10km | ||||||
216 | Zawadzki Marek | Reading | 10km | opłacono | |||||
217 | Lewandowski Robert | Lipno | 1963 metry | opłacono | |||||
218 | LEWANDOWSKI ALAN | LIPNO | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
219 | Olek Rafał | Olsztyn | 1963 metry | ||||||
220 | Zaborowska Danuta | Włocławek | Marsz NW - 5km | ||||||
221 | Sztenderewicz Renata Sztenderewicz | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
222 | Woźniak Krzysztof | Wola Skarbkowa | 10km | opłacono | |||||
223 | Brudnicka Beata | Gostynin | Marsz NW - 5km | ||||||
224 | Brudnicka Beata | Gostynin | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
225 | Maciejewski Łukasz | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
226 | Klimek Magdalena | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
227 | Wojtowicz Karolina | Toruń | 10km | opłacono | |||||
228 | Wiśniewski Jacek | Lubień Kujawski | 10km | ||||||
229 | Piwoński Zbigniew | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
230 | Kujawa Grażyna Kujawa | Nowy Zbrachlin | Marsz NW - 5km | opłacono | |||||
231 | Goszczyński Kamil | Płock | 1963 metry | opłacono | |||||
232 | Wojtowicz Małgorzata | Toruń | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
233 | Wojtowicz Magdalena | Toruń | 1963 metry młodzież | opłacono | |||||
234 | Wojtowicz Wojciech | Toruń | 10km | opłacono | |||||
235 | Masłowski ANDRZEJ | Włocławek | 10km | opłacono | |||||
236 | Stempczyński Robert | Włocławek | Marsz NW - 5km | ||||||
Łódzka Szkoła Nordic Walking | |||||||||
237 | Stupnowicz Przemysław | Łódź | Marsz NW - 5km | Łódzka Szkoła Nordic Walking |
Wyświetleń: 24989