Dzika Rospuda Ultra Trial  2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kupaj Romuald Bartoszyce 25 KM Endorfiny opłacono on-line
2 Interewicz Radosław Ełk 50 KM opłacono on-line
3 Czaplińska Wioletta Ostrołęka 25 KM opłacono on-line
4 Czapliński Michał Ostrołęka 50 KM opłacono on-line
5 Sztabinski Wojciech Frącki 25 KM Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono on-line
6 Budnicki Andrzej Białystok 50 KM Biegunka opłacono on-line
7 Perzankowski Krzysztof Skierniewice 25 KM opłacono on-line
8 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO 25 KM BBL GIŻYCKO opłacono on-line
9 Rybałtowski Mirosław Kleosin 50 KM Spartanie Dzieciom opłacono on-line
10 Perkowski Aleksander Sokółka 12 KM opłacono on-line
11 Wysocka Magdalena Pacółtowo 50 KM PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
12 Grabowicz Mirosław Sokółka 50 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono on-line
13 Piotrowska Julita Ciasne 12 KM opłacono on-line
14 Bartosz Robert Suwałki 50 KM opłacono on-line
15 Maksimowski Krzysztof Augustów 50 KM opłacono on-line
16 Zdunek Józef Szczytno 50 KM Klub Biegacza Jurund Szczytno opłacono on-line
17 Dudek Krzysztof Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
18 Święczkowska Marzanna Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
19 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej opłacono on-line
20 Dawidejt Paweł Augustów 25 KM AGR Podlasie opłacono on-line
21 Hamrol MAŁGORZATA Kaźmierz 12 KM Sportowy Kaźmierz opłacono on-line
22 Garbowski Rafał Białystok 12 KM będzie drugi raz opłacono on-line
23 Stypułkowska Katarzyna Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
24 Stypułkowski Krzysztof Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
25 Mirosław-Dolecka Iwona Warszawa 12 KM Virtual Runner Club opłacono on-line
26 Falkowska Iwona Białystok 12 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
27 Kopania Kamil Warszawa 50 KM K.S Tęcza opłacono on-line
28 Jaworowska Magdalena Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
29 Kaczanowska Sylwia Białystok 12 KM opłacono on-line
30 Kaczanowski Paweł Białystok 12 KM opłacono on-line
31 Dziedziul Anna Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
32 Dziedziul Łukasz Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
33 Stankiewicz Krzysztof Zielonka 50 KM Lechici Zielonka opłacono on-line
34 Żebrowska Beata Ostrołęka 25 KM Run CREW Ostrołęka opłacono on-line
35 Maciejewski Krzysztof Ełk 50 KM Super Drużyna Ełk opłacono on-line
36 Zubkiewicz Łukasz Płaska 50 KM JAĆWING PŁASKA opłacono on-line


Wyświetleń: 6290

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ