Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0xx | |||||||||
1 | Stypułkowski Krzysztof | Rutki-Kossaki | 12 KM | 0xx | opłacono on-line | ||||
2 | Stypułkowska Katarzyna | Rutki-Kossaki | 12 KM | 0xx | opłacono on-line | ||||
3 | Dziedziul Łukasz | Rutki-Kossaki | 12 KM | 0xx | opłacono on-line | ||||
4 | Dziedziul Anna | Rutki-Kossaki | 12 KM | 0xx | opłacono on-line | ||||
12BLP-Suwałki | |||||||||
5 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | 12 KM | 12BLP-Suwałki | |||||
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||||||
6 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | 50 KM | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |||||
15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |||||||||
7 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | 12 KM | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | |||||
AGR Podlasie | |||||||||
8 | Dawidejt Paweł | Augustów | 25 KM | AGR Podlasie | opłacono on-line | ||||
Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | |||||||||
9 | Wielgat Artur | Netta Folwark | 25 KM | Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne | |||||
BBL Białystok | |||||||||
10 | Andrejczuk Józek | Porosły | 25 KM | BBL Białystok | |||||
BBL GIŻYCKO | |||||||||
11 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | 25 KM | BBL GIŻYCKO | opłacono on-line | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
12 | Falkowska Iwona | Białystok | 12 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line | ||||
Białostocka Sekta Biegaczy | |||||||||
13 | Bagińska Olga | Białystok | 50 KM | Białostocka Sekta Biegaczy | |||||
Białystok Biega TEAM | |||||||||
14 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | 12 KM | Białystok Biega TEAM | |||||
Biegunka | |||||||||
15 | Budnicki Andrzej | Białystok | 50 KM | Biegunka | opłacono on-line | ||||
Bladzina - Moc Posępnego Czerepu | |||||||||
16 | Koziak Agnieszka | Kleosin | 12 KM | Bladzina - Moc Posępnego Czerepu | |||||
17 | Mróz Agnieszka | Białystok | 25 KM | Bladzina - Moc Posępnego Czerepu | |||||
DDC | |||||||||
18 | Poźniak-Styczyńska Maja | Puławy | 25 KM | DDC | |||||
DD Running Team | |||||||||
19 | Ołów Kamila | Dubeninki | 25 KM | DD Running Team | |||||
Drużyna ML | |||||||||
20 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | 12 KM | Drużyna ML | |||||
Endorfiny | |||||||||
21 | Kupaj Romuald | Bartoszyce | 25 KM | Endorfiny | opłacono on-line | ||||
HirołSromy | |||||||||
22 | Święczkowska Marzanna | Olecko | 25 KM | HirołSromy | opłacono on-line | ||||
23 | Dudek Krzysztof | Olecko | 25 KM | HirołSromy | opłacono on-line | ||||
24 | Jaworowska Magdalena | Olecko | 25 KM | HirołSromy | opłacono on-line | ||||
JAĆWING PŁASKA | |||||||||
25 | Zubkiewicz Łukasz | Płaska | 50 KM | JAĆWING PŁASKA | opłacono on-line | ||||
K.S Tęcza | |||||||||
26 | Kopania Kamil | Warszawa | 50 KM | K.S Tęcza | opłacono on-line | ||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
27 | Zdunek Józef | Szczytno | 50 KM | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono on-line | ||||
LA OSiR Gołdap | |||||||||
28 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | 12 KM | LA OSiR Gołdap | |||||
Lechici Zielonka | |||||||||
29 | Stankiewicz Krzysztof | Zielonka | 50 KM | Lechici Zielonka | opłacono on-line | ||||
Nadleśnictwo Głęboki Bród | |||||||||
30 | Sztabinski Wojciech | Frącki | 25 KM | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono on-line | ||||
Osada Boczki | |||||||||
31 | Skomorowski Dominik | Goldap | 25 KM | Osada Boczki | |||||
PGB Sportowa Paczka | |||||||||
32 | Wysocka Magdalena | Pacółtowo | 50 KM | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line | ||||
PKO Bank Polski/Żórawski TEAM | |||||||||
33 | Gadomski Radosław | Warszawa | 50 KM | PKO Bank Polski/Żórawski TEAM | |||||
Run CREW Ostrołęka | |||||||||
34 | Żebrowska Beata | Ostrołęka | 25 KM | Run CREW Ostrołęka | opłacono on-line | ||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
35 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | 50 KM | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono on-line | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
36 | Rybałtowski Mirosław | Kleosin | 50 KM | Spartanie Dzieciom | opłacono on-line | ||||
Sportowy Kaźmierz | |||||||||
37 | Hamrol MAŁGORZATA | Kaźmierz | 12 KM | Sportowy Kaźmierz | opłacono on-line | ||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
38 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | 50 KM | Super Drużyna Ełk | opłacono on-line | ||||
Suwalska Wataha | |||||||||
39 | Popowska Monika | Suwałki | 25 KM | Suwalska Wataha | |||||
Team Kopeć | |||||||||
40 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | 12 KM | Team Kopeć | |||||
Virtual Runner Club | |||||||||
41 | Mirosław-Dolecka Iwona | Warszawa | 12 KM | Virtual Runner Club | opłacono on-line | ||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
42 | Truchan Mariusz | Żytkiejmy | 12 KM | Wilki Puszczy Rominckiej | |||||
43 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | 50 KM | Wilki Puszczy Rominckiej | opłacono on-line | ||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
44 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | 50 KM | Wilki Puszczy Rominckiej | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
45 | Górski Wojciech | Suwałki | 12 KM | ||||||
46 | Kalinowski Maciej | Gołdap | 12 KM | ||||||
47 | Perkowski Aleksander | Sokółka | 12 KM | opłacono on-line | |||||
48 | Sliwinski Szymon | Suwalki | 12 KM | ||||||
49 | Bochenko Daniel | Suwalki | 12 KM | ||||||
50 | Piotrowska Julita | Ciasne | 12 KM | opłacono on-line | |||||
51 | Giedrojć Jakub | Granica | 12 KM | ||||||
52 | Derencz Joanna | Gołdap | 12 KM | ||||||
53 | Gąsior Jędrzej | Pęcice | 12 KM | ||||||
54 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | 12 KM | ||||||
55 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | 12 KM | ||||||
56 | Kaczanowski Paweł | Białystok | 12 KM | opłacono on-line | |||||
57 | Kaczanowska Sylwia | Białystok | 12 KM | opłacono on-line | |||||
58 | Czaplińska Wioletta | Ostrołęka | 25 KM | opłacono on-line | |||||
59 | Perzankowski Krzysztof | Skierniewice | 25 KM | opłacono on-line | |||||
60 | Parchomiuk Andrzej | Wisznice | 25 KM | ||||||
61 | Czapliński Michał | Ostrołęka | 50 KM | opłacono on-line | |||||
62 | Interewicz Radosław | Ełk | 50 KM | opłacono on-line | |||||
63 | Ferenc Adrian | Pisz | 50 KM | ||||||
64 | Bulikowski Paweł | Szczecin | 50 KM | ||||||
65 | Kitlas Dariusz | Sochonie | 50 KM | ||||||
66 | Bartosz Robert | Suwałki | 50 KM | opłacono on-line | |||||
67 | Nowicki Krzysztof | Jeleniewo | 50 KM | ||||||
68 | Maksimowski Krzysztof | Augustów | 50 KM | opłacono on-line | |||||
69 | Org A | Białystok | 50 KM | ||||||
70 | Dąbkowski Roman | Szczytno | 50 KM | ||||||
71 | Mikulski Mariusz | SUWAŁKI | 50 KM | ||||||
będzie drugi raz | |||||||||
72 | Garbowski Rafał | Białystok | 12 KM | będzie drugi raz | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8420