Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bochenko Daniel | Suwalki | Polska | 12 KM | ||
2 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Polska | 12 KM | Team Kopeć | |
3 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | 12 KM | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |
4 | Górski Wojciech | Suwałki | Polska | 12 KM | ||
5 | Giedrojć Jakub | Granica | Polska | 12 KM | ||
6 | Sliwinski Szymon | Suwalki | Polska | 12 KM | ||
7 | Derencz Joanna | Gołdap | Polska | 12 KM | ||
8 | Kalinowski Maciej | Gołdap | Polska | 12 KM | ||
9 | Gąsior Jędrzej | Pęcice | Polska | 12 KM | ||
10 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12 KM | LA OSiR Gołdap | |
11 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | 12 KM | Drużyna ML | |
12 | Koziak Agnieszka | Kleosin | Polska | 12 KM | Bladzina - Moc Posępnego Czerepu | |
13 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | Polska | 12 KM | ||
14 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | 12 KM | 12BLP-Suwałki | |
15 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | 12 KM | ||
16 | Truchan Mariusz | Żytkiejmy | Polska | 12 KM | Wilki Puszczy Rominckiej | |
17 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Polska | 12 KM | Białystok Biega TEAM | |
18 | Mróz Agnieszka | Białystok | Polska | 25 KM | Bladzina - Moc Posępnego Czerepu | |
19 | Andrejczuk Józek | Porosły | Polska | 25 KM | BBL Białystok | |
20 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | 25 KM | Osada Boczki | |
21 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | 25 KM | Suwalska Wataha | |
22 | Ołów Kamila | Dubeninki | Polska | 25 KM | DD Running Team | |
23 | Wielgat Artur | Netta Folwark | Polska | 25 KM | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | |
24 | Parchomiuk Andrzej | Wisznice | Polska | 25 KM | ||
25 | Poźniak-Styczyńska Maja | Puławy | Polska | 25 KM | DDC | |
26 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | 50 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | |
27 | Mikulski Mariusz | SUWAŁKI | Polska | 50 KM | ||
28 | Dąbkowski Roman | Szczytno | Polska | 50 KM | ||
29 | Org A | Białystok | Polska | 50 KM | ||
30 | Gadomski Radosław | Warszawa | Polska | 50 KM | PKO Bank Polski/Żórawski TEAM | |
31 | Nowicki Krzysztof | Jeleniewo | Polska | 50 KM | ||
32 | Kitlas Dariusz | Sochonie | Polska | 50 KM | ||
33 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | 50 KM | Wilki Puszczy Rominckiej | |
34 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | 50 KM | ||
35 | Bulikowski Paweł | Szczecin | Polska | 50 KM | ||
36 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | 50 KM | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy |
Wyświetleń: 8482