CZERWONA TRASA NORDIC WALKING - WILKOWO.xlsx

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kategoria M kat Miejscowość Klub Dystans Czas netto Prędkość Czas/km START META
1 48 KUŹMICZ ADAM M 1 M30-39 1 MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 00:50:39.68 9.71 00:06:10 00:00:01.50 00:50:41.18
2 62 OLEJKO RADOSŁAW M 2 M50-59 1 ŻUKOWO ESJA TEAM Marsz NW 00:56:17.35 8.74 00:06:51 00:00:03.20 00:56:20.55
3 58 NACZK LEONARD M 3 M40-49 1 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 00:56:20.06 8.73 00:06:52 00:00:02.49 00:56:22.55
4 47 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 1 K40-49 1 KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 00:56:54.92 8.65 00:06:56 00:00:02.01 00:56:56.93
5 41 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 4 M50-59 2 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI Marsz NW 00:56:56.02 8.64 00:06:56 00:00:10.63 00:57:06.65
6 191 STRYCZYŃSKI PIOTR M 5 M50-59 3 GDYNIA Marsz NW 00:57:35.06 8.54 00:07:01 00:00:09.74 00:57:44.80
7 63 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 2 K40-49 2 KREPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 00:58:10.74 8.46 00:07:05 00:00:01.94 00:58:12.68
8 57 MARCZYŃSKI ADAM M 6 M40-49 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 00:59:10.16 8.32 00:07:12 00:00:15.19 00:59:25.35
9 197 GROBELNIAK RAFAŁ M 7 M40-49 3 ŻUKOWO Marsz NW 00:59:20.70 8.29 00:07:14 00:00:08.51 00:59:29.21
10 198 KACZMAREK EUGENIUSZ M 8 M70+ 1 SŁUPSK Marsz NW 00:59:47.22 8.23 00:07:17 00:00:05.31 00:59:52.53
11 59 NACZK WIKTORIA K 3 K18-29 1 LĘBORK POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 00:59:55.67 8.21 00:07:18 00:00:01.90 00:59:57.57
12 40 KOLMETZ KATARZYNA K 4 K40-49 3 SASINO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:00:15.54 8.17 00:07:20 00:00:03.07 01:00:18.61
13 129 HRYCYK KRZYSZTOF M 9 M50-59 4 LĘBORK Marsz NW 01:00:21.27 8.15 00:07:21 00:00:07.75 01:00:29.02
14 193 NIETUPSKI DARIUSZ M 10 M50-59 5 GDYNIA Marsz NW 01:00:27.20 8.14 00:07:22 00:00:13.63 01:00:40.83
15 90 SZPILMAN KATARZYNA K 5 K50-59 1 GDYNIA ESJA TEAM Marsz NW 01:00:51.16 8.09 00:07:25 00:00:03.92 01:00:55.08
16 35 KLARKOWSKI BOGDAN M 11 M60-69 1 ELBLĄG KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE Marsz NW 01:00:52.41 8.08 00:07:25 00:00:09.74 01:01:02.15
17 71 POKŁADOWSKA JOANNA K 6 K40-49 4 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIKJAMI Marsz NW 01:01:18.44 8.03 00:07:28 00:00:10.10 01:01:28.54
18 77 RUDOWSKA DOMINIKA K 7 K40-49 5 SOPOT ESJA TEAM Marsz NW 01:01:23.48 8.02 00:07:29 00:00:04.91 01:01:28.39
19 101 WIECZORKOWSKA DAGMARA K 8 K40-49 6 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI Marsz NW 01:01:47.58 7.96 00:07:32 00:00:11.85 01:01:59.43
20 27 HIMMEL MIROSŁAW M 12 M60-69 2 GDYNIA KAŻDEGO DNIA 10 TYŚ.KROKÓW ! Marsz NW 01:02:08.96 7.92 00:07:34 00:00:06.19 01:02:15.15
21 76 RUDNIK JANINA EWA K 9 K40-49 7 SŁUPSK Marsz NW 01:02:10.15 7.91 00:07:34 00:00:09.96 01:02:20.11
22 61 NOWY KATARZYNA K 10 K50-59 2 GDYNIA ESJA TEAM Marsz NW 01:02:28.55 7.88 00:07:37 00:00:11.35 01:02:39.90
23 65 PANEK ANETA K 11 K40-49 8 GDYNIA ESJA TEAM Marsz NW 01:02:37.84 7.86 00:07:38 00:00:07.16 01:02:45.00
24 14 DOMURAD-IDŹKOWSKA SYLWIA DOMURAD-IDŹKOWSKA K 12 K30-39 1 GDAŃSK ESJA TEAM Marsz NW 01:03:09.92 7.79 00:07:42 00:00:05.62 01:03:15.54
25 20 GAJEWSKA DANUTA K 13 K40-49 9 ŁEBA Marsz NW 01:03:17.16 7.77 00:07:43 00:00:07.81 01:03:24.97
26 72 PONKA BARBARA K 14 K40-49 10 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:03:28.64 7.75 00:07:44 00:00:02.49 01:03:31.13
27 51 ŁĘCKI JAN M 13 M30-39 2 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:03:29.31 7.75 00:07:44 00:00:13.03 01:03:42.34
28 28 HINC IWONA K 15 K40-49 11 ŻUKOWO-BORKOWO KUJAWSCY RUNNERS Marsz NW 01:03:30.54 7.75 00:07:44 00:00:08.64 01:03:39.18
29 86 STASIK MAGDALENA K 16 K40-49 12 GDYNIA Marsz NW 01:03:35.97 7.74 00:07:45 00:00:05.45 01:03:41.42
30 6 BOŃCZYSZYN BOŻENA K 17 K50-59 3 CHARBROWO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:04:06.47 7.68 00:07:49 00:00:08.60 01:04:15.07
31 49 KWIDZYŃSKA ANNA K 18 K30-39 2 LĘDZIECHOWO Marsz NW 01:04:07.54 7.67 00:07:49 00:00:20.24 01:04:27.78
32 12 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 14 M70+ 2 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZ-KIJE Marsz NW 01:04:10.80 7.67 00:07:49 00:00:09.07 01:04:19.87
33 52 MANTHEY MARCIN M 15 M60-69 3 GDAŃSK ESJA TEAM Marsz NW 01:04:13.92 7.66 00:07:49 00:00:03.62 01:04:17.54
34 98 WAWRZYNIAK ANNA K 19 K40-49 13 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:04:38.34 7.61 00:07:52 00:00:12.76 01:04:51.10
35 100 WENDT JAREK M 16 M50-59 6 SASINO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:04:47.27 7.59 00:07:54 00:00:14.45 01:05:01.72
36 105 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 17 M50-59 7 BANINO ESJA TEAM Marsz NW 01:05:05.23 7.56 00:07:56 00:00:06.24 01:05:11.47
37 81 SIBIK BEATA K 20 K50-59 4 LĘBORK LĘBORSKIE LWY Marsz NW 01:05:23.51 7.52 00:07:58 00:00:05.78 01:05:29.29
38 84 SORN ŁUKASZ M 18 M30-39 3 GDYNIA WŁÓCZYKIJE/CBL Marsz NW 01:05:45.37 7.48 00:08:01 00:00:04.57 01:05:49.94
39 11 CEMPA WOJCIECH M 19 M40-49 4 KIELNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:06:01.18 7.45 00:08:03 00:00:13.12 01:06:14.30
40 54 MARCZAK ANDRZEJ M 20 M60-69 4 ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK Marsz NW 01:06:05.65 7.45 00:08:03 00:00:16.34 01:06:21.99
41 17 FARON MONIKA K 21 K40-49 14 GDYNIA ESJA TEAM Marsz NW 01:06:13.51 7.43 00:08:04 00:00:13.16 01:06:26.67
42 174 SYLDATK BEATA K 22 K40-49 15 LĘBORK Marsz NW 01:06:23.79 7.41 00:08:05 00:00:35.67 01:06:59.46
43 73 PONKA RADOSŁAW M 21 M40-49 5 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:06:30.92 7.4 00:08:06 00:00:16.51 01:06:47.43
44 93 SZYMANOWSKA ANNA K 23 K60-69 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY Marsz NW 01:07:00.33 7.34 00:08:10 00:00:03.49 01:07:03.82
45 87 STASIK PIOTR M 22 M50-59 8 GDYNIA Marsz NW 01:07:27.84 7.29 00:08:13 00:00:21.89 01:07:49.73
46 66 PANEK ELWIRA K 24 K50-59 5 LĘBORK LĘBORSKIE LWY Marsz NW 01:07:38.23 7.27 00:08:14 00:00:09.44 01:07:47.67
47 186 GRYSS-GRABAN MAŁGORZATA K 25 K40-49 16 GDYNIA Marsz NW 01:07:41.26 7.27 00:08:15 00:00:23.11 01:08:04.37
48 5 BIKOWSKA GABRIELA K 26 K60-69 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY Marsz NW 01:07:44.05 7.26 00:08:15 00:00:05.44 01:07:49.49
49 184 KASZUBOWSKA LUIZA K 27 K40-49 17 GDYNIA Marsz NW 01:07:46.27 7.26 00:08:15 00:00:10.19 01:07:56.46
50 183 RAWDANOWICZ MARZANNA K 28 K50-59 6 Marsz NW 01:07:55.23 7.24 00:08:16 00:00:25.88 01:08:21.11
51 37 KLOSKA ŻANETA K 29 K50-59 7 HUFFELSHEIM Marsz NW 01:09:06.95 7.12 00:08:25 00:00:24.38 01:09:31.33
52 13 DAWIDOWSKA SABINA K 30 K30-39 3 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:09:14.85 7.11 00:08:26 00:01:15.43 01:10:30.28
53 24 GÓRAL-BRYGAŁA MONIKA K 31 K50-59 8 GDAŃSK ESJA TEAM Marsz NW 01:09:23.48 7.09 00:08:27 00:00:11.52 01:09:35.00
54 187 FILIPÓW TADEUSZ M 23 M70+ 3 LĘBORK Marsz NW 01:09:24.47 7.09 00:08:27 00:00:04.36 01:09:28.83
55 185 KUNC MONIKA K 32 K50-59 9 GDYNIA BCL Marsz NW 01:09:27.03 7.08 00:08:28 00:00:25.36 01:09:52.39
56 182 SEROWIEC BARBARA K 33 K50-59 10 RUMIA Marsz NW 01:09:27.60 7.08 00:08:28 00:00:24.74 01:09:52.34
57 38 KOCOŃ SYLWIA K 34 K40-49 18 SIEMIANICE Marsz NW 01:09:35.64 7.07 00:08:29 00:00:20.22 01:09:55.86
58 21 GASZTYCH MAGDALENA K 35 K40-49 19 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:09:57.13 7.03 00:08:31 00:00:22.07 01:10:19.20
59 55 MARCZAK MAŁGORZATA K 36 K60-69 3 ŻELKOWO NIGHT RUNNERS SŁUPSK Marsz NW 01:10:06.01 7.02 00:08:32 00:00:07.41 01:10:13.42
60 68 PANKIEWICZ BARTOSZ M 24 M17 1 GOWINO Marsz NW 01:10:10.62 7.01 00:08:33 00:00:07.60 01:10:18.22
61 200 ROSA BOGUMIŁA K 37 K60-69 4 GDYNIA Marsz NW 01:10:24.68 6.99 00:08:35 00:00:11.22 01:10:35.90
62 82 SIKORRA JANINA K 38 K70+ 1 LĘDZIECHOWO BŁĘKITNE MORSY ŁEBSKIE Marsz NW 01:10:49.81 6.95 00:08:38 00:00:07.18 01:10:56.99
63 74 PRUSKA AGNIESZKA K 39 K40-49 20 WIDZINO DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:10:52.69 6.94 00:08:38 00:00:22.64 01:11:15.33
64 196 PODZEŚ DANUTA M 25 M60-69 5 SŁUPSK Marsz NW 01:10:53.09 6.94 00:08:38 00:00:22.94 01:11:16.03
65 199 SZYPRA EDWARD M 26 M70+ 4 GDYNIA Marsz NW 01:11:14.61 6.91 00:08:41 00:00:26.40 01:11:41.01
66 36 KLOSKA KAZIMIERZ M 27 M70+ 5 RZEPNICA GM.BYTÓW Marsz NW 01:12:26.95 6.79 00:08:50 00:00:24.09 01:12:51.04
67 25 HARENDARCZYK ZDZISŁAW M 28 M60-69 6 LĘBORK LEW LĘBORK Marsz NW 01:12:32.99 6.78 00:08:50 00:00:04.76 01:12:37.75
68 91 SZUDOBAJ HANNA K 40 K50-59 11 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:12:54.88 6.75 00:08:53 00:00:25.02 01:13:19.90
69 42 KOPCZYŃSKA IRENA K 41 K60-69 5 BORKOWO ELITE TEAM Marsz NW 01:13:29.46 6.7 00:08:57 00:00:14.36 01:13:43.82
70 99 WAWRZYNIAK IGOR M 29 M17 2 GDYNIA POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:13:30.43 6.69 00:08:57 00:00:21.71 01:13:52.14
71 10 CEMPA KAMILA K 42 K40-49 21 KIELNO WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:13:43.37 6.67 00:08:59 00:00:43.50 01:14:26.87
72 9 BOŻEK MAGDALENA K 43 K40-49 22 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:13:45.54 6.67 00:08:59 00:00:18.37 01:14:03.91
73 31 IWEN ALEKSANDRA K 44 K40-49 23 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:14:04.80 6.64 00:09:02 00:00:18.50 01:14:23.30
74 56 MARCZYŃSKA MARTA K 45 K40-49 24 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:14:06.72 6.64 00:09:02 00:00:06.33 01:14:13.05
75 8 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 46 K60-69 6 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Marsz NW 01:14:09.84 6.64 00:09:02 00:00:13.03 01:14:22.87
76 103 ZARACH BEATA K 47 K40-49 25 GDAŃSK ESJA TEAM Marsz NW 01:14:12.91 6.63 00:09:03 00:00:26.02 01:14:38.93
77 60 NAMSOŁEK FELIKS M 30 M70+ 6 GDYNIA TAK SOBIE CHODZĘ Marsz NW 01:14:13.15 6.63 00:09:03 00:00:23.98 01:14:37.13
78 190 BĄK RÓŻA K 48 K60-69 7 GDYNIA Marsz NW 01:14:15.95 6.63 00:09:03 00:00:22.32 01:14:38.27
79 44 KOTOWSKA AGNIESZKA K 49 K30-39 4 GDYNIA Marsz NW 01:14:17.09 6.62 00:09:03 00:00:16.32 01:14:33.41
80 32 KACZMAREK MAJA K 50 K40-49 26 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:14:33.71 6.6 00:09:05 00:00:06.49 01:14:40.20
81 79 RUTZ JUSTYNA K 51 K40-49 27 WEJHEROWO POLIPACK TEAM GWE Marsz NW 01:14:36.72 6.6 00:09:05 00:00:06.66 01:14:43.38
82 106 ŻYGENDA ANNA K 52 K40-49 28 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:14:50.67 6.57 00:09:07 00:00:19.58 01:15:10.25
83 7 BOROWSKA AGNIESZKA K 53 K30-39 5 GDYNIA Marsz NW 01:14:59.16 6.56 00:09:08 00:00:15.55 01:15:14.71
84 102 WOJDYRA AGATA K 54 K30-39 6 GDYNIA Marsz NW 01:15:00.07 6.56 00:09:08 00:00:14.83 01:15:14.90
85 16 DRYWA MAŁGORZATA K 55 K18-29 2 BIAŁOGARDA Marsz NW 01:15:42.98 6.5 00:09:14 00:00:21.65 01:16:04.63
86 80 SELIB IZABELA K 56 K50-59 12 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:16:39.46 6.42 00:09:20 00:00:07.85 01:16:47.31
87 175 SŁOMKA KRZYSZTOF M 31 M50-59 9 LĘBORK Marsz NW 01:17:06.51 6.38 00:09:24 00:00:15.23 01:17:21.74
88 78 RUSZKOWSKA MONIKA K 57 K18-29 3 LĘBORK MORS TEAM LĘBORK Marsz NW 01:17:07.57 6.38 00:09:24 00:00:14.24 01:17:21.81
89 180 UKLEJA KATARZYNA K 58 K18-29 4 POTĘGOWO Marsz NW 01:17:11.50 6.37 00:09:24 00:00:31.37 01:17:42.87
90 181 UKLEJA JUSTYNA K 59 K30-39 7 NOWA DĄBROWA POTĘGA NORDICA Marsz NW 01:17:15.70 6.37 00:09:25 00:00:27.20 01:17:42.90
91 95 TKACZYK MARZENA K 60 K50-59 13 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI Marsz NW 01:17:25.49 6.36 00:09:26 00:00:10.55 01:17:36.04
92 70 PŁOTEK DOROTA K 61 K30-39 8 GOWINO Marsz NW 01:17:43.25 6.33 00:09:28 00:00:04.23 01:17:47.48
93 85 STACHYRA ALFRED M 32 M70+ 7 77-100 BYTÓW Marsz NW 01:19:56.51 6.16 00:09:44 00:00:47.77 01:20:44.28
94 69 PANKIEWICZ-DMOWSKA CECYLIA K 62 K70+ 2 GOWINO Marsz NW 01:19:59.37 6.15 00:09:45 00:00:17.25 01:20:16.62
95 97 TRYCZAK BEATA K 63 K50-59 14 WĄBRZEŹNO Marsz NW 01:20:05.73 6.14 00:09:46 00:00:09.14 01:20:14.87
96 18 FORMALEWICZ KASIA K 64 K50-59 15 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI Marsz NW 01:20:15.27 6.13 00:09:47 00:00:12.38 01:20:27.65
97 19 GABRIEL WIOLETA K 65 K30-39 9 KOSZALIN WYCHODZĘ Z KIJAMI Marsz NW 01:20:15.30 6.13 00:09:47 00:00:12.04 01:20:27.34
98 92 SZUSTAKIEWICZ GRAŻYNA K 66 K60-69 8 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA Marsz NW 01:20:21.50 6.12 00:09:47 00:00:09.06 01:20:30.56
99 4 BADZIĄG WALDEMAR M 33 M50-59 10 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:21:11.92 6.06 00:09:54 00:00:28.50 01:21:40.42
100 67 PANKIEWICZ ANNA K 67 K30-39 10 GOWINO Marsz NW 01:22:19.95 5.98 00:10:02 00:00:04.34 01:22:24.29
101 188 LAWRENC JOANNA K 68 K40-49 29 CZARNÓWKO MORSY ŁEBSKIE Marsz NW 01:22:32.32 5.96 00:10:03 00:00:20.68 01:22:53.00
102 178 MARUSZAK EWA K 69 K50-59 16 NOWA WIEŚ LĘBORSKA Marsz NW 01:22:32.33 5.96 00:10:03 00:00:20.79 01:22:53.12
103 104 ZIENTKIEWICZ AGA K 70 K50-59 17 BANINO ESJA TEAM Marsz NW 01:23:43.88 5.88 00:10:12 00:00:11.22 01:23:55.10
104 177 GAŁCZYŃSKA JANINA K 71 K60-69 9 SŁUPSK Marsz NW 01:26:16.17 5.7 00:10:31 00:00:32.50 01:26:48.67
105 2 ANTONIEWICZ-BARTCZAK ŁUKASZ M 34 M40-49 6 GDAŃSK ELITE TEAM Marsz NW 01:27:17.39 5.64 00:10:38 00:00:34.16 01:27:51.55
106 22 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 72 K50-59 18 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO Marsz NW 01:27:17.66 5.64 00:10:38 00:00:33.91 01:27:51.57
107 176 SZCZYPEK ELA K 73 K60-69 10 SŁUPSK Marsz NW 01:28:34.71 5.56 00:10:48 00:00:27.12 01:29:01.83
108 53 MARCJAN MAŁGORZATA K 74 K40-49 30 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:28:34.86 5.56 00:10:48 00:00:25.98 01:29:00.84
109 33 KAZIÓW KRYSTYNA K 75 K60-69 11 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:31:59.01 5.35 00:11:13 00:00:30.64 01:32:29.65
110 34 KAZIÓW RYSZARD M 35 M60-69 7 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:32:00.73 5.35 00:11:13 00:00:28.66 01:32:29.39
111 94 TEREFENKO BOGDAN M 36 M40-49 7 LĘBORK KARWICA Marsz NW 01:34:13.70 5.22 00:11:29 00:00:20.71 01:34:34.41
112 50 LIPSKI JAN DOMINIK M 37 M70+ 8 LĘBORK NOWA RÓŻANKA/LKB IM BRACI PETK Marsz NW 01:34:13.84 5.22 00:11:29 00:00:17.03 01:34:30.87
113 64 OSTRÓWKA WALDEMAR M 38 M50-59 11 LĘBORK LKB IM BRACI PETK Marsz NW 01:34:16.18 5.22 00:11:29 00:00:18.16 01:34:34.34
114 43 KOSZAŁKA EMILIAN M 39 M50-59 12 LĘBORK PAROWOZOWY Marsz NW 01:34:17.95 5.22 00:11:29 00:00:16.39 01:34:34.34
115 26 HIMMEL GRAŻYNA M 40 M60-69 8 GDYNIA KAŻDEGO DNIA 10 TYŚ.KROKÓW ! Marsz NW 01:37:58.33 5.02 00:11:56 00:00:18.44 01:38:16.77
116 192 MRZYBÓD ŁUCJA K 76 K70+ 3 KRĘPA Marsz NW 01:37:58.47 5.02 00:11:56 00:00:18.68 01:38:17.15
117 195 RÓŻYŃSKA HALINA K 77 K60-69 12 NOWA WIEŚ LĘBORSKA Marsz NW 01:37:59.60 5.02 00:11:57 00:00:03.89 01:38:03.49
118 179 CYMAN RYSZARD M 41 M60-69 9 Marsz NW 01:38:01.36 5.02 00:11:57 00:00:19.52 01:38:20.88
119 45 KOWALSKA LONGINA K 78 K60-69 13 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK Marsz NW 01:39:48.58 4.93 00:12:10 00:00:33.12 01:40:21.70
120 46 KOWALSKI KRZYSZTOF M 42 M60-69 10 SŁUPSK STOPA SŁUPSK Marsz NW 01:39:49.18 4.93 00:12:10 00:00:32.63 01:40:21.81
121 194 HEBEL MARIA K 79 K40-49 31 GDYNIA Marsz NW 01:41:30.45 4.85 00:12:22 00:00:11.01 01:41:41.46
122 1 ANTONIEWICZ-BARTCZAK DOMINIK M 43 M17 3 GDAŃSK ELITE TEAM Marsz NW 02:54:38.70 2.82 00:21:17 00:00:36.51 02:55:15.21
123 3 ANTONIEWICZ-BARTCZAK WIKTOR M 44 M17 4 GDAŃSK ELITE TEAM Marsz NW 03:09:06.07 2.6 00:23:03 00:00:39.12 03:09:45.19
124 75 RESEMAN SYLWIA K 80 K50-59 19 ŻUKOWO ESJA TEAM Marsz NW 03:15:38.62 2.51 00:23:51 00:00:30.36 03:16:08.98
DNF 96 TREPPNER JAN M DNF M70+ DNF GDYNIA Marsz NW 00:00:29.40

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ