Dzika Rospuda Ultra Trial  2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn 12 KM 50.00 PLN
2 Parchomiuk Andrzej Wisznice 25 KM 70.00 PLN
3 Kaczanowski Paweł Białystok 12 KM opłacono on-line
4 Kaczanowska Sylwia Białystok 12 KM opłacono on-line
5 Kalinowski Maciej Gołdap 12 KM 50.00 PLN
6 Sliwinski Szymon Suwalki 12 KM 50.00 PLN
7 Kitlas Dariusz Sochonie 50 KM 100.00 PLN
8 Nowicki Krzysztof Jeleniewo 50 KM 100.00 PLN
9 Maksimowski Krzysztof Augustów 50 KM opłacono on-line
10 Bulikowski Paweł Szczecin 50 KM 100.00 PLN
11 Org A Białystok 50 KM 100.00 PLN
12 Żebrowska Beata Ostrołęka 25 KM Run CREW Ostrołęka opłacono on-line
13 Dziedziul Łukasz Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
14 Dziedziul Anna Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
15 Stypułkowski Krzysztof Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
16 Stypułkowska Katarzyna Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
17 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 50 KM 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy 100.00 PLN
18 Dawidejt Paweł Augustów 25 KM AGR Podlasie 70.00 PLN
19 Garbowski Rafał Białystok 12 KM będzie drugi raz opłacono on-line
20 Falkowska Iwona Białystok 25 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
21 Weka KRZYSZTOF Białystok 12 KM Białystok Biega TEAM 50.00 PLN
22 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy 25 KM DDC 70.00 PLN
23 Długosz Lucyna KĘTRZYN 12 KM Drużyna ML 50.00 PLN
24 Święczkowska Marzanna Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
25 Jaworowska Magdalena Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
26 Dudek Krzysztof Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
27 Zubkiewicz Łukasz Płaska 50 KM JAĆWING PŁASKA opłacono on-line
28 Kopania Kamil Warszawa 50 KM K.S Tęcza opłacono on-line
29 Zdunek Józef Szczytno 50 KM Klub Biegacza Jurund Szczytno 100.00 PLN
30 Karniłowicz Dawid Gołdap 12 KM LA OSiR Gołdap 50.00 PLN
31 Stankiewicz Krzysztof Zielonka 50 KM Lechici Zielonka opłacono on-line
32 Gadomski Radosław Warszawa 50 KM PKO Bank Polski/Żórawski TEAM 100.00 PLN
33 Kuśnierz Paweł Kaźmierz 50 KM SPORTOWY KAŹMIERZ opłacono on-line
34 Hamrol MAŁGORZATA Kaźmierz 12 KM Sportowy Kaźmierz opłacono on-line
35 Maciejewski Krzysztof Ełk 50 KM Super Drużyna Ełk opłacono on-line
36 Mirosław-Dolecka Iwona Warszawa 12 KM Virtual Runner Club opłacono on-line
37 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej 100.00 PLN
38 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12 KM Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
39 Truchan Wiesław Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej 100.00 PLN


Wyświetleń: 2123

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ